Články k osobnosti

Peaches Geldof

  herečka, modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Peaches Geldof »
 

Vdovec po Peaches Geldof předávkované heroinem si začal s nevlastní dcerou Gwen Stefani

 
Dlouho se spekulovalo, s kým to muzikant a vdovec po modelce a novinářce Peaches Geldof Thomas Cohen dá v budoucnu dohromady. S rodinou své zesnulé ženy totiž i po její smrti udržoval blízké vztahy a dokonce s nimi jezdil na společné dovolené, kde se zdálo, že má hodně blízko k její mladší sestře Lily Hutchence. Nyní je ale jasné, že se v jeho srdci usídlil někdo jiný - šestadvacetiletá modelka Daisy Lowe.
21.01.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Gwen Stefani (125 článků) , Peaches Geldof (47 článků) , Daisy Lowe (8 článků) , Daisy Lowe (1 článek) , Stefani Cohen (1 článek)

Zpěvák loni kvůli drogám přišel o manželku, teď se sblížil s její devatenáctiletou sestrou

 
Už je to rok a půl, co rodinu irského muzikanta Boba Geldofa (63) postihla krutá rána. Jeho dceru Peaches Geldof našli mrtvou v jejím domě. Nebyla to přitom zdaleka první tragédie, se kterou se momentálně čerstvě ženatý zpěvák musel poprat. Drogy jej připravily i o exmanželku. Nepředstavitelně těžké chvíle si ovšem prožil i další zpěvák Thomas Cohen, jelikož po ztrátě Peaches, jež byla jeho manželkou, zůstal sám na jejich dvě malé děti... Soudě podle nejnovějších fotografií, které se objevily na zahraničních webech, ovšem našel lásku novou, a pokud to vyjde, dokonce zůstane v rodině...
30.09.2015 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (51 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Známý zpěvák, kterému loni zemřela v pětadvaceti dcera, se po devatenácti letech oženil s partnerkou

 
Po devatenácti letech společného života s francouzskou herečkou Jeanne Marine do toho konečně populární irský zpěvák Bob Geldof (63) praštil. Dvojice si řekla svá ‚ano‘ v sobotu na jihu Francie během obřadu, jehož se účastnila řada slavných tváří. Jedna z jeho nejmilovanějších na ní ale chyběla – dcera Peaches Geldof, která loni v dubu zemřela po předávkování heroinem v pouhých pětadvaceti letech.
20.09.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (51 článků) , Jeanne Marine (3 články) , Peaches Geldof (47 článků)

Ruce vzhůru a ňadra vystavená na obdiv: Takhle se prezentuje modelka, jejíž sestra se letos předávkovala heroinem

 
Nepříliš úspěšná britská modelka Pixie Geldof (24) chce nejspíš zaujmout místo po její kontroverzní sestře Peaches (†25), která letos v dubnu zemřela za tragických okolností.
22.12.2014 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Modelku Geldof zabil heroin! Drogy schovávala na půdě, řekla policie

 
Dcera zpěváka Boba Geldofa Peaches zemřela letos v dubnu na předávkování heroinem. K tomuto závěru dnes podle agentury AP dospěl koroner Roger Hatch, podle něhož 25letá žena vzala osudnou dávku poté, co se určitou dobu snažila zbavit závislosti na drogách.
23.07.2014 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (51 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Geldofová schovávala drogy na půdě, koroner potvrdil předávkování

 
Dcera zpěváka Boba Geldofa Peaches zemřela letos v dubnu ve věku pětadvaceti let na předávkování heroinem. K tomuto závěru dospěl koroner Roger Hatch, podle něhož vzala osudnou dávku poté, co se určitou dobu snažila zbavit závislosti na drogách. V jejím domě se našly spálené lžičky, 79 injekčních stříkaček a velké množství drog.
23.07.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (51 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Courtney Love promluvila o svém marném pokusu zachránit Peaches Geldof

 
Devětačtyřicetiletá herečka a zpěvačka se snažila mladé modelce pomoct poté, co ji viděla s „taškou 500 pilulek“.
22.05.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Courtney Love (166 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Vdovec se chce zbavit domu smrti! Už dvě vloupání po úmrtí modelky Geldof (†25)

 
Kdo může mít na tohle žaludek? Zloději se už dvakrát od záhadné smrti britské modelky a moderátorky Peaches Geldof (†25) vloupali do jejího sídla. První vloupání se stalo už týden po její smrti!
13.05.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Mrazivá zpráva patologa: Víme, co zabilo slavnou modelku!

 
Modelka Peaches Geldof, dcera slavného irského rockera Boba Geldofa, je další obětí heroinu. Britské úřady vydají podle deníku The Times ve čtvrtek 1. května vyšetřovací zprávu, v níž oznámí, že pětadvacetiletá matka dvou dětí se 7. dubna předávkovala silně návykovou drogou a na následky těžké intoxikace narkotikem zemřela.
06.05.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (51 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Smrt modelky Geldof (†25): Sehnal jí heroin manžel?

 
Týdny byla příčina náhlé smrti britské modelky Peaches Geldof (†25) obestřena záhadou. Až včera policie řekla, že zemřela poté, co si vzala heroin. Kdo jí ho sehnal? Hledáček vyšetřovatelů ukázal na jejího manžela Thomase Cohena (23), kterého čeká výslech. Může za smrt matky svých dvou dětí? Ten však údajně nevěděl, že se Peaches tajně léčí z drogové závislosti...
02.05.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Už se ví, co stojí za smrtí Peaches Geldof (†25)! Zemřela stejně tragicky jako její matka!

 
Jak se zdá, zatímco ještě před pár lety byl mezi slavnými populární "kokain":http://www.extra.cz/tema/kokain, začíná spousta hvězd ujíždět na "heroinu":http://www.extra.cz/tema/heroin, i když se ví léta letoucí, že zabíjí. Silnou dávku heroinu nepřežil herec "Philip Seymour Hoffman":http://www.extra.cz/tema/philip-seymour-hoffman a oficiálně také "Peaches Geldof (†25)":http://www.extra.cz/tema/peaches-geldof, modelka a začínající televizní moderátorka, jejíž matku potkal naprosto stejný osud.
01.05.2014 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Drsný osud tragicky zesnulé modelky Peaches Geldof (✝25): Předávkovala se prý heroinem stejně jako její matka

 
Pětadvacetiletá britská novinářka, modelka a televizní hvězda Peaches Geldof zemřela na předávkování heroinem. Informaci dnes podle britského deníku The Times oficiálně oznámí britští vyšetřovatelé. Vyšetřovatelé přitom při prvním ohledání těla a místa žádné stopy po drogách nenašli .
01.05.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Modelka Peaches Geldof (†25) zemřela na předávkování heroinem: Stejně jako její matka!

 
Mladá modelka Peaches Geldof (†25), která byla nalezena ve svém domě mrtvá na začátku dubna, se předávkovala heroinem. Tvrdí to prestižní magazín Times, který se odvolává na policejní zdroj. Na předávkování heroinem přitom zemřela i matka nadějné krásky Paula Yates (†41) před 14 lety.
01.05.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Geldofovou pohřbili v malované rakvi, příčina smrti je stále nejasná

 
Na Velikonoční pondělí pohřbili dceru hudebníka Boba Geldofa Peaches, kterou našli 7. dubna mrtvou v jejím domě. Obřad se konal v kostele v anglickém hrabství Kent, kde se modelka před dvěma lety vdávala. Příbuzní pro Peaches vybrala bleděmodrou rakev s obrázkem její rodiny.
22.04.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (51 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Pohřeb modelky Peaches Geldof (†25): Rozloučili se s ní tam, kde se vdávala!

 
V kostele v anglickém hrabství Kent se dnes uskutečnil pohřeb nedávno zesnulé Peaches Geldof (†25), dcery zpěváka Boba Geldofa. Mezi smutečními hosty byli třeba bývalá manželka britského prince Andrewa Sarah Ferguson, někdejší člen Rolling Stones Bill Wyman či topmodelka Kate Moss. Obřad proběhl tam, kde se Peaches vdávala...
21.04.2014 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (51 článků) , Kate Moss (598 článků) , Bill Wyman (7 článků) , Sarah Ferguson (19 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Odpočívej v pokoji: Pohřeb Peaches Geldof (†25) bude na Velikonoční pondělí

 
Tragicky zesnulá modelka Peaches Geldof (†25) konečně nalezne klid. Po téměř měsíci hledání příčiny smrti bude její tělo konečně pohřbeno. Poslední rozloučení proběhne netradičně na Velikonoční pondělí. A kde obřad proběhne?
19.04.2014 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Vedle těla mrtvé modelky Geldof (†25) si hrál její roční syn!

 
Smrt mladé britské modelky a maminky Peaches Geldof (†25) se zamotává do dalších záhad. Přičina smrti je nejasná, pitva nic neukázala a nyní vyšlo najevo, že u jejího těla navíc našli jejího syna Phaedru (11 měsíců)!
11.04.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Záhada pitvy mrtvé modelky Peaches Geldof (†25): Odpověď přinesou až speciální testy

 
Náhlý odchod Peaches Geldof (†25) šokoval celý svět. Tělo matky dvou dětí bylo nalezeno v pondělí v londýnském sídle. Příčinu smrti měla objasnit pitva, která ale nic neukázala! Jak tedy krásná modelka tedy zemřela?
10.04.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Tragická smrt modelky: Zabila 25letou krásku anorexie?!

 
Dcera hudebníka Boba Geldofa, modelka Peaches Geldof zemřela ve věku pětadvaceti let. Zanechala po sobě manžela a dva syny. „Je to bolest nad bolest,“ svěřil zdrcený Bob Geldof BBC poté, co se světem začala šířit smutná zpráva o tragickém osudu mladé ženy, která nezvládla život celebrity.
10.04.2014 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (51 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Zničily zesnulou modelku (✝25) váhové výkyvy? Takhle se i jako maminka dvou dětí postupně ztrácela před očima

 
Stále více lidí se přiklání k názoru, že za dosud nevysvětlenou smrtí anglické modelky, novinářky a moderátorky Peaches Geldof (✝25) stojí její drastická džusová dieta, kterou zpočátku aplikovala jen před velkým focením či mimořádnou společenskou akcí, ale na sklonku života už ji držela téměř nonstop. Přestože modelingovou kariéru rozjížděla jako holka krev a mlíko, v roce 2010 po výrazném váhovém výkyvu najela na zeleninové šťávy a váha začala strmě klesat třeba i o 4,5 kilogramu týdně. Během několika měsíců se z ní stala chodící kostra, jednu dobu údajně vážila jen něco málo přes 40 kilo.
10.04.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »