Články k osobnosti

Pavel Nový

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Nový »
 

Chýlková se v komedii Chlap na střídačku ukázala ve žhavém negližé. Snímek přesto u diváků pohořel

 
Komedie Chlap na střídačku pojednává o manželské nevěře a netradiční „pomstě“. Scénáře i režie se ujal Petr Zahrádka a v hlavních rolích se objevili Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, Lucie Žáčková, Martin Pechlát, Pavel Nový či Iva Janžurová. Podle hodnocení diváků na portálu ČSFD ale snímek moc dobře nedopadl.
17.02.2024 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (648 článků) , Pavel Nový (560 článků) , Iva Janžurová (596 článků) , Ivana Chýlková (386 článků) , Martin Pechlát (39 článků) , Lucie Žáčková (34 článků) , Pavel Nový (404 článků) , Petr Zahrádka (8 článků)

Loučení s Pavlem Vondrou: Bohdan Tůma promluvil o varovných signálech tragédie

 
V pátek se konalo poslední rozloučení s dabérem Pavlem Vondrou, který na Nový rok předčasně navždy odešel z tohoto světa, podle všeho vlastní rukou. Do smuteční síně motolského krematoria se dostavila celá řada slavných osobností světa českého dabingu, které pro eXtra.cz na Vondru zavzpomínaly.
14.01.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohdan Tůma (12 článků) , Pavel Nový (560 článků)

Poslední rozloučení s dabérem, který si vzal život: Dorazila zdrcená rodina i kolegové z branže

 
V pátek 12. ledna proběhlo poslední rozloučení s oblíbeným dabérem Pavlem Vondrou (†54). Ten zemřel na Nový rok a podle dostupných informací spáchal sebevraždu. Na pohřeb dorazilo kromě rodinných příslušníků a kamarádů i plno osobností z filmové branže. Redakce eXtra.cz sledovala situaci na místě.
12.01.2024 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (560 článků)

Smutné okolnosti úmrtí dabéra Pavla Vondry: Měl spáchat sebevraždu, už nemohl dál

 
Úmrtí českého dabéra Pavla Vondry (†54) zasáhlo český showbyznys. Nad jeho ztrátou truchlí nejen jeho kolegové z práce, ale také blízcí. Tragédie se stala na Nový rok, a jak to tak vypadá, Vondra měl spáchat sebevraždu. Informoval o tom deník Aha!
06.01.2024 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (560 článků)

Pavel dnes naváže na Havla a Klause. Pronese novoroční projev

 
Deset let nebyl na Nový rok projev prezidenta. Dnes se k této tradici vrátí prezident Petr Pavel. Stejně tak to činili v minulosti například Václav Havel a Václav Klaus. Prezident Miloš Zeman měl projevy 26. prosince. Projev hlavy státu televize odvysílají ve 13 hodin.
01.01.2024 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6485 článků) , Václav Klaus (11117 článků) , Miloš Zeman (28086 článků) , Petr Pavel (2918 článků) , Pavel Nový (560 článků) , Pavel Nový (404 článků)

Fotbalová Slavia už patří miliardáři Pavlu Tykačovi

 
Novým majitelem fotbalové Slavie Praha se stal miliardář Pavel Tykač. Jeden z nejbohatších Čechů podepsal smlouvu o koupi prvoligového klubu s čínskou skupinou CITIC Group, která vlastnila vršovický celek pět let. Tykač o tom informoval v tiskové zprávě a Slavia na svých  internetových stránkách . Celá transakce by měla formálně dokončena na konci února, až ji schválí regulatorní orgány v obou zemích.
21.12.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Tykač (25 článků) , Pavel Nový (560 článků) , Pavel Nový (404 článků)

„Vzpomněli si na schůze KSČ.“ Zbořil a Pavlova sláva na Hradě

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Dojemná fotografie, na které jsou lidé, kteří mají křestní jména jako z Nového zákona a přitom by mohli uvažovat o boji s třídním nepřítelem? „Z generála Pavla filosof nikdy nebude a nikdo to po něm ani nechce,“ podotkl politolog Zdeněk Zbořil v pondělním Rozjezdu. S nadsázkou komentoval i jeden z výroků české ministryně obrany nebo situaci na Blízkém východě.
30.10.2023 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (560 článků)

Fotbalisty Zlína po odvolaném Vrbovi povede trenér Červenka

 
Novým trenérem fotbalistů Zlína se stal dosavadní kouč druholigové Kroměříže Bronislav Červenka, který na lavičce posledního celku nejvyšší soutěže nahradil Pavla Vrbu. Vedení „Ševců“ o tom informovalo na klubovém  webu .  Na tiskové konferenci později oznámilo, že s osmačtyřicetiletým koučem podepsalo smlouvu do konce sezony s opcí na další dva roky. Bývalého zlínského hráče a asistenta trenéra čeká prvoligová premiéra v roli hlavního kouče.
25.10.2023 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vrba (405 článků) , Pavel Vrba (399 článků) , Pavel Nový (560 článků)

Vydání majetku Lichtenštejnům? Nový návrh: Převedete do fondu a my o něj budeme pečovat

 
Nadace knížete z Lichtenštejna je připravena vzdát se vlastnických nároků na majetek v Česku výměnou za vytvoření společného fondu, na který budou vlastnická práva ke spornému majetku převedena. Knížecí nadaci by v takovém případě byla svěřena povinnost odpovědně a udržitelně s majetkem ve fondu hospodařit. Návrh mimosoudního urovnání sporů v úterý v tiskové zprávě představil mluvčí Nadace knížete z Lichtenštejna v Česku Michal Růžička. Kroky, aby spory byly vyřešeny touto cestou, podnikal také prezident Petr Pavel, který proto čelí ostré kritice, zaznívají slova o „velezradě“.
24.10.2023 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2918 článků) , Pavel Nový (560 článků) , Pavel Nový (404 článků)

Před startem NHL je na soupiskách týmů 22 českých hokejistů

 
Na soupiskách klubů NHL je před startem soutěže 22 českých hokejistů. Další dva - brankář Pavel Francouz z Colorada a obránce Radim Šimek ze San Jose - byli zařazeni na marodku. Největší české zastoupení je v San Jose, kde s Šimkem působí také bek Jan Rutta a útočníci Tomáš Hertl s Filipem Zadinou. Nový ročník odstartuje v noci na středu zápasy Tampy Bay s Nashvillem, Pittsburghu s Chicagem a obhájce Stanleyova poháru Vegas se Seattlem. V posledních sezonách hrálo v NHL vždy kolem 40 českých hokejistů.
10.10.2023 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Francouz (40 článků) , Tomáš Hertl (65 článků) , Radim Šimek (7 článků) , Pavel Nový (560 článků) , Jan Filip (107 článků) , Pavel Nový (404 článků) , Pavel Šimko (7 článků) , Jan Filip (100 článků) , Pavel Šimek (7 článků) , Jose Jose (38 článků)

Ministr Kupka: Nový bodový systém se od začátku příštího roku dotkne milionů řidičů

 
Prezident republiky Petr Pavel podepsal novelu zákona o silničním provozu. Úspěšně tak byl završen legislativní proces jednoho z nejkomplexnějších dopravních zákonů za poslední období. Bodový systém se dočkal největší aktualizace od svého zrodu v roce 2006.
31.08.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2918 článků) , Pavel Nový (560 článků) , Pavel Nový (404 článků)

Nový se s Šulcovou nestihnul rozloučit, její dcery ho za ní nepustily. Čert ví, jak na tom byla, říká hvězda S tebou mě baví svět

 
Smrt nezapomenutelné herečky Jany Šulcové zasáhla celé Česko. Velkou ranou to bylo i pro herce Pavla Nového, který si s s ní zahrál v legendární komedii S tebou mě baví svět. Dvojici pojil nejen pracovní vztah, ale stali se z nich opravdoví přátelé. Přesto se Nový s herečkou před jejím úmrtím nestihl vidět. K jejich setkání mělo dojít loni na podzim, ale dcery Šulcové si to pak nepřály. „Čert ví, v jakém už byla stavu,“ uvedl herec pro Blesk.cz. Už tehdy na tom prý byla po zdravotní stránce nejspíš velmi špatně.
06.08.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (560 článků) , Jana Šulcová (221 článků)

Nový šéf ÚS Baxa hodlá sladit orchestr svých kolegů

 
Nový předseda Ústavního soudu (ÚS) Josef Baxa po svém dnešním jmenování uvedl, že jeho rolí bude "sladit orchestr" dosavadních a nově příchozích kolegů. Chce, aby instituce byla srozumitelnější lidem a "uživatelsky přívětivější". Nová místopředsedkyně Ústavního soudu Kateřina Ronovská novinářům řekla, že se o své manažerské roli dověděla před několika dny. Profesorka občanského práva věří tomu, že uplatní zkušenosti z fungování akademických institucí. K tomu, že si ji prezident Petr Pavel do funkce vybral, podle ní přispělo to, že je žena.
05.08.2023 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2918 článků) , Pavel Nový (560 článků) , Pavel Nový (404 článků)

Jana Šulcová je pro mě stále tady, říká Pavel Nový: Vzpomínky hvězd na zesnulou herečku

 
Česko obletěla zdrcující zpráva o nečekaném skonu herečky Jany Šulcové. Zdrcená je nejen rodina, ale smutní i celá řada hereččiných přátel a kolegů z branže. Pro eXtra.cz na Janu zavzpomínali Pavel Nový, Tomáš Magnusek nebo Zdeněk Troška.
30.07.2023 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (560 článků) , Zdeněk Troška (553 článků) , Jana Šulcová (221 článků) , Pavel Nový (404 článků) , Tomáš Magnusek (135 článků)

Šafr se pohádal s Kalouskem. Nevydýchal soudce Fremra

 
Novým ústavním soudcem by se mohl stát někdejší místopředseda Mezinárodního trestního soudu (ICC) v Haagu Robert Fremr. Návrh na jeho jmenování již prezident Petr Pavel poslal do Senátu. Publicista Pavel Šafr se kvůli tomu pořádně rozčílil. A někdejší ministr financí Miroslav Kalousek mu připomněl, jaká je realita.
17.07.2023 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7858 článků) , Petr Pavel (2918 článků) , Pavel Nový (560 článků) , Pavel Nový (404 článků)

Láska na kolonádě: Bočanová odhalila svého přítele, Ornella s Koktou jen kvetli

 
Karlovy Vary ve znamení lásky. Přesně v tomto duchu se nesla první noc na 57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Partnera ukázala herečka Mahulena Bočanová, která se s ním vodila za ruce, při velmi vášnivém hovoru s pohlednou brunetkou jsme vyfotili zpěváka Pavla Calltu a Koktovi laškovali na kolonádě po 10 letech.
01.07.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (891 článků) , Pavel Callta (55 článků) , Pavel Nový (560 článků)

Nový letní seriál s Tomášem Klusem: Hraje v něm se svou desetiletou dcerou Josefínou

 
Zpěvák Tomáš Klus (37) se ujal hlavní role v novém komediálním seriálu Zalez do spacáku, který připravuje TV Prima. Vedle něj se představí jeho dcera Josefína (10) a Pavla Gajdošíková (31). Více informací redakci eXtra.cz poskytla TV Prima. Na jakou zápletku se v seriálu, který natáčí režisér Jan Haluza, můžeme těšit?
13.06.2023 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1223 článků) , Pavla Gajdošíková (9 článků) , Jan Haluza (5 článků) , Pavel Nový (560 článků)

Prezident Pavel navrhl Senátu na ústavního soudce Roberta Fremra

 
Novým ústavním soudcem by se mohl stát někdejší místopředseda Mezinárodního trestního soudu (ICC) v Haagu Robert Fremr.  Návrh  na souhlas s jeho jmenováním dnes prezident Petr Pavel předložil Senátu. Horní parlamentní komora má o nominaci rozhodnout do dvou měsíců.
12.06.2023 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2918 článků) , Pavel Nový (560 článků) , Pavel Nový (404 článků)

Novým hejtmanem Moravskoslezského kraje se stal Jan Krkoška, Vondrák rezignoval

 
Moravskoslezským hejtmanem dnes zastupitelé zvolili náměstka pro regionální rozvoj a turistický ruch Jana Krkošku (ANO). Ve funkci nahradil Iva Vondráka (zvolen za ANO), který na začátku jednání zastupitelstva rezignoval. Vondrák kraj vedl od roku 2016. Krkošku podpořilo 44 zastupitelů, proti jich bylo pět a hlasování se zdrželo 13 zastupitelů.
08.06.2023 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2918 článků) , Jan Krkoška (10 článků) , Pavel Nový (560 článků)

Novým generálním ředitelem České televize bude Jan Souček

 
Novým generálním ředitelem České televize byl ve třetím kole zvolen ředitel brněnského studia ČT Jan Souček. S jedenácti získanými hlasy porazil dosavadního šéfa ČT Petra Dvořáka, funkce se ujme 1. října. Už v prvním kole volby vypadli krizový manažer Pavel Hřídel, kreativní producent ČT Jan Štern a bývalý šéf Primy Martin Konrád.
07.06.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konrád (10 článků) , Petr Dvořák (881 článků) , Petr Dvořák (876 článků) , Pavel Nový (560 článků) , Jan Dvořák (45 článků) , Pavel Nový (404 článků) , Jan Dvořák (155 článků) , Honza Dvořák (155 článků) , Pavel Dvořák (167 článků) , Pavel Dvořák (167 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »