Články k osobnosti

Pavel Roman

  krasobruslař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Roman »
 

Roušky nechat! hlásá Maďar. A přišlo FOTO. Budete koukat

 
Epidemiolog Roman Prymula na CNN Prima News prohlásil, že v polovině března bychom mohli odložit respirátory. V obdobném duchu se vyjádřil i další epidemiolog Rastislav Maďar v nedělních Otázkách Václava Moravce. A v tu chvíli se ozval pirátský expert na právní otázky v oblasti zdravotnictví. Bez okolků označil Maďara za pokrytce. Pomohl si k tomu fotkou, kde docent stojí spolu s generálem Pavlem a respirátory nemají.
14.02.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (341 článků)

Bárta se raduje, soud osvobodil exšéfa „véček“ v kauze odposlechů Béma a „Mazánka“ Janouška

 
Soud osvobodil někdejšího předsedu Věcí veřejných (VV) a bývalého ministra Víta Bártu i policistu Jana Petržílka. Neprokázalo se, že vynesli odposlechy Bezpečnostní informační služby (BIS), v nichž se lobbista Roman Janoušek a tehdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) oslovovali „Mazánku“ a „Kolibříku“. Dnešní verdikt není pravomocný, státní zástupce žádá pro oba muže podmíněné tresty za ohrožení utajované informace a ponechal si lhůtu pro případné podání odvolání.
30.11.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (854 článků) , Vít Bárta (2859 článků) , Pavel Roman (341 článků) , Jan Bárta (19 článků)

Svatba Berkyho v MasterChefovi: Proč nedorazili vítěz Roman a neoblíbená Pavlína?!

 
Na svatbu Pavla Berkyho (34) z minulé řady MasterChefa dorazili v úterním díle všichni jeho spolusoutěžící až na vítěze Romana Stašu (33) a národem proklínanou Pavlínu Lubojatzky (27). Kdepak byli? Prý neměli čas na natáčení přijít.
14.10.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (341 článků)

Hrdinové: Riskovali život, zachránili řidiče a Silvu (14) z autobusu, který smetlo tornádo

 
Na 24. červen letošního roku nikdy nezapomenou. Na Mikulčice se přiřítilo tornádo. Když Roman Fiala s Pavlem Malouškem uviděli létat vzduchem kusy stromů, vytrhané trámy a utržené plechy, utíkali se schovat. Měli strach o život. Krátce poté uslyšeli volání o pomoc. Neváhali ani minutu. Za pomoc jiným získali titul Gentleman silnic.
23.09.2021 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (341 článků)

Hvězdy nad hlavou: Mladý milostný trojúhelník sehrají děti slavných

 
Amelie Zedníčková Pokorná (16) v seriálu Hvězdy nad hlavou hraje puberťačku Kristýnu, kolem které se točí dva nápadníci - Prokop Zach (16), který je synem známého herce Romana Zacha (48), a Filip Antonio (18), který je syn herečky a zpěvačky Dity Hořínkové. Celý seriál ale mladá herečka natáčela pod "dohledem" svého dědečka Pavla Zedníčka (71) a občas ji přijela na plac zkontrolovat i maminka – herečka Lucie Zedníčková (52).
13.09.2021 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (262 článků) , Lucie Zedníčková (140 článků) , Dita Hořínková (4 články) , Filip Antonio (15 článků) , Roman Zach (88 článků) , Pavel Roman (341 článků) , Pavel Zacha (3 články) , Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Romano (1 článek)

„Uměle vytvořená realita,“ tvrdí Bém o odposleších s „Mazánkem“. Jak se »výmysl« dostal k exministrovi?

 
Jako falzifikát a uměle vykonstruovanou realitu označil někdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) odposlechy hovorů s lobbistou Romanem Janouškem, kde zazněly populární výrazy jako „Kolibřík“ nebo „Mazánek“. Soud řeší případ jejich úniku z BIS, ze kterého je obžalován bývalý zpravodajec Jan P. Předat je měl bývalému ministrovi Vítu Bártovi (VV), který tehdy šéfoval bezpečnostní agentuře ABL. Bém k soudu nedorazil, ale četla se jeho výpověď, ve které tvrdí, že slyšel o tom, že zveřejnění odposlechů rozhodně nebyla náhoda a že kauza jeho život velmi poškodila.
27.08.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (854 článků) , Vít Bárta (2859 článků) , Pavel Roman (341 článků) , Jan Bárta (159 článků) , Jan Bárta (19 článků) , Jan Bárta (3 články)

Bývalý zpravodajec popřel vinu v kauze vynesení odposlechů Janouška a Béma

 
Bývalý zpravodajec Bezpečnostní informační služby Jan Petržílek dnes u soudu popřel vinu ohledně vynesení odposlechů lobbisty Romana Janouška a někdejšího pražského primátora Pavla Béma.
23.08.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (854 článků) , Pavel Roman (341 článků)

Únik odposlechů s „Mazánkem“ a „Kolibříkem“ řeší soud. Žádá si i exministra Bártu, který je poslouchal

 
Městský soud v Praze začal projednávat kauzu úniku odposlechů bývalého primátora Pavla Béma (ODS) a lobbisty Romana Janouška. Záznamy měl předat bývalý příslušník BIS Vítu Bártovi, který tehdy řídil bezpečnostní agenturu ABL a později se stal také ministrem dopravy za Věci veřejné ve vládě Petra Nečase (ODS). Soudní líčení se nakonec až do čtvrtka koná bez účasti veřejnosti, o čemž soud předem neinformoval. Oba muži již dříve vinu odmítli, hrozí jim každopádně až 8 let vězení.
23.08.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (854 článků) , Petr Nečas (9391 článků) , Vít Bárta (2859 článků) , Pavel Nečas (465 článků) , Pavel Roman (341 článků)

Kritizuješ Lutonského? Tady máš! Radní Šarapatka veřejně pokydal ty, kteří pozvedli hlas

 
Zarytý obhájce České televize a jejího ředitele, člen Rady ČT Zdeněk Šarapatka, se na svém facebookovém profilu opět opřel do svých kolegů z rady: Hany Lipovské, Jiřího Šlégra, Romana Bradáče a šéfa rady Pavla Matochy. „Skočili kolektivní šipku do útrob osazenstva Hradu,“ kritizuje jejich výhrady, jež zazněly na středečním 10. jednání Rady ČT na adresu šéfeditora zpravodajství ČT Františka Lutonského.
25.07.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (459 článků) , Jiří Šlégr (460 článků) , Pavel Roman (341 článků)

„Vyžraný, zpocený, zfetovaný...“ Jarda Jágr pomstěn. Pořádně

 
Komunální politik ODS Pavel Novotný prohlásil o Jaromíru Jágrovi, že není nejostřejší tužka v penále. Stalo se tak po tom, co hvězdný hokejista odmítl nabídku premiéra stát se jednou z tváří očkování. „Jako že tohle tlustý, vyžraný, zpocený a zfetovaný stvoření bude říkat Jágrovi (!), co má dělat se svým tělem???“ pustila se do politika členka Rady ČTK Angelika Bazalová. „ODS prostě není na straně osobní svobody a odpovědnosti,“ soudí zase Roman Šmucler.
16.06.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3088 článků) , Pavel Novotný (1212 článků) , Angelika Bazalová (33 článků) , Pavel Roman (341 článků) , Roman Novotný (23 článků)

Zdrogovali ho? Generál Pavel k Protasevičovi. Nová teorie

 
Kandidát na prezidenta generál Petr Pavel odsoudil počínání Běloruska, které pod záminkou bomby v letadle zatklo disidenta Romana Protaseviče. „Podle toho, co jsme měli možnost slyšet a vidět, to byl akt vzdušného pirátství, protože jinak se to ani nazvat nedá,“ má jasno Pavel, který doufá, že evropské země přistoupí ke tvrdým ekonomickým sankcím.
26.05.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (946 článků) , Pavel Roman (341 článků)

Pacal (Pro Třebíč): Větrný mlýn získal druhé místo v anketě Zlatá jeřabina

 
Ve čtvrtek 20. května 2021 převzal starosta Třebíče Pavel Pacal ocenění za rekonstrukci větrného mlýna. Ten získal druhé místo v krajské anketě Zlatá jeřabina 2020, v kategorii Péče o kulturní dědictví. Ocenění předal Třebíči radní Kraje Vysočina Roman Fabeš.
22.05.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (341 článků)

„Fik ho tam.“ Dienstbier, kmotr ODS a nejvyšší státní zástupce. Hodně vysoká hra. Informace, které mnohé změní

 
Psal se duben roku 2011, kdy tehdejší stínový ministr spravedlnosti za ČSSD Jiří Dienstbier konfrontoval exministra spravedlnosti Pospíšila s velmi citlivými informacemi. Pospíšil měl vysvětlit, proč se jeho schůzky s Pavlem Zemanem účastnil i člen výkonné rady ODS Roman Jurečko, který je veřejně pokládán za jednoho z kmotrů ODS v Plzeňském kraji.
17.05.2021 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Pospíšil (63 článků) , Jiří Pospíšil (2183 článků) , Pavel Roman (341 článků) , Jiří Pospíšil (2183 článků) , Jiří Zeman (1374 článků)

Otužování fenoménem covidové doby? Herec Pavel: Je to způsob, jak se z toho nezbláznit

 
Sociální sítě v posledních měsících zaplavují fotografie nadšenců, kteří se fotí ponoření do vody, ač teploty klesaly pod nulu. Otužování je fenomén, kterému propadla řada lidí včetně celebrit. Herec a zpěvák z plzeňského divadla J. K. Tyla Pavel Režný (30) se rozhodl udržet se do rozvolnění kulturních akcí ve formě právě díky otužování. Jak řekl Blesk Zprávám praktický lékař Roman Houska, rozmach otužování je zřejmě spojen s pandemií koronaviru, kdy lidé doufají, že si tak posílí imunitu. Jak postupovat, pokud se chcete začít otužovat?
21.03.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (341 článků)

MasterChef se vrací na obrazovky! Pavlínu Lubojatzky ale Nova už neoslovila

 
V kuchyni MasterChef Česko se opět rozhoří ohně a bude se soutěžit a vítězit. Tentokrát půjde o speciální duely, kdy se během čtyř večerů proti sobě postaví ti nejlepší z minulých dvou řad. Diváci se mohou těšit na vítěze Romana Stašu (32) nebo Pavla Berkyho (32), ale chybět překvapivě bude Pavlína Lubojatzky (26)!
24.02.2021 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (341 článků)

V show MasterChef se neobjeví Pavlína Lubojatzky: Nesplnila kritéria, nebojuje v duelu

 
Už dnes večer se v kuchyni MasterChef Česko opět rozhoří ohně a bude se soutěžit a vítězit. Tentokrát půjde o speciální duely, kdy se během čtyř večerů proti sobě postaví ti nejlepší z minulých dvou řad. V prvním díle proti sobě bude soupeřit Pavel Berky (34) a Honza Vorel (22). V dalších dílech se diváci mohou těšit na Kristínu Nemčkovou a Romana Stašu (32), Leu Skálovou proti Chili Ta Thuy nebo Kateřinu Kolbovou, která se postaví proti Ivce Sarauerové. Velkým překvapením je ovšem fakt, že se duelů nejlepších nezúčastní Pavlína Lubojatzky (26), která skončila na druhém místě za Romanem.
24.02.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (341 článků)

„Jděte do p*dele, máte v p*či!“ Starosta Novotný nakládal kritikům. Ale pak se stalo nečekané...

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) byl jedním z mála, kdo hlasitě hájil čtvrteční účast epidemiologa Romana Prymuly a dalších veřejně známých jmen na zápase Evropské ligy v pražském Edenu, kterého se i on účastnil. Na Novotného se za jeho vulgární výstup směrovaný proti všem kritikům spustila vlna negativních reakcí. Na sociální síti nyní zpytuje svědomí a kaje se, že to opět přehnal. Stěžuje si, že na Instagramu přišel o tisíce příznivců.
21.02.2021 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1212 článků) , Pavel Roman (341 článků) , Roman Novotný (23 článků)

Staronovým prezidentem zubařů se stal Šmucler. Chce řešit nedostatek lékařů v Česku

 
Prezidentem České stomatologické komory bude i nadále Roman Šmucler, který ji vede od roku 2017. Do funkce ho dnes na období do roku 2025 zvolil sněm. ČTK o tom informovala mluvčí komory Henrieta Hajšman. Šmucler měl dva protikandidáty, podle mluvčí získal většinu hlasů už v prvním kole volby. O post prezidenta se ucházel také majitel firmy Herbadent Pavel Smažík a majitel a lékař stomatologického centra v Příbrami Jiří Hrabák.
20.02.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (341 článků)

Prymulo, konečná. „Chc*ní do ksichtu“ lidem! Včerejší mejdan papalášů má dohru

 
„Papaláštví“ zaznívá nyní ze všech stran na adresu bývalého ministra zdravotnictví a epidemiologa Romana Prymuly, který opět svým chováním vzedmul vlnu negativních emocí všemi směry. Poté, co ve čtvrtek odpoledne prohlásil, že pro Česko by byl potřeba tvrdý lockdown, si bez jakýchkoliv výčitek vyrazil na fotbalový zápas, kam kvůli opatřením nemohli ani rozčílení fanoušci. Nechyběli ani lidé z prezidentova okolí a další zajímavé tváře. Premiér v reakci na to ukončil s Prymulou coby se svým poradcem spolupráci. Na internetu se situace řeší ve velkém. U koho Prymula našel zastání, byl například řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS).
19.02.2021 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1212 článků) , Pavel Roman (341 článků) , Roman Novotný (23 článků)

Soud zprostil Víta Bártu obvinění v kauze odposlechů BIS

 
Po téměř sedmi letech došlo ke zproštění Víta Bárty od obžaloby. Tomu bylo kladeno za vinu, že měl vynést odposlechy bývalého pražského primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška. Městský soud v Praze řízení zastavil a konstatoval, že nebylo prokázáno, že by Bárta skutek spáchal. Exministr dopravy byl obžalován spolu s bývalým policejním důstojníkem Janem Petržílkem za ohrožení utajované informace, respektive za zneužití pravomoci v případě Petržílka. Ten byl obžaloby také zproštěn.
10.12.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (854 článků) , Vít Bárta (2859 článků) , Pavel Roman (341 článků) , Jan Bárta (19 článků) , Tomu Tomu (308 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »