Články k osobnosti

Petr Čech

  fotbalový brankář

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Čech »
 

Čech, který emigroval do Ruska, vysílá vzkazy k výročí sprna 1968. Mnohým z toho může prasknout hlava

 
VÝROČÍ SRPNA 1968 „Tak jako mnohokrát v historii opět záchrana a svoboda pro opakovaně nevděčnou Evropu přijde z Východu, z Ruska.“ O tom je přesvědčen Petr Michalů, který emigroval z České republiky a teď žije v Moskvě. Tvrdí, že v přítomnosti ruských tanků nám bylo lépe, a domnívá se, že „RVHP fungovala a rozvíjela se, ale EU krachuje“, dokonce hovoří o hrozbě zániku České republiky. Lituje Američany, o kterých si myslí, že závidí Rusům jejich způsob života a historii. A že by se chtěl vrátit do rodného Česka? To ani náhodou.
19.08.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Den blbec! Petr Čech dostal 4 góly a ještě naboural auto! Foto z nehody uvnitř článku!

 
Když se nedaří, tak se nedaří. A špatné věci mají tu vlastnost, že chodí vždycky naráz. Přesně o tom se přesvědčil fotbalista Petr Čech. Co se mu stalo?
15.08.2016 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Nejlépe placení čeští sportovci: Vládne Čech, Jágr výrazně ztrácí

 
Fotbalista Petr Čech je podle žebříčku magazínu Forbes nejlépe placeným českým sportovcem. Brankář londýnského Arsenalu kraluje už třetím rokem navzdory tomu, že po odchodu z Chelsea klesly jeho hrubé příjmy o devadesát milionů korun. S výjimkou Tomáše Rosického patří mezi českou elitu pouze hokejisté z NHL.
04.08.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (577 článků) , Petr Čech (1123 článků)

Petr Bystroň: Budou vám nebezpečné teroristy vozit do Čech po hrstkách. Už to začíná. V Německu původně...

 
Šéf bavorské buňky euroskeptické strany Alternativa pro Německo Petr Bystroň se pro server ParlamentníListy.cz vyjádřil k nedávným útokům v Německu.
27.07.2016 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

„Střílelo se kousek od mého domu.“ Čech z Mnichova líčí děs a tepe migraci

 
Narodil se jako Čech, většinu života však strávil v Německu. A právě v Bavorsku, kde za poslední dny šokovaly obyvatele opakované vražedné útoky migrantů, je šéfem bavorské buňky euroskeptické strany Alternativa pro Německo. Politik Petr Bystroň (44) míní, že je potřeba zaujmout tvrdší pozice.
26.07.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Čech v Miami dal dohromady tým, který prodal nemovitosti za čtvrt miliardy dolarů

 
Petr Horčík využil zájmu Evropanů o luxusní nemovitosti na Floridě a založil firmu Florida Luxury Services. Jeho tým uzavřel obchody za více než 230 000 000 dolarů. Společnosti nyní nahrává situace na trhu. Jihovýchodní stát na pobřeží Atlantiku zažívá realitní zlatou horečku. Ceny nemovitostí za poslední tři roky vzrostly o 40 procent a letos je očekáván desetiprocentní růst cen.
22.07.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Čech už v reprezentaci nic nechytne. K odchodu dostal Zlatý míč

 
Brankář Petr Čech končí po čtrnácti letech v reprezentaci. Neodchází ale s prázdnou. Odnáší si Zlatý míč, který získal už podesáté.
08.07.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

První Čech si koupil nové auto přes internet!

 
V eshopech jsme zvyklí nakupovat knihy, elektroniku, potraviny, oděvy i třeba zájezdy, ale koupit si něco jedním kliknutím za stovky tisíc? Pan Petr Tomeček z Prahy si na internetu fungl nové auto vybral a zanedlouho mu stálo před barákem. A všechno zařídil doma z obýváku - jako první Čech v historii!
07.06.2016 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Vrba odtajnil širší nominaci na Euro. Nechybí v ní Čech, Rosický ani Limberský

 
Osmadvacet jmen figuruje na předběžné soupisce českého národního týmu pro mistrovství Evropy ve Francii. V širší nominaci nechybí uzdravený kapitán Tomáš Rosický, brankář Petr Čech ani obránce David Limberský, který se minulý rok dostal do křížku se zákonem a musel vynechat závěr kvalifikace.
19.05.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (577 článků) , Petr Čech (1123 článků) , David Limberský (89 článků)

„Schwarzenberg je havlista, Rakušák a můj bývalý soused,“ říká český šéf AfD

 
Když si Karel Schwarzenberg posteskl, že všude vyhrávají populisté, vyvolalo to hned několik reakcí. Kníže přitom hodnotil první kolo prezidentských voleb v Rakousku, kde uspěl kandidát rakouských Svobodných (FPÖ). A zaběhlé strany utrpěly výprask. „Bodejť by to nehodnotil, vždyť je Rakušák,“ říká s úsměvem šéf Alternativy pro Německo (AfD) Petr Bystroň, rodilý Čech. Schwarzenberga si jinak váží, on sám se ale naopak z rakouských událostí raduje.
14.05.2016 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3849 článků) , Karel Schwarzenberg (604 článků) , Petr Čech (1123 článků)

Už nacisté tvrdili, že Karel IV. nás vedl pod ochranou Říše, teď z něj dělají zastánce EU. A cizáci a Saracéni… Historik vyvrací mýty spojené s největším Čechem

 
ROZHOVOR Historik Petr Bahník říká, že vztah českého státu ke středověké Říši byl velmi volný. Karel v českých zemích vládl z titulu českého krále, nikoli císaře. Císařské zákony se na české území nevztahovaly a veškeré povinnosti českého státu k Říši spočívaly v dodání ozbrojeného doprovodu pro císařskou korunovaci. „Nacisté také Karlovu osobnost a éru míru a prosperity, která s jeho panováním byla spojena, falšovali k obrazu svému a využívali jako argument, že prý Čechům vždy bylo dobře jen pod křídly Říše,“ řekl Bahník.
14.05.2016 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Klaus byl fantastický a Konvička není partner, říká Čech z německé Alternativy

 
Martin Konvička to schytal od Václava Klause za to, že chce ukrást úspěšný název. Islamofob a entomolog totiž hodlá zřídit Alternativu pro Česko (ApČ) a inspiraci získal v Alternativě pro Německo (AfD). Šéf bavorské AfD Petr Bystroň, rodilý Čech, však upozorňuje, že Konvička není pro třetí největší německou stranu adekvátní partner. Zároveň vyzdvihl Klausovu cestu na kongres do Stuttgartu.
10.05.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9756 článků) , Petr Čech (1123 článků) , Martin Čech (173 článků) , Petr Václav (841 článků) , Martin Čech (69 článků)

Ze života našeho emigranta v Rusku: Přicházejí mu veselé vzkazy

 
„Pár měsíců bez mozarelly a parmezánu vrátí Čechovi zdravý smysl. Pochopí, jak strašný je život v Rusku,“ ozývá se v komentářích na článek o českém emigrantovi Petrovi Michalů, který před několika dny požádal z politických důvodů v Rusku o azyl. Michalů zas reaguje na údajně ne zcela pravdivý článek o něm v Lidovkách.
02.05.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

VIDEO Jedině Rusové zastaví islám! Čech, který emigroval do Ruska, promluvil na kameru

 
Čech, který se proslavil svou otevřenou podporou Ruska a kritikou současné české zahraniční politiky, je i nadále aktivní. V dalším rozhovoru, který poskytl ruskému kanálu REN TV, uvedl, že v Evropě je lidem podsouváno to, aby žili jako muslimové. Rusko je podle Petra Michalů jediná země, která se dokáže ubránit islamizaci.
28.04.2016 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Historický úspěch české cyklistiky! Vakoč vyhrál belgickou klasiku Brabantský šíp

 
Třiadvacetiletý cyklista Petr Vakoč vyhrál jako historicky první Čech jarní klasiku Brabantský šíp, a to přesto, že se zhruba padesát kilometrů před cílem 203 kilometrů dlouhého závodu potýkal s defektem pneumatiky. Druhý Enrico Gasparotte projel cílem se ztrátou šesti vteřin.
13.04.2016 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Českobudějovická nemocnice má dva nové primáře

 
Nemocnice České Budějovice, a. s., má od letošního ledna dva nové primáře. Chirurgické oddělení už několik měsíců vede MUDr. Petr Pták, Ph.D., který zde zastával pozici specialisty, v čele ORL oddělení (oddělení ušní-nosní krční) stanul MUDr. Lubor Mrzena, Ph.D., který na jih Čech přišel z Fakultní nemocnice Motol v Praze. Oba nahradili primáře, kteří odešli do důchodu.
12.04.2016 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Ulité peníze: Toto je jen špička ledovce. Ve skutečnosti jde o částku, kterou si ani neumíte představit

 
Kauza Panama Papers, která rozkrývá utajování majetků v daňových rájích, se dotýká i Česka, přesněji 283 osob v čele s nejbohatším Čechem Petrem Kellnerem. Ministr financí Andrej Babiš (ANO) oznámil, že finanční správa už požádala o příslušné dokumenty a všechny Čechy v nich obsažené prověří. V problémech by se mohli ocitnout i mnozí Rusové či Ukrajinci, včetně prezidenta Petra Porošenka. Neklidné spaní budou možná mít i drogoví bossové.
05.04.2016 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Petr Kellner (292 článků) , Andrej Babiš (17524 článků)

Kauza Panama Papers ukazuje i na stovky českých jmen

 
V dokumentech společnosti Mossack Fonseca, která měla společnostem i jednotlivcům pomáhat obcházet daňové zákony, případně legalizovat výnosy z trestné činnosti, se objevují i jména českých podnikatelů. Podle webu Investigace.cz v seznamech figurují i nejbohatších Čech Petr Kellner či spolumajitel EPH, fotbalové Sparty i řady médií Daniel Křetínský. Ten již obcházení zákona odmítl. Na seznamu je podle webu 283 lidí, jejichž aktivity směřují do ČR.
04.04.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Petr Kellner (292 článků) , Daniel Čech (76 článků)

Čech prosazuje v Německu zákaz mešit. Korán prý „lže a klame“

 
Bavorská odnož populistické strany Afd (Alternative für Deutschland) navrhuje v Německu zakázat mešity. Vyplývá to z prozrazených interních dokumentů strany. Lídr bavorské AfD a rodák z Olomouce Petr Bystroň (42) Blesk.cz navíc řekl, že islám do Německa a do Evropy nepatří.
31.03.2016 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)