Články k osobnosti

Petr Čech

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Čech »
 

Čech Petr (23) „ulovil“ novozélandskou premiérku. Jacinda v zástěře sytila národ

 
Novozélanďané ve čtvrtek oslavili jeden ze svých nejdůležitějších svátků, a to Waitangi Day připomínající smlouvu o soužití kolonizujících Evropanů a původních Maorů. Letos od podepsání dohody z Waitangi uběhlo 180 let. Ve středu oslav nemohla chybět premiérka Jacinda Ardernová, která na charitativní snídani pohostila stovky lidí. Navlékla se do zástěry a servírovala jídlo, uvedl deník The Guardian. S premiérkou se chtěl každý vyfotit, selfie s Ardernovou se podařilo „ulovit“ i Čechu Petrovi, který se pak snímkem pochlubil na svém instagramu.
06.02.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Petr Čech (9 článků)

Do rozhlasu se přišel hájit vědec a tlumočník, kterému nadávají do čínských agentů

 
Hostem úterních Dvaceti minut Radiožurnálu byl sinolog a tlumočník z čínštiny, který překládal prezidentu Zemanovi nebo nejbohatšímu Čechovi Petru Kellnerovi, Vít Vojta. Ten se ostře ohradil proti článkům serveru Aktuálně.cz a zdůraznil, že není žádným pročínským agentem. Ale nezůstal jen u toho...
04.02.2020 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Petr Kellner (292 článků) , Petr Čech (9 článků)

Bouře u sousedů: Zatopené domy i ulice, přívaly bahna a dlouhé kolony

 
Jihozápad Německa i část Rakouska v noci na úterý zasáhla bouře Petra, kterou provázely silné deště. V úterý ráno bouře dorazila i do Čech. Zejména na jihozápadě Německa voda na mnoha místech zaplavila ulice a popadené stromy způsobily dopravní komplikace. Škody po větru hlásí i Slovensko.
04.02.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Petr Čech (9 článků)

Krajní pravice v Německu a Rakousku znovu na námluvách. I tentokrát je u toho Čech Bystroň

 
Alternativa pro Německo chce více spolupracovat s rakouskou stranou Svobodných. Zatímco AfD posílily nedávné volební úspěchy na východě Německa, Svobodní se teprve dávají dohromady po skandálu s ruskou stopou, kvůli němuž vloni padla rakouská vláda. O kontakty obou stran se dlouhodobě stará i poslanec Bundestagu s českými kořeny Petr Bystroň. Ten je i spojkou mezi AfD a hnutím Trikolóra Václava Klause mladšího, píše Vojtěch Berger na serveru Hlídací pes.
04.02.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9754 článků) , Petr Čech (1123 článků) , Petr Václav (841 článků) , Petr Čech (9 článků) , Václav Vojtěch (96 článků)

Šílený řidič v protisměru! Petr v Mostě kvůli hazardérovi naboural, viník z místa ujel

 
Rychlou reakci a pevné nervy projevil Petr (25) ze severních Čech, když se v sobotu večer vracel domů po silnici I/13. Mladého řidiče v Mostu šokoval jiný šofér, který se dvouproudovkou bez ostychu řítil v protisměru! Petr měl co dělat, aby se vyhnul čelnímu střetu. Přestože fatální bouračce zabránil a auta se „jen“ škrtla, na jeho voze stejně vznikla nemalá škoda. I proto nyní Petr po hazardujícím řidiči pátrá.
14.01.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Petr Čech (9 článků)

Na Šumavě bylo slabé zemětřesení

 
Na Šumavě v Nové Hůrce mezi Prášily, Hartmanicemi a Železnou Rudou zaznamenali seismologové v neděli před polednem slabé zemětřesení. Otřesy s magnitudem o síle 1,8 stupně byly v tomto roce již druhé. Stejnou silou se země na jihu Čech třásla již 6. ledna. O otřesech informoval vedoucí Ústavu fyziky Země Masarykovy univerzity v Brně Petr Špaček.
13.01.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Petr Čech (9 článků)

Neznámí fotí slavné: Lesy ČR představily unikátní kalendář pro rok 2020

 
V netradičním kalendáři Lesů ČR na rok 2020 nazvaném Z LÁSKY K LESU vyjádřilo svou podporu obnově lesa a české krajiny dvanáct osobností. Mezi nimi například Arnošt Goldflam, Petr Čech nebo Antonín Kratochvíl. Všichni se vzdali honoráře. Snímky slavných pořídili studenti pražské Vysoké školy kreativní komunikace pod vedením Tomáše Třeštíka.
04.12.2019 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Antonín Kratochvíl (60 článků) , Petr Čech (9 článků) , Antonín Kratochvíl (60 článků)

RECENZE: Miro Žbirka slavil obklopený hvězdami, s Petrem Čechem a milovaný davem

 
Miro Žbirka patří k těm, kteří na svém koncertě nezklamou. Jeho naprosto charakteristický hlas je zárukou, že písně budou mít i naživo originální cejch i atmosféru. Jeho zkušená kapela pak odehraje své party s přehledem a jistě, a když se k tomu přidá společnost skvělých hostů, narodí se večer, ze kterého se nechce domů.
04.12.2019 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Petr Čech (9 článků)

Emigrant Kundera je znovu Čech, vrátili mu občanství. Češkou je dál i jeho žena Věra

 
Spisovatel Milan Kundera získal po 40 letech opět české státní občanství. Listinu o nabytí občanství devadesátiletému autorovi předal v jeho pařížském bytě 28. listopadu český velvyslanec Petr Drulák, píše dnešní Právo. Šlo o civilní obřad bez vlajek a hymny, Kundera měl upřímnou radost, řekl listu Drulák. Velvyslanec doufá, že Kundera přehodnotí svůj postoj k publikační činnosti v češtině.
03.12.2019 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kundera (98 článků) , Petr Čech (1123 článků) , Petr Čech (9 článků)
« Předchozí 1 Další »