Články k osobnosti

Peter Grant

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Peter Grant »
 

Recenze: Policajt-čaroděj pošesté - Peter Grant vyšetřuje vraždu na večírku dětí zbohatlíků

 
Už pošesté se vrací Ben Aaronovitch se svým konstáblem Peterem Grantem - policistou s magickými schopnostmi. A také magickými problémy... Tentokrát to chvíli vypadá, že bude vyšetřovat obyčejnou ne-kouzelnou vraždu, opak je ale pravdou. Dokonce se dostane tak daleko, že stane "tváří v tvář" Muži bez tváře.
16.06.2018 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Peter Grant (4 články) , Ben Aaronovitch (1 článek)

Recenze: Čarodějův učedník míří na venkov za unesenými dětmi a jednorožci

 
Peter Grant z pera britského spisovatele Bena Aaronovitche se vrací již popáté. Mladý čarodějův učeň, který je zároveň i londýsnkým policistou, tentokrát opustí velkoměsto a vydá se po stopě zmizelých holčiček. Ačkoliv to zpočátku vypadá jako obyčejný útěk z domova nebo únos, ale kde je Peter, tam je i magie.
22.11.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Peter Grant (4 články)

Recenze: Moderní čaroděj řeší záhadnou vraždu v londýnském metru

 
Mrtvola v londýnském metru nejdřív vypadala jako banální případ. Jenže když se do všeho zamotá konstábl Peter Grant, nikdy není nic příliš jednoduché. Místo činu totiž „zapáchá“ magií, a tak musí celou věc rozluštit právě Peter, který je kromě policisty také čarodějnickým učněm.
29.11.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Peter Grant (4 články)

Recenze: Harry Potter – detektiv v Soho vyšetřuje ukousnuté penisy a umírající jazzmany

 
Konstábl londýnské policie a čarodějův učeň Peter Grant se vrací v druhém díle knižní série Bena Aaronovitche, aby vyšetřili zvláštní úmrtí skvělých jazzmanů a ještě zvláštnější vraždy sexuchtivých mužů, kteří končí s ukousnutým penisem. Měsíc nad Soho je dokonalá fantasy pro dospělé plná napětí i humoru.
01.05.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1252 článků) , Peter Grant (4 články)
« Předchozí 1 Další »