Články k osobnosti

Pavel Suchánek

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Suchánek »
 

Pavel navrhl na soudce ÚS advokátku Dolanskou Bányaiovou a soudce Kühna

 
Prezident Petr Pavel navrhl Senátu na ústavní soudce advokátku Lucii Dolanskou Bányaiovou a soudce Nejvyššího správního soudu Zdeňka Kühna. Hrad to dnes uvedl na webu. U Ústavního soudu (ÚS) je nyní jedno místo z patnácti prázdné, neboť Senátem neprošel předchozí Pavlův nominant, soudce Nejvyššího soudu Pavel Simon. Přesně za měsíc pak skončí mandát Radovanu Suchánkovi. Senát musí o nominacích rozhodnout do šedesáti dnů, nynější návrhy tak posoudí do Vánoc.
26.10.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2770 článků) , Pavel Suchánek (84 článků)

Pavla Tomicová si v Zoo vydupala změnu. V soukromí trápení a zrada, na obrazovce láska

 
Bylo načase si na lásku aspoň zahrát, když v privátním životě zažívá spíš opak. Herečka Pavla Tomicová (61) bude mít v seriálu Zoo na vlastní žádost partnera. A po jednáních padlo rozhodnutí, že Michal Suchánek (58), který představuje jejího exmanžela, to nebude. Toho navíc, podle spolehlivých zdrojů eXtra.cz ze štábu, čeká také velká změna. A produkci zase ohledně Tomicové dost těžké rozhodování.
09.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (335 článků) , Pavla Tomicová (327 článků) , Michal Suchánek (157 článků) , Pavel Suchánek (84 článků)

Ledecký, Čvančarová a Banga na jednom pódiu za Petra Pavla

 
Jednou z akcí, která má přispět k předvolební kampani v rámci druhého kola prezidentských voleb, je i koncert, který by se měl uskutečnit v Lucerna Music Baru pod názvem Společně pro Pavla. Za akcí stojí Robin Suchánek, spolupracovník Milionu chvilek pro demokracii a vystoupí na ní velké množství umělců, kteří generála Pavla podporují. Samotný Lucerna Music Bar ji ale v tuto chvíli ve svém programu nemá.
19.01.2023 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Robin Suchánek (17 článků) , Petr Pavel (2770 článků) , Pavel Suchánek (84 článků)

Lennonova zeď dostane nový kabát: Přemalují ji umělci z celého světa, nebude chybět odkaz na Ukrajinu

 
Celosvětově známá Lennonova zeď, symbol míru a svobody, se dočká nové podoby. Ve středu 7. září ji přemaluje 27 umělců z EU a speciální hosté z Ukrajiny a Norska. Stane se tak v rámci mezinárodního kulturního projektu „ZEĎ SVOBODY A ENERGIE / LENNON WALL PRAHA“, který je součástí předsednictví ČR v Radě EU. Autorem a kurátorem projektu je výtvarník Pavel Šťastný, spoluorganizátorem projektu je kulturní producent Robin Suchánek, se kterým redakce eXtra.cz mluvila. 
05.09.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Robin Suchánek (17 článků) , Pavel Suchánek (84 článků)

Státnímu zástupci hrozí desetiletý trest. Suchánek podle obžaloby přijal úplatek

 
Obvodní soud pro Prahu 10 se dnes vrátil k případu státního zástupce Pavla Suchánka, který čelí obžalobě z přijetí úplatku 50 000 korun od již dříve odsouzeného soudce Ondřeje Havlína. Muže sice loni na jaře nepravomocně osvobodil, verdikt však zrušil odvolací městský soud v Praze. Suchánek, kterému hrozí až desetiletý trest vězení, vinu od počátku odmítá.
23.02.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Suchánek (84 článků)

Scenárista a režisér Slávek Horák: Fakta nesmějí stát v cestě dobrému příběhu

 
Film inspirovaný disidentskými léty Václava Havla připravoval scenárista a režisér Slávek Horák (Domácí péče) se spoluautorem scénáře Rudolfem Suchánkem tři roky. Teď chystá premiéru, film Havel vstoupí do kin 23. července a již nyní je na internetu k vidění ukázka a v ní hlavní aktéři: Viktor Dvořák jako Václav Havel, Anna Geislerová jako jeho žena Olga, Martin Hoffmann v roli Pavla Landovského a dále například Jiří Bartoška, Barbora Seidlová či Stanislav Majer.
27.06.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6464 článků) , Barbora Seidlová (53 článků) , Jiří Bartoška (851 článků) , Anna Geislerová (118 článků) , Pavel Landovský (207 článků) , Viktor Dvořák (34 článků) , Stanislav Majer (88 článků) , Jiří Dvořák (492 článků) , Martin Horák (7 článků) , Stanislav Rudolf (14 článků) , Jiří Havel (480 článků) , Rudolf Martin (28 článků) , Jiří Stanislav (111 článků) , Rudolf Horák (2 články) , Pavel Suchánek (84 článků) , Václav Horák (29 článků) , Jiří Horák (41 článků) , Martin Havel (165 článků) , Pavel Dvořák (166 článků) , Pavel Dvořák (166 článků) , Jiří Havel (480 článků) , Stanislav Horák (2 články) , Martin Suchánek (6 článků) , Stanislav Dvořák (9 článků)

Ministr zprostil funkce žalobce viněného z korupce

 
Ministr spravedlnosti Jan Kněžínek (za ANO) v pondělí rozhodl, že státní zástupce z Prahy 4 Pavel Suchánek, kterého policie od září viní z přijetí úplatku, dočasně přijde o talár.
30.10.2018 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Suchánek (84 článků)

Po smrtelné bouračce, při níž zemřela Olga (†22), se kapela Plexis vrací na pódium

 
Punková kapela Plexis se vrací na pódia po vážné prosincové nehodě dodávky, v níž cestovali členové skupiny a po níž zemřela kamarádka Olga (†22). Plexis ve čtvrtek vystoupí v pražském klubu Futurum, kde pokřtí album Kašpar v nesnázích. Kmotrem alba bude chirurg Pavel Říman, který členy kapely po autonehodě ošetřoval. Sdělil to za organizátory křtu Robin Suchánek.
05.04.2018 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Robin Suchánek (17 článků) , Pavel Suchánek (84 článků)

Nový pořad Blesku Zhubni s úsměvem: Boubelky ukázaly jídelníčky! Jak dopadly u rozboru těla?

 
Bez správné životosprávy lze jen těžko shodit přebytečná kila. Aby dámy Bára, Markéta a Lucie zhubly jednou provždy, navštívily nutriční terapeuty Pavla Suchánka a Margaretu Iliopulosovou.
01.02.2017 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Suchánek (84 článků) , Pavel Nový (560 článků)

Ústavní soudce to v obci „rozpálil“ přes devadesát. Čeká ho kárné řízení

 
Ústavní soudce Radovan Suchánek se nevyhne kárnému řízení kvůli překročení rychlosti za volantem. Ústavní soud (ÚS) ve čtvrtek obdržel z Městského úřadu Břeclav přestupkový spis a předseda Pavel Rychetský vydal usnesení o zahájení kárného řízení. Uvedl to generální sekretář soudu Ivo Pospíšil. Usnesení zatím není doručeno Suchánkovi, soudce má dovolenou.
11.08.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Pospíšil (65 článků) , Pavel Suchánek (84 článků)

Zvítězte nad nachlazením: 9 rad, jak neonemocnět!

 
Období nachlazení, rým, bolestí v krku a dalších nemocí je nezadržitelně tady. Pokud jim letos nechcete propadnout, zkuste dodržovat naše rady na prevenci. „V běžném životě jsme po celý rok vystaveni bakteriím, virům a dalším škodlivým mikroorganismům, kterým náš organismus musí čelit. Na podzim a v zimě se ale hrozba onemocnění výrazně zvyšuje. Musíme tedy podpořit svoji imunitu,“ vysvětluje RNDr. Pavel Suchánek, odborník na výživu z Fitbee.cz.  A jak na to? Rozhodně kvalitní stravou, přiměřeným pohybem a dostatečným spánkem.
28.10.2015 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Suchánek (84 článků)

Děti mají být plně kojeny do půl roku života, tvrdí odborník

 
Dítě by mělo být matkou plně kojeno do půl roku, pak by se jídelníček měl rozšiřovat a kojení by mělo pokračovat ideálně do jednoho roku. Ve druhém roce života by už mělo být kojení jen výjimečné. Vyplývá to z nejnovějších doporučení, řekl odborník na zdravou výživu Pavel Suchánek. 
14.03.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Suchánek (84 článků)

VELKÝ TEST ENERGETICKÝCH DRINKŮ: Který vás povzbudí a u kterého jde spíše o zdraví?

 
Energy drinky jsou u nás oblíbeným povzbuzovačem. Podívejte se, které jsou ty nejlepší, a které nejsou pro vaše tělo vhodné. Test energetických drinků pro vás provedl Pavel Suchánek z Institutu dietologie a výživy.
06.02.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Suchánek (84 článků)

Právě teď: Chat s odborníkem na dietu: Jak bojovat s chutí na sladké?

 
Co si můžu dát, když držím dietu, ale honí mě mlsná? Je cukr skutečně tak špatný, že ho musím z jídelníčku zcela vyloučit? I na to se můžete právě nyní ptát výživového poradce a odborníka z Institutu dietologie a výživy Pavla Suchánka.
20.01.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Suchánek (84 článků)

Výživový poradce Pavel Suchánek: I při hubnutí potřebujete cukry!

 
V životě je skutečně těžké si cokoli zakazovat. A u jídla to platí dvojnásob. Máte rádi sladké a je to váš neustálý boj, jestli si dát po obědě něco sladkého nebo ne? Sladkou chuť nemusíte ze svého jídelníčku zcela vyloučit. Mnohdy postačí začít konzumovat menší porce a více zeleniny, jindy zase klasický cukr vyměnit za sladidlo a vše doplnit odpovídající pohybovou aktivitou.
20.01.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Suchánek (84 článků)

Velký test CITRONEK: Která je z citronů a která se hodí jen na čištění záchodu?

 
Používáte doma citronový koncentrát na vaření nebo do čaje? Víte, co obsahují a které jsou ty kvalitní a které se spíše hodí na čištění vodního kamene v kuchyni? Podívejte se na velký test citronových koncentrátů, který pro vás připravil Pavel Suchánek z Institutu dietologie a výživy.
17.12.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Suchánek (84 článků)

Rychetský souhlasí s nominací Suchánka na ústavního soudce

 
Předseda ústavního soudu (ÚS) Pavel Rychetský souhlasí, aby byl na uvolněné místo navržen Radovan Suchánek. Ten působí na Katedře ústavního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Soudce bude navrhovat prezident Miloš Zemana a schvalovat jej budou senátoři. Podle Rychetského by se však měl Suchánek odstřihnout od politiky. Ten totiž v současnosti spolupracuje s ČSSD.
02.09.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28030 článků) , Pavel Suchánek (84 článků)

Rychetský vyjádřil souhlas k navržení Suchánka ústavním soudcem

 
Předseda Ústavního soudu (ÚS) Pavel Rychetský souhlasí s tím, aby byl na ústavního soudce navržen Radovan Suchánek z Katedry ústavního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Suchánek, který také radí ČSSD, by se ale měl odstřihnout od politiky. Rychetský to novinářům řekl po setkání s prezidentem Milošem Zemanem, který chce Suchánka na ústavního soudce navrhnout.
02.09.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28030 článků) , Pavel Suchánek (84 článků)

Rychetský souhlasí s navržením Suchánka na ústavního soudce

 
Předseda Ústavního soudu (ÚS) Pavel Rychetský souhlasí s tím, aby byl na ústavního soudce navržen Radovan Suchánek z Katedry ústavního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Suchánek, který také radí ČSSD, by se ale měl odstřihnout od politiky. Rychetský to novinářům řekl po setkání s prezidentem Milošem Zemanem, který chce Suchánka na ústavního soudce navrhnout.
02.09.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28030 článků) , Pavel Suchánek (84 článků)

Zeman má dalšího kandidáta do ÚS. Přečtěte si o něm více

 
Prezident Miloš Zeman v neděli prozradil, že dalším kandidátem na ústavního soudce bude Radovan Suchánek. Navrhne ho, pokud nebude proti Pavel Rychetský. Suchánek by mohl nahradit Dagmar Lastoveckou. Poslední ze Zemanových kandidátů Jan Sváček Senátem ani napodruhé neprošel.
01.09.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28030 článků) , Pavel Suchánek (84 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »