Články k osobnosti

Peter Pan

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Peter Pan »
 

Howard provedl posluchače světem hudby k hollywoodským filmům

 
Americký skladatel filmové hudby James Newton Howard dnes v téměř zaplněném pražském Kongresovém centru provedl posluchače světem hudby k hollywoodským filmům. Český národní symfonický orchestr (ČNSO) pod jeho vedením zahrál hudbu ke známým snímkům Šestý smysl, Wyatt Earp, Peter Pan nebo Temný rytíř. Hudbu provázela efektní projekce ukázek z filmů. Hostem koncertu byl mnohačlenný pěvecký sbor a zpěvačka Gabriela Heclová.
20.11.2017 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků) , Gabriela Heclová (5 článků) , James Howard (8 článků) , James Howard (6 článků)

Nejlepší skladatel filmové hudby se v Praze chystá na světové turné

 
Jeden z nejuznávanějších autorů současné filmové hudby James Newton Howard se v těchto dnech připravuje v Praze na své světové turné. Autor hudby k snímkům Já legenda, Hunger Games, Temný rytíř, Šestý smysl, Pretty Woman, Vodní svět, King Kong, Collateral, Znamení nebo Peter Pan se chystá na vystoupení s Českým národním symfonickým orchestrem (ČNSO). Skladatel na podzim v příštím roce vystoupí také v Praze. ČTK o tom za organizátory informoval Martin Zvoníček.
23.07.2016 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků) , King Kong (39 článků) , James Martin (4 články) , James Howard (8 článků) , James Martin (3 články) , James Howard (6 článků) , James Martin (2 články)

Peter Pan Speedrock slaví dvacet let

 
V rámci turné ke dvaceti letům existence vystoupí nizozemská rock´n´rollová kapela Peter Pan Speedrock 17. března v Praze v klubu 007. Může jít o poslední šanci vidět kapelu, protože soubor uvažuje o ukončení činnosti. Každý z jeho členů by se chtěl věnovat vlastním projektům.
10.03.2016 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

Utrpení ve světě roste. Šéfové OSN a Červeného kříže se sešli a sepsali k tomu prohlášení

 
Generální tajemník OSN Pan Ki-mun a prezident Mezinárodní komise Červeného kříže Peter Maurer vydali společné prohlášení, ve kterém varují před dopady současných konfliktů na životy běžných lidí. Je třeba začít jednat a zesílit naše snahy v boji s lidským utrpením.
02.11.2015 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

Vladimir 518, Vložte kočku i Gagarin oslaví s Roxy narozeniny koncertem zadarmo

 
Ve středu 21. října vystoupí na pěti pódiích devět českých kapel a hudebních projektů, aby společně oslavily 23. narozeniny pražského klubu Roxy. Tematický večer Sound Czech nabídne koncerty Vladimira 518, Kittchena, Vložte kočku nebo Peter Pan Complex, a to zdarma. Koncerty se uskuteční v rámci týdenních oslav, které odstartují v pondělí 19. října DJským setem novozélandského producenta, který si říká Opiuo a v Česku zahraje vůbec poprvé. V dalších dnech Roxy poblahopřeje kanadská formace Walk Off The Earth, japonská umělkyně Tujiko Noriko nebo britský DJ Friction.
12.10.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

Čtvrteční filmové premiéry: Očaruje nás Peter Pan a také krásná Rachel Weisz

 
Čtvrteční filmové premiéry jsou opět tady a máme se opravdu na co těšit. Konečně se do kin dostane film Pan, který nám ukázalo, co se dělo předtím, než se z Kapitána Hooka stal zloduch, který chce zlikvidovat Petra Pana, ne vždy tomu totiž tak bylo. S Rachel Weisz se přesvědčíme, že mládí je relativní pojem a že člověku je tolik let, na kolik se cítí a s Terezou Voříškovou okusíme, jaké to je žít kvůli práci noční život, který ne každému prospívá.
08.10.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Weisz (58 článků) , Tereza Ramba (307 článků) , Peter Pan (20 článků)

Hříčka přírody: Muž v 26 letech vypadá na dvanáct! (FOTO)

 
Šestadvacetiletý Jihokorejec Šin Hjomjung je ve své vlasti znám jako Peter Pan. Nikdo mu neřekne jinak prostě proto, že vypadá jako eunuch. V šestadvaceti letech stále není pohlavně zralý, a tudíž vypadá na dvanáct let. Největší problémy mu společnost dělá ve chvíli, kdy chce dělat věci určené jen plnoletým. Nakupovat alkohol či jít do nočního baru.
23.06.2015 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

RECENZE: Peter Pan Complex, česká kapela s nečeským zvukem

 
Pražská indierocková skupina Peter Pan Complex čekala na své první album poměrně dlouho. Po setkání s producentem Michaelem Rendallem a sžití se s jeho přístupem k původnímu materiálu, který ve spolupráci s muzikanty zásadně změnil, vznikla kolekce, jež je na české poměry dobrá.
07.06.2015 23:09 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

Smetana tančila, jančila, zpívala a líbala: Tak Emma pod pódiem povzbuzovala svého kluka

 
Moderátorka Televizních novin na Nově Emma Smetana (27) je ideální přítelkyně. Svého partnera Jordana Haje (26) totiž podporuje ve všem, do čeho se pustí. Jinak tomu nebylo ani na křtu desky jeho kapely Peter Pan Complex.
04.06.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků) , Jordan Haj (101 článků) , Emma Smetana (528 článků)

Peter Pan Complex a život nad ránem

 
O albu nadějné české indierockové skupiny Peter Pan Complex se hovořilo již loni. Eponymní nahrávka ale nakonec vychází nyní a ve středu 3. června proběhne její křest v pražském Paláci Akropolis.
03.06.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

Nová alba: Kryštof, Peter Pan Complex nebo Paradise Lost

 
V pondělí vyšla nová deska skupiny Kryštof, stejně tak debut české indierockové skupiny Peter Pan Complex nebo novinka legendární britské doommetalové formace Paradise Lost. Na trhu je ale i řada dalších zajímavých počinů.
03.06.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

Metrosexuála, který se holí, Emma Smetana doma nemá: Její fešák Jordan má v podpaží pořádné roští

 
Herec a lídr kapely Peter Pan Complex Jordan Haj se dostal do povědomí širší veřejnosti nikoli kvůli svému talentu, ale zejména díky tomu, že je partnerem moderátorky Emmy Smetana  (27) . Dvojice bývá pravidelně ozdobou společenských akcí.
19.05.2015 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků) , Jordan Haj (101 článků) , Emma Smetana (528 článků)

Lucernu ovládne indie pop v čele se Sklenikem

 
Tři nezávislé kapely Sklenik, Peter Pan Complex a Crapfruit se představí 24. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. Nejzajímavější je první, protože v ní působí členové Ohm Square a Liquid Harmony.
21.11.2014 13:46 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

Co to je za umaštěnou máničku?! Jejím poznávacím znakem je čivava!

 
Poznáváte v této umaštěné paní miliardářku "Paris Hilton":http://www.extra.cz/tema/paris-hilton (33)? My také ne... Paris se ve špinavých teplácích a houmlesácké mikině vyrojila z letadla a na letišti marně čekala na poslíčka. I ty kufry si musela tahat sama. Jenom její čivava Peter Pan měla radost, že konečně může pobýt chvilku na vzduchu.
25.06.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

Vykutálený biskup: Předraženou přestavbu zaplatil z nadace pro chudé!

 
Pane bože!  Německý biskup Franz-Peter Tebartz-van Elst údajně hradil náklady na předraženou přestavbu biskupské rezidence v Limburgu z peněz nadace pro pomoc chudým rodinám.
18.02.2014 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

V Thajsku se potopila loď s turisty. Sledujte video plné paniky a boje o život!

 
Chvíle děsivého strachu a nezvladatelné paniky si zažila skupinka turistů v Thajsku, která se vydala na výletní loď Aladin, jež se s nimi měla plavit mezi ostrovy Bon Island a Tachai. Jenže během cesty se "loď začala velmi rychle potápět":http://www.extra.cz/konec-turisticke-atrakce-z-more-vytahnou-vrak-costy-concordie-je-to-nejdrazsi-operace-v-namorni-historii. Turisté v záchvatu paniky začali skákat do moře. Měli ale obrovské štěstí, protože nedaleko byla loď Peter Pan, která se plavila z Phuketu, a ztroskotancům posádka pomohla zachránit si život.
31.01.2014 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

Další spektakulární žádost o ruku: Zamilovaný muž pokleknul před svou vyvolenou přímo uprostřed divadelního představení

 
Velkolepé "žádosti o ruku":http://www.extra.cz/tema/zadost-o-ruku pořád frčí a jeden mladý herec ze Skotska to zase posunul o level výš. Sandon Sturbl totiž požádal svou přítelkyni Lily-Jane Young o ruku přímo uprostřed "muzikálového":http://www.extra.cz/tema/muzikal představení Peter Pan.
19.01.2014 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

Jordan Haj hledá peníze na album, zapojil Emmu Smetanu i Karla Rodena

 
Muzikant a herec Jordan Haj se rozhodl pro netradiční sbírku. Kvůli prvnímu studiovému albu zapojil kapelu Peter Pan Complex do internetové aplikace, prostřednictvím které by rád získal potřebných 75 tisíc korun. Do sbírky zapojil přítelkyni Emmu Smetanu i herce Karla Rodena.
23.12.2013 11:07 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků) , Jordan Haj (101 článků) , Emma Smetana (528 článků)

V Praze se představí kapela basisty Butthole Surfers Honky

 
Milovníky těžkotonážního motorkářského rocku páchnoucího olejem a kůží potěší ve středu koncert populárního tria Peter Pan Speedrock ve strahovském klubu 007. Ještě větší událostí je ale vystoupení jejich předkapely, texaské trio Honky vede Jeff D Pinkus, známý z Butthole Surfers.
09.12.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

Na Mrazíka na ledě naváže show Peter Pan On Ice

 
Do tuzemských sportovních hal v polovině listopadu dorazí show na ledě Peter Pan On Ice. Celkem šest představení plných efektní choreografie, která nešetří náročnými tanečními figurami i akrobatickými prvky v podání ruského krasobruslařského souboru The Russian Ice Stars, se uskuteční 15. listopadu v brněnské Kajot Aréně, o den později v Tipsport Aréně v Praze a 17. listopadu na ostravském Zimním stadionu Sareza. ČTK o tom za pořadatele informoval Vladimír Kratina. 
27.10.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kratina (83 článků) , Peter Pan (20 článků)
« Předchozí 1 Další »