Články k osobnosti

Pedro Almodóvar

  herec, scénárista, režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pedro Almodóvar »
 

Benátský festival uvede film o princezně Dianě se Stewartovou nebo sci-fi Duna

 
Pedro Almodóvar představí novinku s Penélope Cruzovou, Paolo Sorrentino snímek o tragické smrti svých rodičů.
26.07.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Almodóvar (19 článků) , Paolo Sorrentino (31 článků)

Almodóvar natáčí nový film s Penélope Cruzovou

 
Oscarový režisér Pedro Almodóvar ve španělském Madridu natáčí nový celovečerní film Madres paralelas (Paralelní matky). Jednu z hlavních postav si zahraje herečka Penélope Cruzová, kterou s režisérem pojí osobní přátelství i řada rolí v jeho filmech (např. Vše o mé matce, Rozervaná objetí, Bolest a sláva či Volver).
08.04.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Almodóvar (19 článků)

Kůže, kterou nosím, je film, který se nespokojí s průměrem

 
Kůže, kterou nosím je španělský dramatický film z roku 2011, který režíroval Pedro Almodóvar. Slavný režisér si k němu i napsal sám scénář a do hlavní role obsadil Antonia Banderase. Jaký snímek je?
17.03.2021 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Almodóvar (19 článků)

Udělám western, překvapil režisér Pedro Almodóvar

 
Western je asi to poslední, co by diváci čekali od španělského režiséra Pedra Almodóvara. Sedmdesátiletý tvůrce ale žánr pojme po svém, nepůjde o kovbojku ze staré školy.
04.09.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Almodóvar (19 článků)

Vědci startují nový boj s klimatickými změnami. Podpořil ho Delon nebo Dafoe

 
Politici se mají odhodlat k okamžitému a rozhodnému zásahu proti globálním klimatickým změnám a rozvratu životního prostředí. Dvě stovky vědců a kulturních osobností z celého světa k tomu vyzvaly v pondělí prostřednictvím francouzského deníku Le Monde. Autory výzvy jsou herečka Juliette Binocheová a astrofyzik Aurélien Barrau a připojili se k ní například Alain Delon, Willem Dafoe, Bradley Cooper, Marion Cotillardová nebo Pedro Almodóvar. Podle signatářů je stále čas na to zabránit nejhoršímu.
03.09.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Willem Dafoe (26 článků) , Alain Delon (95 článků) , Pedro Almodóvar (19 článků) , Bradley Cooper (208 článků)

Pedro Almodóvar je předsedou poroty 70. festivalu v Cannes

 
Španělský režisér Pedro Almodóvar se stal předsedou poroty udělující letošní Zlaté palmy, hlavní ceny filmového festivalu v Cannes. Autor filmu Vše o mé matce, Volver či Julieta bude rozhodovat o tom, kdo si letos odnese hlavní ceny za nejlepší herecké výkony, režii i celovečerní snímek.
05.02.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Almodóvar (19 článků)

Pedro Almodóvar ženám pořád rozumí. Velkými režiséry vrcholí program 69. festivalu v Cannes

 
Po prvních dnech, které patřily velkým filmovým hvězdám, jako jsou George Clooney, Julia Robertsová, Kristen Stewartová, Mark Rylance a mnohým dalším, se festival nyní soustředí v hlavním programu především na režiséry velmi zvučných jmen.
19.05.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (813 článků) , Pedro Almodóvar (19 článků) , Mark Rylance (4 články)

Panama Papers? Být to film, nejsem ani v titulcích, řekl v Cannes Almodovar. A představil Julietu

 
Španělský režisér Pedro Almodóvar představil na mezinárodním filmovém festivalu v Cannes svůj nový film Julieta, který se uchází o cenu v hlavní soutěži. Na tiskové konferenci se ale tento oscarový režisér a scenárista také obhajoval v souvislosti s kauzou Panamských dokumentů, v níž mezi tisící dalších lidí figuruje se svým bratrem Agustínem.
17.05.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Almodóvar (19 článků)

Režisér Pedro Almodóvar se dal na politiku: Proč proboha?!

 
Slavný španělský režisér Pedro Almodóvar se stal duchovním vůdcem a mluvčím hnutí umělců své země, která požaduje sjednocení všech levicových stran v zemi pro příští parlamentní volby. Autor filmů Vše o mé matce či Volver totiž nechce další vládu sestavenou španělskou Lidovou stranou, která pod vedením Mariana Rajoye vedla zemi poslední čtyři roky.
17.07.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Almodóvar (19 článků)

Režisér Almodóvar slavil v Londýně premiéru muzikálu, který vznikl podle jeho filmu

 
Mezi divadelní herce se dostal španělský režisér Pedro Almodóvar. V Londýně s nimi slavil premiéru představení Ženy na pokraji nervového zhroucení, které vzniklo podle jeho filmu.
14.01.2015 16:47 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Almodóvar (19 článků)

Almodóvar dostane cenu Evropské filmové akademie

 
Španělský režisér Pedro Almodóvar dostane čestnou cenu Evropské filmové akademie za mimořádný přínos kinematografii. Bude tak hlavním hostem ceremonie, která se plánuje na 7. prosince v Berlíně.
17.09.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Almodóvar (19 článků)

Penélope Cruz se v italském snímku předvedla v rouše Evině: Podívejte na její lechtivé scény!

 
Herečka, původem ze Španělska, "Penélope Cruz":http://www.extra.cz/tema/penelope-cruz (38) patří mezi talenty, které ve svých snímcích rád obsazuje režisér Pedro Almodóvar.
24.04.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (245 článků) , Pedro Almodóvar (19 článků)

Penelope Cruz odhalila svá nádherná ňadra. Připomeňte si její nejhanbatější roli

 
Španělský režisér Pedro Almodóvar (62) obyčejně špatné filmy netočí, což stoprocentně platí i o snímku Los Abrazos Rotos (Rozervaná objetí) z roku 2009, kde excelovala herečka Penelope Cruz (37).
18.04.2012 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Almodóvar (19 článků)

Vášnivý Antonio: Takhle se zakousl do ňadra smyslné Španělce

 
VIDEO: Španělský hřebec Antonio Banderas (51) si dosytosti vychutnal postelové scény a sex se svou kolegyní herečkou Elenou Anyayou (36) ve filmu Kůže, kterou nosím režiséra Pedro Almodóvara. Antonio byl tak vášnivý, až se božské Eleně zakousl do ňadra.
09.12.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (161 článků) , Pedro Almodóvar (19 článků)

Drama, telenovela, přehlídka úchylností? Almodóvarova novinka mate

 
Slavný režisér Pedro Almodóvar přichází s novinkou Kůže, kterou nosím a opět se vrací ke svému oblíbenému tématu hranice mezi mužskou a ženskou identitou. Režisér si tu nebezpečně koleduje o nálepku pouhého pozéra, natočil totiž vizuální a hudební hostinu, která moc nedává smysl.
02.09.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Almodóvar (19 článků)

Banderas prorazil jako ohnivý milovník, škálu rolí má ale širokou

 
Jeho kariéru odstartoval v roce 1982 excentrický španělský režisér Pedro Almodóvar a deset let nato už si Antonio Banderas dláždil cestu na vrchol v Hollywoodu svým exotickým charismatem latinského milovníka. Tento španělský herec, jenž v úterý oslaví padesátiny, proslul rolemi bojovníků proti bezpráví (Zorro mstitel či Pancho Villa), hrál ale i v rodinné sérii Spy Kids, zpíval v muzikálu Evita, namluvil kocoura ve Shrekovi a ztvárnil řadu historických postav, včetně Mussoliniho v televizní minisérii po boku mnoha českých herců.
12.08.2010 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (161 článků) , Pedro Almodóvar (19 článků)

KNIHA: Patty Difusa, Venuše záchodků

 
KNIHA: Patty Difusa, Venuše záchodků  AUTOR: Pedro Almodóvar CENA:180 Kč
17.05.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Almodóvar (19 článků)

Nový Almódovarův film Rozervaná objetí vsází na Penélope Cruzovou

 
Španělský režisér Pedro Almodóvar patří k jistotám tohoto světa. Jeho filmy vždy milují ženy (a naopak), mají pokaždé co sdělit, jejich vtip je jiskřivý i jemný. Krásná a výborná herečka Penélope Cruzová je v jeho filmech krásnější a talentovanější než kdykoliv jindy, protože je jeho múzou a on jejím stvořitelem.
03.09.2009 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (245 článků) , Pedro Almodóvar (19 článků)

Pedro Almodóvar a Penélope Cruzová představili v Cannes další film

 
Zasněžený trávník a obrovský vánoční strom se na slavné Croisette vyjímal pod pálícím sluncem tak, že ho nikdo nemohl přehlédnout. Davy lidí se zastavovaly a ucpávaly cestu do hotelu Carlton, kde herci Jim Carrey, Colin Firth a režisér Robert Zemeckis představovali vznikající film Christmas Carol (Vánoční koleda).
20.05.2009 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (211 článků) , Penélope Cruz (245 článků) , Colin Firth (104 článků) , Pedro Almodóvar (19 článků) , Robert Zemeckis (12 článků)
« Předchozí 1 Další »