Články k osobnosti

Pavla Dostálová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavla Dostálová »
 

Petr Kolečko patří mezi lidi, kteří nejsou srabi, říká hvězda seriálu Pálava

 
Na obrazovkách se už stačila zabydlet seriálová novinka televize Prima Pálava, je tedy nejvyšší čas důkladněji se seznámit s představitelkou hlavní role Pavlou Dostálovou. Patří mezi lidi, kterým úsměv nemizí z tváře snad ani ve spánku. Řeč nad kávou šla nejen o samotném seriálu, ale třeba také o tom, jaké to bylo dospívat jako dcera ministra Pavla Dostála.
10.10.2022 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (236 článků) , Pavel Dostál (26 článků) , Pavla Dostálová (3 články)

Dcera zesnulého ministra září v seriálu Pálava: Budu dávat Matonohu do pucu, říká Pavla Dostálová

 
Oblíbená herečka Pavla Dostálová, která se nyní objevuje v novém seriálu Pálava, nedávno oslavila 34. narozeniny. Jejím otcem byl bývalý ministr kultury Pavel Dostál, který v roce 2005 zemřel na rakovinu. Jeho dcera si jej neužila tolik, kolik by si přála, jak ale uvedla pro Novinky.cz, stále na něj s humorem vzpomíná.
05.09.2022 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dostál (26 článků) , Pavla Dostálová (3 články)

Rozpačitý první díl seriálu Pálava: Diváci řekli, co se jim nelíbí

 
Diváci TV Prima se dnes mohli podívat na premiérový díl zbrusu nového seriálu Pálava. Ten pojednává o pěti kamarádech, kteří díky náhodě a starému kamarádovi zůstanou na Pálavě místo dvou dnů na neurčito a jimž tím začíná jejich životní dobrodružství. V prvním díle se na každoročním srazu setkaly hlavní postavy, v jejichž rolích se objevili herci Patrik Děrgel, Denisa Nesvačilová, Michal Isteník, Jiří Panzner a Pavla Dostálová, kteří na památku po úmrtí jednoho z nich chtěli zasadit slivoň. Dlouho očekávaný pořad, který má volně navazovat na seriál Vinaři, však zatím podle diváků nedosahuje takových kvalit jako jeho předchůdce. Ten nasadil vysokou laťku.
29.08.2022 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Dostálová (3 články) , Patrik Děrgel (73 článků) , Denisa Nesvačilová (130 článků) , Jiří Panzner (4 články) , Michal Isteník (17 článků)
« Předchozí 1 Další »