Články k osobnosti

Pete Townshend

  zpěvák, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pete Townshend »
 

RECENZE: The Who staví především na slavném jménu

 
V pořadí dvanáctou studiovou desku nazvanou prostě Who nahráli slavní britští The Who v Londýně a Los Angeles během jara a léta loňského roku. Abychom byli přesní, z legendární sestavy zbyli jen zpěvák Roger Daltrey a kytarista Pete Townshend. Bubeník Keith Moon zemřel v roce 1978 a baskytarista John Entwistle roku 2002. Nové písně napsal Townshend.
03.01.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Roger Daltrey (4 články) , Pete Townshend (5 článků) , John Entwistle (1 článek) , Keith Moon (1 článek) , The Who (24 článků)

The Who chtějí vydat album

 
Legendární britská rocková kapela The Who chce letos vydat nové album. Zpěvák Roger Daltrey a kytarista Pete Townshend prozradili, že aktuálně mají k dispozici patnáct demonahrávek, které dnes již třiasedmdesátiletý kytarista nahrál loni v pěti britských studiích. Postaral se prakticky o všechny instrumenty.
19.01.2019 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Roger Daltrey (4 články) , Pete Townshend (5 článků) , The Who (24 článků)

The Who by chtěli nahrát nové album

 
Legendární britská rocková skupina The Who, kterou dnes tvoří dvojice Roger Daltrey (zpěv) a Pete Townshend (kytara), možná nahraje nové album. V rozhovoru pro britský hudební magazín New Musical Express to naznačil Daltrey.
31.01.2014 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Roger Daltrey (4 články) , Pete Townshend (5 článků) , The Who (24 článků)

Pete Townshend: První sex jsem měl v osmnácti sjetý marihuanou

 
Kdyby za ním spolužačka na vysoké tehdy nepřišla s marihuanou, neměl by rocker Pete Townshend první sex za sebou ani v osmnácti. Frontman skupiny The Who přiznal, že začal pohlavně žít později a že při první souloži požil drogu. Panictví ho zbavila Irka s jointem marihuany.
16.10.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Pete Townshend (5 článků) , The Who (24 článků)

Pete Townshend: Mick Jagger má velkou výbavu

 
O penisu Micka Jaggera toho bylo řečeno a napsáno už dost. Jenže Pete Townshend ten dojem nemá a chce světu vyřídit, že všechny zprávy o titěrném mužství zpěváka skupiny Rolling Stones jsou lživé. Slavný svůdník je prý totiž vybaven velmi dobře. Sám Pete použil při popisu zpěvákova pyje slovní spojení „statné p**o“.
01.10.2012 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Mick Jagger (295 článků) , Pete Townshend (5 článků)
« Předchozí 1 Další »