Články k osobnosti

Pavlína Wolfová

  moderátorka, redaktorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavlína Wolfová »
 

„Je to o tom, že se tady rok a půl kradlo!“ Šlachta rozpálil debatu lídrů. Jeho tábor skandoval, zvítězil i u diváků

 
Jiří Dolejš (KSČM), Radim Fiala (SPD), Robert Šlachta (Přísaha) a Petr Bajer (Trikolora Svobodní Soukromníci). Sestava, která se utkala v pořadu Speciál 360° Hlas lidu na CNN Prima NEWS. „Kotel“ diváků a čtyř politiků moderovali Pavlína Wolfová a Michal Půr. Tématem byl covid-19. Čísla rostou. Jak by situaci politici řešili?
08.09.2021 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků) , Radim Fiala (353 článků) , Radim Fiala (353 článků) , Jiří Dolejš (526 článků) , Petr Fiala (2183 článků) , Jiří Fiala (204 článků) , Jiří Fiala (204 článků) , Petr Prima (54 článků)

„Nic o tom nevíte. Já celé léto makal. Kecáte blbosti!“ Babiš v debatě kosil politiky. Bartoš vyletěl: To vaše Čau lidi...

 
Andrej Babiš (ANO), Ivan Bartoš (Piráti), Marian Jurečka (KDU-ČSL) a Jan Hamáček (ČSSD). Hvězdná sestava, která se utkala v pořadu Speciál 360° Hlas lidu na CNN Prima News. "Kotel" 128 diváků a čtyř politiků moderovali Pavlína Wolfová a Michal Půr. Tématem byl covid-19. Jak chtějí politici uklidnit rozdělenou společnost?
01.09.2021 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23578 článků) , Pavlína Wolfová (74 článků) , Jan Hamáček (3290 článků) , Marian Jurečka (835 článků) , Ivan Hlas (54 článků) , Ivan Ivan (2184 článků)

Šlachta promluvil o Hamáčkovi: Mám s ním problém. Co se dělo na vnitru?

 
Bývalý policista a šéf hnutí Přísaha Robert Šlachta v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima News prozradil, co plánuje, pokud pro jeho hnutí nedopadnou podzimní volby příznivě. V opačné situaci nemusel dlouho přemýšlet, s kým je pro něj nereálná případná vládní spolupráce a v jakých stranách vidí potenciální spolupracovníky pro hlasování v dolní komoře.
30.07.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků)

Jinak by se tam nedostali! Okamura rozbil hračky Pekarové Adamové. A prozradil tajemství několika pražských novinářek

 
Moderátorka Pavlína Wolfová si před kameru pozvala Tomia Okamuru. Rozhovor s předsedou SPD se však rozhodla vzít za trochu jiný konec, než bývá zvykem. Zeptala se ho mimo jiné, zda se nehodlá ženit. A Okamura se rozpovídal. O svém synovi, o novinářkách, které pozval na oběd. Poté udeřil na TOP 09. Jeho jasným cílem je stát se po volbách součástí vlády a prosazovat program SPD. Sám by ale nemusel být členem vlády. Stačilo by mu, kdyby mu kabinet prosazoval jeho program.
23.07.2021 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků)

„Naprostý nesmysl!“ Špidla vytáhl Klausovy dluhy. Ale narazil, Ševčík mu to vrátil

 
Do voleb zbývají čtyři měsíce, ostrý start kampaně jsme mohli sledovat při čtvrteční sněmovní diskusi, kde se opozice pokoušela vyjádřit kabinetu Andreje Babiše nedůvěru. Vláda nakonec hlasování ustála, podrželi ji komunisté, když opustili jednání. Premiér se ve svém projevu na plénu chlubil dlouhým výčtem toho, co se navzdory pandemii a nespolupracující opozici jeho administrativě v uplynulém období podařilo. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima News jeho úspěchy i neúspěchy probral bývalý premiér za ČSSD Vladimír Špidla a ekonom Miroslav Ševčík. Oba pánové se dostávali do názorových střetů, když došlo i na hospodaření předchozích vlád nebo na to, kdo zaplatí rekordní schodek.
04.06.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23578 článků) , Pavlína Wolfová (74 článků) , Vladimír Špidla (323 článků)

Včera neděle byla. Pavlína Filipovská má 80: Ráno zjišťuju, jestli žiju, směje se

 
Zpěvačka Pavlína Filipovská, kterou nejvíce proslavila písnička Včera neděle byla, se dožívá krásných osmdesáti. Slavit prý není co, ale už se těší na rodinu. Prozradila i to, jak přísná je kritička své dcery Pavlíny Wolfové, která je moderátorkou CNN Prima News.
28.05.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků) , Pavlína Filipovská (66 článků)

Dost! Okamura udeřil. Přestavět vládu

 
Prezident Miloš Zeman je připraven odvolat šéfa resortu zdravotnictví Petra Arenbergera (nestr. za ANO). Důvodem jsou jeho nevysvětlené majetkové nesrovnalosti. Premiér Andrej Babiš (ANO) však s takovým krokem váhá, ministru zdravotnictví dal do pátku čas, aby vše vysvětlil a doložil příslušnými dokumenty. Na vysvětlování už je ale podle předsedy hnutí SPD Tomia Okamury pozdě. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS kritizoval Arenbergerovy kšefty, jež vysávají veřejné zdravotnictví, a volal po jeho okamžité rezignaci.
19.05.2021 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23578 článků) , Pavlína Wolfová (74 článků) , Miloš Zeman (26389 článků)

„Chybí vám uvědomění.“ Tomáš Klus: Lid musí pochopit, co k němu umělci chtějí dostat

 
Po volbách bude líp, myslí si hudebník Tomáš Klus, který se už stal politickým aktivistou a jeho další deska bude mít tuto tematiku. V Pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima News se zasazoval o větší politické uvědomění v Česku, aby lidé byli schopní si obhájit koho volí a naopak se nestavěli do role obětí a voličů menšího zla. Babiš prý Česko separuje od Evropské unie. Pár slov měl také k ministru Hamáčkovi: „Tak už se na to vykašli, přestaň hrát tu hru. Řekni to, jak to je. Prozraď ty zákulisní hry.“ Ministr se prý nechal přesvědčit od někoho schopnějšího a významnějšího.
06.05.2021 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1123 článků) , Pavlína Wolfová (74 článků)

Očkování – zádrhel. Vakcínu nedostane ten, kdo ji dostat má, říká profesor Beran

 
Do nynějška máme tři miliony aplikovaných vakcín a od pondělí otevřenou registraci pro 55leté. Proočkovanost v Česku roste. Vedle toho se ale velké pražské nemocnice uzavírají pro očkování veřejnosti. Vakcínu tam dostanou jen pacienti, ostatní mají zamířit do velkokapacitních center. Na otázky kolem očkování odpovídal v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima News epidemiolog Jiří Beran.
03.05.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků) , Jiří Beran (53 článků)

Neočkujeme ty správné! Profesor Beran o seniorech, kteří chtěli vakcínu, ale zůstali stranou

 
Pevná naděje jménem očkování je pro mnoho lidí jediným východiskem z covidové krize. Česko má již 3 miliony aplikovaných vakcín a od pondělí otevřenou registraci pro lidi starší 55 let. V Česku proočkovanost populace v posledních týdnech sice roste, má to ale jeden háček, upozornil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS epidemiolog Jiří Beran: „S největší pravděpodobností nejsou očkovány ty správné osoby,“ uvedl profesor a přiblížil, co je v očkovací strategii potřeba změnit.
02.05.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků) , Jiří Beran (53 článků)

Šéfka Trikolóry na Primě: Salámová metoda menšin. Slibovali, jak jim registrované partnerství bude stačit...

 
Otázka manželství pro homosexuály je téma, které teď lidi nezajímá. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS to uvedla poslankyně a předsedkyně hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková. „V covidovém roce máme daleko důležitější věci na řešení. Řešíme něco, co lidi nezajímá,“ dodala. V pořadu se střetla se zastánkyní manželství pro všechny, poslankyní za ANO Barborou Kořanovou.
30.04.2021 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků)

Zeman pozvracel národ, zbavme se ho, vypálil starosta Kolář

 
Ruský Kreml zapsal Česko na seznam nepřátelských zemí, kam už dříve zařadil státy, které se podle něho dopouštějí akcí proti Ruské federaci. Rusové jásají, že je prezident Miloš Zeman v neděli podpořil, když ve svém projevu zpochybnil kroky české vlády v reakci na nová zjištění ve vyšetřování vrbětické kauzy. „Prezident v projevu pozvracel národ, musíme se zbavit velezrádného prezidenta,“ uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09), který Zemana za jeho chování rozhodně nešetřil. V kritice jej občas brzdil poslanec Jaroslav Foldyna. Podle něj Kolář usuzuje jen na základě víry a domněnek, jako tomu bylo zvykem v totalitním režimu.
28.04.2021 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků) , Miloš Zeman (26389 článků) , Jaroslav Foldyna (701 článků)

Karty na stůl! Profesor Drulák rozstřelil vyhoštění. „Budeme mít ještě problémy,“ říká

 
Vztahy mezi Českem a Ruskem eskalují od soboty, kdy bylo odhaleno podezření bezpečnostních složek, že se na výbuchu muničního skladu ve Vrběticích podíleli ruští agenti. Nový šéf české diplomacie Jan Kulhánek (ČSSD) vyslal ve čtvrtek do Moskvy jasná ultimáta, což považuje politolog a bývalý náměstek ministra zahraničí Petr Drulák na nešťastné. „Když malá země dává velké ultimátum, je směšná. Naši lídři nám ještě dluží některé odpovědi,“ uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Ruská reakce podle něho ještě přijde.
23.04.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků) , Petr Prima (54 článků)

Kdy si sundáme roušky? Nový ministr Arenberger odhadl termín

 
Nový ministr zdravotnictví Petr Arenberger v pořadu 360° moderátorky Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS mimo jiné hovořil o tom, kdy podle něj odložíme roušky. Zároveň mluvil i o konci svého předchůdce Jana Blatného.
08.04.2021 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků) , Petr Prima (54 článků)

Zabitý zloděj-feťák: Herec Milan Kňažko promluvil. Velmi jasně

 
K případu ve Vochově, kde muž zastřelil již trestaného narkomana, který se mu vloupal do domu, se vyjádřil také slovenský herec Milan Kňažko. I on má zkušenost se střelbou na člověka, který se mu vloupal do domu. V 360° Pavlíny Wolfové řekl, že tehdy neváhal, protože v domě spala jeho manželka. „Přeji mu pevné nervy,“ popřál muži, který pachatele zastřelil. A dodal, že by si hlavně zloději měli uvědomit, jak nebezpečnou věc páchají, když lezou tam, kde někdo spí.
25.03.2021 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (89 článků) , Pavlína Wolfová (74 článků)

Senátor Fischer se obává o Zemanovo zdraví kvůli Sputniku. A znovu zabojuje o Hrad

 
Musíme mít obavy o prezidentovo duševní zdraví, prohlásil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima News senátor a bývalý kandidát na prezidenta Pavel Fischer. Důvodem je podle něj chování a poslední vyjádření hlavy státu, která vyjádřila přání kvůli negativnímu postoji k ruské proticovidové vakcíně Sputnik V odvolat ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) a šéfa české diplomacie Tomáše Petříčka (ČSSD). Hostem televize byl i hradní mluvčí Jiří Ovčáček.
11.03.2021 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků) , Pavel Fischer (209 článků) , Jiří Zeman (1341 článků) , Jan Zeman (459 článků)

„Paní Němcová, nemluvte za ty lidi, kteří leží na JIPkách!“ Debata o Zemanovi se pořádně vyostřila. Veleba se pustil do senátorky

 
Bývalý senátor Jan Veleba a senátorka Miroslava Němcová (ODS) se proti sobě utkali v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Jejich rozdílný pohled na roli Miloše Zemana v pandemické době přinesl řadu názorových střetů.
09.03.2021 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků) , Miroslava Němcová (1648 článků) , Miloš Zeman (26389 článků)

Ministr Plaga nedorazil do studia. Bez omluvy

 
Ve čtvrtečním pořadu 360° Pavlíny Wolfové na Primě běžela diskuse o školství. Pozván byl i ministr školství Plaga (ANO), který ovšem nedorazil a neposlal dokonce ani žádného svého zástupce. Byla tam proto prázdná židle.
05.03.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků)

Vedle Wolfové zůstalo volné Plagovo místo: Ministr odmítl debatovat o úřednických maturitách

 
Maturita bez maturity? I tak někteří přezdívají návrhu premiéra Andreje Babiše (ANO), aby letos končící studenti na maturitním vysvědčení obdrželi známky podle průměru za celé své studium střední školy. Ti, kteří by s výsledným hodnocením nesouhlasili, by si podle něj mohli udělat klasickou zkoušku. Nesouhlasně se k nápadu staví ministerstvo školství v čele s Robertem Plagou (za ANO) a za nesystémový a populistický označují premiérův návrh také někteří zástupci škol. Názory jejich i vyjádření expertů na školství zazněly ve čtvrtečním vysílání 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima News. Sám Plaga nedorazil, zůstalo po něm prázdné křeslo.
05.03.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23578 článků) , Pavlína Wolfová (74 článků)

„Píchli mu vakcínu. Protilátky nula.“ Profesor Pirk odhalil příběhy z praxe

 
Hostem Pavlíny Wolfové v CNN Prima News byl kardiochirurg Jan Pirk. Současná špatná situace je podle něj z části způsobena tím, že vysokoškolsky vzdělané sestry nedostávají patřičné ohodnocení, takže je jich málo. Ale navrhl jedno řešení. Jarní lockdown prý jen oddálil "hrůzu", kterou dnes zažíváme. Vadí mu také dvojí přístup. Nedávno byl na testu protilátek a má je stále vysoké, i když prodělal covid před rokem. "Přesto jsem považován za občana druhé kategorie a nedostanu cestovní pas, přestože vím o člověku, který dostal dvě dávky vakcíny a má protilátky nula," posteskl si.
04.03.2021 14:36 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (74 článků) , Jan Pirk (79 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »