Články k osobnosti

Penn Badgley

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Penn Badgley »
 

Slaďouš ze Super drbny bude poprvé tátou: Po dvou potratech je hercova manželka v očekávání

 
Penn Badgley (33) a jeho žena Domino Kirke (36) v pondělí oznámili, že spolu čekají prvního potomka. Hudebnice to sdělila prostřednictvím Instagramu a svěřila se i se strastmi, které měli s početím. Kirke uvedla, že od porodu syna Cassia (10), jehož má z bývalým partnerem, dvakrát potratila.
11.02.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Penn Badgley (3 články)

Vzpomínáte si na romantického Dana Humphreyho z Velké drbny? Dnes vypadá jako odporný hipster!

 
Vzpomínáte si na roztomilého Penna Badgleyho (28) v roli nesmělého kluka Dana Humphreyho? V seriálu Velká drbna se snažil udělat všechno pro to, aby oslnil svou vyvolenou Selenu. Za pár sérií začal seriál připomínat Beverly Hills a chodil tam každý s každým. Po mnoha peripetiích se k sobě tihle dva zase vrátili. Co se ale s tím klukem pár let po natáčení stalo?
09.04.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Penn Badgley (3 články) , Dan Humphrey (1 článek)

Blake Lively podporuje výzkum rakoviny

 
Blake Lively a Penn Badgley přispěli nadaci Gabrielle’s Angel Foundation a zúčastnili se charitativní akce  “Angel Ball at NYC’s Cipriani Wall Street “. Při rozhovoru pro jeden americký server na otázku: ” Proč jste navštívila charitativní akci Gabrielle’s Angel a co pro vás znamená ?” odpověděla: “Výzkum rakoviny je velmi důležitý. Můj děda měl rakovinu. Chtěla jsem zde dnes [...]
24.10.2009 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Penn Badgley (3 články) , Blake Lively (97 článků)
« Předchozí 1 Další »