Články k osobnosti

Petr Adam

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Adam »
 

DPP: Dozorčí rada v obměněném složení zvolila předsedu a tři místopředsedy

 
Dozorčí rada Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) se včera sešla v obměněném složení s pěti členy zvolenými k 1. prosinci 2022 za zaměstnance DPP a pěti členy, které k 6. prosinci 2022 zvolila Rada hl. m. Prahy v působnosti valné hromady DPP. Členové dozorčí rady zvolili předsedu, tři místopředsedy a rozhodli o potvrzení mandátů členů představenstva Petrovi Witowskému a Janu Šurovskému k 21. prosinci 2022. Předsedou dozorčí rady DPP se stal Adam Scheinherr, místopředsedové Jan Marek, Roman Slanina a Pavel Vyhnánek. Jedná se o přechodné zachování stability DPP do zvolení nového vedení hlavního města.
21.12.2022 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (451 článků) , Jan Marek (185 článků) , Petr Adam (120 článků) , Pavel Roman (349 článků) , Pavel Marek (351 článků) , Petr Marek (211 článků) , Petr Rada (305 článků) , Pavel Marek (367 článků) , Petr Pavel (2029 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Seriál ZOO plný intrik a emocí: Petr narychlo odjíždí a Viky hledá opět útěchu u Marka, rozlučka s dětmi jí zlomila srdce

 
Sid sice tráví hodně času u Adama, když se však ukáže doma u Viky, raději se s ní potkávat nechce. A to samé doporučila spolubydlící Tez. Smutek je nakažlivý a Viky je navíc v poslední době hodně špatně naladěná a zlobí se na celý svět, a především na sebe.
30.10.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků) , Petr Marek (211 článků)

ZOO: Země se zachvěla aneb Anča svedla Adama. Konečně! Moc nechybělo a mohli ji u toho hlídat rodiče

 
Děj dostává konečně spád, protože druhá série se po dalších dvou epizodách uzavře. Jen Petr je stále naprosto nechápavý, ten se asi probudí až na samém závěru. Dokonce i Jitka už mu do očí řekla, že je do chůvy zamilovaný, jen si to nechce připustit.
16.10.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků)

ZOO: V nové epizodě Markéta zasazuje Petrovi tvrdý úder, Sid je na stopě dalším nelegálním obchodům a možná jde o Adama!

 
Ani Viky to nebude mít úplně jednoduché a musí udělat těžkou volbu. Nechá se uplatit? Roklová zase chystá překvapení pro manžela, ale v jeden okamžik to spíš vypadá, že mu přivodí infarkt.
03.08.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků)

Cože? Muž od Čižinského, „hrdina“ kauzy Hlubuček, prý není mezi svědky

 
Mezi svědky v kauze pánů Petra Hlubučka a Michala Redla prý nefiguruje jméno šéfa dozorčí rady DPP Adama Scheinherra (Praha sobě), který o sobě tvrdí, že s policií v této věci spolupracoval. A to je jen jedna ze zajímavostí, které se reportérům MF Dnes podařilo odhalit. Zde jsou další....
23.06.2022 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků)

Záhadná smrt: Jeden z obviněných v kauze kolem Petra Hlubučka je mrtvý!

 
Kauza kolem bývalého náměstka primátora Petra Hlubučka (STAN) a podnikatele Michala Redla se ještě více zamotává. Jak zjistil web MF DNES, jeden z třinácti obviněných v této kauze, obchodník v telekomunikačním byznysu Petr Adam, zemřel. Pravděpodobně spáchal sebevraždu, ovšem přesnou příčinu úmrtí určí až pitva.
21.06.2022 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků)

„Tihle jsou zloději, řekla.“ „Co?!“ „Jak trouba jsem šel za Gazdíkem.“ Už zpívají. Všichni

 
Kromě politiků STAN má být do kauzy kolem bývalého náměstka pražského primátora Petra Hlubučka zapojena také Praha sobě. Podle pražské radní Hany Kordové Marvanové byla část politiků této strany s Hlubučkem domluvená a její členové včetně lídra Prahy sobě Jana Čižinského a náměstka primátora pro oblast dopravy Adama Scheinherra dle ní dopravní podnik „úplně ovládli“. Podezřelé aktivity v DPP měly probíhat roky. Bývalý policejní detektiv Karel Tichý tvrdí, že přitom starostům přišlo varování již mnoho let nazpět.
21.06.2022 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Adam (19 článků) , Petr Adam (120 článků) , Petr Gazdík (1211 článků) , Jan Adam (101 článků) , Petr Gazdík (1200 článků) , Petr Tichý (3 články)

Soud poslal Hlubučka do vazby. Hrozí, že by politik mohl uprchnout ze země

 
V kauze korupce v pražském dopravním podniku dnes soud poslal do vazby bývalého náměstka pražského primátora Petra Hlubučka (STAN). Novinářům to na místě řekli mužův advokát Lukáš Trojan a dozorující státní zástupce Adam Borgula. Ten předtím uspěl i s dalším návrhem na vazbu, který se podle některých médií týkal podnikatele Zakaríi Nemraha. O třetím, posledním návrhu zatím soud nerozhodl.
17.06.2022 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků) , Lukáš Adam (10 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Průšvih kolem Hlubučka ze STAN graduje. Na magistrátu chtějí hlavu Hřiba. Zde je vážný důvod

 
Opoziční hnutí ANO požaduje, aby kvůli kauze pražského náměstka primátora Petra Hlubučka (STAN) padaly hlavy. V tom je opozice ve shodě s pražskou ODS. Zatímco ale Andrej Babiš volá po rezignaci ministra vnitra Víta Rakušana (STAN), zástupci pražské ODS vyzývají k rezignaci primátora Prahy Zdeňka Hřiba (Piráti) a radního pro dopravu Adama Scheinherra (Praha sobě).
16.06.2022 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25786 článků) , Petr Adam (120 článků)

Potopa došla k Rakušanovi. A zasáhl obávaný muž, postrach politiků

 
Obvinění někdejšího pražského náměstka primátora Petra Hlubučka (STAN) vyvolalo mimo jiné ohňostroj „dávání rukou pryč“ ze strany jeho koaličních partnerů. Radní pro dopravu Adam Scheinherr (Praha sobě) se na sociální síti zaklínal, že on aktivní je. Někdejší ředitel české Transparency International David Ondráčka ho zchladil: Nechávali Hlubučka úřadovat a teď to mají. Poslanec ANO Jiří Mašek přitvrdil; ministr vnitra Vít Rakušan dle něj o prohřešcích svého straníka věděl a právě kvůli nim prý dělal tak překotné změny v policii.
16.06.2022 08:15 |

podobné články

Osobnosti: David Ondráček (112 článků) , Vít Rakušan (606 článků) , Petr Adam (120 článků) , Jiří Adam (60 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Rozsáhlé policejní manévry v Praze: Náměstek primátora Hřiba Hlubuček byl obviněn!

 
Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) obvinili 11 lidí kvůli hospodaření pražského dopravního podniku (DPP). Na webových stránkách Vrchního státního zastupitelství v Praze to dnes uvedl státní zástupce Adam Borgula. Kriminalisté od rána zasahují na několika místech v Praze, mimo jiné na pražském magistrátu či v budovách dopravního podniku a Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP). Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) na twitteru uvedl, že jsou v kanceláři jeho náměstka Petra Hlubučka (STAN). Hlubuček je členem dozorčí rady dopravního podniku.
15.06.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (192 článků) , Petr Adam (120 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Tohle každý Pražan musí vědět! Zločin. Lídr Motoristů napráskal na Hřiba

 
V podzimních volbách se chce o pražský magistrát ucházet i strana Motoristé sobě. Její předseda Petr Macinka svůj program rozebíral v internetové VOX TV. Upozorňoval na to, jak se současný magistrát pod Zdeňkem Hřibem a Adamem Scheinherrem snaží motoristy vytlačit ze silnic. Upozorňoval zejména na „zločinné plány“ na stavbu Dvoreckého mostu, po kterém by nesměla jezdit auta. „Ne, to je opravdu zrůdnost,“ zhodnotil Macinka miliardovou stavbu. A pár slov ztratil také o Pavlu Rychetském a opouštění Evropské unie.
13.06.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků)

Tramvají z Modřan na Libuš: Dopravní podnik zahájil stavbu nové trati, budou na ní čtyři zastávky

 
Cestující se v pražské MHD nově dostanou tramvají až na Libuš. Dopravní podnik (DPP) v pátek zahájil stavbu prodloužení trati ze stanice Sídliště Modřany. Nová trať bude měřit 1,7 kilometru a budou na ní čtyři páry zastávek. Na trase bude jezdit linka číslo 17, která nyní končí na smyčce v Modřanech. První cestující se po trati svezou v červnu 2023. Novinářům to dnes řekli náměstek primátora Adam Scheinherr (Praha Sobě) a generální ředitel DPP Petr Witowski. Stavba vyjde na 304,17 milionu Kč a postaví ji konsorcium firem OHLA ŽS a Strabag Rail.
01.04.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Ukrajinci dál jezdí po Praze zadarmo. Minimálně do konce nouzového stavu

 
Uprchlíci z Ukrajiny budou mít v hlavním městě MHD zdarma minimálně do konce nouzového stavu, který v Česku platí. Kdy přesně jízdné zdarma skončí, bude mj. záležet na aktuální situaci. Dnes to po jednání magistrátního výboru pro dopravu řekl náměstek primátora Adam Scheinherr (Praha Sobě). Ředitel organizace Ropid, která plánuje pražskou MHD, Petr Tomčík na jednání řekl, že MHD kvůli poklesu cestujících způsobeného covidem-19 uprchlíky bez problémů pojme.
23.03.2022 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Z Ohrady na Palmovku jen autobusy: Dopravní podnik v pondělí začne opravovat tramvajovou trať

 
Pražský dopravní podnik (DPP) začne od pondělí 28. března s opravou tramvajové trati včetně estakády z Ohrady na Palmovku. Po dobu rekonstrukce, která by měla trvat do května 2023, bude v lokalitě zavedena náhradní autobusová doprava. Práce provedou za 239,5 milionu korun bez DPH firmy FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a COLAS CZ. Novinářům to dnes sdělili náměstek pražského primátora Adam Schreinherr (Praha Sobě) a předseda představenstva a generální ředitel DPP Petr Witowski.
23.03.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Jak bude vypadat budoucnost centra Prahy? Zmizet by měly "vnitřní periferie" i domečky z ulic

 
Pražská památková rezervace patří k jedněm z největších na světě a existuje už více než 50 let. Od roku 1992 je také zaspaná na Seznamu světového dědictví UNESCO. Podle toho je potřea o něj také pečovat a o budoucnosti ochrany centra nedávno mluvili v CAMPu náměstci primátor Adam Scheinherr (Praha Sobě) a Petr Hlaváček (za TOP 09). Do budoucna se počítá například s výškovou regulací nebo odstraněním nevábně vypajacícíh zahrádek restaurací.
21.03.2022 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Okružní linka pražského metra? Koalice je nejednotná: „Prioritou by měla být linka D“

 
Zástupci Prahy Sobě chtějí na magistrátu založit pracovní skupinu, která bude řešit plán příprav stavby nové linky metra O, tedy páté okružní linky. ČTK to sdělil náměstek primátora Adam Scheinherr (Praha Sobě). Záměr chce v pondělí projednat s koaličními Piráty a Spojenými silami pro Prahu (TOP 09 a STAN). Podle primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) je třeba trasu prověřit a projednat. Náměstek primátora Petr Hlubuček (STAN) označil za prioritu linku D, okružní podle něj pro město velikosti Prahy není vhodná. Podle vyjádření z minulého týdne s návrhem v principu souhlasí i opoziční ODS a ANO. Město nyní staví linku D z Pankráce do Písnice.
17.02.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Expartner Hanychové si v Survivoru vytáhl černého Petra: Už se Agátě nedivím. Tohle doma nechceš, píší fanoušci

 
Drsná reality show Survivor je v plném proudu a diváci si již dělají názory na všechny účinkující. V některých bojovnících vidí vítěze, jiným již přejí vyhazov. Tím nejméně oblíbeným hráčem se po odvysílání druhého dílu stal ex Agáty Hanychové, truhlář Adam Raiter, jehož osobnost nemohou vydýchat nejen fanoušci show, ale také samotní hráči.
26.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3453 článků) , Petr Adam (120 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Další krok k zahájení stavby metra D: Dopravní podnik dokončil geologický průzkum za 1,8 miliardy

 
Pražský dopravní podnik (DPP) dokončil geologický průzkum stavby trasy metra D, který vyšel na zhruba 1,82 miliardy Kč. Nyní čeká na hlavní stavební povolení ke stavbě úseku z Pankráce na Olbrachtovu. Stavět by se mohlo začít letos na jaře. O financování výstavby jedná město s Evropskou investiční bankou (EIB). Novinářům to ve středu řekli primátorovi náměstci Adam Scheinherr (Praha Sobě) a Pavel Vyhnánek (Praha Sobě) a generální ředitel DPP Petr Witowski. Trasa metra je z Olbrachtovy plánována do Písnice.
19.01.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků) , Petr Pavel (2029 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Město na Černém Mostě otevřelo nové záchytné parkoviště: Řidiči za parkování zaplatí za den 50 Kč

 
Řidiči přijíždějící do Prahy mohou ode středy zaparkovat na novém záchytném parkovišti P+R na Černém Mostě v Chlumecké ulici. Parkovací dům má 886 parkovacích stání, z nichž část je pro elektromobily nebo vozy poháněné LPG. Dům slavnostně otevřeli primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a jeho náměstek Adam Scheinherr (Praha Sobě) a místostarosta Prahy 14 Petr Hukal (Piráti). Řidiči na Černém Mostě zaplatí za den 50 korun a 100 korun za noc. Stavba vyšla na asi půl miliardy korun a město získalo asi polovinu peněz z evropských fondů. Další záchytná parkoviště vzniknou mj. v Hostivaři, v Nových Butovicích nebo na Zličíně bude parkovací dům.
01.12.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (192 článků) , Petr Adam (120 článků) , Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »