Články k osobnosti

Pavel Řezníček

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Řezníček »
 

Zlatá labuť: Pavel Řezníček se z rolí floutků a nevěrníků propracoval v seriálovém světě k charismatickým zralým mužům

 
Když se velkolepý obchodní dům otvíral, byl to právě Václav Mach, kdo měl na starosti vše kolem ostrahy a bezpečnosti zákazníků i personálu. S obsazením poskoků německých okupantů (Bouchner, Lhotský) do vedoucích pozic se jeho situace změnila a své fungování v pozici ostrahy musel poněkud změnit.
02.12.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků)

Ostrá Rada ČT: Dvořák křičel kvůli milionům, usnesení proti Řezníčkovi. Ryšánková píše o chaosu

 
Rada České televize dnes projednávala Výroční zprávu o hospodaření ČT za rok 2022 v napjaté atmosféře. Místopředseda rady České televize Pavel Matocha se na svém facebooku posléze věnoval výstupu se šéfem ČT Petrem Dvořákem, který odmítá ukázat milionové smlouvy, nebo konstatování rady, že předvolební Superdebata a Prezidentský duel vykazovaly známky porušování principu nestrannosti a rovného přístupu ke kandidátům. Jeho komentáře zaujaly analytičku Irenu Ryšánkovou a co říct měl také nový generální ředitel ČT Jan Souček.
21.06.2023 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (871 článků) , Petr Dvořák (866 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků) , Jan Dvořák (42 článků) , Jan Dvořák (152 článků) , Honza Dvořák (152 článků) , Pavel Dvořák (161 článků) , Pavel Dvořák (161 článků) , Jan Řezníček (11 článků)

Černé na bílém. ČT pomohla Pavlovi proti Babišovi. Vedení televize s informací „zametlo“. Prozrazeno!

 
Hlavní předvolební prezidentské debaty České televize nebyly nestranné a ve finálním duelu moderátor Martin Řezníček jasně nadržoval kandidátu Petru Pavlovi. Konstatuje to analýza, kterou na základě zadání Rady ČT vypracoval mediální expert profesor Jan Jirák se svým týmem.
20.04.2023 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Řezníček (43 článků) , Petr Pavel (2642 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků) , Jan Řezníček (11 článků)

Jiří Paroubek: Změna strategie našeho generalissima

 
Andrej Babiš v neděli překvapil své politické protivníky, včetně generála Pavla a moderátora ČT, Řezníčka. Tím, že přišel do televizní debaty.
26.01.2023 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4739 článků) , Andrej Babiš (26070 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků)

Lubomír Man: Proč asi byl Řezníček z ČT až tak „nestranný“

 
Míra zaujatosti zpravodajské redakce ČT pro „Prahu a lásku a proti vsi a nenávisti“ dosáhla v nedělním večerním volebním duelu prezidentských kandidátů Pavla a Babiše až nadpozemského rozměru.
26.01.2023 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Man (247 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků)

Akce ČT a Pavel. Vzájemné služby. Holec to musel říct

 
KONTEXT PETRA HOLCE Finálová prezidentská debata na ČT lidem podle Petra Holce ukázala, že kruh se uzavřel. Jednostranné moderování Martina Řezníčka bylo završením systematického budování značky generála, ke které Kavčí hory velmi přispěly.
24.01.2023 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Řezníček (43 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků) , Petr Pavel (2642 článků)

Řezníček, je to hnus, zuřil Babiš před kamerou. Deset let tu budují nenávist a teď už se posílají nábojnice

 
Prezidentský kandidát Andrej Babiš (ANO) přijal pozvání Petra Štěpánka z Trikolory do pořadu Studio Triko. Tématem byla válka, která v prezidentských volbách silně rezonuje. Babiš se zostra opřel do protikandidáta Petra Pavla a vrátil se k průběhu včerejší prezidentské debaty v České televizi, z níž je zděšen. Prohlásil, že nenávist pražské kavárny je tak veliká, že by volila raději i Putina než Babiše.
23.01.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26070 článků) , Petr Štěpánek (982 článků) , Petr Štěpánek (982 článků) , Petr Pavel (2642 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků)

Neuvěřitelná verbální agresivita. Utrženého Řezníčka nejspíš klidnili přes sluchátko, povšiml si znalec televize

 
Petr Pavel se hájí, že o válce nerozhodují vojáci, tedy lidé jako on, ale politici. Čím se asi tak voják Pavel stane poté, co bude zvolen prezidentem? Nestane se náhodou politikem? Navíc politikem, který pochází z vojenské rodiny, který od svých patnácti let neopustil profesionální vojenské prostředí, které je jeho život. I proto má všude napsáno generál. „My opravdu pana Pavla neznáme, on se k ničemu nevyjadřuje konkrétně, mluví ve frázích, používá obecné nezávadné výroky, které jsou o ničem. Pro mne jako občana je hrubě nečitelný,“ říká pro ParlamentníListy.cz producent a dramaturg Ivan Štefka.
23.01.2023 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2642 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků) , Ivan Ivan (2839 článků) , Ivan Ivan (417 článků)

„Babiš válcuje!“ Pavlovi fanoušci trpěli nad Řezníčkem z ČT. Překvapivě

 
Andrej Babiš dorazil do ČT. A svými slovy způsobil pozdvižení. Jednak kvůli prohlášení o tom, že by nebránil Polsko a Pobaltí, které ovšem vzápětí odvolal. Ale také proto, jak vůči němu vystupoval moderátor Martin Řezníček, na kterého přišly jak stížnosti, že je slabý a nechal Babiše diktovat debatu, tak že příliš stranil generálovi a nezabýval se jeho komunistickou minulostí.
23.01.2023 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26070 článků) , Martin Řezníček (43 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků)

Prezidentská Superdebata: Lži! sepsuli lidé Babiše. Petr Pavel i moderátor Řezníček zabodovali

 
Prezidentský duel odvysílaný v neděli večer v České televizi přinesl zajímavý zvrat. Superdebaty se totiž zúčastnili oba prezidentští kandidáti. Přišel jak generál Petr Pavel, tak k překvapení všech i protikandidát Andrej Babiš. Moderace se chopil Martin Řezníček. Diskuze vyvolala řadu reakcí. Jak lidé na sociálních sítích zhodnotili výkon moderátora? 
23.01.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26070 článků) , Martin Řezníček (43 článků) , Petr Pavel (2642 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků)

„Pavel chtěl NATO na Ukrajině,“ vytáhl Babiš v ČT důkaz. A další papír

 
V Národním muzeu se dnes moderátor Martin Řezníček sešel s oběma prezidentskými kandidáty. Na poslední chvíli totiž dorazil i Andrej Babiš, který tvrdil, že do České televize nepřijde. Chtěl jste vyslat vojáky NATO na Ukrajinu, řekl v úvodu Andrej Babiš svému protikandidátovi Petru Pavlovi. A odkázal na příspěvek z března 2022. Pavel se bránil, že jde o překroucení.
22.01.2023 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26070 článků) , Martin Řezníček (43 článků) , Petr Pavel (2642 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků)

Babiš se nečekaně zúčastnil debaty České televize: Odpouštím vám, vysvětlil samolibě. Reakce moderátora byla okamžitá

 
Prezidentský duel v České televizi začal pro mnohé překvapivě. Debaty se totiž zúčastnili oba prezidenští kandidáti, generál Petr Pavel i Andrej Babiš. Expremiér se přitom ještě před pár dny nechal slyšet, že se duelu nezúčastní. Tím, že přišel, překvapil i moderátora Martina Řezníčka. “Odpouštím České televizi,” uvedl Babiš na úvod živého přenosu. 
22.01.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26070 článků) , Martin Řezníček (43 článků) , Petr Pavel (2642 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků)

Česká televize pozvala finalisty volby na nedělní Prezidentský duel

 
Česká televize nabídne Prezidentský duel před druhým kolem voleb již tuto neděli 22. ledna. Pozváni do něj jsou kandidáti Petr Pavel a Andrej Babiš. Moderace se stejně jako v případě debaty před prvním kolem ujme Martin Řezníček.
20.01.2023 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26070 článků) , Martin Řezníček (43 článků) , Petr Pavel (2642 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků)

Svévole ČT. Co předváděl v debatě Řezníček... Bývalý šéfredaktor nemá slov

 
Nedůstojné veřejnoprávního média. Svévole České televize, která manipulovala veřejným míněním. Šlo o nerovný přístup. Te je jen pár slov, která při hodnocení veřejnoprávní televize a jejího vysílání v souvislosti s přímou volbou hlavy státu použil provozovatel portálu Modrý jelen, publicista, moderátor a bývalý šéfredaktor zpravodajství a publicistiky v ČT Petr Bohuš. Pozorně sledoval i vysílání po uzavření volebních místností. „Zaujalo mě chování novinářů, kteří panu Babišovi pokládali dotěrné otázky, panu Pavlovi nikoliv,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
17.01.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků) , Petr Pavel (2642 článků)

Protekční dítka v Česku nejsou příliš oblíbená... Bašta očekává pro Nerudovou a Pavla trest od voličů

 
„Připadal jsem si jak černoch v Alabamě na konci padesátých let, který se odvážil sednout si v autobuse na přední sedadlo,“ popsal Jaroslav Bašta svůj zážitek z předvolební debaty v České televizi. Nešlo jen o protěžování vybrané trojice kandidátů, ale i třeba o chování moderátora Řezníčka.
12.01.2023 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků)

Z listopadu 1989 jsem měl radost, řekl Pavel v ČT. Dezertére, slyšel

 
V České televizi po osmé večer odstartovala velká prezidentská debata. Kandidát Karel Diviš šlápl na plyn hned v úvodu diskuse. Kandidát SPD Jaroslav Bašta se pokusil o totéž a byl svými oponenty umravňován. V debatě se neobjevil jeden z favoritů, Andrej Babiš, a moderátor Martin Řezníček na to položil speciální důraz. Pavel prozradil, že by v zahraniční politice navázal na Václava Havla, ale nikoli absolutně. K Havlovým snahám by prý přidal i důraz na české národní zájmy. Středula sliboval, že by byl ostrý prezident. A to zdaleka nebylo vše...
08.01.2023 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6451 článků) , Andrej Babiš (26070 článků) , Martin Řezníček (43 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků) , Pavel Diviš (6 článků)

Řidič (62) naboural na Zlínsku do zahrádky restaurace! Dva hosté utrpěli těžká zranění

 
Osobní auto řízené dvaašedesátiletým mužem  vjelo v úterý večer v Želechovicích nad Dřevnicí na Zlínsku do posezení u restaurace, kde bylo několik lidí. Dva z nich utrpěli těžká zranění a odvezly je sanitky.
08.09.2021 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků)

Nové tváře v seriálu 1. Mise: Exotická kráska a pravý rytíř

 
Sázka na nové tváře! V chystaném primáckém seriálu 1. Mise se po boku Jana Dolanského (43), Pavla Řezníčka (54) či Marka Němce (40) postaví do pozoru i exotická kráska Beáta Hrnčiříková (21) a sympatický rytíř Radek Melša (27).
13.08.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (201 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků) , Pavel Marek (369 článků) , Pavel Marek (385 článků)

Nováček z Primy se ve stopách rodičů nevydal: Co na jeho hereckou dráhu řekla maminka soudkyně?

 
V novém seriálu Primy 1. Mise dostalo prostor hned několik nových tváří. Vedle stálic obrazovek Jana Dolanského, Pavla Řezníčka nebo Marka Němce se v rolích lékařů a adeptů na zahraniční vojenskou misi představí dvanáct mladých herců a hereček.
12.08.2021 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (201 článků) , Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků) , Pavel Marek (369 článků) , Pavel Marek (385 článků)

Řezníček vs. Veselý z Kukaček: Drsně vyfouknutý kšeft

 
Těšil se na novou roli, ale ostrouhal. Podle informací Aha! byl Luboš Veselý (59) obsazen do hlavní role seriálu 1. MISE, ovšem pak přišla změna. Postavu vojenského psychologa si nakonec zahraje Pavel Řezníček (54).
04.08.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Řezníček (60 článků) , Pavel Řezníček (85 článků) , Luboš Veselý (682 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »