Články k osobnosti

Pavel Roman

  krasobruslař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Roman »
 

Sympatický Roman z MasterChefa se zastal nenáviděné Pavlíny! Mamánek Pája to ale přehání

 
Hokejový trenér a amatérský kuchtík Roman Staša (31) se stal největším sympaťákem a pohodářem celé letošní řady soutěže MasterChef Česko. S úsměvem na rtech proplouvá jednotlivými díly, aniž by mu cokoliv stálo v cestě. To jeho kolegové Pavlína Lubojatzky (25) a Pavel Švec (36) bohužel říct nemohou. Co si myslí o jejich účinkování v soutěži a kritice, která se na hlavu těch dvou po celou dobu sype jako obrovské balvany?
31.05.2020 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (302 článků)

Je to tady: Nad Kavčími horami sa blýská, hromy divo bijú. Do Rady ČT míří Xaver. A nejde tam sám

 
Koronavirová krize zastínila významné téma, které před propuknutím nákazy zaměstnávalo politiky, novináře i nejrůznější lobbisty – volbu nových členů Rady České televize. Koncem zimy se poslancům povedlo zvolit polovinu nových radních. Jde o Romana Bradáče, Pavla Kysilku a Jiřího Šlégra.
27.05.2020 13:46 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (416 článků) , Jiří Šlégr (417 článků) , Pavel Roman (302 článků)

Zeman: Virus? Blbeč*i, vyhráli jsme! Vlasovci? Esesáci. Peníze umělcům, to je tak. A Pavel Novotný...

 
Není tajemstvím, že mezi ministrem zdravotnictví za hnutí ANO Adamem Vojtěchem a jeho náměstkem Romanem Prymulou nepanují právě nejvřelejší vztahy. Prezident Miloš Zeman k jejich vzájemným neshodám řekl své. Nezůstal však jen u tohoto sporu. Poslal vzkaz také umělcům, kteří by chtěli stát požádat o pomoc v koronavirové krizi, okomentoval tolik probíraný pomník vlasovcům a vynadal šéfovi komunistů Vojtěchu Filipovi.
21.05.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (965 článků) , Vojtěch Filip (1363 článků) , Vojtěch Adam (810 článků) , Miloš Zeman (23972 článků) , Adam Vojtěch (641 článků) , Pavel Roman (302 článků) , Roman Novotný (15 článků)

Zeman dnes jmenuje předsedu Nejvyššího soudu, není známo koho

 
Prezident Miloš Zeman dnes odpoledne jmenuje nového předsedu Nejvyššího soudu (NS). Dosud není známo, kdo je vybraným kandidátem. Funkce se uvolnila letos v únoru, kdy se dosavadní šéf soudu Pavel Šámal stal ústavním soudcem. Soud řídí jeho místopředseda Roman Fiala. O výběru a jmenování předsedy NS rozhoduje prezident. Jedinou podmínkou je, že musí vybírat ze stávajících soudců NS. Funkční období předsedy je desetileté.
20.05.2020 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23972 článků) , Pavel Roman (302 článků) , Pavel Fiala (134 článků)

Komentátor vypěnil: I prvok po lobotomii musí vidět, že jsme se z kolonie SSSR stali satelitem EU! Hujerové, patolízalové, prospěcháři Hřib, Kolář a Novotný...

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Přejmenovávání náměstí a deklarace směrem k Rusku a Číně něčím, čeho by se komunální politik měl vyvarovat. Komentátor Tomáše Vyoral nemilosrdně hodnotí aktivity pražského primátora Zdeňka Hřiba a starostů Pavla Novotného a Ondřeje Koláře. Stejně tak kritizuje epidemiologa Romana Prymulu, který naposledy v médiích předpověděl podzimní návrat k nošení roušek a dále také silně apeloval na Čechy, aby se očkovali proti chřipce.
15.05.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (965 článků) , Tomáš Vyoral (76 článků) , Ondřej Roman (26 článků) , Pavel Roman (302 článků) , Roman Novotný (15 článků) , Ondřej Novotný (112 článků)

„Promořený“ Prymula zase v TV. Kolik lidí zemře? řekl moderátor. A profesor oslovil národ

 
Termíny promořování a chytrá karanténa ovládly tento týden mediální scénu a náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula je vysvětloval v Událostech, komentářích. Žádná revoluce v postupu se podle něho nekoná a média jeho slova dezinterpretovala. K italskému scénáři dle něho nemůže dojít. „Tady nebude docházet k nějaké výměně, že někdo zemře a někdo se promoří,“ ubezpečil diváky. Promluvil také bývalý náměstek Pavel Hroboň. Podle něho by plošné promořování trvalo rok. A navrhl, že by při chytré karanténě mohli být lidé sledováni přes mobilní aplikaci.
08.04.2020 08:26 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (302 článků)

„Až 30 tisíc lidí by umřelo.” Prymulův vládní kolega k promořování a k tomu, co bude

 
Zdravotnický expert Pavel Hroboň se v rozhovoru pro iDNES.cz vyjádřil proti řízenému promoření zdravých obyvatel Česka. Podle jeho slov by to mohlo mít dalekosáhlé důsledky. On sám navrhuje marginalizaci viru, tedy chytrou karanténu. Podle jeho slov hlavní epidemiolog Roman Prymula není proti. Na druhé straně epidemiolog Petr Smejkal nabádá lidi, aby se promořování nebáli. Uvedl to v rozhovoru pro Novinky.cz.
08.04.2020 07:21 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (302 článků) , Petr Pavel (647 článků)

Klausův právník vzkazuje Prymulovi: Promořování je trestný čin, hrozí i doživotí

 
Nedávné rozhodnutí náměstka ministra zdravotnictví Romana Prymuly (58) promořit řízeně obyvatelstvo koronavirem vyvolalo bouřlivé diskuse. Proti se staví spousta lidí, mezi nimi i právník Pavel Hasenkopf (41), který mezi lety 2003 až 2013 pracoval v prezidentské kanceláři za Václava Klause a dokonce se mu podařilo u Zemanovy administrativy prosadit omluvu za její nepravdy o svém vlivu na znění kontroverzní amnestie. Hasenkopf nyní říká, že Prymula by mohl jít za své rozhodnutí i do vězení.
06.04.2020 13:56 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9935 článků) , Pavel Roman (302 článků)

Právník Hasenkopf vyvrací fámu: Hamáček velet nemusel! Jednou v životě držte hubu a modlete se

 
ROZHOVOR V médiích se psalo, že pokud bude zřízen ústřední krizový štáb, musí jeho předsedou ze zákona být ministr vnitra Jan Hamáček. Když byl v neděli zřízen a jeho předsedou byl ustanoven náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula, vláda za to čelila kritice. Právník Pavel Hasenkopf se ale podíval do zákona a zjistil, že nic takového tam napsáno není.
18.03.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1885 článků) , Pavel Roman (302 článků)

MasterChef Česko: V nemilost upadl Omar, Pavlína se hřeje na výsluní. Ale jak dlouho?

 
Středeční díl pořadu MasterChef Česko byl hodně napínavý. Soutěžící bojovali jako lvi o to, aby postoupili do dalšího kola. Nejslabšími články se stali tentokrát muži. Kromě trenéra Romana a módního návrháře Pavla zbytek mužského osazenstva příliš nezazářil. Možná to bylo i tím, že jindy zmatená Pavlína plnění výzev kolegů pozorovala z bezpečí balkonu. Při výlovu kaprů totiž její družstvo zvítězilo a tím získalo i imunitu.
12.03.2020 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (302 článků)

Piráti: ANO volilo do Rady ČT i na základě hájení svých zájmů

 
Do Rady České televize byli zvoleni Roman Bradáč, Pavel Kysilka a Jiří Šlégr, tří místa zůstávají nadále neobsazená. Do Rady ČRo zvolili poslanci Marka Pokorného, o další neobsazené pozici se bude znovu hlasovat.
12.03.2020 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (416 článků) , Jiří Šlégr (417 článků) , Jiří Marek (395 článků) , Pavel Roman (302 článků) , Pavel Marek (271 článků) , Jiří Marek (395 článků) , Pavel Marek (287 článků) , Jiří Pokorný (45 článků)

Sněmovna zvolila členy Rady České televize: Bude tam zasedat bývalý hokejista Jiří Šlégr

 
Ve středu byla rozhodnuta tři jména, která zasednou v Radě České televize. Sněmovna zvolila Romana Bradáče, Pavla Kysilku a Jiřího Šlégra. Zbývající tři místa prozatím zůstávají volná. Kvůli nebezpečnému koronaviru se totiž poslanci rozhodli přerušit schůzi Sněmovny.
11.03.2020 23:46 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (416 článků) , Jiří Šlégr (417 článků) , Pavel Roman (302 článků)

Skončí to výměnou ředitele ČT? Řev a panika opozice po volbě radních. Šéfka TOP 09 velmi ostře, Šarapatka také. A novinář to ještě dorazil

 
Poslanecká sněmovna ve čtvrtek zvolila do Rady České televize někdejšího šéfa televizního zpravodajství Romana Bradáče, ekonoma Pavla Kysilku a bývalého hokejistu a poslance Jiřího Šlégra. Velké vášně během volby vzbudil i e-mail, který rozeslal svým kolegům poslanec ANO Stanislav Berkovec, v němž hodnotí jednotlivé kandidáty do Rady ČT a hovoří o tom, koho by bylo vhodné zvolit. Podle předsedkyně Markéty Pekarové Adamové očividně jeho e-mail zafungoval. Svůj kritický názor na sociální síti připojil i člen Rady ČT Zdeněk Šarapatka. A mlčet nechtěli ani někteří zástupci médií.
11.03.2020 20:26 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (416 článků) , Jiří Šlégr (417 článků) , Pavel Roman (302 článků) , Jiří Stanislav (98 článků)

Na ČT dohlédnou i Bradáč a Kysilka. Tlačil je Babišův „kádrovák“ Berkovec

 
Sněmovna vyslyšela „přání“ poslance Stanislava Berkovce (ANO), který začátkem týdne šokoval zasláním hromadného e-mailu, kde popisuje hodící se kandidáty do Rady České televize. Zvolila totiž někdejšího šéfa televizního zpravodajství Romana Bradáče, který byl Berkovcovým favoritem a který by podle něj neměl jít proti zájmům hnutí ANO. Dalším zvoleným je ekonom Pavel Kysilka a bývalý hokejista a poslanec Jiří Šlégr. Do Rady Českého rozhlasu pak poslanci zvolili galeristu Marka Pokorného. Zbývající místo Sněmovna zatím neobsadila, protože si dala  „koronavirové“ prázdniny do dubna. Právě na příští schůzi zvolí zbytek.
11.03.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (416 článků) , Jiří Šlégr (417 článků) , Jiří Marek (395 článků) , Pavel Roman (302 článků) , Jiří Stanislav (98 článků) , Pavel Marek (271 článků) , Jiří Marek (395 článků) , Pavel Marek (287 článků) , Jiří Pokorný (45 článků) , Mark Romano (4 články)

Sněmovna zvolila do Rady ČT Romana Bradáče, Pavla Kysilku a Jiřího Šlégra

 
Sněmovna zvolila do Rady ČT Romana Bradáče, Pavla Kysilku a Jiřího Šlégra. Zbývající tři místa neobsadila. Druhé kolo tajné volby se uskuteční zřejmě až v dubnu, poslanci si totiž ve středu kvůli koronaviru přerušili schůzi Sněmovny.
11.03.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (416 článků) , Jiří Šlégr (417 článků) , Pavel Roman (302 článků)

Mazánek a Kolibřík, vzpomínáte? Vít Bárta za odposlechy Béma s Janouškem půjde k soudu

 
Státní zástupce podal obžalobu na exministra Víta Bártu a bývalého důstojníka BIS Jana Petržílka. Viní je z úniku odposlechů lobbisty Romana Janouška a exprimátora Prahy Pavla Béma.
14.11.2019 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (838 článků) , Vít Bárta (2842 článků) , Pavel Roman (302 článků) , Jan Bárta (10 článků)

Žalobce žene exministra Bártu k soudu. Za odposlechy „Mazánka“ a „Kolibříka“

 
Státní zástupce podal obžalobu v kauze vynesení odposlechů bývalého pražského primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška. Na posun v případu dnes upozornila Česká televize. V případu čelí od roku 2013 stíhání někdejší šéf Věcí veřejných a exministr dopravy Vít Bárta společně s policistou Janem Petržílkem.
14.11.2019 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (838 článků) , Vít Bárta (2842 článků) , Pavel Roman (302 článků) , Jan Bárta (10 článků)

Bém o Kolibříkovi Janouškovi: Přátelé se neopouštějí, odposlechy byly sestříhané

 
Byla to dvojka, která podle odposlechů BIS ovládala Prahu. V odposleších se oslovovali Cestovatel a Kolibřík. Dnes už prý spolu ale bývalý primátor Prahy a odsouzený lobbista Roman Janoušek nejsou v kontaktu. Bém navíc tvrdí, že odposlechy jsou účelově sestříhané. Kým a proč si ale podle svých slov nejspíš vezme do hrobu. Lobbing podle Béma k politice patří, „kdo tvrdí že ne, je lhář,“ řekl bývalý pražský primátor a někdejší místopředseda ODS, dnes psychiatr a horolezec Pavel Bém v nezvykle otevřeném rozhovoru pro Blesk Zprávy.
22.10.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (838 článků) , Pavel Roman (302 článků)

Soudkyně měla vztah s Miroslavem Peltou, pak soudila jeho podřízeného. Teď jí za to sníží plat

 
Nejvyšší správní soud potrestal pražskou soudkyni Sylvu Mašínovou snížením platu na rok o 30 procent. Mašínová ale může nadále soudit. Kárnou žalobu na Mašínovou podal předseda Nejvyššího soudu Pavel Šámal kvůli tomu, že měla blízko k významnému fotbalovému funkcionáři Miroslavu Peltovi a přes možnou podjatost rozhodovala spor tehdejšího místopředsedy Fotbalové asociace ČR Romana Berbra a bývalého rozhodčího Tomáše Kovaříka.
30.05.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Pelta (85 článků) , Pavel Roman (302 článků)

Do volby místopředsedů ČSSD se přihlásilo 17 uchazečů

 
Na řadového místopředsedu sociální demokracie na sjezdu strany v Hradci Králové nominovali straníci 17 členů. Po odstoupení nejmladšího kandidáta Matěje Bendy budu delegáti vybírat ze 16 uchazečů. Patří mezi ně poslanci Jaroslav Foldyna, Roman Onderka, Antonín Staněk a Ondřej Veselý, pardubický hejtman Martin Netolický či europoslanci Pavel Poc a Olga Sehnalová. Z posledního vedení, které členové ČSSD vinili z neúspěchu v loňských volbách do Sněmovny, nekandiduje nikdo, píše ČTK.
07.04.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (109 článků) , Ondřej Veselý (109 článků) , Pavel Poc (83 článků) , Olga Sehnalová (97 článků) , Jaroslav Foldyna (623 článků) , Matěj Benda (2 články) , Ondřej Roman (26 článků) , Martin Roman (307 článků) , Pavel Roman (302 článků) , Pavel Antonín (56 článků) , Pavel Staněk (31 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »