Články k osobnosti

Pepe Majeský

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pepe Majeský »
 

Pčelár poprvé promluvil o nočních intimnostech s Farnou: Co nám řekl o skandálních fotkách z tajného rande?

 
Našemu webu, který v sobotu otiskl "fotografie dokumentující tajné noční rande Ewy Farné":http://www.extra.cz/skandal-v-superstar-farna-skutecne-chodi-se-pcelarem-fotky-jako-dukaz-zhava-noc-v-klubu-a-pak-jak-k-tomu-prijdou-ostatni-soutezici (19) a jejího vysněného prince, finalisty SuperStar "Štefana Pčelára":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (24), se konečně podařilo uhnat samotného pachatele, který společně se zpěvačkou dostal ještě v den otištění článku pořádné "kapky" od vedoucího projektu Pepe Majeského.
15.05.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Pepe Majeský (8 článků) , Ewa Farna (1132 článků)

ROZHOVOR s režisérem SuperStar Pepe Majeským: Taková show přijde na 100 milionů!

 
Už v neděli začíná letošní ročník pěvecké show SuperStar. Čím nás letos překvapí? Co se dělo v zákulisí? I na to se ptali čtenáři TN.cz režiséra SuperStar Pepeho Majeského. Tady je výběr z jeho nejzajímavějších odpovědí na čtenářské otázky.
06.02.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Pepe Majeský (8 článků)

Padlo hodně jmen, ale Tina s Leošem jsou nejlepší, říká režisér Hlasu

 
Slovenský režisér Pepe Majeský má na kontě už více televizních projektů. Pod jeho taktovkou se natáčel český i slovenský Slavík, Ceny Anděl 2009, Česká Miss 2010 nebo loňská Česko Slovenská SuperStar. V rozhovoru pro iDNES.cz promluvil o svém posledním "dítěti" - Hlasu ČeskoSlovenska. Další články k tématu: Dara Rolins na Bali relaxovala, slavila a přemýšlela o svatbě VIDEO: Finalisté Hlasu slavili na party, Rytmusův tým krotil slinu Leoš Mareš o Hlasu: Když se křeslo otočí, je to pro mě jako gól Tina přišla o hlas. Leoš Mareš si přivedl dvě jiné krásky Přátelství v Hlasu je umělé, říká otevřeně kůň iDNES.cz Vrublová Tinu během přímého přenosu zradily boty, skončila v péči zdravotníků
06.04.2012 01:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2427 článků) , Leoš Mareš (3047 článků) , Pepe Majeský (8 článků)

Prudiči v Hlasu ČeskoSlovenska? Všichni a nikdo, říká režisér

 
Režisér pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska Pepe Majeský v on-line rozhovoru pro Tn.cz prozradil, že rád medituje a nezapomněl i na pár pikantností ze zákulisí soutěže.
10.02.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Pepe Majeský (8 článků)

Potvrzeno: Michal David bude jedním z porotců chystaného pěveckého pořadu

 
Již dlouho se spekuluje o tom, kdo zasedne v porotě připravované novácké soutěže Hlas Česko Slovenska. Jedno jméno je po včerejšku jisté. Prvním koučem bude hitmaker Michal David  (51) , kterého fotografové včera nachytali při tajné schůzce se šéfem projektu Pepe Majeským.
15.12.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1416 článků) , Pepe Majeský (8 článků)

Marešova cena klesá, režisér SuperStar má víc

 
Začala druhá řada Česko-Slovenské SuperStar a my víme, kdo na ní nejvíce vydělá. Překvapivě to ale není hvězdný moderátor Leoš Mareš (34), ale pan režisér! Slovenský režisér Pepe Majeský by si měl přijít v přepočtu na dva a půl milionu korun!
21.02.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3047 článků) , Pepe Majeský (8 článků)

Režisér České Miss Majeský: Odrovnal Krause, teď i Boučka

 
V soutěži krásy Česká Miss jde o život. „Jsem připravený, že během finále České Miss zničím Libora Boučka,“ slíbil Blesku ve středu slovenský režisér sobotního večera Pepe Majeský.
20.03.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (422 článků) , Pepe Majeský (8 článků)

Česká Miss šokuje volnou disciplínou: pojídání červů i krmení tygrů

 
Slavnostní finále soutěže krásy Česká Miss je za dveřmi a ředitelka soutěže Michaela Maláčová trochu nadzvedla pokličku čarovného hrnce, ukrývající tajemství večera. Režisér tohoto ročníku Pepe Majeský si připravil pro diváky letos obrovskou show. Maláčová si zavtipkovala, že pokud nebude sledovanost vyšší než loni, slovenský režisér nedostane zaplaceno.
17.03.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maláčová (257 článků) , Pepe Majeský (8 článků)
« Předchozí 1 Další »