Články k osobnosti

Peter Ustinov

  herec, producent, dramatik, spisovatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Peter Ustinov »
 

Vražda v Orient expresu (2017): Nové zpracování slavného detektivního případu

 
Novou adaptaci slavného detektivního příběhu Agathy Christie natočil Kenneth Branagh, který se sám pasoval do hlavní role výstředního detektiva. Vytvořil tak patnáctou verzi slavného Belgičana, mezi jehož nejznámější ztvárnitelé patří David Suchet nebo Peter Ustinov.
10.06.2021 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Kenneth Branagh (21 článků) , Peter Ustinov (3 články) , David Suchet (27 článků) , Agatha Christie (62 článků)

Překoná nový Hercule Poirot v podání Kennetha Branagha oblíbenost herce Petera Ustinova nebo Davida Sucheta?

 
Od smrti Agathy Christie už uběhlo přes 40 let a její tvorba stále přitahuje filmový průmysl, aby znovu a znovu její knihy ožívaly do filmové podoby. A diváky to stále baví a filmy vydělávají.
30.04.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Kenneth Branagh (21 článků) , Peter Ustinov (3 články) , David Suchet (27 článků) , Agatha Christie (62 článků)

Nejlepší představitel Hercula Poirota? David Suchet, který ho hrál 25 let!

 
Britský herec David Suchet začínal svou kariéru na regionálních jevištích, ve slavné Královské shakespearovské společnosti pak ztvárnil řadu klasických postav. Životní filmovou rolí tohoto londýnského rodáka, který 2. května oslaví sedmdesátiny, je bezesporu belgický detektiv Hercule Poirot z děl Agathy Christie. Mnozí fanoušci díla „anglické královny zločinu“ Sucheta považují za nejlepšího představitele Poirota, a to ho dříve ztvárnil například i hvězdný Peter Ustinov.
01.05.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Peter Ustinov (3 články) , David Suchet (27 článků) , Agatha Christie (62 článků)
« Předchozí 1 Další »