Články k osobnosti

Petr Horký

  herec, režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Horký »
 

Moderátor Petr Horký pokořil jižní pól! Jediný Čech, který zdolal všechny tři

 
Cestovatel a moderátor Petr Horký (49) stanul na jižním pólu! Na nejjižnější bod planety přišel brněnský dobrodruh poslední den roku 2021 a s parťákem Václavem Pištorou tam dokonce přivítali i nový rok.
05.01.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Horký (6 článků)

Podcast: Zikmund (†102) se mnou jde na jižní pól, říká Petr Horký. Kvůli seznámení mu pořádal oslavu

 
Dlouholetého přítele zesnulého Miroslava Zikmunda (†102) a taktéž cestovatele Petra Horkého zastihla zpráva o jeho smrti na počátku cesty na jižní pól. Mirek Zikmund se mu před odjezdem svěřil, že by chtěl jet s ním, ale fyzicky už nemůže. Moderátor Horký přesto cítí, že jeho dobrý kamarád půjde s ním i po smrti. Jak se spolu seznámili a v čem byly cesty Zikmunda a Hanzelky jedinečné, prozradil Petr Horký v podcastu.
04.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Zikmund (98 článků) , Petr Horký (6 článků)

Historik se vrátil k první republice: Skandály, korupční i politické kauzy. Do toho Rašín, Baťa...

 
Další Hausbot Petra Horkého, tentokrát s historikem Michalem Stehlíkem. Tématem byla první republika. Podle něj dané historické období výrazně ovlivňovala hospodářská krize, která má dozvuky i v politice. Zmínil také sílu pozemkové reformy a roli silné střední třídy.
30.07.2021 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Horký (6 článků)

Covid: Do dvou, tří let vysvobození, řekl expert. Překvapil s Ruskem

 
„Český zdravotnický systém je úžasný,“ hodnotí imunolog Marek Šťastný, jak se Česko vypořádává s koronavirem, v rozhovoru s režisérem Petrem Horkým. Problém nynější doby aktuálně vidí zejména ze strany komunikace od naší vlády. Zhodnotil také, jak dlouho může být účinná vakcína či nakolik je kvalitní ta ruská.
12.11.2020 07:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Horký (6 článků)

Neznámá země se letos mění v on-line festival

 
Covidu navzdory pořádá cestovatelské duo Miroslav Náplava–Petr Horký 24. ročník festivalu Neznámá země, který se každoročně koná ve Zlíně. Letos je ale vše jinak, a to kvůli přísným koronavirovým opatřením, která nepovolují sdružování více lidí. Přehlídka rozmanitých cestopisů a přednášek se přechodně stěhuje z české Mekky cestovatelů do on-line prostoru.
20.10.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Horký (6 článků)

Řev na „dezinformátora“ Pikoru. Přibaň z trabantu a dáma z Českého rozhlasu. Kdysi jsme to dovolili Okamurovi a jak to dopadlo...

 
Ekonom Vladimír Pikora zavítal do pořadu Hausbot Petra Horkého. Mluvili spolu asi tři čtvrtě hodiny o ekonomické situaci v době koronavirové. Ale možná ještě mnohem zajímavější než samotný rozhovor byly reakce, které v řadě lidí vyvolal jen pohled na Vladimíra Pikoru. Podívejte se sami.
22.08.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Horký (6 článků)
« Předchozí 1 Další »