Články k osobnosti

Pavel Novotný

  moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Novotný »
 

Pavel Novotný vystrčil pupek. Ukázalo se, co Fiala přehlíží

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) ukázal své břicho. Tentokrát představil svůj tanec, a to na melodii písně One Way Ticket od Boney M. A nebylo to jediné, co jsme se z jeho instagramu dozvěděli. Mimo jiné zde totiž jedna z uživatelek napsala, jak přijel jednou do Litovle zhuleným autobusem. „Jiný nebudu,“ napsal pak mimo jiné Novotný. Znovu tedy potvrdil, že coby člen konzervativní politické strany „hulí“.
19.05.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků) , Pavel Fiala (192 článků)

Polsko už párkát přestalo existovat, hrozí z Moskvy dáma, která proslavila Novotného

 
Z Ruska stále častěji zaznívá, že válkou na Ukrajině to nemusí skončit. Varování už si vyslechli Finové, za to, že se připravují na vstup do NATO. A další výhrůžka teď směruje k Polsku. Kremelská propagandistka Olga Skabejevová pohrozila, že z historie už známe několik časových etap, ve kterých Polsko jako stát, ať už jako království či jako republika, neexistovalo. Připomeňme, že před pár lety Skabejevová proslavila i starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS).
15.05.2022 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků)

Pavel Novotný z Ulice slaví dnes narozeniny

 
Kulatiny má za sebou, a tak herci Pavlovi Novotnému z Ulice nezbývá nic jiného, než 13. května sfouknout svíčky na svém 61. narozeninovém dortu. K narozeninám mu gratulujeme!
13.05.2022 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků)

Novotný a řešení ruské otázky. To byste nečekali. Řeporyjský starosta po terapii tmou

 
Ukrajinci jsou stateční a zajímaví lidé. Nesnesu utrpení dětí, takže mě invaze neskutečně sere. Putin a Rusáci, to je hrůza. A jejich novináři, to je teda nadělení. Nesmíme si ale naši zlost vybíjet na obyčejných Rusech, kteří žijí u nás. To nám řekl ve své kanceláři řeporyjský starosta Pavel Novotný, který nedávno absolvoval terapii tmou.
05.05.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků)

„Pr*sata.“ Pavel Novotný vzteky demoloval. Bude platit

 
Starosta městské části Praha-Řeporyje Pavel Novotný čelí v poslední době velkému psychickému náporu, který přestává zvládat. Poté, co minulý týden teatrálně odešel uprostřed soudního stání v další ze svých obžalob, nyní ve své kanceláři rozmlátil telefon. Na sociálních sítích k tomu prozradil více.
05.05.2022 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků)

Novotný předvedl u soudu bordel jako ještě nikdy. Lhal o PL, útočil na soudkyni a pak se sebral a odešel

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) je viněn z hanobení komunistů a jejich voličů. Kvůli emocím, které dal najevo u Obvodního soudu pro Prahu 5, si navíc vysloužil pokutu 10 tisíc korun. Kvůli tomu však soudkyni při dnešním jednání označil za podjatou a následně jednací síň naštvaně opustil. Píše to iDnes.cz.
29.04.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků)

Novotný předvedl u soudu bordel jako ještě nikdy. Lhal o PL, tykal soudkyni a pak se sebral a odešel

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) je viněn z hanobení komunistů a jejich voličů. Kvůli emocím, které dal najevo u Obvodního soudu pro Prahu 5, si navíc vysloužil pokutu 10 tisíc korun. Kvůli tomu však soudkyni při dnešním jednání označil za podjatou a následně jednací síň naštvaně opustil. Píše to iDnes.cz.
29.04.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků)

Novotný chtěl, aby se zabila jako Bartošová, řekla u soudu matka Kristelové

 
Obvodní soud pro Prahu 5 pokračoval ve čtvrtek v projednávání žaloby moderátorky Kateřiny Kristelové na řeporyjského starostu Pavla Novotného. Žena ho viní z poškození kariéry a žádá odškodnění. Soud vyslechl matku žalobkyně, která si myslí, že Novotný mediální šikanou usiloval o život její dcery.
28.04.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (858 článků) , Pavel Novotný (1203 článků)

Za vysoké ceny může společně Babiš i Fiala, myslí si Majerová

 
„To je socialistický nesmysl. Pokud chce vláda lidem opravdu pomoci, musí pracovat se spotřební daní a s daní z přidané hodnoty. Stejně jako to udělaly země okolo nás,“ říká o kontrole marží v rozhovoru předsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková, která odmítá, že vysoký růst cen jde na vrub pouze válce na Ukrajině. „Na zdejší vysoké inflaci se rukou společnou a nerozdílnou podepsaly Babišova i Fialova vláda. Putin k tomu po zahájení ukrajinské války už jen přidal jedno dvě procenta,“ myslí si Majerová, která se pro ParlamentníListy.cz vyjádřila nejen ke jmenování Miroslava Ševčíka děkanem Národohospodářské fakulty VŠE, ale také k velmi propíranému sporu s řeporyjským starostou Pavlem Novotným.
24.04.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků) , Miroslav Novotný (75 článků) , Miroslav Novotný (52 článků)

Póvl a společenský hnis. Došlo i na Bartošovou. Štěpánek se vrátil k debatě na Primě

 
První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek se jako mediální expert s dlouholetou praxí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vrátil k velmi emotivní televizní debatě, ve které se střetli bývalá poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková a Pavel Novotný z ODS. „Já opravdu nejsem žádný moralista, ale veřejný politický diskurs by se měl odehrávat v určitých mantinelech elementární slušnosti. Dalším levelem už je jen, že se lidé budou v televizních debatách fackovat,“ říká Štěpánek, který však komentuje nejen volbu Miroslava Ševčíka děkanem Národohospodářské fakulty VŠE, ale také boj vlády Petra Fialy proti dezinformacím.
22.04.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (902 článků) , Petr Fiala (3471 článků) , Petr Štěpánek (902 článků) , Pavel Novotný (1203 článků) , Miroslav Novotný (75 článků) , Pavel Fiala (192 článků) , Miroslav Novotný (52 článků)

Němcová? Lehce sofistikovanější verze hulváta Novotného, reaguje na senátorku Majerová

 
Senátorka Miroslava Němcová (ODS) se během Velikonoc navezla do opozičních politiků, kteří kritizují vládu Petra Fialy za to, že upřednostňuje řešení problémů Ukrajinců před problémy občanů České republiky. Aby zdůraznila emoce, použila ke svému tweetu fotku vážně zraněného dítěte. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová chování senátorky přirovnala k jejímu spolustraníkovi, kontroverznímu starostovi Pavlovi Novotnému.
19.04.2022 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3471 článků) , Pavel Novotný (1203 článků) , Miroslava Němcová (1683 článků) , Petra Němcová (652 článků)

Tak Putin zničí Česko, no a co. Pavel Novotný by šel do války. Svědomí mu nedovolí jinak

 
V rámci rusko-ukrajinského válečného konfliktu padá z úst řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS), dlouhodobého odpůrce ruského režimu, jeden kontroverzní výrok za druhým. Poté, co sepsul Čechy, že se vůči Ukrajině chovají zbaběle, a poslal by na ně za to atomovku, nevidí důvod, proč by jeho rodná země neměla být přímou součástí války, a postavit se tak Putinovi.
18.04.2022 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků)

Štěpánek (Trikolora): ODS mlčí. Znamená to, že souhlasí?

 
To, co řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) ve čtvrtek 14. 4. 2022 předvedl na CNN Prima News v pořadu Co občan, to politik, to, jak opakovaně uboze urážel předsedkyni Trikolory Zuzanu Majerovou, bylo tak strašně za čarou čehokoli myslitelného...
17.04.2022 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků)

Majerová Zahradníková (Trikolora): Očekávám omluvu od ODS

 
Komentář na facebookovém profilu k diskusi s Pavlem Novotným z ODS.
16.04.2022 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků)

Kocáb a Novotný o Rusku. Velké věci. Jak na Putina? Toto je napadlo

 
Ruská invaze na Ukrajině pokračuje 51. den, západní protiruské sankce, zdá se, nenesou velký potenciál k jejímu ukončení. Rusko-ukrajinský válečný konflikt byl hlavní téma, které vévodilo politické debatě Jaromíra Soukupa, v níž se sešli europoslanec Mikuláš Peksa (Piráti), starosta pražských Řeporyjí  Pavel Novotný (ODS) a hudebník a bývalý politik Michael Kocáb. Krize bude stát 54 miliard, české veřejné finance to podle nich neohrozí. Po Havlovi jsme prý opět v něčem příkladem. Vesměs se pánové shodli, že je třeba odstřihnout se od ruského plynu a dotknout se tak radikálně příjmové stránky Ruska, k tomu ale chybí dostatek odvahy a analýza, jaké by to mělo reálné důsledky. Stranou nezůstal ani prezident Miloš Zeman a jeho „nedůvěryhodný“ postoj k ruské invazi.
15.04.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (763 článků) , Pavel Novotný (1203 článků) , Miloš Zeman (27280 článků) , Pavel Soukup (178 článků) , Michael Michael (1797 článků) , Michael Michael (93 článků)

ODS mlčí? Pořad zmizel? To se dějí věci. Pavel Novotný se v noci rozjel znovu

 
Bouřlivák Pavel Novotný (ODS), starosta pražských Řeporyjí, se na CNN Prima News pořádně rozjel. Šéfku Trikolory Zuzanu Majerovou Zahradníkovou opakovaně nazval „koštětem“. Kvůli tomu, jak se staví k ruskému vpádu na Ukrajinu. Po vysílání zdůraznil, že si za svými slovy stojí, ale moderátorovi Petru Suchoňovi se omluvil, že mu rozboural pořad. Jenže, tím to zdaleka neskončilo...
15.04.2022 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků) , Petr Suchoň (124 článků)

Novotného z Řeporyjí pustili na Primu. Vizitka ODS... Málem mu museli vypnout mikrofon, co vyváděl

 
Pořad CNN Prima News Co Čech, to politik! se věnoval cestě předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) do Kyjeva i zdražování energií. Hovořili o tom předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová Zahradníková a starosta pražské městské části Řeporyje Pavel Novotný (ODS). Ten si neodpustil invektivy vůči Majerové Zahradníkové, kdy jej marně napomínal moderátor Petr Suchoň.
14.04.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků) , Petr Suchoň (124 článků) , Miloš Novotný (40 článků) , Pavel Čech (172 článků)

Přeju vám válku. Pavel Novotný se neovládl, šlo o Ukrajince

 
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný se rozhodl ukázat, co všechno dělá on a jeho kolegové pro ukrajinské uprchlíky. A všem, kteří pomáhat nechtějí, poslal drsný vzkaz. I když ho hned prazvláštně upravil. „Pavle, budou volby, tvař se, že polovinou lidí nepohrdáš...“
12.04.2022 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků)

Václav Hošek: Prapore Řeporyje, na zteč!

 
Jak jsem tu již psal, mám hluboce zakořeněnou nedůvěru ke všemu, co pochází z bývalého Sovětského Svazu, ale výzva k válce s Ruskem mě docela vyděsila, dokud jsem si nepřečetl, že pochází od starosty Řeporyjí Pavla Novotného.
08.04.2022 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků)

Pavel Novotný s rodinou plný bolesti: Smrt Náhlovského (†72) je zdrtila!

 
Skon jednoho z nejoblíbenějších českých komiků Josefa Aloise Náhlovského (†72) byl pro všechny obrovský šok. V slzách se teď nacházejí nejenom jeho nejbližší příbuzní a fanoušci, ale i kolegové z umělecké branže. Jako Pavel Novotný (41), pro kterého byl skoro druhým otcem a měl s ním bezesporu výjimečný vztah...
08.04.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků) , Josef Novotný (205 článků) , Josef Novotný (205 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »