Články k osobnosti

Pavel Novotný

  moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Novotný »
 

Trestní oznámení nestačilo. Novotný už jde po rodině Konečné a je zle

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) na sociálních sítích nešetří europoslankyni Kateřinu Konečnou (STAČILO!). Ta na něj dokonce za jeho výroky podala trestní oznámení. Nyní Novotný zacílil na rodinu europoslankyně. Jejího otce, s nímž se vyfotila na Den otců, označil za „bolševickou zrůdu“ a nevynechal ani malého syna předsedkyně KSČM. Snad si Novotného v ODS nechají až do dalších voleb, zaznělo ironicky.
17.06.2024 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků) , Kateřina Konečná (547 článků)

Oskar Krejčí: Konečná je posun, ODS je stranou Pavla Novotného. Proč se teď střílí na premiéry

 
STAČILO! představuje nejvýraznější posun na české politické scéně, chválí předsedkyni KSČM Kateřinu Konečnou politolog, profesor Oskar Krejčí. ODS je oproti tomu dle něj už jen stranou řeporyjského starosty Pavla Novotného. Proč každé volby doprovází vyhrocenější atmosféra? Jde o práci médií a mediálních agentur politických stran, soudí Krejčí. „Generace čtyřicátníků a méně vlastně nic jiného nezažila, vidí pouze tuto spirálu rostoucího napětí kolem věcí důležitých i nedůležitých. Není divu, že veřejnost takto připravovaná k volbám je přeplněna emocemi. A že se střílí na premiéry,“ sdělil ParlamentnímListům.cz.
17.06.2024 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků) , Kateřina Konečná (547 článků)

Komik Fiala v sovětském vtipu. Pánové, už stačilo, vzkazuje Vyskočil

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Kroky téhle destrukční, arogantní, nesvéprávné a cizími mocnostmi řízené vlády, konečně toho začínají mít lidé dost,“ říká k výsledkům voleb do Evropského parlamentu herec a člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil. K reakcím vládních stran přidává totalitní vtip z doby SSSR. V Nedělním ránu vysvětlil, proč ho potěšil úspěch STAČILO! a dostal se i k Přísaze a Motoristům i k hnutí ANO. Připomněl, co si v souvislosti s Pavlem Novotným myslí o „tváři“ ODS. „Klobouk dolů, chlap s velkým CH,“ vzkazuje na adresu slovenského premiéra Roberta Fica.
16.06.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (419 článků) , Ivan Vyskočil (418 článků) , Pavel Novotný (1352 článků)

Tvrdá reakce Dády na Pavla Novotného: Zadupala ho do země pouhými čtyřmi slovy

 
Slovy pohřbil její dceru bojující s rakovinou, pro někdejší královnu dětských srdcí ale Pavel Novotný (43) nemá cenu jako někdo, kým by se měla vůbec zabývat. Redakce eXtra.cz získala vyjádření Dagmar Patrasové ke starostovi, jehož domovská ODS ho i přes sliby kvůli jeho hyenistickému útoku na Aničku Slováčkovou (28) nakonec ze svých řad nevyloučila.
16.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků) , Dáda Patrasová (1547 článků)

Novotný psal Babišovi. Ty nemáš rád ani vlastní děti

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) se vyjádřil vůči předsedovi ANO Andreji Babišovi, jenž se na síti X snažil poděkovat dárcům krve za jejich pomoc při záchraně lidských životů. „Ty nemůžeš a nemáš rád ani svoje vlastní děti. Hraniční porucha osobnosti ti to neumožňuje,“ vzkázal Babišovi Novotný, o němž teprve tento týden vedení ODS rozhodlo, že i nadále zůstane členem ODS.
15.06.2024 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků)

„Bendovi v ODS řekli, ať ho má rád.“ Šmucler tuší, jak to bylo s „vyhazovem“ Novotného

 
Po proběhlých eurovolbách prezident České stomatologické komory Roman Šmucler míní, že by ODS v Evropském parlamentu měla spolupracovat s koalicí Přísahy a Motoristů. „ODS se podařilo do Evropského parlamentu dostat 3 lidi, kteří budou hlasovat proti ODS,“ naznačil pro XTV.cz, že proti europoslancům ODS s Alexandrem Vondrou v čele bude na unijní půdě častokrát hlasovat zbytek kandidátky koalice Spolu. U voleb měl dle něj pomoci získat voliče ODS také starosta Pavel Novotný.
14.06.2024 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1440 článků) , Pavel Novotný (1352 článků) , Pavel Roman (354 článků) , Roman Novotný (26 článků)

„Prošla by mu i vražda.“ Vyoral k Novotnému, kterému v ODS „odpustili“

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA – Pavel Novotný zůstává v ODS, strana ho nevyloučila, ani za výroky o rakovině Aničky Slováčkové a o jejím otci. „Prošla by mu i vražda,“ odhaduje drsně o Novotném Tomáš Vyoral. Má za to, že Novotný už by měl být ve vězení. Komentoval také volby do Evropského parlamentu: „Občané řady zemí EUrosojuzu začínají mít po krk naondulovaných, pokryteckých eurokolchozníků všeho druhu, pohlaví a neinteligence.“ A k Novotnému také přirovnal Danuši Nerudovou.
14.06.2024 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků) , Tomáš Vyoral (248 článků)

Felix kroutí hlavou nad nevyhazovem Novotného: Odpouštět je lidské, ale má to meze, říká

 
Výkonná rada ODS v úterý plánovala vyhodit z řad strany kontroverzního řeporyjského starostu Pavla Novotného (43) za jeho neskutečně kruté výroky vůči Anně Julii Slováčkové (28). O té z nenávisti k jejímu otci napsal, že určitě zemře na rakovinu, se kterou bojuje. K vyhazovu ale přes sliby nakonec nedošlo. Co na to Felix Slováček (81)? Podle vyjádření pro eXtra.cz to moc nechápe.
13.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1626 článků) , Pavel Novotný (1352 článků) , Anna Slováčková (301 článků)

Konečná (Stačilo!): ODS je s tím, co dělá její starosta Novotný, v pohodě

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reakci ODS na výroky starosty za ODS Pavla Novotného.
13.06.2024 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků)

Pardonování chování Novotného vyvolalo vlnu nevole: ODS to může uškodit, míní politolog

 
Konec Pavla Novotného v ODS se zatím nekoná. Po jeho nepřijatelných slovech na adresu nemocné Aničky Slováčkové to chvíli vypadalo, že to má v domovské straně spočítané, nakonec ho však členové podrželi. "Tento aspekt může být problematický pro stranu, která se snaží prezentovat jako odpovědná a seriózní politická síla," komentuje tento krok pro eXtra.cz politolog Jakub Čapek.
12.06.2024 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků) , Pavel Čapek (64 článků) , Jakub Novotný (5 článků)

Novotného nevyhodili. Za to se ale ODS se zlou potázala

 
Nejdříve mluví o nepřijatelném chování řeporyjského starosty Novotného a po volbách je vše jinak? Pavel Novotný i jeho domovská strana dostávají na sociálních sítích pořádnou sodu. Před časem ODS uvedla, že Novotného výroky jsou neslučitelné s členstvím, nakonec ale zůstává členem a o jeho vyloučení se nehlasovalo, jak bylo původně v plánu. „Musíme umět odpouštět,“ zdůvodnil dnes šéf sněmovní frakce ODS Marek Benda po dnešním jednání výkonné rady pokračování Novotného ve straně novinářům. „Nejde říkat jiným, že jsou hulváti a populisti, a neřešit Novotného,“ ozývá se z internetu.
12.06.2024 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků) , Marek Benda (685 článků) , Pavel Marek (377 článků) , Pavel Marek (393 článků) , Pavel Benda (15 článků)

Únos doputoval až k Ústavnímu soudu. Nevěřím v jeho nezávislost, když to šlo přes manželku advokáta Novotných, tvrdí Buráň

 
Obecně by mělo platit, že Ústavní soud patří k nejprestižnějším institucím v naší zemi. Je totiž nejvyšší soudní institucí, garantem ústavnosti i nejvyšším arbitrem bdícím nad spravedlností v naší zemí. Jenže podle podnikatele Pavla Buráně zasadil pořádný šrám na jeho pověsti způsob, jakým se Ústavní soud postavil k jeho stížnosti, která byla součástí jeho snahy prokázat, že byl téměř před deseti lety unesen a vydírán svým bývalým společníkem Jaroslavem Novotným. Jenže Ústavní soud se jeho stížností odmítl vůbec zabývat s odůvodněním, že je málo závažná, což však podle Buráně pramenilo z něčeho jiného, ne z nestranného a objektivního zhodnocení kauzy.
12.06.2024 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků)

Řeporyjský starosta Novotný zůstává členem ODS, rada o vyloučení nehlasovala

 
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný, který čelil kritice za výroky o zdraví dcery hudebníka Felixe Slováčka Anny Julie Slováčkové bojující s rakovinou, zůstává členem ODS. Musíme umět odpouštět, řekl novinářům šéf sněmovní frakce ODS Marek Benda po dnešním jednání výkonné rady. Návrh na vyloučení Novotného širšímu vedení dnes nakonec nepodal. Počátkem června se předsednictvo strany usneslo, že Novotného výroky jsou lidsky nepřijatelné a neslučitelné s členstvím v ODS.
12.06.2024 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1626 článků) , Pavel Novotný (1352 článků) , Marek Benda (685 článků) , Pavel Marek (377 článků) , Pavel Marek (393 článků) , Anna Slováčková (301 článků) , Julie Julie (259 článků) , Pavel Benda (15 článků)

Novotný zůstává a Fiala to schytává: Neumí si uklidit ani v Řeporyjích, pošklebuje se Havlíček

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný zůstává členem ODS. Vyloučení ze strany mu hrozilo za ostré výroky na adresu Aničky Slováčkové, která bojuje s rakovinou. Výkonná rada strany však návrh na vyloučení kontroverzního politika ani neřešila a vzala na vědomí jeho omluvu. Krok kritizují nejen opoziční politici. "Pane Petře Fialo, vy si nedokážete udělat pořádek ani v Řeporyjích a snažíte se nám sdělit, že máte pod kontrolou hybridní hrozby z Ruska?" napsal na sociální síti X poslanec Karel Havlíček (ANO).
12.06.2024 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků) , Karel Fiala (279 článků) , Karel Fiala (169 článků) , Pavel Fiala (380 článků)

Kubisková (Přísaha): Novotný. Tímhle se ODS degradovala na skutečnou politickou žumpu

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rozhodnutí, že Pavel Novotný zůstane i přes svá kontroverzní vyjádření na sociálních sítích členem ODS.
12.06.2024 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků)

„Omluva a 100 hodin práce na onkologii.“ Novotný zůstává v ODS

 
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný zůstává členem ODS, rozhodla dnes na zasedání výkonná rada ODS. Předseda sněmovní frakce ODS Marek Benda zdůraznil, že je třeba umět odpouštět, a ocenil Novotného omluvu a závazek odpracovat 100 hodin na onkologickém pracovišti.
11.06.2024 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků) , Marek Benda (685 článků) , Pavel Marek (377 článků) , Pavel Marek (393 článků) , Pavel Benda (15 článků)

„Počkej po volbách.“ Pavel Novotný vyhrožuje Konečné. „Dočká“ se však spíš on

 
Kateřina Konečná a její prvomájová akce v Ostravě nejspíš povedou k vyloučení Pavla Novotného z ODS. Nyní za to lídryni kandidátky STAČILO! slibuje, že jí po volbách ukáže. Na sociální síti se kolem toho odehrála další výživná přestřelka, při které „zlobivé dítě ODS“ opět probořilo dno vkusu.
05.06.2024 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků) , Kateřina Konečná (547 článků)

Unesli mě a dnes bych jim měl vyplatit miliardu? Buráň se brání u dalšího soudu

 
Moravský podnikatel Pavel Buráň v těchto dnech opět usedl v soudní síni. Přestože v případě jeho únosu a vydírání soudy za hodně diskutovaných okolností již pravomocně rozhodly a zprostily jeho bývalého společníka Jaroslava Novotného a jeho ženu viny, kauza pokračuje dál. Manželé Novotní se teď totiž u pražského soudu domáhají vyplacení obří sumy, a to na základě smluvních dokumentů a dodatků, k jejichž podpisu měl být Buráň podle svých vlastních slov donucen právě během svého únosu. A jde o pořádný balík! Se vším všudy může jít třeba o více než miliardu korun. Poté, co na konci května 2024 opustil Pavel Buráň jednací síň pražského soudu, poskytl na toto téma naší redakci rozhovor. Pro úplnost se sluší dodat, že o to stejné jsme požádali také protistranu, avšak ani Jaroslav Novotný, ani jeho advokát na tuto nabídku nijak nereagovali.
04.06.2024 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků)

Soudci z Olomouce doslovně nařídili zproštění viny mého únosce. Odposlechy dokazují, že to byl plán, tvrdí podnikatel

 
Přestože již téměř deset let tvrdí, že byl unesen a donucen podepsat dokumenty, podle kterých by musel svému bývalému společníkovi vyplatit stovky milionů korun, soudy nakonec pravomocně rozhodly o tom, že žádný takový skutek se nestal. Přestože policie i nalézací soud ve Zlíně měly o únosu a jeho vinících víc než jasno, celý případ podnikatele Pavla Buráně narazil u Vrchního soudu v Olomouci, který nakonec vývoj případu zcela otočil a Buráňova bývalého společníka Jaroslava Novotného zprostil viny.
30.05.2024 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1352 článků)

Pavel Novotný se neudržel a opět provokuje: Sdílel koláž, která si utahuje z Petra Fialy

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný je těsně před vyloučením z ODS za své hanlivé výroky na adresu Aničky Slováčkové, o které napsal, že nemá žádnou šanci a zemře. Politik se sice omluvil, ale podle jeho příspěvků na sociálních sítích celou kauzu zase tak vážně asi nebere. Na svém účtu nyní sdílel koláž od TMBK, která si utahuje z apelu Petra Fialy, aby ze strany odešel.
30.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6471 článků) , Pavel Novotný (1352 článků) , Pavel Fiala (380 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »