Články k osobnosti

Peter Green

  zpěvák, skladatel, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Peter Green »
 

Zemřel slavný kytarista Peter Green (†73). Zakládal Fleetwood Mac, trpěl schizofrenií

 
Ve věku 73 let zemřel kytarista Peter Green, jeden ze zakladatelů britsko-americké rockové skupiny Fleetwood Mac. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na Greenovy právníky.
25.07.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Peter Green (5 článků) , Peter Green (5 článků) , Fleetwood Mac (4 články) , Peter Green (2 články)

Zemřel kytarista Peter Green z Fleetwood Mac

 
Ve věku 73 let zemřel kytarista Peter Green, jeden ze zakladatelů britsko-americké rockové skupiny Fleetwood Mac. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na Greenovy právníky.
25.07.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Peter Green (5 článků) , Peter Green (5 článků) , Fleetwood Mac (4 články) , Peter Green (2 články)

Transsexuální vrah se dočká změny pohlaví: Vše jde z kapes daňových poplatníků!

 
Transgenderová vražedkyně Paris Green (27), pravým jménem Peter Laing, která se od roku 2011 považuje za ženu, byla v roce 2013 odsouzena na doživotí za brutální vraždu. Musela být převezena z ženské věznice, kde měla pohlavní styk se spoluvězeňkyněmi. Teď se dočká operace změny pohlaví, která daňové poplatníky vyjde na dvacet tisíc liber.
20.11.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Peter Green (5 článků) , Peter Green (5 článků)

GE: Co bude hnací silou ekonomické renesance střední a východní Evropy?

 
Společnost GE v rámci 23. Ekonomického fóra v Krynici zorganizovala plenární zasedání s názvem „Pohled na dobu po krizi. Co bude hnací silou ekonomické renesance střední a východní Evropy?“. Účastníci plenární diskuze, kterou vedl Lane Greene z týdeníku The Economist, debatovali o tom, jak regionální spolupráce může pomoci ekonomikám zemí střední a východní Evropy. Mezi řečníky byl i Peter Stračár, výkonný ředitel GE pro střední a východní Evropu.
10.09.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Peter Green (5 článků) , Peter Greene (1 článek) , Peter Greene (1 článek) , Peter Green (5 článků) , Peter Greene (1 článek)

Otec bílého blues Mayall zahraje v Arše

 
Devětasedmdesátiletý britský bluesový kytarista John Mayall vystoupí v úterý v pražském divadle Archa. Právě Mayall prosadil blues na britské scéně šedesátých let a ovlivnil na dlouhá léta podobu rockové hudby. Jeho kapela Bluesbreakers navíc byla líhní talentů, začínali v ní Eric Clapton, Peter Green, John McVie, Mick Fleetwood i Mick Taylor. Právě on otevřel cestu pro Rolling Stones.
12.11.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Eric Clapton (64 článků) , Peter Green (5 článků) , Mick Taylor (1 článek) , Peter Green (5 článků) , Mick Fleetwood (1 článek) , John Mayall (24 článků)
« Předchozí 1 Další »