Články k osobnosti

Peter Whitney

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Peter Whitney »
 

Manévry na pohřbu Ficova kolegy: Prezidenty, premiéry a politickou elitu hlídala speciální ochranka

 
Smutná atmosféra zavládla v úterý odpoledne v Košicích. V druhém největším slovenském městě proběhl pohřeb politika Pavola Paška, který opakovaně vedl slovenskou Národní radu. Zároveň byl místopředsedou Ficovy strany SMĚR – sociální demokracie. Rozloučit se politikem přišla celá slovenská elita včetně expremiéra Roberta Fica a současného premiéra Petera Pellegriniho. Informoval o tom server Pluska.sk. Paška na poslední cestě doprovází píseň od Whitney Houston I Will Always Love You.
10.04.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (493 článků) , Robert Fico (988 článků) , Peter Whitney (3 články)

Proč Whitney propadla drogám? Byla lesba a musela to tajit!

 
Příběh nešťastné Whitney Houston (†48), která v neděli zemřela ve vaně hotelového pokoje v Beverly Hills, dostal nový rozměr. Britský aktivista za práva gayů Peter Tatchell (60) tvrdí, že zná odpověď na otázku, proč zpěvačka propadla drogám a alkoholu.
16.02.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (493 článků) , Peter Whitney (3 články) , Beverly Whitney (33 článků)

Whitney Houston skrývala svou skutečnou sexuální orientaci, proto se utápěla v drogách, tvrdí její okolí

 
Zesnulá Whitney Houston  (✝48) byla utajená lesbička a proto tíhla k drogám a alkoholu, proslýchá se v posledních dnech. Dohady o sexuální orientaci Whitney však prý kolovaly třicet let. Tajný vztah měla mít například se svou bývalou asistentkou Robyn Crawford, o čemž věděli její přátelé, ale před její smrtí o ničem nemluvili, píše britský server Daily Mail. Gay aktivista Peter Tatchell i další její přátelé jsou dokonce přesvědčeni, že její sňatek s Bobby Brownem byl jen „na oko“.
15.02.2012 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (493 článků) , Bobby Brown (107 článků) , Peter Whitney (3 články)
« Předchozí 1 Další »