Články k osobnosti

Petr Čech

  fotbalový brankář

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Čech »
 

Čech má krevní dřeň Němce!

 
Petr Filipec (32) si myslel, že je nachlazený. Ve skutečnosti u něj propukla leukemie. Život mu zachránila kostní dřeň z Německa.
21.12.2016 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Razie na severu Čech. Obvinění exhejtmanky, čtyři roky známá fakta a výpověď spolupracujícího recidivisty

 
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu  obvinili  24 lidí kvůli rozkrádání evropských dotací v Ústeckém a Karlovarském kraji. Vůbec poprvé jsou mezi obviněnými i vysoce postavení regionální politici – namátkou bývalá hejtmanka Jana Vaňhová, její náměstek Arno Fišera nebo starosta Chebu Petr Navrátil. Co čtyřiadvacet obviněných spojuje? Má jít o hodnotitele projektů, jejich politické krytí a "spojky" na příjemce dotací.
14.12.2016 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Jan Navrátil (12 článků) , Jan Čech (234 článků) , Jan Navrátil (12 článků)

Plzeňské pivo bude patřit Japoncům. Prazdroj koupili za téměř 200 miliard

 
Nejbohatší Čech Petr Kellner má smůlu, Plzeňský Prazdroj nakonec koupil japonský pivovar Asahi Group Holdings. Za převzetí Prazdroje a dalších východoevropských značek SABMilleru zaplatí 7,4 miliardy eur (197,3 miliardy korun).
13.12.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Petr Kellner (290 článků)

PPF prodala ruskou síť obchodů s elektronikou. Eldorado koupili Rusové

 
Skupiny PPF a EMMA Capital prodaly ruskou síť obchodů Eldorado, která se specializuje na prodej elektroniky a malých domácích spotřebičů. Novým majitelem jsou „ruští investoři spříznění s finanční a investiční skupinou Safmar“, uvedla PPF vlastněná nejbohatším Čechem Petrem Kellnerem. Výši transakce nezveřejnila.
09.12.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Petr Kellner (290 článků)

K soudu s Čechem v Súdánu přišli i zástupci ambasády EU

 
Dnešní soudní stání v Chartúmu s českým misionářem Petrem Jaškem přišli sledovat i zástupci ambasády Evropské unie. ČTK to sdělila česká velvyslankyně v Káhiře Veronika Kuchyňová Šmigolová, jejíž úřad má působnost také pro Súdán. Jašek čelí v africké zemi obvinění z protistátní činnosti a v minulosti se jej zastal Evropský parlament.
05.12.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Zadržený Čech se má ve vazbě dobře, tvrdí Súdán. A zve zájemce k soudu

 
Český občan Petr Jašek, který byl v prosinci zadržen v Súdánu kvůli údajné špionáži, se má dobře a nic mu neschází. Tvrdí to alespoň dokument súdánské ambasády, který má Blesk k dispozici. Úřad tak chce vyvrátit tvrzení některých lidskoprávních organizací a eurposlance Tomáše Zdechovského, že Jašek trpí, chybí mu léky a je s ním zacházeno špatně.
22.11.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Čech Petr vězněný v Súdánu: Soud se stále táhne

 
V Súdánu se v pondělí konalo další stání soudního procesu s českým občanem Petrem Jaškem, který čelí obvinění z protistátní činnosti. ČTK to sdělila mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová. Příště soud zasedne za týden, rozsudek ale podle Lagronové pravděpodobně nepadne.
21.11.2016 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Bratr ministra Pelikána: Čech držený v Súdánu je „náboženský fanatik“

 
Arabista Petr Pelikán je bratrem současného ministra spravedlnosti a donedávna působil i jako honorární konzul Súdánu. Právě tam je od 10. prosince 2015 držen ve vězení český misionář Petr Jašek, o jehož přesun do vlasti se česká diplomacie snaží, leč zatím marně. Podle Pelikána však mohl být Jašek již dávno zpět. Situaci prý ale ztížilo i to, že je „náboženský fanatik“, jak řekl Pelikán Deníku.
20.11.2016 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Zaorálek promluvil o Čechovi vězněném v Súdánu. Ostře kritizoval Zdechovského

 
Ministr zahraniční Lubomír Zaorálek (ČSSD) se naštval na europoslance Tomáše Zdechovského (KDU-ČSL) kvůli kauze Čecha Petra Jaška vězněného v Súdánu. Podle ministra poslanec jen sbírá politické body a o případu skutečně nic neví. Navíc může dokonce ohrozit snahu ministerstva dostat Čecha zpět. O Jaškově budoucnosti v pondělí rozhodoval soud, proces byl ale odročen. Zdechovský v reakci označil Zaorálka za lháře.
15.11.2016 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2525 článků) , Petr Čech (1123 článků)

Diplomaté vozí vězněnému Čechovi do Súdánu léky. A co případ kuchaře v Libyi?

 
Kolem českého misionáře Petra Jaška, zadrženého na letišti v Chartúmu, je opět živo. Od srpna s ním běží v Súdánu soud. Mluvčí českého ministerstva zahraničí Michaela Lagronová pro Blesk.cz uvedla, že za ním diplomaté jezdí, vozí mu léky, Jašek je po telefonu i v kontaktu s rodinou. Případ se tak dál intenzivně řeší. Stejně jako případ jiného Čecha, který byl však v Libyii unesen – kuchař Pavel Hrůza má k návratu do ČR patrně podstatně dál.
15.11.2016 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Michael Petr (79 článků) , Pavel Čech (147 článků) , Petr Pavel (603 článků)

Čech v Súdánu trpí ve vězení a hrozí mu smrt. Víme, co psal misionář domů

 
Už bezmála rok pobývá Čech Petr Jašek (53) v údajně hrozných podmínkách súdánského vězení. Jeho utrpení mají dokreslovat dopisy s až „mučednickým“ vyzněním, ve kterých se Jašek upíná k Bohu a modlí se za svoje pronásledovatele. Dopisy teď zveřejnili Jaškovi spolupracovníci. Čechovi v Súdánu za údajnou špionáž hrozí trest smrti, tvrdí europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), podle ministerstva zahraničí verdikt až tak přísný být nemá. V pondělí s Jaškem začal soud, pokračovat bude 21. listopadu.
15.11.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Nejsem Čech, rozohnil se Petr Uhl na Britských listech. Můj otec anarchokomunista mě učil, že...

 
V den 98. výročí vzniku naší republiky uveřejnil server Britské listy rozhovor s lidskoprávním aktivistou Petrem Uhlem. Ten konstatoval, že se nepovažuje za etnického Čecha, a vysvětlil proč. Došlo i na nošení burek a hidžábu ve Francii.
28.10.2016 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Jablek je letos víc a jsou kvalitnější, libují si na jihu Čech

 
Letošní úroda jablek na jihu Čech je lepší než ta loňská. Pěstitelé jich letos sklidí asi 10 500 tun, což je zhruba o pět až šest procent více než v roce 2015. Jablka jsou podle ovocnářů kvalitnější než po loňském suchém létě, jejich cena se nemění. Uvedl to v úterý tajemník Unie ovocnářů jižních a západních Čech Petr Leber. Unie sdružuje 50 pěstitelů jablek na jihu a západě Čech.
18.10.2016 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Čech je oficiálně nejlepší! Jeho čistá konta se dostala i do 'Guinnessovky'

 
Brankář Petr Čech se dočkal za své bezchybné výkony v anglické fotbalové lize i zapsání do Guinnessovy knihy rekordů. V Premier League vychytal nejvíce nul a překonal dosavadní rekord Davida Jamese.
12.10.2016 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , David James (15 článků) , David James (14 článků)

Propusťte Čecha z vězení, vyzvali europoslanci Súdán

 
Čeští zástupci v evropském parlamentu žádají okamžité propuštění Petra Jaška, který čelí v Súdánu obvinění z protistátní činnosti. Čech byl spolu s trojicí Afričanů zatčen v loňském prosinci. Zmínka o zadržovaném Čechovi je součástí usnesení o situaci v Súdánu, které europoslanci dnes přijali. Upozorňuje na zabíjení, útoky a nedodržování lidských práv v africké zemi.
06.10.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Sever Čech ve velmi temných barvách: Generace dětí, které neviděly své rodiče pracovat

 
V Ústeckém kraji hodnotí lidé svůj život jako nejhorší ze všech českých a moravských regionů. Lídr hnutí ANO Petr Urbánek by proto dal všem dosavadním ústeckým politikům za pět. Výjimečně se debata krajských lídrů netýkala především dopravy v regionu, ale nezaměstnanosti, která je černou můrou celého kraje. Poslanec Jaroslav Foldyna divákům popsal, jak často přemýšlejí tzv. pobírači dávek. Stálo to za to.
29.09.2016 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (579 článků) , Petr Čech (1123 článků)

Čechovi vězněnému v Africe hrozí trest smrti, bojí se křesťané. Podle velvyslankyně nemají důkazy

 
Súdánské úřady nemají proti Čechovi Petru Jaškovi souzenému v Súdánu průkazné důkazy o vině, tvrdí velvyslankyně České republiky v Káhiře Veronika Kuchyňová Šmigolová, jejíž úřad má působnost také pro Súdán. Jašek byl zadržen loni v prosinci spolu s trojicí Afričanů. Čelí obvinění z protistátní činnosti. Velvyslankyně přesto nevylučuje trest vězení. Zpravodajské servery, které se případem zabývají, mluví dokonce o trestu smrti.
29.09.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)

Po boku Kanaďana Šafářová vyspěla. Dala mu ale košem kvůli Čechovi

 
Tři a půl roku trvající partnerství tenistky Lucie Šafářové s kanadským trenérem Robem Steckleyem skončilo. Vyměnila ho na zkoušku za Františka Čermáka, který dříve vedl Petru Kvitovou.
26.09.2016 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šafářová (612 článků) , Petra Kvitová (1522 článků) , František Čermák (39 článků) , Petr Čech (1123 článků)

Čech, který emigroval do Ruska, vysílá vzkazy k výročí srpna 1968. Mnohým z toho může prasknout hlava

 
VÝROČÍ SRPNA 1968 „Tak jako mnohokrát v historii opět záchrana a svoboda pro opakovaně nevděčnou Evropu přijde z Východu, z Ruska.“ O tom je přesvědčen Petr Michalů, který emigroval z České republiky a teď žije v Moskvě. Tvrdí, že v přítomnosti ruských tanků nám bylo lépe, a domnívá se, že „RVHP fungovala a rozvíjela se, ale EU krachuje“, dokonce hovoří o hrozbě zániku České republiky. Lituje Američany, o kterých si myslí, že závidí Rusům jejich způsob života a historii. A že by se chtěl vrátit do rodného Česka? To ani náhodou.
19.08.2016 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků)