Články k osobnosti

Pavel Novotný

  moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Novotný »
 

Sv*ně! Pavel Novotný to nevydržel. Jde o Ludvíka Svobodu a o slova šéfa komunistů

 
Předseda komunistů Vojtěch Filip se na Twitteru opět vyjádřil k Ludvíku Svobodovi a k moderátorovi České televize Jakubu Železnému. Železný se před dvěma týdny zeptal ministra dopravy Havlíčka, proč se jisté nábřeží dodnes jmenuje po komunistickém prezidentovi Ludvíku Svobodovi. „Tito redaktoři, kteří se snaží omluvit exces Jakuba Železného, jsou proti většině českých občanů. Oč méně ví o odpovědnosti, tím více o tom píší, přesně jak popisuje Vladimír Železný,“ reagoval Filip na text v Reflexu, jehož komentátor Jakuba Železného podpořil. „Drž hubu, svině bolševická,“ nato zaznělo od Pavla Novotného z Řeporyj.
05.08.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (167 článků) , Ludvík Svoboda (85 článků) , Pavel Novotný (976 článků) , Vojtěch Filip (1368 článků) , Jakub Železný (62 článků) , Pavel Svoboda (428 článků) , Pavel Svoboda (427 článků) , Pavel Svoboda (428 článků) , Pavel Svoboda (428 článků) , Vojtěch Svoboda (9 článků) , Pavel Svoboda (16 článků) , Pavel Svoboda (16 článků)

Banga v akci: Jste p*ase, vzkázal. Svolává bouři, Pavel Novotný souhlasí

 
„Nevidím sebemenší důvod nazývat vyvraždění cikánské komunity nacisty ‚Romský holocaust‘. Rom - občan 20. století - nepracuje, provádí trestnou činnost, žije z dávek na úkor pracujícího bělocha. S cikánem nemá nic společného - možná zabarvení,“ napsal starosta obce Libomyšl, když ho romští aktivisté vyzvali, aby na radnici vyvěsil romskou vlajku nebo jinak uctil památku romského holocaustu. A novinář Patrik Banga navrhuje, aby vlajka v Libomyšli zavlála svépomocí. Třeba pak prý starosta pochopí, proč je „rasistické prase.“
05.08.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků)

Hysterie v rodině baviče Novotného! Co způsobilo zlou krev?

 
Neduhy zkoušeného Petra Novotného (72) vyvezla manželka Mirka do Řecka. Tenhle výlet za sluníčkem v době koronavirové krize ovšem řádně vytočil jejich syna Pavla!
03.08.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (379 článků) , Pavel Novotný (976 článků) , Miroslav Novotný (62 článků) , Miroslav Novotný (39 článků)

Policejní ochranka doprovázela starostu Novotného i během třítýdenní dovolené

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) má opět přidělenou policejní ochranu, sám informaci sdělil Rádiu Impuls. Tentokrát ji podle svých slov nemá kvůli Rusům, ale z důvodu výhrůžek, které mu anonymně chodí, píše server iDNES.cz.
27.07.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků)

„Jsi zm*d a jako zm*d skončíš, Tomio.“ Pavel Novotný rýpe do charakteru Okamury. Na hrubý pytel hrubá záplata, dodává Eugenie Číhalová

 
Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě. Okamura to oznámil na svém facebooku, kde mu z podobných důvodů hrozí zrušení jeho profilu. A právě na tuto skutečnost a na to, že si Okamura na zrušení kanálu stěžuje, reagoval starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS). A přisadila si i Eugenie Číhalová...
27.07.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků) , Tomio Okamura (2339 článků)

Šumavský převaděč a agent CIA. V Řeporyjích dostane ulici, ohlásil starosta Novotný

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) na svém facebookovém profilu oznámil, že jeho městská část bude mít ze severu do dvou let čtyři nové ulice. Jedna z nich by pak měla být pojmenována po Králi Šumavy.
23.07.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků)

„Zm*di!“ Pavel Novotný z ODS zaútočil na Čínu. Ta mu přitom dotuje koníček

 
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) se na svém Twitteru ostře vymezil proti Číně kvůli čínským táborům, kde se snaží příslušníky komunity Ujgurů tvrdě převychovat v poslušné občany. Nezapomněl však zmínit, v jaké oblasti mu spolupráce s ní naopak vůbec nevadí.
22.07.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků)

Tam byla EU bohyně! Odešla z TOPky i Milionu chvilek. Xaverovi odhalila vše

 
Byla v TOP 09, ale pak se s nimi rozešla. „Pro ně byla Evropská unie prostě bohyní,“ uvedla současná členka ODS Andrea Novotná důvod odchodu. Stanjura s Fialou jsou podle ní „měkcí“ a nejsou to „chlapi s koulema“. A k měkkému křídlu ODS řadí i Miroslavu Němcovou. Sama se identifikuje s Janem Zahradilem. Pavel Novotný by podle ní rozzářil Sněmovnu a Milion chvilek si myslí, že mluvit s lidmi je populismus a tak přesvědčuje přesvědčené. „My jsme tady měli totalitu, my jsme tu měli komunismus, oni ne, oni nevědí, co to je, tak je to pro ně samozřejmě strašně atraktivní, když vidí to rovnostářství,“ prohlásila o západní Evropě.
21.07.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků) , Miroslava Němcová (1522 článků) , Jan Zahradil (605 článků) , Andrea Němcová (22 článků) , Pavel Fiala (135 článků) , Andrea Sama (7 článků) , Sam Sam (223 článků)

Dominik Hašek vyzval Jana Zahradila k akci. Pavel Novotný se za kolegu z ODS omlouvá

 
Slavný hokejový brankář, známý kritik vlády premiéra Andreje Babiše a možný kandidát na prezidenta v roce 2028 Dominik Hašek, vyzývá ODS a jejího europoslance Jana Zahradila, aby jednali ve věci Hongkongu, Tibetu a Ujgurů. Reaguje tak na europoslancův pohled na to, jak by mohla celá věc v řešení těchto otázek dopadnout. Nepočítá totiž s tím, že by se proti Číně spojila „celá euroatlantická civilizace“. Řeporyjský starosta Pavel Novotný se již za svého spolustraníka stačil omluvit. A tím to neskončilo, omlouvání pokračuje.
17.07.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (406 článků) , Andrej Babiš (18943 článků) , Pavel Novotný (976 článků) , Jan Zahradil (605 článků)

„Kr*ploidní vemeno!“ Starosta Pavel Novotný (ODS) o generálu Šándorovi

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný si tentokrát vybral příliš těžkého soupeře. Člen ODS se opřel do erudice Andora Šándora, absolventa zahraniční bezpečnostní školy a bývalého náčelníka Vojenské zpravodajské služby. „Čekám fakt dlouho, kdy se to stane... dnes, teď poprvé!!!, co musím přiznat, že s tebou nesouhlasím...,“ reagoval fanoušek kontroverzního starosty.
15.07.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků)

Jakeši, díky! napsala KSČM. A hokynářka od Mináře jede. A Pavel Novotný. Radši nečíst

 
Po úmrtí bývalého generálního tajemníka ÚV KSČ Miloše Jakeše sdílela KSČM na svém facebooku vzpomínku na něj spojenou s koláží. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Dobří lidé odchází a svině zůstávají. A ještě ty kecy, co si k tomuto napsali! Ti se absolutně v ničem nezměnili! Je to svoloč,“ myslí si aktivistka z Milionu chvilek Jana Filipová. „Komunisté jsou nepoučitelní a reforma u nich neproběhla. Andrej Babiš, doufám, že to sleduješ. Co ty na to?“ tázal se Jiří Pospíšil. „Jste ubožáci. Nic než ubožáci. Už abyste si šli lehnout všichni,“ naštval se starosta Řeporyjí.
15.07.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18943 článků) , Jiří Pospíšil (2078 článků) , Jiří Pospíšil (2078 článků) , Pavel Novotný (976 článků) , Miloš Jakeš (134 článků) , Jiří Novotný (214 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jiří Novotný (40 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jiří Novotný (214 článků) , Jan Nic (9 článků)

„Nacistická p*čo!“ Starosta Pavel Novotný z ODS oslovil kolegyni z jiné obce, kvůli koncertu Ortelu. Chce jim něco provést

 
Starosta městské části Praha-Řeporyje Pavel Novotný (ODS) „vyjádřil opovržení“ poté, co se mu do rukou dostala pozvánka na koncert kontroverzní kapely Ortel, jejíž produkci si někteří spojují s nacismem, v Měděnci. Se starostkou oné obce si pak Novotný, jak je jeho zvykem, vyměnil peprné SMS zprávy.
11.07.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků)

Má viset? Zbořil ODS za Pavla Novotného: Vám se to říká snadno, ale...

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Právě se chystám na cestu do Litomyšle, a co když se cesta tam také zkomplikuje?“ Politolog Zdeněk Zbořil komentuje aktuální vývoj v souvislosti s epidemií koronaviru. Věnuje se také odchodu známé moderátorky z hlavních zpravodajských pořadů ČT. „Chtělo by to alespoň půldenní zasedání poslanecké sněmovny, která tak úzkostlivě sleduje ‚střety zájmů‘. Kdyby se to zase nepovedlo, pan JUDr. Pospíšil by s tím mohl doběhnout do Evropského parlamentu.“ Zbořil komentuje předvolání Pavla Novotného, protesty ve Spojených státech i ruské referendum: „Představa, že RF je pyramida, na jejímž vrcholu sedí osamělý jedinovládce…“
06.07.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků) , Pavel Pospíšil (59 článků)

Macků (KDU-ČSL): Cenu města Dačice za loňský rok dostanou Mgr. Pavel Novotný a Pavel Přibyl

 
V Dačicích rozhodli o tom, že Cenu města za rok 2019 v listopadu při slavnostním večeru získají dva občané.
05.07.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků) , Pavel Přibyl (1 článek)

Krev nebude. Foldyna do ringu proti Novotnému nenastoupí. A řekl proč

 
Boxerské klání mezi starostou pražských Řeporyjí, občasným provokatérem Pavlem Novotným (ODS) a poslancem Jaroslavem Foldynou z poslaneckého klubu SPD bylo na spadnutí. Novotný Foldynu vyzval a ten nejprve na výzvu kývl. Nakonec však vycouval. Zde je důvod.
04.07.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků) , Jaroslav Foldyna (633 článků)

Poslanec ze zahraničního výboru volá do akce BIS. Padla jména Hřib, Kolář, Novotný, Vystrčil a Kundra. Jenže jde údajně o mnohem víc

 
ROZHOVOR „Podle mne jde o velice vážný problém symptomu pozvolného rozpadu struktury státu, kdy stát mlčky přihlíží, jak součásti státní moci - a zahraniční politika je důležitou součástí - jsou neoprávněně usurpovány samozvanými aktivisty, kteří k tomu nemají mandát voličů,“ říká poslanec a místopředseda zahraničního výboru Poslanecké sněmovny Jiří Kobza (SPD), podle něhož se zahraniční politika nesprávně přesunuje do regionů. A dostal se do konfliktu s řeporyjským starostou Pavlem Novotným (ODS), od kterého se dočkal vulgárních pojmenování. Kobza tvrdí, že stavět pomníky nacistům je za hranicí našich zákonů, a nechápe, proč dosud nezasáhla policie.
04.07.2020 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků) , Jiří Kolář (45 článků) , Jiří Novotný (214 článků) , Jiří Novotný (40 článků) , Jiří Novotný (214 článků)

„Nemá někdo číslo, chci ho poslat do p*dele!“ John Bok zvedl ze židle Pavla Novotného. A to není vše

 
„Nemá někdo mobil na Johna Boka? Rozhodl jsem se jej osobně poslat do prdele,“ spustil řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) poté, co si přečetl rozhovor, který signatář Charty 77 John Bok poskytl ParlamentnímListům.cz. „Panebože to je vtipné. Bok se hádá s Novotným. A já myslel, že to můžu vidět jen v léčebně,“ baví se lidé ve velmi živé diskusi na sociální síti pod Novotného příspěvkem.
04.07.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků)

„Neotravuj d*bílku!“ Pavel Novotný z ODS má na krku další policejní vyšetřování. Vzal to ale po svém

 
Řeporyjskému starostovi Pavlu Novotnému (ODS) přišlo předvolání k výslechu ohledně výroků, které v prosinci loňského roku vypustil k vystoupení publicisty a bývalého policejního prezidenta Stanislava Novotného v ruské televizi Rossia 1. Na výslech se má řeporyjský Novotný dostavit 16. července... to však, jak vrchnímu komisaři vzkazuje, bude na dovolené. „Neotravuj debílku!“ pustil se do vyšetřovatele.
03.07.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků)

Policie obvinila starostu pražských Řeporyjí Novotného z výtržnictví

 
Policie obvinila starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) z výtržnictví a podněcování k trestnému činu vůči někdejšímu policejnímu prezidentovi Stanislavu Novotnému. Starosta o svém obvinění informoval v pátek na Twitteru. Případ má na starosti odbor extremismu a terorismu pražské policie. Starosta má v polovině července podat kriminalistům vysvětlení.
03.07.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků)

Potíž Řeporyjce Novotného: Jmenovce označil za koště a navrhoval pověsit, čelí obvinění

 
Policie obvinila starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) z výtržnictví a podněcování k trestnému činu vůči někdejšímu policejnímu prezidentovi Stanislavu Novotnému. Starosta o svém obvinění informoval dnes na twitteru, napsal Deník N. Případ má na starosti odbor extremismu a terorismu pražské policie. Starosta má v polovině července podat kriminalistům vysvětlení.
03.07.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »