Články k osobnosti

Pavel Roman

  krasobruslař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Roman »
 

Kritizuješ Lutonského? Tady máš! Radní Šarapatka veřejně pokydal ty, kteří pozvedli hlas

 
Zarytý obhájce České televize a jejího ředitele, člen Rady ČT Zdeněk Šarapatka, se na svém facebookovém profilu opět opřel do svých kolegů z rady: Hany Lipovské, Jiřího Šlégra, Romana Bradáče a šéfa rady Pavla Matochy. „Skočili kolektivní šipku do útrob osazenstva Hradu,“ kritizuje jejich výhrady, jež zazněly na středečním 10. jednání Rady ČT na adresu šéfeditora zpravodajství ČT Františka Lutonského.
25.07.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (440 článků) , Jiří Šlégr (441 článků) , Pavel Roman (333 článků)

„Vyžraný, zpocený, zfetovaný...“ Jarda Jágr pomstěn. Pořádně

 
Komunální politik ODS Pavel Novotný prohlásil o Jaromíru Jágrovi, že není nejostřejší tužka v penále. Stalo se tak po tom, co hvězdný hokejista odmítl nabídku premiéra stát se jednou z tváří očkování. „Jako že tohle tlustý, vyžraný, zpocený a zfetovaný stvoření bude říkat Jágrovi (!), co má dělat se svým tělem???“ pustila se do politika členka Rady ČTK Angelika Bazalová. „ODS prostě není na straně osobní svobody a odpovědnosti,“ soudí zase Roman Šmucler.
16.06.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2959 článků) , Pavel Novotný (1138 článků) , Angelika Bazalová (9 článků) , Pavel Roman (333 článků) , Roman Novotný (23 článků)

Zdrogovali ho? Generál Pavel k Protasevičovi. Nová teorie

 
Kandidát na prezidenta generál Petr Pavel odsoudil počínání Běloruska, které pod záminkou bomby v letadle zatklo disidenta Romana Protaseviče. „Podle toho, co jsme měli možnost slyšet a vidět, to byl akt vzdušného pirátství, protože jinak se to ani nazvat nedá,“ má jasno Pavel, který doufá, že evropské země přistoupí ke tvrdým ekonomickým sankcím.
26.05.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (791 článků) , Pavel Roman (333 článků)

Pacal (Pro Třebíč): Větrný mlýn získal druhé místo v anketě Zlatá jeřabina

 
Ve čtvrtek 20. května 2021 převzal starosta Třebíče Pavel Pacal ocenění za rekonstrukci větrného mlýna. Ten získal druhé místo v krajské anketě Zlatá jeřabina 2020, v kategorii Péče o kulturní dědictví. Ocenění předal Třebíči radní Kraje Vysočina Roman Fabeš.
22.05.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)

„Fik ho tam.“ Dienstbier, kmotr ODS a nejvyšší státní zástupce. Hodně vysoká hra. Informace, které mnohé změní

 
Psal se duben roku 2011, kdy tehdejší stínový ministr spravedlnosti za ČSSD Jiří Dienstbier konfrontoval exministra spravedlnosti Pospíšila s velmi citlivými informacemi. Pospíšil měl vysvětlit, proč se jeho schůzky s Pavlem Zemanem účastnil i člen výkonné rady ODS Roman Jurečko, který je veřejně pokládán za jednoho z kmotrů ODS v Plzeňském kraji.
17.05.2021 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Pospíšil (62 článků) , Jiří Pospíšil (2141 článků) , Pavel Roman (333 článků) , Jiří Pospíšil (2141 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

Otužování fenoménem covidové doby? Herec Pavel: Je to způsob, jak se z toho nezbláznit

 
Sociální sítě v posledních měsících zaplavují fotografie nadšenců, kteří se fotí ponoření do vody, ač teploty klesaly pod nulu. Otužování je fenomén, kterému propadla řada lidí včetně celebrit. Herec a zpěvák z plzeňského divadla J. K. Tyla Pavel Režný (30) se rozhodl udržet se do rozvolnění kulturních akcí ve formě právě díky otužování. Jak řekl Blesk Zprávám praktický lékař Roman Houska, rozmach otužování je zřejmě spojen s pandemií koronaviru, kdy lidé doufají, že si tak posílí imunitu. Jak postupovat, pokud se chcete začít otužovat?
21.03.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)

MasterChef se vrací na obrazovky! Pavlínu Lubojatzky ale Nova už neoslovila

 
V kuchyni MasterChef Česko se opět rozhoří ohně a bude se soutěžit a vítězit. Tentokrát půjde o speciální duely, kdy se během čtyř večerů proti sobě postaví ti nejlepší z minulých dvou řad. Diváci se mohou těšit na vítěze Romana Stašu (32) nebo Pavla Berkyho (32), ale chybět překvapivě bude Pavlína Lubojatzky (26)!
24.02.2021 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)

V show MasterChef se neobjeví Pavlína Lubojatzky: Nesplnila kritéria, nebojuje v duelu

 
Už dnes večer se v kuchyni MasterChef Česko opět rozhoří ohně a bude se soutěžit a vítězit. Tentokrát půjde o speciální duely, kdy se během čtyř večerů proti sobě postaví ti nejlepší z minulých dvou řad. V prvním díle proti sobě bude soupeřit Pavel Berky (34) a Honza Vorel (22). V dalších dílech se diváci mohou těšit na Kristínu Nemčkovou a Romana Stašu (32), Leu Skálovou proti Chili Ta Thuy nebo Kateřinu Kolbovou, která se postaví proti Ivce Sarauerové. Velkým překvapením je ovšem fakt, že se duelů nejlepších nezúčastní Pavlína Lubojatzky (26), která skončila na druhém místě za Romanem.
24.02.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)

„Jděte do p*dele, máte v p*či!“ Starosta Novotný nakládal kritikům. Ale pak se stalo nečekané...

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) byl jedním z mála, kdo hlasitě hájil čtvrteční účast epidemiologa Romana Prymuly a dalších veřejně známých jmen na zápase Evropské ligy v pražském Edenu, kterého se i on účastnil. Na Novotného se za jeho vulgární výstup směrovaný proti všem kritikům spustila vlna negativních reakcí. Na sociální síti nyní zpytuje svědomí a kaje se, že to opět přehnal. Stěžuje si, že na Instagramu přišel o tisíce příznivců.
21.02.2021 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1138 článků) , Pavel Roman (333 článků) , Roman Novotný (23 článků)

Staronovým prezidentem zubařů se stal Šmucler. Chce řešit nedostatek lékařů v Česku

 
Prezidentem České stomatologické komory bude i nadále Roman Šmucler, který ji vede od roku 2017. Do funkce ho dnes na období do roku 2025 zvolil sněm. ČTK o tom informovala mluvčí komory Henrieta Hajšman. Šmucler měl dva protikandidáty, podle mluvčí získal většinu hlasů už v prvním kole volby. O post prezidenta se ucházel také majitel firmy Herbadent Pavel Smažík a majitel a lékař stomatologického centra v Příbrami Jiří Hrabák.
20.02.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)

Prymulo, konečná. „Chc*ní do ksichtu“ lidem! Včerejší mejdan papalášů má dohru

 
„Papaláštví“ zaznívá nyní ze všech stran na adresu bývalého ministra zdravotnictví a epidemiologa Romana Prymuly, který opět svým chováním vzedmul vlnu negativních emocí všemi směry. Poté, co ve čtvrtek odpoledne prohlásil, že pro Česko by byl potřeba tvrdý lockdown, si bez jakýchkoliv výčitek vyrazil na fotbalový zápas, kam kvůli opatřením nemohli ani rozčílení fanoušci. Nechyběli ani lidé z prezidentova okolí a další zajímavé tváře. Premiér v reakci na to ukončil s Prymulou coby se svým poradcem spolupráci. Na internetu se situace řeší ve velkém. U koho Prymula našel zastání, byl například řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS).
19.02.2021 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1138 článků) , Pavel Roman (333 článků) , Roman Novotný (23 článků)

Soud zprostil Víta Bártu obvinění v kauze odposlechů BIS

 
Po téměř sedmi letech došlo ke zproštění Víta Bárty od obžaloby. Tomu bylo kladeno za vinu, že měl vynést odposlechy bývalého pražského primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška. Městský soud v Praze řízení zastavil a konstatoval, že nebylo prokázáno, že by Bárta skutek spáchal. Exministr dopravy byl obžalován spolu s bývalým policejním důstojníkem Janem Petržílkem za ohrožení utajované informace, respektive za zneužití pravomoci v případě Petržílka. Ten byl obžaloby také zproštěn.
10.12.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (847 článků) , Vít Bárta (2850 článků) , Pavel Roman (333 článků) , Jan Bárta (12 článků) , Tomu Tomu (224 článků)

Bronzový finalista soutěže MasterChef Česko o sobě dává opět vědět. Berky předběhl Pavlínu i Romana

 
Soutěž MasterChef Česko sice nevyhrál, ale přesto Pavel Berky na vaření nezanevřel. Bronzový finalista vydává jako první účastník letošní řady svůj první soubor receptů, a předběhl tak oba své kolegy Romana Stašu i Pavlínu Lubojatzky .
28.11.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)

Pavel Berky promluvil o kritizované Pavlíně z MasterChefa: Od soutěžících se po natáčení distancovala

 
Módní návrhář a amatérský kuchař Pavel Berky skončil v kuchařské show MasterChef na třetím místě. Vítězem se stal Roman Staša , který sám řekl, že podle něj měl vyhrát právě Berky, kterého považuje za nejlepšího kuchaře ze všech účastníků.
07.11.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)

Faltýnek? Faltýnek? Faltýnek?! Moravec ryl, ale mělo to následek

 
Politický komentátor Info.cz a v minulosti mediální poradce premiéra Mirka Topolánka a následně také šéfa lidovců Pavla Bělobrádka Martin Schmarcz se ve svém komentáři na Facebooku pozastavil nad dnešním vysíláním pořadu Otázky Václava Moravce, jehož hostem byl mimo jiné ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Moravec v pořadu velmi výrazně šil do nepřítomného předsedy poslaneckého klubu ANO Jaroslava Faltýnka. A ptal se i na exministra zdravotnictví Romana Prymulu.
01.11.2020 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2340 článků) , Jan Hamáček (3168 článků) , Pavel Bělobrádek (1629 článků) , Martin Roman (323 článků) , Pavel Roman (333 článků) , Miroslav Moravec (32 článků) , Václav Moravec (646 článků)

7 statečných: Vyznamenání dostali váleční letci, nebo muž, který se obětoval pro svou dceru

 
Miloš Zeman ve středu vyznamenal 38 osobností. Mezi známými jmény, jako jsou například zpěvák Karel Gott, Roman Prymula nebo Pavel Trávníček, se našlo i sedm hrdinů. Prezident například vyznamenal válečné veterány nebo třeba muže, který vlastním tělem kryl svou dceru před střelbou v ostravské nemocnici.
29.10.2020 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6389 článků) , Pavel Trávníček (413 článků) , Miloš Zeman (25776 článků) , Pavel Roman (333 článků)

Pavlína jde do finále MasterChefa, diváci běsní: Fňukna si postup nezasloužila, píší

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman a Pavlína. Poté, co soutěž opustil Pavel, se diváci doslova rozohnili. Nemůžou pochopit, jak je možné, že je Pavlína ve finále.
27.10.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)

MasterChef zná finalisty: Porotci soupeří s vládou, kdo nás na*ere víc, jsou nespokojení diváci

 
Kulinářská show MasterChef zná své finalisty. Stali se jimi Roman Staša a Pavlína Lubojatzky. Před pomyslnou cílovou rovinkou vypadl Pavel Berky.
27.10.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)

Pavel Berky vypadl z Masterchefa! Pavlíně chybí poslední krok k vítězství

 
Ze tří se stali dva, ovšem  ne každého výsledek potěší. Kulinářská show MasterChef po rekordním množství epizod zná své finalisty, jsou jimi favorizovaný osobní trenér Roman Staša a divácky nepopulární marketingová specialistka Pavlína Lubojatzky. Sympatický módní návrhář Pavel Berky ze soutěže odešel těsně před cílovou čarou.
27.10.2020 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)

V MasterChefovi jde do tuhého: Soutěž opustil Pavel. Diváci zuří, že Pavlína je ve finále

 
V semifinálovém kole MasterChefa Česko 2020 se utkali poslední tři soutěžící. V úterý vařili Pavel, Roman a Pavlína. Do finále mohli postoupit pouze dva soutěžící. Diváci se museli rozloučit s Pavlem Berkym, protože podle poroty předvedla lepší výkon Pavlína. Divákům se samozřejmě nelíbí, že Pavlína jde do finále.
27.10.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »