Články k osobnosti

Petr Hošek

  baskytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Hošek »
 

Frontman Plexisu přežil bouračku i skok z okna: Denně vypiju 20 piv! Drogy už beru kvalitnější

 
V jedné chvíli seděl s přáteli a kolegy v autě a dál si pivo, v dalším přišel prudký náraz. Frontman kapely Plexis Petr Hošek (51) rázem přišel o kamarádku Olgu (†22). Sám přežil vlastní smrt a navíc ne poprvé! Kvůli alkoholu a drogám už se několikrát do podobné situace dostal...
22.02.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hošek (9 článků)

Frontman kapely Plexis o děsivé nehodě: Skalpovaná půlka hlavy, krok od smrti!

 
Loni na Štědrý den se kapele Plexis P.M. ve vteřině převrátil život naruby. Během cesty z koncertu v Třebíči měli vážnou autonehodu, při níž zemřela jejich kamarádka Olga (†22). Také život frontmana Petra Hoška (51) ale visel na vlásku. S ošklivě pořezanou hlavou skončil v nemocnici. „Jo, ta s kosou určitě chodila okolo,“ promluvil nyní o zřejmě nejhorších momentech svého života.
21.02.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hošek (9 článků)

Punk's not Dead: Petr Hošek z Plexisu ukázal DRSNÉ FOTO po smrtelné nehodě!

 
Frontman punkové kapely Plexis Petr Hošek (50) ukázal první foto po tragické nehodě. K té došlo na Štědrý den cestou z koncertu v Třebíči. Většina členů skončila v nemocnici.
03.01.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hošek (9 článků)

Královna Alžběta II. ocenila českého Roma. Policista má Řád britského impéria

 
Český Rom Petr Torák v Londýně převzal Řád britského impéria za práci pro romskou komunitu, který mu udělila královna Alžběta II. Informoval o tom zpravodaj Českého rozhlasu Jiří Hošek. Torák působí už několik let v řadách britské policie. Panovnice mu vysoké vyznamenání propůjčila za služby romské komunitě.
29.10.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hošek (9 článků)

Noviny: Z elitního policejního útvaru unikl tajný spis přímo k vyšetřovaným mužům

 
Tajnou část vyšetřovacího spisu našli policisté při domovní prohlídce u jednatele společnosti HOPR TRADE Petra Hoška a jeho zaměstnance Radka Vrzala. Spis byl vypracován policejním Útvarem pro odhalování korupce a finanční kriminality. Informuje o tom dnešní Mladá fronta Dnes, které to sdělil dobře informovaný zdroj přímo z Generální inspekce bezpečnostních sborů. Podle něj zmíněný spis vynesl podnikateli konkrétní policista. Jak Hošek, tak Vrzal jsou prý vyšetřováni kvůli krácení daní.
09.05.2015 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hošek (9 článků)

Kapelník punkových Plexis: Zmlátili mě a podpis pro StB byl výměna za to, že mě pustili

 
25 LET OD LISTOPADU ´89 Povodeň smetla všechno staré a nové pěkně pohnojila, aby to mohlo růst. Takhle vzpomíná na sametovou revoluci Petr Sid Hošek, frontman punkové kapely Plexis. ParlamentnímListům.cz i otevřeně sdělil, proč je jeho jméno v seznamech StB. Jiný pankáč se zase pochlubil, jak psal za normalizace Gustávu Husákovi. Punk měl v Čechách vždycky dost spletité osudy.
15.11.2014 04:56 |

podobné články

Osobnosti: Gustáv Husák (115 článků) , Petr Hošek (9 článků)

Korupce v pražském dopravním podniku prý nebyla. Bývalého manažera soud očistil

 
Pražský městský soud tento měsíc bez zájmu médií rozhodl o tom, že bývalý manažer pražského dopravního podniku (DP) Jiří Jeřábek neuplácel odborového předáka Petra Pulce. Pulec je v úzkém kontaktu s nepříliš známým pražským lobbistou a politickým podnikatelem Karlem Hoškem, který se pohybuje poblíž známé rodiny Kočkových.
22.07.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hošek (9 článků)

Plexis: Když už neotevřeš oči, přišel tvůj čas

 
Legendární česká skupina Plexis vydala nové album Vohul to. Vypráví o něm zpěvák a baskytarista Petr Hošek.
11.10.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hošek (9 článků)

Plexis: Když máš punk v srdci, nevymažeš ho

 
V pátek 6.11. pořádají Plexis v pražském KC Vltavská party ke svému pětadvacetiletému výročí. Sezvali si na ni družinu ikon tuzemského punk rocku. Baskytarista a zpěvák Petr Hošek k tomu řekl pár vět.
06.11.2009 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hošek (9 článků)
« Předchozí 1 Další »