Články k osobnosti

Pavla Tomicová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavla Tomicová »
 

Pavla Tomicová z Vlastníků si prošla pekelnou zradou a rozchodem: Zhubla 35 kilo kvůli stresu

 
Pavla Tomicová, výrazná česká herečka a hvězda filmu Vlastníci, prošla při rozchodu s Ondřejem Malým dramatickou proměnou, zhubla neuvěřitelných 35 kilogramů a po zjištění manželovy nevěry čelila citovým výzvám. Její příběh odhaluje bolest i sílu v osobních krizích.
20.02.2024 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků) , Ondřej Malý (100 článků)

Pavla Tomicová po zradě Malého úžasně prokoukla: Zhubla 35 kilo a vrací se na parket

 
Herečka Pavla Tomicová (61) pořádně prokoukla. Zhubla úctyhodných pětatřicet kilo a začala znovu tančit se svým tanečním partnerem Markem Dědíkem (38), s nímž zazářila před lety ve StarDance. Tanečník se snímky pochlubil na svých sociálních sítích.
07.02.2024 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků) , Pavel Marek (371 článků) , Pavel Marek (387 článků) , Marek Tomica (31 článků)

Dojemné momenty z pohřbu Lichého: Kozub skryl smutek za černé brýle, Kepka rozplakal hosty emotivním projevem

 
V úterý se v Ostravě uskutečnilo poslední rozloučení s filmovým i divadelním hercem Norbertem Lichým (†59). Na smuteční akt dorazili třeba herci Štěpán Kozub, Ondřej Kepka, Robin Ferro nebo bývalý manžel Pavly Tomicové Ondřej Malý. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
30.01.2024 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků) , Ondřej Kepka (66 článků) , Norbert Lichý (34 článků) , Ondřej Malý (100 článků) , Štěpán Kozub (85 článků)

Kristýna Kociánová poprvé promluvila o nemanželském synovi: Nevěrný manžel Pavly Tomicové Ondřej Malý doma vzorně hlídá

 
Rok 2022 byl pro herečku Pavlu Tomicovou (61) převratný. Její dlouholetý manžel Ondřej Malý (57) se zamiloval do herecké kolegyně Kristýny Kociánové (38), rozvedl se a spolu se jim navíc minulý rok narodilo dítě. Kociánová po celé kauze příliš rozhovorů neposkytla, ovšem nyní přeci jen poodkryla své soukromí, jak uvedla v tiskové zprávě, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.
17.01.2024 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků) , Kristýna Kociánová (51 článků) , Ondřej Malý (100 článků)

Pavla Tomicová překonala zradu manžela a je zase šťastná: Nová láska a těžká zamilovanost

 
Ještě nedávno byla jako tělo bez duše, výrazně pohubla a měla velká a opakující se trápení. Herečka Pavla Tomicová (61) se těžce vyrovnávala se zradou nevěrného manžela Ondřeje Malého (57). Jenže neštěstí už je konec. „Usmívá se jako měsíček na hnoji, a když se jí zeptáte, tak vám přizná: ,ano, jsem zase zamilovaná!‘,“ dozvěděla se redakce eXtra.cz od blízké kamarádky herečky.
16.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků) , Ondřej Malý (100 článků)

Ondřej Malý vylezl z ulity. Po dlouhé době se ukázal ve společnosti, pivo teklo proudem

 
Herec Ondřej Malý (57) si pečlivě vybírá, na které společenské akce dorazí. Po skandálu s jeho bývalou ženou Pavlou Tomicovou (61), kterou opustil po devatenácti letech společného manželství kvůli její mladší kolegyni Kristýně Kociánové, s níž minulý rok založil rodinu, se totiž médiím a veškeré pozornosti vyhýbá. Po dlouhé době ale zavítal do společnosti, a to na premiéru filmu Pohani. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
14.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků) , Kristýna Kociánová (51 článků) , Ondřej Malý (100 článků)

Pavla Tomicová po zradě od Malého znovu poznala štěstí. Konečně žiju, raduje se

 
Sympatická herečka Pavla Tomicová (61) prošla náročným obdobím, ale zdá se, že už všechno hodila za hlavu. Její muž Ondřej Malý (57) herečku po mnoha letech manželství opustil a začal si s podstatně mladší kolegyní Kristýnou Kociánovou (38), s níž má i dítě. Pavla se po zradě svého muže zhroutila, ovšem vypadá to, že se již vzchopila. Pro Aha! přiznala, že „konečně žije“. 
26.09.2023 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků) , Kristýna Kociánová (51 článků) , Ondřej Malý (100 článků)

Pavla Tomicová si v Zoo vydupala změnu. V soukromí trápení a zrada, na obrazovce láska

 
Bylo načase si na lásku aspoň zahrát, když v privátním životě zažívá spíš opak. Herečka Pavla Tomicová (61) bude mít v seriálu Zoo na vlastní žádost partnera. A po jednáních padlo rozhodnutí, že Michal Suchánek (58), který představuje jejího exmanžela, to nebude. Toho navíc, podle spolehlivých zdrojů eXtra.cz ze štábu, čeká také velká změna. A produkci zase ohledně Tomicové dost těžké rozhodování.
09.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (335 článků) , Pavla Tomicová (327 článků) , Michal Suchánek (157 článků) , Pavel Suchánek (84 článků)

Tajné informace ze seriálu ZOO: Pavla Tomicová řeší svou budoucnost

 
Je na rozcestí. Jedna z nejoblíbenějších českých hereček Pavla Tomicová (61) patří k nejvýraznějším tvářím seriálu ZOO, který vysílá TV Prima. A podle slov její blízké kamarádky pro eXtra.cz se teď horečně řeší, co bude dál s její postavou veterinářky Anežky. „Jsou dvě hlavní varianty, jak to s ní dopadne,“ tvrdí přítelkyně umělkyně.
04.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků)

Těžký život Pavly Tomicové: První manžel jí utekl za chlapem, druhý za nejlepší kamarádkou

 
Oblíbená česká herečka Pavla Tomicová dnes slaví 61. narozeniny. V posledních měsících však prošla hodně turbulentním obdobím. Nejprve ji opustil manžel, který si našel mladší milenku, a pak Tomicová hodně zhubla. Jak ovšem řekla, hubnout začala už dříve. Zdroj eXtra.cz blízký herečce ale tvrdí, že radikální úbytek váhy měl na svědomí stres. Dnes už ale herečka znovu září. 
25.06.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků)

Pavla Tomicová zažehnala krizi: Ukázala perfektní figuru a rozdávala úsměvy na všechny strany

 
Herečka Pavla Tomicová to neměla v poslední době jednoduché. Nejdříve přišla na nevěru svého manžela s o devatenáct let mladší Kristýnou Kociánovou. Třešničkou na dortu bylo zjištění, že Kristýna a Ondřej tehdy čekali dítě. Tomicová se nyní objevila na středeční tiskové konferenci k Letním shakespearovským slavnostem, a jak se zdá, rány jsou již zahojeny. Ukázala skvělou figuru a úsměvy rozdávala všude kolem sebe, což zachytili i fotografové eXtra.cz. 
25.05.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků) , Kristýna Kociánová (51 článků)

Podváděná Tomicová uchvátila v přiléhavých šatech, Cibulková vytáhla ženské zbraně. Krásky z filmu se hodily do gala

 
Na galavečeru pořádaném Českým rozhlasem se sešlo hned několik krásných dam. Dorazila například Pavla Tomicová, která se konečně znovu usmívá. Dále to moc slušelo Tatianě Dykové nebo Vilmě Cibulkové, které zářily na pódiu ve zlatavých barvách. Podívat se přišla i Simona Stašová, které to také hodně slušelo. Fotky poskytl portál Herminapress. 
14.04.2023 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Dyková (515 článků) , Vilma Cibulková (256 článků) , Simona Stašová (430 článků) , Pavla Tomicová (327 článků)

Marek Dědík o svém odchodu ze StarDance: Odhalil tristní podmínky pro tanečníky a promluvil o penězích

 
Marek Dědík (39) byl součástí taneční show StarDance několik let. V páru soutěžil například s Pavlou Tomicovou, Veronikou Žilkovou nebo Jitkou Schneiderovou. Jak ale prozradil v rozhovoru pro Blesk, letos už ho v oblíbené show diváci neuvidí.
02.04.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (420 článků) , Pavla Tomicová (327 článků)

Pavla Tomicová promluvila o rapidním zhubnutí: Slova o depresích i reakci kamarádů

 
Pavla Tomicová (60) se svěřila se svou diagnózou. Navázala tak na Jakuba Prachaře (39), který v pořadu Máme rádi Česko mluvil o nemocích. Pavla svým výrokem pobavila diváky, přesně jak to umí jen ona, a také promluvila o hubnutí. 
31.03.2023 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1427 článků) , Pavla Tomicová (327 článků)

Posmutnělá Pavla Tomicová léčí bolavou duši prací: Po zhroucení se staví zpět na nohy

 
Herečka Pavla Tomicová (60) si v poslední době prožila své. Vše odstartovala nevěra jejího muže Ondřeje Malého (57), který si dokonce mimo manželství udělal dítě. Ačkoliv se zdálo, že je už vše zahojeno, realita byla jiná. Tomicová se tak v minulých dnech podle zdrojů eXtra.cz musela popasovat s dalším psychickým zhroucením. Nyní se však opět objevila na natáčení seriálu ZOO. Třeba ji práce přivede na jiné myšlenky.
26.03.2023 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků) , Ondřej Malý (100 článků)

Sůl do ran Pavly Tomicové: Opět rozervané srdce kvůli svému ex, tři týdny stopka v práci

 
Kdyby to šlo, vzali by její přátelé veškeré bolesti velké herečky na svá vlastní bedra. A že by potřebovala ulevit! Oblíbená Pavla Tomicová (60) si před víc jak rokem zažila peklo, když se ukázalo, že její manžel Ondřej Malý (57) se zamiloval jinde. A udělal si i další dítě. A přestože to vypadalo nadějně, že všechny rány jsou už zahojeny a Pavla se už zase usmívala na všechny strany, stačilo nedávné letmé setkání s Malým a veškerá snaha o vyléčení vnitřních bolístek přišla vniveč. Redakce eXtra.cz získala informace, že umělkyně musela v posledních týdnech léčit jizvy na duši.
23.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků) , Ondřej Malý (100 článků)

Pavla Tomicová má po špatném období opět úsměv na rtech

 
Pavla Tomicová (60) patří k oblíbeným českým herečkám. Je vtipná, přirozená a plná nedostatků, které ji ještě více polidšťují. Byla oblíbená už jako baculka a vysloužila si obdiv i za to, že hodně zhubla.
09.03.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků)

Podváděná Pavla Tomicová z filmu A pak přišla láska: Hrála vlastně samu sebe, na lva to ale nebylo

 
Minulý rok pro Pavlu Tomicovou nebyl zrovna šťastný, co se osobního života týče, avšak po pracovní stránce sklízela úspěchy. Byla totiž nominována Českého lva v kategorii nejlepší herečka, a to za roli ve snímku A pak přišla láska. V něm si zahrála podváděnou ženu, kterou ve skutečnosti také je. Její manžel Ondřej Malý jí totiž roky zahýbal a nakonec utekl za jinou. Tomicová útěchu v podobě sošky ale nakonec nezískala.
04.03.2023 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků) , Ondřej Malý (100 článků)

Oslavenec Ondřej Malý a jeho turbulentní rok: Nevěra, nemanželské dítě i obří skandál

 
Letošní narozeniny budou pro Ondřeje Malého zcela jiné, než ty z let minulých. Za poslední měsíce se mu totiž převrátil život doslova vzhůru nohama. A může si za to sám. Oblíbený herec se totiž dopustil snad nejhoršího hříchu z růžové knihovny - zamiloval se do kamarádky své manželky Pavly Tomicové. A nezůstalo to jen u utajovaného románku. Přišel rozchod, rychlé těhotenství a dneska sedmapadesátiletý herec má doma teprve čtyřměsíční miminko.
19.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků) , Ondřej Malý (100 článků)

Pavla Tomicová má konečně důvod k radosti. Dcera promluvila o tajné svatbě v rodině

 
Herečka Pavla Tomicová (60) má po loňském roce plném útrap konečně důvod k radosti. Její syn Adam Křenek totiž učinil životní krok a podle informací magazínu Aha! se potají oženil.
17.01.2023 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (327 článků) , Adam Adam (592 článků) , Adam Adam (592 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »