Články k osobnosti

Pavel Strnad

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Strnad »
 

Producenti thrilleru Tiché doteky: Dostanou Českého lva?

 
Producentské duo Petr Oukropec a Pavel Strnad by si z Českého lva 2020 mohli odnést krále zvířat za nejlepší film. Jejich drama Tiché doteky s atraktivní Eliškou Křenkovou v hlavní roli má šanci uspět celkem ve čtyřech kategoriích.
28.02.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Oukropec (4 články) , Pavel Strnad (6 článků) , Eliška Křenková (27 článků)

Filmařům se nelíbí Česká zbrojovka na festivalu

 
Skupina českých filmařů, mezi nimi například režisérka Tereza Nvotová, herečka Aňa Geislerová, scenárista a člen karlovarské hlavní poroty Štěpán Hulík, režiséři Jan Hřebejk, Vladimír Michálek či producenti Pavel Strnad nebo Tereza Polachová apelují otevřeným dopisem na vedení Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, aby se příští ročník konal bez podpory České zbrojovky.
01.07.2019 12:08 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (430 článků) , Vladimír Michálek (116 článků) , Pavel Strnad (6 článků) , Tereza Nvotová (34 článků) , Štěpán Hřebejk (1 článek)

Herec Čáp alias Strnad: Takhle zemře v Ordinaci! A bude to drastické!

 
Žárlivost zaviní další smrt v Ordinaci! Deník Aha! získal exkluzivní fotografie z dílu, který diváci TV Nova uvidí až příští týden, kdy v Kamenici dojde k nešťastné autonehodě. Zahyne při ní biologický otec malého Toníka a šéf záchranky Pavel Strnad. Z televizní obrazovky tak zmizí herec Filip Čáp (44).
03.04.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Strnad (6 článků) , Filip Čáp (14 článků)

Prezidentské volby. Co jsme nevěděli i co jsme nedávno prožili

 
Natočit zákulisí i průběh prvních prezidentských voleb v České republice byl rozhodně dobrý nápad. Producenti ze společnosti Negativ Pavel Strnad a Kateřina Černá ho navíc dostali v době, kdy ještě nikdo nemohl vědět, jaké drama se zejména před druhým kolem odehraje.
22.03.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Strnad (6 článků)

Alois Nebel chce usilovat i o Oscara pro animovaný film

 
Český snímek Alois Nebel možná bude usilovat i o Oscara pro nejlepší animovaný film. Informoval o tom americký blog The Wrap, který sleduje dění v Hollywoodu. S Akademií filmových věd a umění udělující nejslavnější filmové ceny o tom nyní jednají tvůrci snímku, což v Praze potvrdil producent Pavel Strnad.
14.10.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Strnad (6 článků)

V tuzemských kinech vydělávají hlavně 3D filmy, české snímky se horší

 
Tuzemská kina vykázala loni nejvyšší tržby od roku 1993, diváci odevzdali 1,49 miliardy korun. Na čtvrteční tiskové konferenci Asociace producentů v audiovizi to řekl předseda její správní rady Pavel Strnad, který zároveň připomněl, že podíl českých filmů na návštěvnosti byl 34,7 procenta, přišlo na ně 4,7 miliónu diváků.
08.07.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Strnad (6 článků)
« Předchozí 1 Další »