Články k osobnosti

Petr Dvořák

  ředitel televize NOVA, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Dvořák »
 

„5 Kč denně ČT nic není. Rušení pořadů.“ A odveta Kavčím horám. Škrt, škrt

 
Radní ČT Hana Lipovská nemohla nechat bez reakce slova generálního ředitele televize Petra Dvořáka v Hospodářských novinách. Ve své replice, zveřejněné ve stejném deníku, poznamenala, že Rada řediteli nepodléhá, i když by si to pan Dvořák zjevně přál.
24.02.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků)

Poslankyně Majerová Zahradníková o papalášství na VIP tribuně: Když skončil Prymula, měl by odejít i Hnilička

 
Když na VIP tribuně v pražském Edenu epidemiolog Roman Prymula, šéf ČT Petr Dvořák, tenistka Petra Kvitová, Zemanův kancléř Vratislav Mynář s manželkou Alex sledovali utkání Slavie s anglickým Leicesterem, poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková (48, Trikolóra) končila dlouhý den ve Sněmovně. Mylně byla označena jako jedna z návštěvnic, sedící po boku Alexandra Vondry (ODS). Ona sama přitom nemá pro papalášské chování a nadřazování žádné pochopení.
23.02.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1268 článků) , Petra Kvitová (1543 článků) , Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků) , Vratislav Mynář (1188 článků) , Alex Alex (547 článků) , Ona Ona (141 článků) , Alex Alex (101 článků) , Alex Alex (101 článků) , Alex Alex (109 článků)

Seriálová dcera Čestmíra Mázla září v Hlavě Medúzy: Je pro mě velkým objevem, říká Jiří Dvořák

 
Petra Bučková září v seriálu České televize Hlava Medúzy. Podle slov hvězdného kolegy Jiřího Dvořáka se jedná o špičkovou herečku a velký objev. Ačkoliv je Petra zkušená herečka, role vyšetřovatelky v seriálu Hlava Medúzy ji výrazně posouvá do herecké elity.
22.02.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (390 článků) , Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků) , Petra Bučková (10 článků)

Prymula na fotbale, to mě netankuje. Ale tohle ano, uvedl zkušený muž

 
K dalšímu neslavnému incidentu epidemiologa Romana Prymuly, který ve čtvrtek odpoledne ještě v pozici poradce premiéra Andreje Babiše (ANO) navrhoval v médiích tvrdý lockdown, načež si šel večer sednout do VIP lóže pražského Edenu na fotbalový zápas Slavie za doprovodu dalších hostů, mezi nimiž byl například prezidentův kancléř Vratislav Mynář či ředitel ČT Petr Dvořák, se vyjádřil též komentátor Martin Schmarcz. Shrnul, že ho návštěva stadionu příliš „netankuje“. Ještě horší mají být podle něj jiné věci.
21.02.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20900 článků) , Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků) , Vratislav Mynář (1188 článků) , Martin Roman (323 článků)

Fotbal na Slavii? Poslední kapka! Dvořák z ČT musí být odvolán. Je tu petice a rychle roste

 
Ředitel České televize Petr Dvořák má problém. Je tu petice proti němu. Vysoký počet podpisů za 24 hodin! Jeho prohřešků a přešlapů je podle autora petice Františka Kubáska a dalších podepsaných už prostě moc. Účast na „tribuně papalášů“ fotbalové Slavie byla prý poslední kapka. „Krajně nemorální.“ Vyčítá se mu i špatné hospodaření a galerie manželky.
20.02.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků)

Jo tak on na tom fotbalu „makal“?! Dvořák z ČT si omluvil svou účast na Slavii, ale ještě to zhoršil. Veřejnost ve varu

 
Roman Prymula si vyrazil na Slavii na fotbal a pořádně to za to schytal. Neporušil tím žádné vládní nařízení, na tribunu se dostal jako povolený VIP host s dalšími osobnostmi veřejného života, ale stálo ho to místo poradce premiéra Andreje Babiše (ANO). Na tribuně se objevil i generální ředitel ČT Petr Dvořák a také on se ocitl pod palbou. Pánové se však dočkali i zastání. „Hon na ně mi přijde vrcholně nechutný,“ napsal bývalý novinář Tomáš Syrovátka.
20.02.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20900 článků) , Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků) , Tomáš Dvořák (43 článků)

Ředitel ČT Dvořák: Na fotbal jako na Českého lva, je to moje práce

 
„Papaláši“ ze Slavie se už kají. Omluvill se již Roman Prymula nebo Jaroslav Tvrdík. Nyní dorazilo vyjádření dalšího VIP návštěvníka fotbalové seance, ředitele ČT Petra Dvořáka. Prý se omlouvá, ale doposud na své účasti neviděl nic špatného. Akce prý objížídí v rámci zaměstnání. Okamžitě se strhla bouře kritiky. A najednou jsou na tribunu zváni doktoři i sestřičky.
19.02.2021 21:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků)

Ředitel ČT Dvořák: Na fotbal jako na Českého lva, je to moje práce

 
„Papaláši“ ze Slavie se už kají. Omluvill se již Roman Prymula nebo Jaroslav Tvrdík. Nyní dorazilo vyjádření dalšího VIP návštěvníka fotbalové seance, ředitele ČT Petra Dvořáka. Prý se omlouvá, ale doposud na své účasti neviděl nic špatného. Akce prý objížídí v rámci zaměstnání. Okamžitě se strhla bouře kritiky. A najednou jsou na tribunu zváni doktoři i sestřičky.
19.02.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků)

Fridrichové píší velmi naštvaní lidé. Sranda nekončí, Dvořák si zavařil

 
Další extempore epidemiologa Romana Prymuly neušlo kritické reakci moderátorky České Televize Nory Fridrichové. To, že ordinuje zemi tvrdý lockdown, aby se o pár hodin později vydal na fotbalový zápas, označila na sociální síti za papalášství. Zapomněla však zároveň zmínit, že na té samé tribuně, v ten samý čas, se objevil i její šéf – ředitel České televize Petr Dvořák. To jí lidé následně důrazně připomněli, nyní by Dvořáka rádi viděli v pořadu 168 hodin. Prymulovi se vysmála i její kolegyně Barbora Kroužková.
19.02.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Kroužková (12 článků) , Petr Dvořák (698 článků) , Nora Fridrichová (354 článků) , Petr Dvořák (693 článků)

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík se omlouvá za papalášství na fotbale: Morálně jsme selhali

 
Včerejší událost s fotbalovým utkáním Evropské ligy hýbe společností. Na zápas Slavie a Leicesteru byli pozvaní VIP hosté, mezi kterými se objevili premiérův poradce Roman Prymula, šéf České televize Petr Dvořák, hradní kancléř Vratislav Mynář nebo třeba europoslanec Alexandr Vondra (ODS). Kauza vyvolala velkou vlnou reakcí, premiér s Prymulou rozvázal spolupráci. Šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík se na sociálních sítích omlouvá a lidé v komentářích se mu posmívají.
19.02.2021 10:51 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1268 článků) , Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků) , Vratislav Mynář (1188 článků)

Tvrdík se omlouvá za VIP hosty na fotbale

 
Šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík se omluvil za to, že na zápas Evropské ligy s Leicesterem byli pozváni VIP hosté. Mezi hosty byl třeba poradce premiéra Roman Prymula, šéf České televize Petr Dvořák, tenistka Petra Kvitová, hradní kancléř Vratislav Mynář nebo europoslanec Alexandr Vondra (ODS). S Prymulou kvůli tomu ukončil spolupráci premiér Andrej Babiš (ANO).
19.02.2021 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20900 článků) , Alexandr Vondra (1268 článků) , Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků) , Vratislav Mynář (1188 článků)

Fridrichová křičela, ale nikoho to nezajímalo. A tak si ČT nadrobila... Tohle podivné spojení může Dvořáka mrzet

 
Ikona České televize Nora Fridrichová už si nemusí stěžovat, že by její známou tvář někdo z Rady ČT nepoznal. Radní Hana Lipovská vysvětlila, jak ve skutečnosti proběhlo její setkání s moderátorkou pořadu 168 hodin. Mnohem více by však televizní hvězdu mělo trápit, že se na její reportáže nikdo z managementu ČT nedívá. Na začátku roku 2019 totiž informovala o potížích agentury Médea. I poté s ní však Česká televize uzavírala smlouvy a nyní má vůči ní pohledávky po lhůtě splatnosti v řádech desítek milionů korun. Generální ředitel Petr Dvořák to zdůvodňuje tím, že finanční chování ČT se neřídí tím, co se objeví v jejích pořadech.
19.02.2021 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (698 článků) , Nora Fridrichová (354 článků) , Petr Dvořák (693 článků)

RECENZE: Renčova konverzační detektivka ze staré školy

 
Česká televize přichází s novou krimi sérií Filipa Renče Hlava Medúzy, kde si zahráli Jitka Čvančarová, Jiří Dvořák, Michal Isteník či Petra Bučková. Premiéra bude 11. ledna večer na ČT1.
08.01.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (390 článků) , Filip Renč (614 článků) , Jitka Čvančarová (820 článků) , Petra Bučková (10 článků) , Michal Isteník (9 článků) , Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků)

Krušný rok pro ČT: Zemanův útok na Dvořáka, „deb*l Babiš“ i odchody známých moderátorek

 
Zaměstnává 3000 lidí, občané za ni ročně zaplatí přes 5 miliard. A i proto je některým trnem v oku. Veřejnoprávní Česká televize v roce 2020 sklízela však nejen kritiku, ale i pochvaly a úspěchy. A to i v průběhu pandemie covid-19. Také na jejího šéfa Petra Dvořáka však bylo namířeno několik útoků - a to i přímo z Hradu. Po vedení pak šlape rovněž Rada ČT, která je díky volbě poslanců v novém složení. Pozornost pak budily i známé tváře televize, u kterých ČT za letošek počítá i ztráty.
31.12.2020 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků)

Nový seriál Hlava Medúzy: Brněnské mordpartě velí Jitka Čvančarová, zazáří i Eda z Mostu!

 
Na obrazovkách České televize se diváci mohou těšit na nový český seriál Hlava Medúzy, který bude dle slov jeho režiséra Filipa Renče (55) spíše napínavou psychologickou než akční detektivkou plnou brutality, krve a násilí. „Mám rád dramatické situace, pohled do duše lidí, kteří se ocitnou na hraně zákona,“ popisuje režisér a dodává, že by seriálu dal rád tvář detektivek ze 60. let 20. století století, a to včetně hudební stránky. Čtveřici kriminalistů v osmidílném seriálu vede cílevědomá Jitka Čvančarová (42) alias Karin. Dalších rolí se zhostili charismatický Jiří Dvořák (53, kapitán David), soustředěný Michal Isteník (37, kapitán Martin) a akční Petra Bučková (42, kapitánka Sabina).
26.12.2020 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (390 článků) , Filip Renč (614 článků) , Jitka Čvančarová (820 článků) , Petra Bučková (10 článků) , Michal Isteník (9 článků) , Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků)

„Co ta Fridrichová řekla v ČRo?! Já myslel, že mám něco s ušima!“ Holec to rozpálil v XTV. A Xaver přiložil: Když se na Radě ČT přihlásí Lipovská, Dvořák zbledne

 
Komentátor serveru Info.cz Petr Holec usedl k povídání s členem Rady ČT Lubošem Xaverem Veselým. Debatovali spolu na internetové televizi XTV.cz. Holec to vzal od podlahy. Prozradil, co přijde, až „ten s dredama“ neboli Ivan Bartoš bude premiérem, vychválil exprezidenta Václava Klause, konstatoval, že média selhala a speciálně udeřil na moderátorku ČT pořadu 168 hodin Noru Fridrichovou. A zmínil také „hysterického šílence“ doktora Milana Kubka.
19.12.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10212 článků) , Nora Fridrichová (354 článků) , Luboš Veselý (542 článků) , Petr Václav (907 článků) , Petr Rada (258 článků) , Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků) , Ivan Ivan (1740 článků)

„Co ta Fridrichová řekla v ČRo?! Já myslel, že mám něco s ušima!“ Holec do rozpálil v XTV. A Xaver přiložil: Když se na Radě ČT přihlásí Lipovská, Dvořák zbledne

 
Komentátor serveru Info.cz Petr Holec usedl k povídání s členem Rady ČT Lubošem Xaverem Veselým. Debatovali spolu na internetové televizi XTV.cz. Holec to vzal od podlahy. Prozradil, co přijde, až „ten s dredama“ neboli Ivan Bartoš bude premiérem, vychválil exprezidenta Václava Klause, konstatoval, že média selhala a speciálně udeřil na moderátorku ČT pořadu 168 hodin Noru Fridrichovou. A zmínil také „hysterického šílence“ doktora Milana Kubka.
19.12.2020 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10212 článků) , Nora Fridrichová (354 článků) , Luboš Veselý (542 článků) , Petr Václav (907 článků) , Petr Rada (258 článků) , Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků) , Ivan Ivan (1740 článků)

Hřebejk, Halík, Šabatová. Zase jde (nejen) o peníze. Petr Žantovský o nenápadné snaze zničit ty, co se příliš šťourají v ČT

 
TÝDEN V MÉDIÍCH O další snaze vyhlášených petentů ovlivňovat kontrolu České televize hovoří Petr Žantovský v pravidelném přehledu mediálních zajímavostí. Všímá si toho, že podepsaní pod petici i dopis premiéru Andreji Babišovi jsou namnoze v obrovské kolizi zájmů, protože mnohdy jsou navázáni velkou částí svých příjmů na Českou televizi. Proto jim vadí, že jako radní byli zvoleni ti, kteří trvají na tom, že Rada ČT má provádět kontrolní činnost, k níž je zavázána zákonem. Udivují ho vyjádření generálního ředitele ČT Petra Dvořáka, který přes jiná média mistruje radní, i když právě jim se má ze své práce zpovídat.
12.12.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků)

ČT šije do všech, zní pochvalně ze Sněmovny. Bude „dozorčka“ hledat špínu na Dvořáka?

 
Volební výbor doporučil, aby se všichni poslanci zabývali situací v Radě České televize. Pokud se nad tématem skutečně dvě stovky poslanců sejdou, bude to jistě vášnivá debata. Jedni se totiž obávají o nezávislost ČT a druzí by po ní rádi šlapali ještě více. Panují také obavy o důvěryhodnost zvolených radních, kteří můžou třeba odvolat generálního ředitele Petra Dvořáka. Blesk Zprávy se na postoje ptaly členů volebního výboru. Pirát Tomáš Martínek míní, že mezi radními jsou tací, kteří nechtějí ČT pomáhat vykonávat kvalitní službu lidem, a spekuluje i o tom, že by mohli „sloužit" oligarchům. Poslanec vládního hnutí ANO Martin Kolovratník zase říká, že je na tom ČT dobře a neměl by ji kritizovat ani prezident Miloš Zeman. Podle místopředsedy ODS Zbyňka Stanjury by odvolání šéfa Dvořáka bylo překvapením a tvrdí, že pro to není důvod. Kolovratník dokonce říká, že by to podle něj bylo špatně.
09.12.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (698 článků) , Miloš Zeman (24925 článků) , Petr Dvořák (693 článků) , Tomáš Dvořák (43 článků)

Skončí šéf ČT Dvořák? Radní přidal ostrý komentář, dusno po „čistce“ budou řešit poslanci

 
Měl to být těžký týden pro Českou televizi a jejího generálního ředitele Petra Dvořáka. Nejen, že v úterý budou poslanci řešit odvolání dozorčí komise, které bylo podle mínění senátorů od členů Rady ČT nezákonné. Ale ve středu mělo být také další jednání rady. Stále častěji se navíc mluví o tom, že televizní rada šéfa Dvořáka  „zařízne“. Její místopředseda Daniel Váňa však tuto spekulaci ostře odmítl. Blesk Zprávám řekl, že se o tom nemluví ani v kuloárech. A plánovaný termín jednání prý zrušili proto, že chtějí pořádně prostudovat návrh rozpočtu na příští rok a potřebují na to více času.
08.12.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (698 článků) , Petr Dvořák (693 článků) , Daniel Daniel (469 článků) , Daniel Daniel (469 článků) , Daniel Daniel (469 článků) , Daniel Daniel (268 článků) , Daniel Daniel (469 článků) , Daniel Daniel (469 článků) , Daniel Daniel (469 článků) , Daniel Daniel (469 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »