Články k osobnosti

Pavel Vohnout

  herec, zpěvák, textař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Vohnout »
 

Bývalá hvězda Kyklop z Maxim Turbulenc: Skončil na ulici!

 
Stačilo, aby zazpíval Jede, jede mašinka, a do kapes se mu hrnuly tisícovky. Jenže to bývávalo! Po vyhazovu z Maxim Turbulenc zdroj peněz pro Kyklopa alias Pavla Vohnouta (55) vyschl. Zpěvák tak musel vyrazit do ulic jako dročkář.
16.06.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Maxim Turbulenc se soudí o milióny. Bývalý kolega je chce stáhnout z kůže

 
Vyhazov nejznámějšího „prvku“ kapely Maxim Turbulenc Pavla Vohnouta alias Kyklopa možná přijde stávající členy hodně draho. Ten sice dřív tvrdil, že na nějaké války kašle , ale nakonec změnil názor. Prý má nárok na pořádnou částku, a tak žene exkolegy k soudu!
19.03.2016 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Vykopli ho z Maxim Turbulenc, teď jim vrací úder: Kyklop má ďábelský plán, jak zničit bývalé kolegy

 
Jak Super.cz před časem informoval, členové kapely Maxim Turbulenc se ze dne na den rozhodli zbavit zakladatele Pavla Vohnouta alias Kyklopa. Byl to pro něj šok a pro fanoušky bandu taky, však s ním skupina stála a padala. Pavel se ale otřepal a vymyslel lest, jak bývalé kolegy potrestat!
17.11.2015 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Českého zpěváka vyrazili z kapely, teď se jí posmívá: Přebírá Maxíkům slušnou řádku kšeftů!

 
Jak Super.cz podrobně informoval, v především mezi dětmi populární skupině Maxim Turbulenc došlo k velkému personálnímu zemětřesení, když se dva z členů vzbouřili proti třetímu, který je nejznámější tváří bandu, a na hodinu ho vyrazili (prý proto, že za jejich zády dělal nepravosti , což on odmítá). Pavla Vohnouta alias Kyklopa jsme teď potkali na jedné akci, na níž se nám svěřil, že pořadatelé mu zklamaně volají a chtějí radši jeho než jeho bývalou skupinu, která si už za něj našla náhradu .
28.06.2015 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Maxim Turbulenc po puči proti Kyklopovi: Jak dopadl u fanoušků jeho náhradník?

 
Vypadá to, že zemětřesení v Maxim Turbulenc s popularitou téhle skupiny, která prakticky nezpívá žádnou vlastní věc, ale převzaté známé písničky, mezi dětmi vůbec neotřáslo. A to ani poté, co se za podivných okolností připomínajících palácový převrat zbavila zakládajícího člena Pavla Vohnouta alias Kyklopa, který byl hlavní tváří bandu a jeho hlas znají od Aše po Jablunkov. Nový člen Timi totiž diváky nadchl!
22.06.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků) , Pavel Nový (399 článků)

Válka těžkotonážních zpěváků odrhovaček: Obviňují se z podrazáctví, gamblerství a alkoholismu!

 
Konec Pavla Vohnouta alias Kyklopa ve skupině Maxim Turbulenc , jíž byl nejvýraznější postavou, připomíná všechno, jen ne rozchod na úrovni. Zbývající dva členové se kolegy zbavili nečekaně a podle něj jej připravili o peníze , i druhá strana ale pere špinavé prádlo.
05.06.2015 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Pavel Vohnout: Proč ho vyhodili z Maxim Turbulenc?

 
Populární hudební skupina nečekaně obměnila svou sestavu. Co se stalo?
04.06.2015 20:46 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Maxim Turbulenc představili náhradníka za vykopnutého Kyklopa: Líbí se vám buřtík Timi?

 
Jak Super.cz informoval, kapela Maxim Turbulenc, která proslula přezpíváním známých písniček v trochu zběsilejším diskotékovém tempu, se zbavila nejvýraznějšího člena Kyklopa . Teď se k vyhazovu kolegy konečně zbylí dva členové vyjádřili. Z jejich slov vyplývá, že trpěli žárlivostí na další aktivity Pavla Vohnouta, rovnou také představili jeho náhradníka. Jmenuje se Timi, a i když neváží jako slon, je vidět, že pro kus žvance by také, stejně jako kdysi před zhubnutím Kyklop, vraždil!
04.06.2015 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Začíná bitva o milióny: Kyklop po vyhazovu z Maxim Turbulenc žene bývalé kolegy před soud

 
Jak Super.cz již informoval, ve středu Pavel Vohnout alias Kyklop dostal nečekaně okamžitý vyhazov z kapely Maxim Turbulenc . Byl jejím zakladatelem. Jenže rozhodnutí zbývajících dvou členů zbavit se ho asi nebude jen tak. „Můj rozchod s kapelou budou určitě řešit právníci,“ říká Vohnout. Podle oslovených odborníků může jít až o milióny odstupného!
04.06.2015 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Zemětřesení v těžkotonážní kapele Maxim Turbulenc: Na hodinu vyhodili Kyklopa!

 
Hudební skupina Maxim Turbulenc, která proslula především „tuc tuc“ předělávkami známých popových písniček, se asi pomalu, ale jistě rozpadá. Jak Super.cz oznámil asi její dosud nejznámější člen Pavel Vohnout alias Kyklop, dostal ve středu nečekaně hodinového padáka. „Daniel Vali mi oznámil, že se mnou okamžitě končí a nepočítají se mnou už dál,“ potvrdil nám.
03.06.2015 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Zhubl 75 kilo, obarvil si stařecké šediny a zas na sto procent funguje jako muž: Žena Kyklopa výská radostí

 
Pavel Vohnout alias Kyklop z Maxim Turbulenc, týpek, který zhubl už pětasedmdesát kilogramů, jde ještě víc do sebe. Teď si obarvil šedivou kštici a fousy. „Děti mi už začaly místo strejdo říkat dědo. A taky mi kamarádi říkali, že vypadám jako Peter Gabriel,“ vysvětlil svůj nejnovější počin.
27.02.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Peter Gabriel (21 článků) , Pavel Vohnout (56 článků)

Jak si žije zpěvák Maxim Turbulenc: V tomhle domě má samé holky! Manželku a dvojčata

 
Pavel Vohnout (52) zvaný Kyklop má dvojčata Sandru a Nikolku. A i když je jim teprve deset, Kyklop má jasno, kde budou bydlet.
01.02.2015 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Už v 16 letech vážil 110 kilo, nakonec měl skoro dva metráky. Takhle český zpěvák vypadá dnes

 
Pavel Vohnout ze skupiny Maxim Turbulenc měl odmalička velkou chuť k jídlu. Už v 16 letech vážil přes metrák a v dospělosti ručička váhy vystoupala až na závratných 189 kilogramů. Zdravotní problémy na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak nebylo zbytí - musel začít s dietou.
08.01.2015 05:56 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Dominik Hašek po rozchodu: Chci teď být sám. Vydělává na tom firma

 
Po dvouměsíční odmlce poskytl bývalý hokejový brankář Dominik Hašek (50) velký rozhovor. Ve čtvrtečním vydání Magazínu DNES se vyjádřil k rozchodu s Libuší Šmuclerovou (52), s níž chodil tři roky.
13.12.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Kyklop z Maxim Turbulenc: Za 2 roky zhubl 75 kilo!

 
Konec obřím špekům místo břicha! Pavel Vohnout (51) alias Kyklop z těžkotonážní skupiny Maxim Turbulenc shodil během dvou let 75 kilogramů a ještě nekončí! Poprvé od operace břicha si vyšel do společnosti.
22.11.2014 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Obr Kyklop shodil 75 kg: Odsáli mu tuk a odřízli 5 kilo kůže!

 
Před dvěma lety bouchl do stolu a řekl dost. Obr z kapely Maxim Turbulenc Pavel Vohnout alias Kyklop (51) začal držet dietu a shodil neuvěřitelných 75 kg. Stejně jako ministr vnitra Milan Chovanec (44) podstoupil Kyklop odstranění tuku a nedávno odstranění povislé kůže, té mu odřízli 5 kilo. Ale nejvíc zatím zhubl prezident Herecké asociace Jiří Hromada (56).
19.11.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Hromada (53 článků) , Pavel Vohnout (56 článků) , Milan Chovanec (1404 článků)

Známý zpěvák musel pod kudlu. Odřízli mu metry povislé kůže, prý na kabelky!

 
Zpěvák skupiny Maxim Turbulenc Pavel Kyklop Vohnout je v nemocnici. Po drastickém zhubnutí měl totiž v oblasti břicha doslova plachtu z povislé kůže . Tu mu teď odřezali. „Odříznou mi kus břicha a udělají z toho samoopalovací kabelku pro nějakou bohatou čůzu,“ vtipkuje Kyklop.
14.10.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Neuvěřitelné výsledky! Hubněte ve hvězdném stylu!

 
Při hubnutí se může člověk cítit jako na horské dráze. Občas jdou kila nahoru, jindy zase dolů. Nenechejte se ovládat kily! Udělejte váhovým výkyvům jednou provždy přítrž a dosáhněte své vysněné postavy. Vše začíná u vás, musíte si věřit a nevzdávat se. Tou správnou motivací pro vás může být právě Pavel Vohnout přezdívaný Kyklop, jeden ze členů kapely Maxim Turbulenc, který díky Obezinu® snížil svou váhu o nádherných 60 kilo.
29.09.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Kyklop z Maxim Turbulenc poprvé ukázal svá dvojčata: Po kom jsou ale holky zrzavé?

 
Pavel Vohnout alias Kyklop z Maxim Turbulenc poprvé na veřejnosti ukázal svoji rodinku, druhou manželku Stáňu a dvojčata Nikolu a Sandru. Dost nás ovšem zarazilo, jak holčičky vypadají. Obě jsou zrzky, a to po Kyklopovi ani jeho ženě není.
01.07.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)

Známý zpěvák zhubnul 60 kil a teď se chystá pod kudlu: Ořežou mu přebytečnou kůži z břicha

 
Nejen mezi známými ženami, ale i muži se stala velmi populární plastická chirurgie. Dalším, kdo se chystá pod kudlu, je zpěvák Pavel Vohnout alias Kyklop z Maxim Turbulenc. Poté, co zhubnul šedesát kilo, mu totiž zbyl pořádný kus přebytečné kůže.
01.04.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vohnout (56 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »