Články k osobnosti

Petr Gazdík

  herec, zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Gazdík »
 

Gazdík: Dění kolem ČT neberu na lehkou váhu, chci téma otevřít na volebním výboru sněmovny

 
Rada České televize minulý týden odvolala dozorčí komisi bez udání důvodu a včera se objevila zpráva o rezignaci předsedy Rady ČT již po půl roce ve funkci. Dění v Radě České televize je po letošní dovolbě nestandardní a Petr Gazdík chce téma zařadit na jednání dnešního volebního výboru.
19.11.2020 09:16 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Nesem vám noviny, zpívají strážníci z Brna: Unikátní koledy pomohou nemocným dětem

 
Porci devíti českých koled nazpívali pro Vánočním albu Křídla úsměvu pro nemocné a postižené děti strážníci z Brna. Připojili se k nim i známí umělci z Městského divadla Brno, Alena Antalová a Petr Gazdík.
18.11.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Alena Antalová (57 článků) , Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Prymula na nás dělal psí oči a žadonil. Papaláš. A Faltýnkovi Petr Gazdík naložil ještě mnohem hutněji

 
ROZHOVOR Jak vidí místopředseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík cestu Jaroslava Faltýnka do Španělska v době koronaviru? „Jako důkaz, že se myšlení těchto lidí nezmění a že mají pocit, že mohou všechno. A na ostatní pohlížejí jako na plebs,“ komentoval v rozhovoru. Nelíbí se mu ani, že vláda během léta nesplnila nic z požadavků pro případnou druhou vlnu a najednou se diví. Rovněž se nedomnívá, že by ministr zdravotnictví měl vyzývat média k pomoci, když je jejich smyslem kriticky kontrolovat vládu.
04.11.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Zeman? Buď pyžamový den, nebo nenávist. V mém srdci je Čaputová. Hovoří Petr Gazdík

 
Místopředseda hnutí Starostové a nezávislí (STAN) Petr Gazdík v Rádiu Z kritizoval zvažované mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví týkající se uzavření škol. Byl by to podle jeho slov faktický lockdown s největším dopadem na ekonomiku. Pustil se také do prezidenta Miloše Zemana a jeho nenávistného chování.
12.10.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Miloš Zeman (24622 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Léto, pohodička, šampioní Evropy. Prymula slibuje plán ale asi zase jenom něco zakáže. Nejsme v nápravném zařízení, vzkazuje ministrovi Petr Gazdík

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Politici by svoji neschopnost neměli házet na opozici. Takový vzkaz vyslal směrem k vládě místopředseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Vadí mu, že stále není jasný plán a strategie, jak postupovat v koronavirové krizi. „Vrcholem všeho jsou věty pana ministra: Když nebudou lidé poslouchat, přitvrdíme. Nejsme v žádném kárném zařízení. Nesmíme situaci podceňovat, ale také ne děsit každou větou,“ říká Gazdík.
11.10.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

STAN odsouhlasili jednání s Piráty o spolupráci

 
Starostové a nezávislí ve čtvrtek večer odhlasovali, že začnou jednat o koalici s Pirátskou stranou pro sněmovní volby v roce 2021. I místopředseda hnutí Petr Gazdík už během dne potvrdil, že hlasování podpoří. Jeho podmínku vyjasnit si otázku společné komunikace se podařilo vyřešit ještě na polední schůzce mezi oběma subjekty. Původně chtěl navrhnout odklad rozhodnutí kvůli krachu koaličních jednání na Zlínsku na 22. října.
08.10.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

„Dělali ze mně blbce.“ Piráti naštvali Gazdíka ze STAN, pakt proti Babišovi ale nezavrhl

 
Petr Gazdík (STAN) kritizoval dnes jednání Pirátů, kteří odmítli vytvořit dvojblok se STAN ve Zlínském kraji a nakonec kývli na koalici s ANO, ODS a ČSSD, čímž poslali Starosty do opozice. Piráti dle Gazdíka zástupcům STAN při povolebním jednání lhali, Gazdík má pocit, že z něj „dělali blbce“. Hnutí STAN přitom má ve čtvrtek hlasovat o spolupráci s Piráty při parlamentních volbách na celostátní úrovni. Gazdík chtěl navrhnout, aby se hlasování odložilo, nakonec to ale neudělá. Proč?
07.10.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

STAN a Piráti: Já to tak nemyslel! hájí se Gazdík před Kalouskem. A další facka

 
Poslanec Petr Gazdík, jenž byl lídrem kandidátky STAN ve Zlínském kraji, chce podle serveru Novinky.cz navrhnout, aby Starostové a nezávislí v příštích sněmovních volbách nespolupracovali s Piráty. V tiskové zprávě, kterou následně rozeslal, však své stanovisko upravil. A dokonce se obhajoval i před Miroslavem Kalouskem (TOP 09), jenž jej výrazně napomenul na Twitteru.
07.10.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7226 článků) , Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Naštvaný Gazdík chce odložit hlasování o spolupráci s Piráty

 
Lídr kandidátky STAN ve Zlínském kraji Petr Gazdík navrhl, aby hnutí odložilo hlasování o spolupráci s Piráty v příštích sněmovních volbách. Gazdík, který je místopředsedou hnutí, to ve středu uvedl v reakci na vývoj povolební situace ve Zlínském kraji. ČTK původně uvedla, že Gazdík navrhne, aby obě uskupení na celostátní úrovni nespolupracovala.
07.10.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Gazdík jako chlap: Omlouvám se. Řeku neotrávili ti, které jsem vinil

 
Policie prý už ví, odkud vytekl do moravské Bečvy kyanid, který zabil desítky tisíc ryb. Zabil takřka vše živé. Poslanec Petr Gazdík (STAN) prý také získal nové informace. K tomu, co slyšel, se podle svých vlastních slov postavil jako chlap a omluvil se.
27.09.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Otrávená řeka: Gazdík už ukazuje prstem. Jenže, důkaz neukázal. Přišla odveta z vlády

 
Kriminalisté při vyšetřování úhynu ryb v Bečvě zjistili vyústění kanálu, ze kterého vtekl kyanid do řeky. Na kanál je napojeno mnoho společností, poslanec za hnutí STAN Petr Gazdík má však o viníkovi jasno. To se ale nelíbí například ministru životního prostředí Richardu Brabcovi (ANO).
26.09.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Je nedůstojné, aby hejtmani jezdili do Prahy žebrat. Čunek, Půta a další poslali poslancům výzvu

 
Hejtman Libereckého kraje Martin Půta (Starostové), Zlínského kraje Jiří Čunek (KDU-ČSL) nebo pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) vyzvali vládu a poslance, aby začali projednávat návrhy zákonů, které jim předložily kraje s cílem posílit krajské rozpočty. Návrhy na úpravy financování krajů zatím neprošly ani prvním čtením. „Už poněkolikáté jsme navrhovali projednání krajských novel a vládní většina to opakovaně zamítla,“ řekl k tomu poslanec Petr Gazdík (STAN).
18.09.2020 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (833 článků) , Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Gazdík pro PL: Čína pošlapává lidská práva. Vystrčila podporuji. Výhrůžky? Pocit nadřazenosti. Zeman měl radši mlčet

 
ROZHOVOR „Výhrůžky vždycky znamenají pocit nadřazenosti. To musíme jako suverénní stát zcela kategoricky odmítnout,“ vzkazuje směrem k Číně místopředseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík. Jako smysluplný vztah s Českou republikou vidí obchodní spolupráci, ale s upozorňováním na porušování lidských práv. V rozhovoru komentoval také dění před krajskými volbami, v nichž se podle jeho názoru projeví personální vyprázdněnost hnutí ANO, která se prý projevuje už i ve vládě.
09.09.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Než někoho obviníte ze lži... Gazdík se drsně ohradil proti čtenářovi kvůli poslaneckým platům

 
Petr Gazdík odpověděl čtenáři ParlamentníchListů.cz na jeho dotaz týkající se snížení platů poslanců. Ten ho obvinil ze lži.
31.08.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Gazdík: Vojtěch měl dávno odstoupit. Babiš mu ale potřebuje nadávat

 
Ministr Adam Vojtěch měl už dávno odstoupit. Bohužel ale premiéru Babišovi vyhovuje v roli, kdy na něj může házet všechna selhání a ponižovat jej na veřejnosti. Takže konec šéfa resortu zdravotnictví nemůžeme očekávat, napsal čtenáři ParlamentníchListů.cz Petr Gazdík.
26.08.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1164 článků) , Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků) , Adam Vojtěch (905 článků)

Petr Gazdík: V Bělorusku neprobíhá konflikt mezi Západem a Ruskem. Lidé už nechtějí snášet diktaturu

 
ROZHOVOR „Nebylo by dobře, aby Dukovany dostavovaly ruské nebo čínské společnosti, nebo aby Číňané budovali 5G sítě. Nejde o nic jiného než o bezpečnost,“ varuje místopředseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík. A zároveň se ptá, zda skutečně chceme, aby Čína měla přístup k českým komunikačním sítím? Pro ParlamentníListy.cz komentoval také události v Bělorusku, podle něj tamní konflikt není konfliktem Západ versus Rusko. Značná část tamní opozice je také proruská, jen už dále nechtějí snášet Lukašenkovu diktaturu.
24.08.2020 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Blahořečení „otce“ EU? Lipovská o tom muži napsala své, biskup se distancuje. Kalousek mu děkuje

 
Na sociální síti se do sebe pustili hradní mluvčí Jiří Ovčáček a poslanec Petr Gazdík. Proč se ocitli ve při? Kvůli ekonomce Haně Lipovské a Evropské unii. Ozval se i Miroslav Kalousek.
21.08.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7226 článků) , Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Gazdík: Koalice proti Babišovi? Nebudu sčítat procenta, jde o přesvědčení

 
Poslanec Starostů Petr Gazdík je přesvědčen o tom, že v otázce spolupráce opozičních stran do příštích parlamentních voleb nakonec naleznou nejlepší řešení. „Třeba když sečtu teď poslance ODS, Pirátů, Lidovců, Topky a Starostů dohromady máte stále méně poslanců než ANO,“ podotkl však čtenář Parlamentních listů. Poslanec na to odpověděl, že nechce sčítat jednotlivá procenta. „Dobrou zemi pro život, zemi s kvalitním vzděláním, zemi, kde krádež nebo korupce je sprosté slovo, a ne způsob přežívání,“ přiblížil politik vizi, kterou by měla spolupráce opozičních stran přinést.
17.08.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)

Pirát Bartoš s miminkem děkoval ženě. Gazdík vzal rodinu na vodu, u Babišů mají přírůstek

 
I třetí srpnový víkend, i když na několika místech Česka poměrně bouřlivý, umožnil řadě lidí společně strávený prázdninový čas se svými rodinami. Politici nebyli výjimkou. Šéf Pirátů Ivan Bartoš se na facebooku pochlubil snímkem s novorozeným synem Bertramem. Poslanec STAN Petr Gazdík pak vyvezl rodinu na vodu. To manželka premiéra Monika Babišová prozradila, že mají doma přírůstek.
16.08.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků) , Ivan Ivan (1651 článků)

U voleb s armádou, hlasovat z karantény se bude: Autem, doma nebo ve speciálním okrsku

 
Parlamentní strany se dnes shodly s ministerstvem vnitra na třech variantách hlasování z karantény - z auta, ve speciálních volebních okrscích a u výjezdních komisí. Novinářům to po jednání řekli lídři opozice. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) jde o dobrý kompromis. O změnách ve volební praxi pro říjnové senátní a krajské volby bude Sněmovna rozhodovat 19. srpna. Vláda požádá o projednání návrhu zákona, který už má paragrafovou podobu, ve stavu legislativní nouze, uvedl Hamáček. Počítá s tím, že Senát normu schválí v nejbližších dnech po projednání Sněmovnou.
05.08.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1000 článků) , Petr Gazdík (989 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »