Články k osobnosti

Pavel Novotný

  moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Novotný »
 

Fiala sejmul Pavla Novotného: Je z něj trapně. Nemluví za ODS. Nebaví mě

 
Předseda ODS Petr Fiala v rozhovoru pro deník Právo obhajoval daňové změny, které prošly minulý týden v Poslanecké sněmovně právě i díky jeho straně. Pro daňový balíček hlasovala ODS spolu s ANO a SPD. A právě ODS nyní uvnitř zažívá kvůli němu bouři.
23.11.2020 10:51 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1724 článků) , Pavel Novotný (1046 článků)

Hutka, Šiklová. Češi jsou nedospělí, nechápou ČT? Zbořil ukazuje na Bartoškův festival

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Nejsem si také jistý, zda ‚dlouhověkost‘ některých českých politiků pomůže straně nespokojených protestujících k větší popularitě.“ Politolog Zdeněk Zbořil komentuje bouřlivou situaci kolem České televize. Vysvětluje, že slovo „rozvracet“ patří do arzenálu politické propagandy a kdo se vypraví do historie až do roku 1989, ví, že jej známe spíše z kontextu „republiku si rozvracet nedáme!“ Reaguje na kritiku, která se valí ze vše stran na Hanu Lipovskou, která odvolání Dozorčí komise ČT navrhla. „Možná by stačilo, kdyby se zajela podívat na Mezinárodní festival v Karlových Varech a podívala se, na co přispívá i ČT z televizní daně, pochopila by, o jaký druh svobody paní Geislerové vlastně jde.“ K reakci starosty Pavla Novotného na hlasování ODS o daňovém balíčku dodává: „Marně hledám v české politické historii něco podobného…“
23.11.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků)

„Nacista“ Zahradil? Piráti, „zas*aný komunisti“. Novotný slovem „m*dat“ začal palbu. Co nepadlo včera, padlo dnes

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný tráví nedělní odpoledne v práci. Stihl při tom ještě zapnout kameru a odpovídat na dotazy fanoušků. A dozvěděli jsme se toho opravdu dost. Piráti jsou podle něj hovada, ale nevadí mu. Jan Zahradil je zase nácek. Novotný trávu kouří, ale jen po večerech. Jestli odejde z ODS závisí i na Vystrčilovi.
22.11.2020 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků) , Jan Zahradil (618 článků)

Nacista Zahradil? Piráti, „zas*aný komunisti“. Novotný slovem „m*dat“ začal palbu. Co nepadlo včera, padlo dnes

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný tráví nedělní odpoledne v práci. Stihl při tom ještě zapnout kameru a odpovídat na dotazy fanoušků. A dozvěděli jsme se toho opravdu dost. Piráti jsou podle něj hovada, ale nevadí mu. Jan Zahradil je zase nácek. Novotný trávu kouří, ale jen po večerech. Jestli odejde z ODS závisí i na Vystrčilovi.
22.11.2020 17:21 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků) , Jan Zahradil (618 článků)

H*vno, v*le! Pavel Novotný na VIDEU vyhlásil válku dovnitř ODS. Nejen Zahradil, ale i Němcová, Benda a další

 
Starosta pražských Řeporyjí v pracovním týdnu nazval ministryni financí za hnutí ANO Alenu Schillerovou „ubohou kur*ičkou“. Následný víkend však nevyužil k tomu, aby se ženě omluvil, jak by mnozí lidé možní čekali, ale k tomu, aby své vulgární prohlášení ještě pořádně rozmázl. Raději se podívejte sami...
21.11.2020 17:51 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků) , Pavel Benda (6 článků)

Zahradil chytil Novotného pod krkem: Tohle je za hranou. S Fialou už počítat nemůže

 
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) zase jednou nedržel svou pusu zavřenou a vzbudil značný rozruch. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, protože jedním ze základních úkolů politika je komunikovat se spoluobčany. Jenže Novotný opět sáhl k užití sprostých slov, kvůli čemuž čelí kritice i ve vlastní straně. Tentokrát promlouvá europoslanec Jan Zahradil (ODS). Nahlédněte.
21.11.2020 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků) , Jan Zahradil (618 článků) , Pavel Fiala (146 článků)

Agáta k Žilkové: Teď nejsi máma, teď jsi Veronika!

 
Není to tak dávno, co Agáta (35) začala se svým podcastem, kam si zve známé tváře, kterými zatím byly moderátorka Eva Decastelo (42) či bývalý moderátor, novinář a dnes již politik Pavel Novotný (39). Kromě známých hostů však překvapila i rodinnými příslušníky, které vyzpovídala. K rozhovoru přizvala nejprve svou babičku, a poté i maminku, herečku Veroniku Žilkovou (59).
21.11.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (899 článků) , Pavel Novotný (1046 článků)

Pavel Novotný: Sebevražda ODS? Dopisy Petru Fialovi. Kolem starosty Řeporyjí to vře

 
ROZHOVOR „ODS si tímto zatlouká poslední hřebík do rakve. Podle mého je to sebevražedný krok. Volitelnost ODS se dlouhodobě pohybuje na 10 procentech. A chce se spojit se dvěma stranami, které by se samostatně možná ani do Parlamentu nedostaly. Vidím to jako naprosto šílený krok Petra Fialy,“ je přesvědčen člen MS ODS Liberec Jiří Minčič. „Co se týká Pavla Novotného, jeho vystupování coby člena politické strany je v naprostém rozporu nejen se stanovami ODS, ale i se slušným chováním. A to nezmiňuji poškození mezinárodní reputace ČR,“ domnívá se Jiří Minčič.
21.11.2020 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1724 článků) , Pavel Novotný (1046 článků) , Jiří Novotný (218 článků) , Jiří Fiala (167 článků) , Jiří Novotný (44 článků) , Jiří Fiala (167 článků) , Pavel Fiala (146 článků) , Jiří Novotný (218 článků)

Komentář: V nouzi najdeš Babiše. ODS poprvé „hodila vidle“ do opoziční trojkoalice

 
Ve Sněmovně se udála noční bitva, jež hodila první vidle do opozičního volebního tažení proti premiérovi Andreji Babišovi. ODS totiž pomohla ANO protlačit sněmovnou zrušení supehrubé mzdy i snížení daně z příjmu pro drtivou většinu lidí na patnáct procent, čímž zradila jednotnou frontu „opobloku“. Nejen zlý hoch ODS Pavel Novotný, jenž na facebooku označil ministryni financí ANO Alenu Schillerovou za „ubohou ku*vičku“, kvůli tomu musel na „socky“.
21.11.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků)

Novotný vulgárně tituloval Schillerovou, šéf ODS mlčí

 
Starosta pražských Řeporyjí a člen ODS Pavel Novotný je proslulý svým svérázným stylem komunikace. V pátek ráno o sobě dal vědět a tentokrát překročil mez svých obvyklých vulgarit. Na Facebooku se pustil do ministryně financí Aleny Schillerové (ANO), již nazval „ubohou estébákovou ku*vičkou”. Novotný tak reagoval na Sněmovnou schválené snížení daní. Předseda ODS Petr Fiala se k tomu nevyjádřil.
20.11.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1724 článků) , Pavel Novotný (1046 článků) , Pavel Fiala (146 článků)

Dopolední proud z radnice v Řeporyjích: Aleno Schillerová, ty ubohá ku*vičko estébáka, poslouchej...

 
Známého komunálního politika Pavla Novotného naštvalo hlasováni jeho kolegů v ODS, kteří hlasovali pro snížení daní. „Aleno Schillerová, poslouchej, ty ubohá kurvičko estébáka, OKAMŽITĚ po volbách zvedneme DPD a začneme škrtat provozní výdaje, DPH se projeví okamžitě, tedy výpadek je jen na rok,“ neváhal jít daleko pro vulgarismy. Prý ovšem u toho nebude, jelikož mu ODS nedovolí kandidovat.
20.11.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků)

Dopolední proud z radnice v Řeporyjích: Aleno Schillerová, ty ubohá ku*vičko estábáka, poslouchej...

 
Známého komunálního politika Pavla Novotného naštvalo hlasováni jeho kolegů v ODS, kteří hlasovali pro snížení daní. „Alena Schillerová, poslouchej, ty ubohá kurvičko estébákovo, OKAMŽTĚ po volbách zvedneme DPD a začneme škrtat provozní výdaje, DPH se projeví okamžitě, tedy výpadek je jen na rok,“ neváhal jít daleko pro vulgarismy. Prý ovšem u toho nebude, jelikož mu ODS nedovolí kandidovat.
20.11.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků)

Ortel vydal píseň o covidu. A potkala ho nepříjemnost

 
Stali se z nás zlomený krysy. To se mimo jiné zpívá v písničce Covid-19 rockové kapely Ortel s frontmanem Tomášem Ortelem. Právě této skladby si povšiml starosta pražské městské části Řeporyje Pavel Novotný (ODS).
15.11.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků) , Tomáš Novotný (77 článků) , Tomáš Novotný (77 článků) , Tomáš Novotný (73 článků) , Tomáš Ortel (76 článků)

Mír? Pavel Novotný se nestyděl. A rozjel válku. Zlou

 
Komunistická europoslankyně Kateřina Konečná s vlčím mákem uctila válečné veterány a starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný se neudržel. Připomněl, kolik zvěrstev se komunisté, i ti českoslovenští, dopustili na válečných hrdinech a veteránech.
12.11.2020 08:16 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků) , Kateřina Konečná (286 článků)

Co na tohle řekne Fiala? Pavel Novotný jako Satan. Chtěl to ukázat jehovistům

 
Starosta Pavel Novotný (ODS) se rozhodl zareagovat na pondělní návštěvu svědků Jehovových na radnici v Praze-Řeporyjích. Ve středu se za nimi osobně vydal v satanistickém převleku, aby jim předal otevřený dopis, informoval na svém facebooku.
11.11.2020 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků) , Pavel Fiala (146 článků)

Užívá Pavel Novotný drogy? Jan Zahradil naznačil. A v ODS je další ostrá válka

 
Je tu další ostrý spor v ODS. Přední muž ODS Pavel Novotný versus europoslanec za tutéž stranu Jan Zahradil. Tentokrát hádka začala kvůli americkým volbám. U toho však nezůstalo. Tématem byly hlavně drogy. Ostrých slov padlo mnoho a na povrch vyplavaly dost nehezké věci. Novotný to tak nenechá. Požene to vejš! A kdo na čem frčí?
06.11.2020 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků) , Jan Zahradil (618 článků)

Šlo by umlčet i Zemana? Pavel Novotný (ODS) klade zásadní otázku, inspirace z USA

 
Řeporyjec Pavel Novotný se vyjádřil ke skandálu, kdy televizní stanice přerušily vysílání projevu Prezidenta Donalda Trumpa. Byl to ale vůbec skandál? Americká média jsou v tomto směru prý daleko a dělala to, co bylo namístě. Vypínal by takhle i prezidenta Zemana?
06.11.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Pavel Novotný (1046 článků)

Co ukrývá kancelář Novotného? Oblečení celebrit, bizarnosti a dokumenty z temné minulosti Řeporyjí

 
Řeporyje možná nepatří k největším městským částem v Praze, ale jejich starostu znají lidé i na druhé straně Česka. Pavel Novotný (ODS) sice provokuje komunisty i čínskou vládu, většinu svého času však věnuje práci starosty. Pro Blesk.cz ještě před zpřísněním vládních opatření proti koronaviru odhalil poklady a podivnosti ve svém pokojíčku. Teda kanceláři.
02.11.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků)

Tohle fanoušci Pavla Novotného nerozdýchali. Co provedl? Záležitost vede až na Hrad

 
Manželka hradního kancléře Alexandra Mynářová bude prý mít vlastní pořad v Českém rozhlase. Do svého pořadu by si Mynářová měla zvát slavné dvojice. Spoustu lidí tím nadzvedla ze židle. Zastal se jí ale někdo, od koho byste to nečekali. Pavel Novotný! Pochvala pro Ovčáčka, Mynář to schytal.
30.10.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků)

Fiala, Jurečka, Pekarová Adamová. Naděje pro Česko. Pavel Novotný září. Ale ODS dostala ránu

 
Koalice naděje. Tak nazvaly strany tzv. demokratické opozice své spojení do dalších voleb, které stvrdily memorandem o vzájemné spolupráci. Milion chvilek je rád, protože právě k tomu vyzýval, i starosta Novotný září blahem. Ale ozvalo se i něco jiného. Fiala prý nejen posunul ODS k levému středu. Ale údajně ji zlikvidoval. Proč? Pozor je třeba dávat na lidovce.
28.10.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1046 článků) , Pavel Fiala (146 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »