Články k osobnosti

Peter Peter

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Peter Peter »
 

Vrah z ponorky utekl z vězení! Mučil, zavraždil a rozsekal novinářku (†30), kusy těla hodil do moře

 
Dánský mořeplavec Peter Madsen, který ve své ponorce zavraždil novinářku Kim Wallovou (†30), pláchl z vězení Herstedvester v Kodani! Na místě byli po zuby ozbrojení policisté, kteří po zabijákovi rozjeli pátrání. To nakonec nemělo dlouhého trvání. Uprchlý vrah se totiž daleko nedostal!
20.10.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1648 článků) , Peter Peter (92 článků) , Peter Kim (4 články)

Zpěvák Richard Müller: Jednou jsme nahoře a jindy dole

 
Nové album slovenského zpěváka a skladatele Richarda Müllera se jmenuje Hodina medzi psom a vlkom a po dlouhé době si na něm drtivou většinu hudby napsal sám. Autorem textů je Peter Uličný, s nímž Müller spolupracuje již řadu let. Kolekce je důkazem toho, že i ve složitých časech mohou příjemná a nápaditá hudba a poezie v textech vznikat a existovat.
19.10.2020 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (369 článků) , Richard Müller (369 článků) , Richard Müller (18 článků) , Peter Peter (92 článků)

Přinášíme detaily knihy rusko-britského novináře o dezinformační válce

 
UKÁZKA UVNITŘ | „Pokaždé když něco postujete nebo tweetujete, anebo když na to jen odpovídáte nebo zprávy přeposíláte, stáváte se malým propagandistickým nástrojem,“ píše rusko-britský spisovatel Peter Pomerantsev ve své nové knize TOHLE NENÍ PROPAGANDA, a dodává: „V novém informačním proudu si musí každý najít vlastní meze.“
17.10.2020 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (92 článků)

To nejsou konspirace, na to jsou vážné studie. Svět je třicet vteřin před konfliktem, varuje profesor Staněk, poradce premiérů

 
Hostem pořadu Kupředu do minulosti byl profesor ekonom Peter Staněk. V rozhovoru promluvil i o tom, co se to děje v USA a vlastně v celém západním světě. Hrozí konflikt globálních rozměrů. A kdo nám bude vládnout až bude dobojováno? Biliony dolarů zde vydělává organizovaný zločin, superbohatí a tajné služby. Je to opravdu konspirace?
06.10.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (92 článků)

Cristiano Ronaldo je gay: Vztahem jen zakrýval svou orientaci, tvrdí majitel seznamky

 
Majitel seznamovací agentury pro VIP přišel s nečekaným obviněním. Podle Peter Listermana je profesionální fotbalový hráč Cristiano Ronaldo (35) gay. Prozradil, že někdejší vztah mezi ním a modelkou Irinou Shayk (34) byl předstíraný.
03.10.2020 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (510 článků) , Irina Shayk (174 článků) , Peter Peter (92 článků) , Ronaldo Ronaldo (27 článků)

Profesor: 4 tisíce miliardářů a miliony milionářů vlastní 95% bohatství. Zhroutí se to. A k tomu válka

 
Profesor Peter Staněk v rozhovoru pro server Kupredudominulosti.cz zmínil, že polarizace bohatství a chudoby dostupuje ve světě obrovských rozměrů. Jak uvedl, čtyři tisíce miliardářů a šestnáct milionů milionářů vlastní 95 procent bohatství planety a ostatním zůstávají pouze úvěry a dluhy. A jednoho dne se dle jeho slov vše zřítí jako domeček z karet.
30.09.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (92 článků)

Dcera Šiškové už je zase sama: Proč to s ex Čaputové nedopadlo?

 
Dorota Nvotová (37) a bývalý partner slovenské prezidentky Peter Konečný (41) se rozešli. Jejich vztah se podle webu Blesk.cz „provalil“ v polovině června. Na konci září už je s ním amen. Co se stalo?
25.09.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dorota Nvotová (59 článků) , Peter Peter (92 článků)

Rozchod s expřítelem Čaputové! Nvotová prozradila, zda v tom byl někdo třetí

 
Slovenská zpěvačka Dorota Nvotová (37) a bývalý přítel slovenské prezidentky Zuzany Čaputové (47) Peter Konečný (41) se rozešli. Jejich vztah, který se provalil v polovině června, tak skončil po třech měsících.
24.09.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Dorota Nvotová (59 článků) , Peter Peter (92 článků)

„Nechutné, stáhněte to!“ Dánské děti si ve vzdělávacím pořadu prohlížely a povídaly s nahými dospělými

 
Zahraniční média informují o podivném dětském pořadu dánské televize, ve kterém před přítomnými dětmi vystoupila pětice nahých dospělých. Podle tvůrců pořadu jde o vzdělávací program, který má děti upozornit, jaký je rozdíl mezi „dokonalými těly na sociálních sítích a v reálném světě“. Podle mnohých je ale pořad za hranou a je zbytečně vulgární. „Takové věci se mají naučit později od rodičů nebo ve škole,“ myslí si lídr pravicové DPP Peter Skaarup.
22.09.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (92 článků)

Peter Zvolenský: Jak Andrej Babiš ignoruje zahraniční politiku a co to přináší

 
Vaše věc přinesla 11. září t.r. noticku Petra Sedláčka „Jak Babiš neskočil Polákům na lep“. Chválí tam premiéra, že prokoukl polské triky a rozhodl se nepodpořit improvizaci Varšavy s vytvořením jakési „alternativní prezidentky Běloruska“ cestou V4 v osobě paní Tichanovské. Dámy sice velmi pohledné, ale natolik zjevně nastrčené loutky, že není moc jasné, koho reprezentuje. Ženské půvaby samy o sobě v politice nestačí.
20.09.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19779 článků) , Peter Peter (92 článků)

Z ubodání boxera Petra (†45) obviněná manželka promluvila: Prožívala jsem si s ním peklo!

 
Známý boxer Peter Kosar (†45) ze slovenských Michalovců byl loni v červenci brutálně ubodán. Ranou do srdce ho měla zavraždit jeho manželka Zuzana Č. (44). Ta se nyní poprvé o krvavém incidentu rozhovořila a přes kamarádky vzkázala, jak to s ním ve vztahu ve skutečnosti bylo. Prý je všechno jinak.
14.09.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (92 článků)

Krutá sexuální vražda na ponorce: Majitel se konečně doznal k vraždě krásné novinářky!

 
Švédská novinářka Kim Wallová byla úspěšná mladá žena a ze života sešla tím nejhroznějším způsobem. Dánský amatérský mořeplavec Peter Madsen ji na palubě své soukromé ponorky mučil, sexuálně zneužil, zavraždil a mrtvé tělo pak rozřezal a hodil do moře. Ke svému činu se doznal teprve nyní, když už si odpykává doživotí. Co přesně řekl?
09.09.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1648 článků) , Peter Peter (92 článků) , Peter Kim (4 články)

Tarzan Pecha si pořídil baráček!

 
Příští měsíc oslaví rok od svatby. Přestože ještě Peter Pecha (31) s manželkou Kateřinou (24) nestihli vyrazit na svatební cestu, jeden velký krok už spolu udělali. Pořídili si domek na venkově!
05.09.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (92 článků)

Richard Seemann: Spolkové země se dohodly s Merkelovou o boji s covidem-19

 
Po hodinách konzultací prostřednictvím videokonference se před novináři v kancléřství objevila spolková kancléřka Angela Merkelová, bavorský ministerský předseda Markus Söder a hamburský starosta Peter Tschentscher. Informovali o společném postupu šestnácti spolkových zemí, jak nahradit dosavadní jejich různé přístupy a objasnit, co je a co není povoleno v boji s koronavirem v celém Německu.
28.08.2020 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2628 článků) , Peter Markus (2 články) , Peter Peter (92 článků) , Peter Richard (1 článek) , Richard Angelo (5 článků)

Muzikálová hvězda je kvůli koronaviru už půl roku bez příjmů. Nebudu plakat, ale snadné to není, říká

 
Koupili si dům, mají zasazený strom. Muzikálový zpěvák Peter Pecha  (31) se svojí manželkou Kateřinou teď mají nyní další cíl, a to stát se rodiči. "Pracujeme na miminku každým dnem. Stromy stojí, miminko chceme," řekl Super.cz Pecha.
25.08.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (92 článků)

Známý muzikálový pár si koupil dům: Sem Peter Pecha a jeho žena utíkají relaxovat

 
Muzikálový zpěvák Peter Pecha  (31) se svojí manželkou Kateřinou letos oslavil desáté výročí vztahu, ale teprve v září uplyne rok od jejich pohádkové svatby. Přestože ještě nestihli vyrazit na svatební cestu, jeden velký krok už v manželství udělali. Pořídili si svůj první vlastní dům.
19.08.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (92 článků)

Mohl by klidně soutěžit v trenkách: Tenhle zpěvák má tak vymakanou postavu, že by mohl jít do Muže roku

 
Jedním z mála zpěváků, kteří by mohli reprezentovat i svojí vymakanou figurou, je držitel muzikálové Thálie Peter Pecha  (31) . Ten ostatně svoje svaly ukazuje i na jevišti, ať už to bylo v Rockym, nebo v Tarzanovi.
13.08.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (92 článků)

Armáda ČR: Vojáci zranění při výkonu služby se setkali v Prostějově

 
„Jim patří veškeré díky za to, co pro Českou republiku udělali. Neskutečně rád jsem je poznal a hlavně věřím, že si mezi sebou vytvořili silné pouto. Jsou to novodobí válečníci v pravém slova smyslu,“ tak zhodnotil setkání vojáků zraněných při výkonu služby vrchní praporčík Armády České republiky štábní praporčík Peter Smik.
07.08.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (92 článků)

Brzy oslaví rok od svatby, líbánky ale ještě nestihli: Místo dovolené si muzikálový pár pořídil nový domov

 
Loni v září se Peter Pecha  (31) po několikaletém vztahu oženil. Od veselky zpěvák už zanedlouho oslaví rok, a jak sám přiznal, pořádnou svatební cestu ještě s manželkou Katkou neměli. „My jsme ji zatím nestihli,“ svěřil se nám muzikant.
01.08.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (92 článků)

Záhadná smrt sexuoložky Anny (†26): Nahou mrtvolu našli v pokoji pětihvězdičkového hotelu

 
Co se stalo? Proč zemřela? Ruská policie vyšetřuje záhadnou smrt populární sexuoložky, která často vystupovala v televizi. Anna Ambartsumyanová (†26) zemřela nahá v pokoji slavného pětihvězdičkového hotelu Peter 1 v Moskvě.
21.07.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (92 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »