Články k osobnosti

Pavlína Zochová

  úřednice, účastnice Vyvolených

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavlína Zochová »
 

Pavlína z VyVolených: Náraz do stromu a pak měsíce strachu!

 
Pavlína Zochová (28) z poslední řady reality show VyVolení pekonala svůj strach z řízení. Po nehodě, která ji vystresovala na dlouhou dobu, konečně sedla za volant a odbourala fóbii ze smyků na silnici. A dokonce se naučila nové triky. Ječela u toho jako kdyby ji na nože brali.
31.03.2014 23:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Zochová (10 článků)

Pavlína Zochová z VyVolených bude soutěžit v X Factoru

 
Pavlína Zochová, které unikla pohádková výhra v reality show VyVolení jen o vlásek, se rozhodla zkusit štěstí v oblasti, která je jejímu srdci nejbližší. Přihlásila se do pěvecké soutěže X Factor. Ta by měla na Primě startovat na jaře.
25.01.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Zochová (10 článků)

Potěšte své oko: VyVolené lesbičky Mirka s Pavlínou pro dobrou věc nafotily tuhle odvážnou fotku

 
VyVolelé Pavlína Zochová a Mirka Sokolová, které díky reality show přiznaly rodině svůj vztah, si dle svých vlastních slov pomalu zvykají na běžný život. O tom, že ale fanouškům populárního pořadu obě sympaťačky chybí, svědčí neutuchající zájem o jejich osoby. „Lidé nám píší a posílají vzkazy stále, i když jsme už dávno opustily televizní obrazovky. I právě proto jsme se rozhodly zúčastnit se setkání s nimi a myslely jsme přitom i na dobrou věc,“ říká finalistka soutěže Pavlína Zochová.
17.01.2014 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Sokolová (6 článků) , Pavlína Zochová (10 článků)

VyVolení se prodávají za víc než Karel Gott! Vlado, Pavlína a Mirka se VyKupují

 
Máte chuť na opravdu teplou večeři s VyVolenými? Není problém! Vlado Dobrovodský (35) a lesbický pár Pavlína Zochová (28) s Mirkou Sokolovou (28) jsou na prodej!
07.01.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5915 článků) , Mirka Sokolová (6 článků) , Pavlína Zochová (10 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Přály bychom si rodinu, říkají lesbičky Mirka a Pavlína

 
Výraznými osobnostmi v poslední sérii VyVolených byly Mirka Sokolová a Pavlína Zochová, které přiznání lesbické orientace učinily před televizními kamerami. Pro iDNES.cz se odhalily v rámci Lásky pod lupou. V rámci odpovědí na stejné otázky pak poodhalily i své třináctileté soužití. Další články k tématu: 24 lásek pod lupou. Podívejte se, které páry odhalily tělo i duši RODINA POD LUPOU: Dalibor Janda zakázal dceři Jiřině muzikanty LÁSKA POD LUPOU: Lukáš Langmajer poprvé odhalil sebe i svou rodinu LÁSKA POD LUPOU: Září 87 a křoví, vzpomínají Pavel Vítek a Janis Sidovský
30.12.2013 00:23 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (108 článků) , Lukáš Langmajer (87 článků) , Dalibor Janda (204 článků) , Janis Sidovský (75 článků) , Mirka Sokolová (6 článků) , Pavlína Zochová (10 článků)

Šokující přiznání gaye Vladka: Ještě měsíc a jsem „heterák“!

 
Vítěz VyVolených Vladko Dobrovodský dorazil do redakce Blesku i s Pavlínou Zochovou, která skončila druhá. Ač jsou oba jinak orientovaní, líbali se nejen ve vile, ale i u nás na chatu. Pavlína přirostla k Vladkově srdci natolik, že prý je možné, že ho muži přestanou zajímat.
02.12.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (126 článků) , Pavlína Zochová (10 článků)

VIDEO: Vladko si po osmi letech znovu odnesl miliony z VyVolených

 
Návrat Vladka Dobrovodského do VyVolených řada lidí kritizovala. Vítěz první řady si ale udržel hodně fanoušků a ti ho dovedli k druhému vítězství v této reality show a zisku pěti milionů korun. Ve finále porazil svou kamarádku Pavlínu Zochovou. Další články k tématu: Duel VyVolených: cvičák pro psy nepomohl, Vladko drtivě porazil Lucii Vladko potvrdil neporazitelnost, z VyVolených vyšplouchl Thomase Štáb pocuchal nervy VyVoleným: Vladko sám odešel a zase se vrátil První Duel VyVolených: Vladko drtivě porazil prvního soupeře VIDEO: Vladko návrat zatajil, Wendy ukázala bříško. ExVyVolení jsou tu První vítěz VyVolených Vladko chce zpět do vily, v triumf ale nevěří VyVolený Vladko rok poté: Stále přemýšlím, co dál Vladko dal první VyVolené opět dohromady! VyVolený milionář Vladko: Chci hrát v divadle a pilovat španělštinu
29.11.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Zochová (10 článků) , Vladko Dobrovodský (126 článků)

Lesbička Pavlína je první finalistkou VyVolených: Připomeňte si její nejpikantnější okamžiky z vily

 
Šmírácká reality show VyVolení se nezadržitelně blíží ke svému konci. Poté, co si včera Romana vybrala do posledního duelu Vladka , je jasné, že první finalistkou soutěže je Pavlína Zochová, která si to s jedním z nich v pátečním velkém finále rozdá o pět miliónů.
27.11.2013 18:02 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Zochová (10 článků)

Ve VyVolených to vře: Ve Vile už nechtějí lesbičku Pavlínu Zochovou

 
Finále VyVolených se blíží rychle ke svému konci. V úterý proběhlo Zúčtování i Výzva a "první dvojicí":http://www.extra.cz/do-duelu-jdou-jedini-muzi-ve-vile-vladko-si-vybral-honzu, která bude bojovat o přízeň diváků, je "Vladko":http://www.extra.cz/tema/vladko-dobrovodsky (35) a "Honza":http://www.extra.cz/tema/jan-podzimek (20).
14.11.2013 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Zochová (10 článků)

Tak se jí to povedlo: Martucciho bývalka se dostala do boje o pět mega

 
Tak a je to. Do vily dnes opět postoupily hned dvě soutěžící ženy. A jednou z nich je už vcelku známá tvář – Eva Feuereislová, bývalá milenka Domenica Martucciho. Druhou postupující je Pavlína Zochová.
29.08.2013 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Zochová (10 článků)
« Předchozí 1 Další »