Pavel Maslák

atlet, běžec na 400metrů

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Maslák »

Maslák díky diskvalifikaci soků halovým mistrem světa: Zlato přinesla pusa!

Na krku už se mu málem houpal bronz. Jenže štěstěna měla pro Pavla Masláka (27) na halovém mistrovství světa jiné plány. Díky diskvalifikaci soupeřů bral nakonec v závodě na 400 metrů překvapivé zlato!
05.03.2018 05:10 |

Osobnosti: Pavel Maslák (12 článků)

Křtiny v pražské zoo: Gepardí paterčata dostala jména

Je jich pět a mají pět měsíců. Gepardí mláďata od soboty uvidíte nově už ve venkovním výběhu a nově dostala i jména. V pražské zoo je pokřtil sprinter Pavel Maslák, jejich druh je považován za nejrychlejší suchozemské živočichy.
26.08.2017 15:30 |

Stříbrné repete! Další čeští atleti mají medaile

A zase to české reprezentaci na mistrovství světa v Amsterdamu zacinkalo. Dvě další stříbra přihodili čtvrtkař Pavel Maslák a tyčkař Jan Kudlička. Radost jim oběma trochu kazily jen jejich zlaté ambice.
08.07.2016 23:10 |

Osobnosti: Jan Kudlička (15 článků) , Pavel Maslák (12 článků)

Ministerstvo obrany: Světové zlato a stříbro přivezli atleti Pavel Maslák a Jakub Holuša

Na světové medaile úspěšně zaútočili na Halovém mistrovství světa v Portlandu atleti z ASC Dukla. Čtvrtkař Pavel Maslák se stal mistrem světa a na patnáctistovce Jakub Holuša získal stříbrnou medaili, těsně za stupni vítězů na děleném čtvrtém místě skončil ve skoku o tyči Jan Kudlička.
27.03.2016 09:25 |

Osobnosti: Jakub Holuša (25 článků) , Jan Kudlička (15 článků) , Pavel Maslák (12 článků)

Bravo! Maslák obhájil světový titul

Český sprinter Pavel Maslák dál drží halovou neporazitelnost. Český sprinter dnes v Portlandu obhájil titul mistra světa pod střechou, když v času 45,44 porazil Abdalelaha Harúna z Kataru (45,59) a Deona Lendoreho z Trinidadu (46,17).
20.03.2016 08:20 |

Armádní sportovci absolvovali ve Vyškově výcvik v přežití

Bára Špotáková, Vítězslav Veselý, Pavel Maslák, David Svoboda, Ondřej Synek a další téměř třicítku jmen špičkových reprezentantů České republiky spojuje nejen sport, ale také příslušnost k armádě.
29.10.2015 20:21 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků) , Ondřej Synek (136 článků) , David Svoboda (125 článků) , Vítězslav Veselý (85 článků) , Pavel Maslák (12 článků) , Ondřej Veselý (67 článků) , Ondřej Veselý (67 článků) , Pavel Svoboda (367 článků) , Pavel Svoboda (366 článků) , Ondřej Svoboda (55 článků) , Pavel Svoboda (367 článků) , Pavel Svoboda (367 článků)

Hejnová, Rosolová a Marcell jdou na MS dál, Maslák skončil už v rozběhu

Český rekordman a obhájce pátého místa z posledního světového šampionátu Pavel Maslák překvapivě nepostoupil ze svého rozběhu na 400 metrů. Dál naopak prošly překážkářky Zuzana Hejnová i Denisa Rosolová. V odpoledním finále se představí koulař Jan Marcell, jenž mezi dvanáctku nejlepších postoupil z jedenáctého místa.
23.08.2015 10:16 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků) , Jan Marcell (1 článek) , Pavel Maslák (12 článků)

Maslák neměl k rekordu daleko, Hejnovou vyloučili

O nejlepší výkon druhého dne mistrovství České republiky v atletice v Plzni se postaral Pavel Maslák. Na dvoustovce vyhrál v čase 20,58 sekundy.
28.06.2015 21:36 |

Hejnová, Špotáková a Maslák brali v Oslu třetí místo

Na dalším mítinku Diamantové ligy v Oslu se čeští atleti rozhodně neztratili. Na třetím místě skončili shodně čtvrtkař Pavel Maslák, Zuzana Hejnová v běhu na 400 metrů překážek a oštěpařka Barbora Špotáková.
11.06.2015 22:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků) , Pavel Maslák (12 článků)

Holuša po srážce nedoběhl. Špotáková, Masná a Maslák zlatí

Mílař Jakub Holuša na Memoriálu Josefa Odložila v Praze avizovaný útok na český rekord na trati 1500 metrů nepředvedl. Rozběhl to sice kvalitně, v náběhu na poslední kolo však v sevření soupeřů zakopl, ztratil tempo a odstoupil. Výborně se ale dařilo oštěpářce Barboře Špotákové, která konečně přehodila 60 metrů a získala zlato. První byli také Lenka Masná na osmistovce a Pavel Maslák na čtvrtce.
08.06.2015 20:41 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků) , Jakub Holuša (25 článků) , Lenka Masná (11 článků) , Pavel Maslák (12 článků)

Hejnová slavila, Špotáková nadávala. Taková byla Zlatá tretra

Zuzana Hejnová vyhrála na Zlaté tretře v Ostravě závod na 400 metrů a časem 55,13 porazila i svoji bývalou tréninkovou partnerku Denisu Rosolovou. Ta doběhla na druhém místě v čase 55,45. Oštěpařce Barboře Špotákové mítink nevyšel podle představ a skončila až na páté příčce. Pavel Maslák také zaostal za vlastním očekáváním a na netradiční třístovce podlehl Polákovi Zalewskimu.
26.05.2015 20:45 |

PROGRAM UVNITŘ: Špotáková, Bolt, Maslák. Hvězdy zazáří v Ostravě

Zlatá tretra v Ostravě dnes bude opět přehlídkou atletických hvězd. Pro české fanoušky budou největšími taháky Pavel Maslák, Barbora Špotáková nebo Jakub Holuša. Ve startovních listinách je dvanáct mistrů světa, deset olympijských vítězů a čtyři světoví rekordmani, mezi všemi ční osobnost jamajského sprintera Usaina Bolta z Jamajky. Nejzářivější atletická superstar poběží závod na 200 metrů.
26.05.2015 09:10 |

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků) , Jakub Holuša (25 článků) , Pavel Maslák (12 článků) , Barbora Špotáková (335 článků)