Články k osobnosti

Petr Prima

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Prima »
 

Hollan z Žít Brno na Primě: Proruský bizár je potřeba odmítnout. Putin vlezl na Ukrajinu, žádný Soros a spiknutí

 
Je ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj částečně odpovědný za současný stav Ukrajiny, či nikoli? O to se před kamerami CNN Prima NEWS ve včerejším pořadu 360° ostře přeli někdejší velvyslanci Michael Žantovský a Petr Drulák. Dnes tato otázka rozpoutala vášně v pořadu Co Čech, to politik! mezi Jiřím Hynkem, předsedou Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky a Matějem Hollanem, bývalým zastupitelem Žít Brno.
10.05.2022 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1212 článků) , Petr Čech (98 článků) , Michael Petr (99 článků) , Michael Michael (1811 článků) , Petr Prima (64 článků) , Michael Michael (107 článků)

Nářez kolem Zelenského. V TV dusno, že to raději utnuli

 
Včera byl tématem číslo jedna projev ruského prezidenta Vladimira Putina. Na CNN Prima News jeho obsah i formu hodnotili ředitel knihovny Václava Havla Michael Žantovský a také diplomat a bývalý náměstek na Ministerstvu zahraničí Petr Drulák. Každý viděl v projevu něco jiného, Žantovský přiznání chyby, Drulák signál, že se nic výjimečného neděje. Debata však skončila potom, co se Drulák a Žantovský pohádali o to, zda za současnou Ukrajinu může prezident Zelenskyj.
10.05.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4513 článků) , Václav Havel (6291 článků) , Petr Václav (1006 článků) , Michael Petr (99 článků) , Michael Michael (1811 článků) , Petr Prima (64 článků) , Michael Michael (107 článků)

Těžké pro Macrona. Jinak než posledně. Drulák po volbách

 
Profesor Jan Eichler a politolog Petr Drulák byli hosty speciálního vysílání CNN Prima NEWS, které se věnovalo prezidentským volbám ve Francii. „Určitě mu pomohla válka na Ukrajině, protože v takových chvílích většinou voliči mají tendenci sázet na jistotu,“ uvedl k vítězství Macrona mimo jiné Drulák.
25.04.2022 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Prima (64 článků)

U státních čerpacích stanic náhle spadla cena. Pak se srovnala. Proč? Ekonom nechápe

 
Ze dne na den výrazně levnější pohonné hmoty na čerpacích stanicích, sítě, která spadá pod státní Čepro. Zákazníci na ní v jednu chvíli mohli pořídit palivo levněji asi o čtyři koruny níže, než byl celostátní průměr. Co je určující pro cenu na českých čerpacích stanicích? Co stát pro obranu šoférů dělá? O tomto tématu hovořili v CNN Prima News ekonomové Petr Dufek a Petr Bartoň.
05.04.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Prima (64 článků)

Drulák: Putin v Haagu? Válčí i demokraté

 
Hostem pořadu CNN Prima News K věci byl dnes politolog Petr Drulák. „Očividně Rusko zatím nenasazuje ty nejničivější věci, které by nasadit mohlo, což by bylo masivní bombardování měst, které by mělo nepředstavitelné humanitární ztráty. Ale jak přesně Rusové chtějí časovat svou vojenskou operaci, to skutečně nejsem schopen říct,“ poznamenal mimo jiné ke konfliktu na Ukrajině bývalý velvyslanec.
03.03.2022 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Prima (64 článků)

Podvody u korespondenčních voleb. Francie to zrušila. Vážná fakta

 
Může korespondenční volba ze zahraničí ovlivnit prezidentské volby? Je novela pandemického zákona potřebná? Témata, která se probírala v dnešním pořadu K věci CNN Prima News. Hostem byl politolog a bývalý diplomat Petr Drulák.
26.01.2022 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Prima (64 článků)

„Ta ta ta ta ta. Dávky jak ze samopalu. Závislost!“ Kubek zvedl ze židle Hnízdila. Přímo před kamerami

 
Před kamerami CNN Prima News se setkali prezident České lékařské komory Milan Kubek, exministr zdravotnictví Roman Prymula, exministr zdravotnictví Petr Arenberger a celostní lékař Jan Hnízdil. Posledně jmenovaný spustil před kamerami kanonádu. Zatímco Kubek volal po povinném očkování téměř všech lidí, Hnízdil přirovnal povinné očkování k užívání drog. Lidé si podle něj na očkování vytvoří závislost. „Oni si pak budou muset chodit šlehnout, aby se pak udrželi na určité imunitní hladině. S jediným rozdílem. Že u těch drog to není povinné a není to na pojišťovnu,“ vypálil.
07.01.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Prima (64 článků)

Kdo ovládá ČRo? Co bouchlo po „spacákovém“ odstřelu Obzinové: Pekarová ať raději nečte

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Rada Českého rozhlasu opakovaně konstatovala nespokojenost s tím, jak je v jím kontrolovaném médiu dbáno zásad objektivity, nestrannosti a vyváženosti. Petr Žantovský se v pravidelném přehledu mediálních zajímavostí zabývá tím, co předcházelo tomu, než generální ředitel ČRo předvedl málokdy vídaný názorový veletoč. Nezapomíná ale vyzdvihnout mimořádnou událost v kontextu české žurnalistiky, která se odehrála na CNN Prima News. Místo osvědčených a názorově pevných soudruhů z Bakalových médií, jak známe z České televize, komentoval událost ten, kdo jí skutečně rozumí.
18.12.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (295 článků) , Petr Prima (64 článků)

Na rovinu. Očkovat nás nutí, protože... V TV se vědec rozhodl říct vše

 
Proč je zde tlak na očkování úplně všech proti covidu-19? „Řeknu to na rovinu. Abychom podporovali farmaprůmysl, aby nás naočkoval úplně všechny.“ Tak se na CNN Prima NEWS vyjádřil imunolog Jiří Šinkora. Profesor Peter Šebo to označil za nesmysl, který nevyžaduje komentář. A pobavil Šinkoru, když nesouhlasil, že očkovat děti je nesmysl.
16.12.2021 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Prima (64 článků)

Tlouštík Petr váží 146 kilo: Český Macron toho za týden sní tolik co jeho partnerka za rok

 
Jak tvrdí dnešní účastník docu reality Tlouštíci Petr Fek, důležité je jít do toho, rozhodnout se a nepřestat. To je jediná cesta, jak se přebytečných kilogramů zbavit. Podaří se mu splnit vyslovené cíle? Sledujte dokonalou změnu životního stylu ve 21.35 na televizi Prima.
01.11.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Prima (64 článků)

Obchodník se smrtí Fiala. Že mlčel, když mohl konat?! Po debatě Primy se zvedl informovaný muž

 
Televize CNN Prima News odvysílala v neděli večer svoji první předvolební superdebatu. Dala v ní prostor představitelům osmi politických subjektů, které mají šanci na překročení pětiprocentní uzavírací klauzule potřebné pro vstup do Sněmovny, zisk poslaneckých mandátů, a tedy podílu na rozhodování o životě České republiky v následujících čtyřech letech. Pro ParlamentníListy.cz debatu zhodnotil politický analytik Petr Macinka.
27.09.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3918 článků) , Petr Prima (64 článků)

„Je to o tom, že se tady rok a půl kradlo!“ Šlachta rozpálil debatu lídrů. Jeho tábor skandoval, zvítězil i u diváků

 
Jiří Dolejš (KSČM), Radim Fiala (SPD), Robert Šlachta (Přísaha) a Petr Bajer (Trikolora Svobodní Soukromníci). Sestava, která se utkala v pořadu Speciál 360° Hlas lidu na CNN Prima NEWS. „Kotel“ diváků a čtyř politiků moderovali Pavlína Wolfová a Michal Půr. Tématem byl covid-19. Čísla rostou. Jak by situaci politici řešili?
08.09.2021 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (81 článků) , Radim Fiala (396 článků) , Radim Fiala (396 článků) , Jiří Dolejš (531 článků) , Petr Fiala (3918 článků) , Jiří Fiala (297 článků) , Jiří Fiala (297 článků) , Petr Prima (64 článků)

Historik z ODS znechucen filmem o Zátopkovi: Napsal o Miladě Horákové jako o zrůdě. Sice to pak popřel, ale pozdě

 
Do českých kin vstoupil dlouho očekávaný film režiséra Davida Ondříčka o legendárním běžci Emilu Zátopkovi. Ne každý však na slavného sportovce vzpomíná v dobrém. Například historik totality Petr Blažek v CNN Prima NEWS upozornil, že v jeho životě byly i momenty, které si rozhodně chválu a uznání nezaslouží.
24.08.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (225 článků) , Emil Zátopek (94 článků) , Milada Horáková (487 článků) , Petr Prima (64 článků)

Černý kůň voleb? Dostali jsme z politologa jedno jméno: Lubomír Volný

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Soupeři Babiše o první místo se mohou změnit a svoji roli může ve volbách sehrát i VOLNÝ blok. Po debatě předsedů politických uskupení na CNN Prima News to řekl politolog Petr Sokol. Zauvažoval také nad tím, že s prezidentovým přístupem mohou Češi čekat na sestavení vlády i více než rok. A potvrdil, že zdejší voliči mají krátkou paměť, někteří dokonce stále čekají na mávnutí kouzelného proutku i zázrak.
22.08.2021 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Prima (64 článků)

Prymula a Smejkal proti sobě. Co „na hubu“ vevnitř? Hostomský to rozsekl

 
Debaty na CNN Prima News se zúčastnili čtyři odborníci, biochemik Zdeněk Hostomský, exministr zdravotnictví Roman Prymula a epidemiologové Jiří Beran a Petr Smejkal. Tématem byla stále trvající opatření a také varianta delta. Zazněla i slova o zkušenostech z minulého léta. Proti úplnému uvolnění, včetně konce respirátorů v budovách, se vyslovil Petr Smejkal, naopak podle Prymuly už by stačily roušky. Ale proti dalšímu nošení ochranných pomůcek u těch, kdo by nemuseli, se vymezil Hostomský. „Já to beru jako symbol strachu a podřízenosti. A ani jedno z toho mi není sympatické,“ uvedl. Smejkal by přitom neodpustil ochranu úst ani očkovaným.
01.07.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Beran (75 článků) , Zdeněk Petr (187 článků) , Petr Prima (64 článků)

Hrozí další vlna pandemie: Rozvolnění nemůžeme uspěchat, říká Arenberger

 
Kolem 30 nebo 40 procent lidí v Česku může stále onemocnět covidem-19, proto je potřeba při rozvolňování vládních opatření postupovat opatrně, aby nenastala jako v minulosti další vlna epidemie. V pořadu CNN Prima NEWS Partie Terezie Tománkové to řekl ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO). O konkrétních rozvolněních od 17. května podle něj zatím rozhodnuto není, vláda při rozhodování v pondělí bude vycházet z aktuálních čísel a doporučení epidemiologů.
09.05.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Prima (64 článků)

Mohlo by se rozvolňovat rychleji, naznačil Arenberger

 
První velké rozvolnění by mohlo přijít v pondělí 17. května. V nedělní Partii na CNN Prima News to řekl ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO). Připustil, že by se otevírání některých oblastí obsažených v dalších balíčcích mohlo uspíšit.
09.05.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Prima (64 článků)

Karty na stůl! Profesor Drulák rozstřelil vyhoštění. „Budeme mít ještě problémy,“ říká

 
Vztahy mezi Českem a Ruskem eskalují od soboty, kdy bylo odhaleno podezření bezpečnostních složek, že se na výbuchu muničního skladu ve Vrběticích podíleli ruští agenti. Nový šéf české diplomacie Jan Kulhánek (ČSSD) vyslal ve čtvrtek do Moskvy jasná ultimáta, což považuje politolog a bývalý náměstek ministra zahraničí Petr Drulák na nešťastné. „Když malá země dává velké ultimátum, je směšná. Naši lídři nám ještě dluží některé odpovědi,“ uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Ruská reakce podle něho ještě přijde.
23.04.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (81 článků) , Petr Prima (64 článků)

Češi můžou chystat peněženky: Všechny obchody otevřou do 3. května, míní Arenberger

 
Česko směřuje k otevření obchodů nejpozději 3. května. Ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO) to dnes řekl televizi CNN Prima News. Vláda bude o rozvolňování protiepidemických opatření jednat ve čtvrtek. Ministerstvo zdravotnictví podle Arenbergera v současnosti také připravuje plán rozvolňování na první polovinu května, který už má základní obrysy.
21.04.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Prima (64 článků)

Kdy se mohou otevřít obchody? Ministr zdravotnictví Arenberger přišel s novým termínem

 
Ministr zdravotnictví Petr Arenberger (ANO) v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS uvedl, že směřují k tomu, aby se obchody otevřely nejpozději do 3. května. Ve čtvrtek by měla vláda připravit plán na rozvolňování na první polovinu května. 
21.04.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Prima (64 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »