Články k osobnosti

Peter Dinklage

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Peter Dinklage »
 

Jak se dnes daří nejmenšímu herci ze seriálu Hry o trůny Tyrionu Lannisterovi a jak se vypořádal se svým hendikepem

 
Možná jste i vy s napětím sledovali osudy hrdinů v americkém seriálu Hra o trůny, jenž se vysílal v letech 2011 až 2019. Jednou z výrazných rolí, jež v seriálu vydržela na rozdíl od jiných nejdéle, je Tyrion Lannister. Jakpak se má jeho představitel Peter Dinklage (51)?
14.02.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Dinklage (10 článků)

Jason Momoa slaví 41: S kolegou ze Hry o trůny si zahrají upíra a Van Helsinga

 
Jason Momoa, nejvíce známý jako Khal Drogo ze seriálu Hra o trůny či jako Aquaman, slaví 41. narozeniny. V poslední době se těší z velkých hereckých úspěchů, mezi něž nyní patří i natáčení nového snímku Good Bad & Undead, kde si zahraje upíra. Doplňovat ho pak bude seriálový kolega Peter Dinklage, kterého lidé znají především jako Tyriona Lannistera.
01.08.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Peter Dinklage (10 článků) , Jason Momoa (22 článků) , Khal Drogo (7 článků)

Peter Dinklage slaví 51: Tyrion a Khal Drogo ze Hry o trůny se spojí v hororu o upírech

 
Peter Dinklage, který do paměti televizních diváků vešel především jako Tyrion Lannister ze seriálu Hra o trůny, slaví 51. narozeniny. Již brzy ho čeká natáčení nového filmu s názvem Good Bad & Undead, kde si zahraje se seriálovým kolegou Jasonem Momoou (40). Oba se dostanou do rolí, v nichž by je lidé zřejmě úplně nečekali.
11.06.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Peter Dinklage (10 článků) , Jason Momoa (22 článků) , Khal Drogo (7 článků)

Tohle je prý nejhorší model, který hvězda Hry o trůny kdy oblékla. Bohužel zrovna na mimořádně sledovanou svatbu

 
Na svatbu Kita Haringtona a Rose Leslie se sjela značná část hvězd seriálu Hra o trůny, v němž oba snoubenci účinkovali. Nechyběli Peter Dinklage, Emilia Clarke, Maisie Williams nebo Sophie Turner  (24) . Ta se k červnu 2018, kdy veselka v Irsku proběhla, vrátila v rozhovoru pro módní magazín Elle.
08.03.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Dinklage (10 článků) , Sophie Turner (25 článků) , Emilia Clarke (29 článků) , Kit Harington (21 článků) , Maisie Williams (8 článků) , Sophie Turner (25 článků) , Rose Leslie (10 článků) , Leslie Williams (1 článek)

Klape jim to už víc jak 13 let: Slavný herec veřejně vyznal lásku své o 33 cm vyšší manželce

 
Herce Petera Dinklageho (49) znají fanoušci především z role Tyriona Lannistera v seriálu Hra o trůny. Nedávno za ni opět získal cenu Emmy pro nejlepšího herce ve vedlejší roli dramatického seriálu (za roli už má celkem tři tato ocenění). Právě při té příležitosti vyznal lásku své ženě, divadelní režisérce Erice Schmidt.
28.09.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Dinklage (10 článků) , Eric Schmidt (3 články)

Bručící Sean Penn nadabuje nerudného opeřence ve filmových Angry Birds

 
Filmová verze populární videohry Angry Birds získala do svého ansámblu Seana Penna. Americký herec bude v animovaném snímku dabovat nevrlého červeného opeřence jménem Terence, který nemluví a komunikuje hlavně vrčením a bručením. Další ptáci budou mluvit hlasy Jasona Sudeikise (Šéfové na zabití 2), Petera Dinklage (Hra o trůny) nebo Billa Hadera (Vykolejená). Snímek Angry Birds ve filmu režíruje debutující dvojce Fergal Reilly a Clay Kaytis podle scénáře Jona Vittiho (Simpsonovi ve filmu). Děj se bude točit okolo sporu, který vyvolají zelená prasata, když dorazí na ostrov, kde poklidně ptáci žijí. Do českých kin film dorazí film 15. května.
08.04.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Sean Penn (222 článků) , Peter Dinklage (10 článků) , Bill Hader (2 články) , Jason Sudeikis (19 článků)

Hvězdný liliput ze seriálu Hry o trůny: NAHÝ v divočině (FOTO)

 
Americký herec Peter Dinklage je zvyklý bojovat o život v roli Tyriona Lannistera ve Hře o trůny, tentokrát se ale musel popasovat nahý se zákeřnou divočinou. Společně s komičkou Leslie Jonesovou natočil pro Saturday Night Live parodii na pořad Nazí a vystrašení.
06.04.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Dinklage (10 článků)

Už došlo i na liliputí hvězdu ze Hry o trůny: V televizi musela donaha

 
Seriál Hra o trůny je na nahotu hodně bohatý, ale jedna z jeho největších hvězd (ale co se vzrůstu týče zaručeně ta nejmenší) dosud zůstala ušetřena. Herec Peter Dinklage alias Tyrion Lannister si to dostatečně vynahradil v sobotu večer v televizním pořadu Saturday Night Live...
05.04.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Dinklage (10 článků)

Angry Birds míří do filmu za doprovodu Michaela Jacksona

 
Populární videohra Angry Birds, kterou v roce 2009 vyvinula finská firma Rovio, zamíří z mobilů a tabletů na plátna kin. Hra vznikla původně jako mobilní aplikace a postupně byla vydána i pro počítače a konzole. Studio Sony Pictures teď zveřejnilo první ukázku z animovaného snímku Angry Birds ve filmu, kterou doprovází píseň Bad od Michaela Jacksona. Režiséry filmu jsou debutanti Fergal Reilly a Clay Kaytis, kteří dříve pracovali na filmech Šmoulové (2011) nebo Raubíř Ralf (2012). Hlasy věčně rozčileným ptákům a dalším zvířatům propůjčí Jason Sudeikis, Peter Dinklage, Bill Hader nebo Josh Gad. Česká premiéra je naplánována na 12. května 2016.
25.09.2015 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1730 článků) , Peter Dinklage (10 článků) , Bill Hader (2 články) , Jason Sudeikis (19 článků) , Josh Gad (4 články)

Tyrion Lannister ze Hry o trůny: Za kočárkem s dcerou není vidět!

 
Populární herec trpasličího vzrůstu Peter Dinklage (45), známý rolí Tyriona Lannistera ze seriálu Hra o trůny, vyrazil s rodinkou na procházku do města. Jako správný tatínek se chopil kočárku a dcerku Zeling houpal na houpačce. A díky svému vzrůstu si s ní dokonce zadováděl na klouzačce!
17.06.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Peter Dinklage (10 článků)
« Předchozí 1 Další »