Články k osobnosti

Pavel Mašek

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Mašek »
 

Čech vyfotil Muskův vůz ve vesmíru. Tesla mezi hvězdami zářila na soutěži

 
Fotografický úspěch světového rázu se podařil českému astronomovi Martinu Maškovi. Díky rozsáhlým výpočtům dokázal vyfotit elektromobil Tesla vizionáře Elona Muska, který se pohybuje po oběžné dráze. Snímek Tesla mezi hvězdami získal ocenění Česká astrografie za měsíc únor 2018, informoval místopředseda České astronomické společnosti Pavel Suchan. Maškovo pozorování posloužilo i k rozšíření informací o poloze a rychlosti tohoto vzdáleného satelitu.
05.03.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (122 článků) , Martin Čech (179 článků) , Pavel Mašek (6 článků) , Martin Čech (75 článků) , Pavel Čech (150 článků)

Věčný nešika Pavel Soukup (65): Je to pitomec, ale nechte ho ještě chvíli na světě!

 
Nejrůznější zranění se Pavlu Soukupovi (65) nevyhýbají. Roztříštěná pata, přeseknutá holenní kost. Na počátku června šlo ale herci skutečně o život. Podcenil velké bolesti břicha a do nemocnice se dostal doslova v hodině dvanácté s břichem zalitým krví. Praskl mu vřed a šlo o minuty! Na rozdíl od svého seriálového hrdiny kapitána Maška, kterého v Cestách domů zastřelili, měl velké štěstí, že přežil. Vyhráno ale prý ještě nemá...
29.06.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (161 článků) , Pavel Mašek (6 článků)

Otravu metanolem přežil muž díky slivovici a psovi

 
Je to téměř měsíc, co se Pavel Mašek z Kozičína na Příbramsku otrávil metanolem. Teprve dnes mu ale dochází, jaké měl štěstí, když bez trvalých následků otravu přežil. Od slepoty a možná i předčasné smrti ho zachránila lahev kvalitního alkoholu, kterou si sám naordinoval, a jeho šestiletý havanský bišonek Endy.
11.10.2012 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Mašek (6 článků)

Pil jedovatou vodku. Život mu zachránil jeho pes

 
Pavel Mašek dnes mohl být buď mrtvý nebo slepý. Pil totiž vodku pančovanou metyalkoholem. Jeho příběh má ale šťastný konec. Pomohli mu v nemocnici, ale zachránil ho jeho pes.
18.09.2012 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Mašek (6 článků)

Pavel Bobek: Zpívat lidem mě dělá mladším

 
Vyšlo nové album Pavla Bobka (74). Jmenuje se Kruhy a zpěvák na něj zařadil coververze písní svých oblíbenců Erika Claptona, Bobbyho Caldwella, Michaela Hollidaye, Chrise Cornella, Krise Kristoffersona, Willieho Nelsona a dalších. Českými texty je opatřili ostřílení Vladimír Poštulka, Robert Křesťan, Mirek Černý i sám Bobek. Dvě původní písně na desce mu složili muzikant a producent Luboš Malina a jeho zvukař Jiří Mašek.
24.05.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Kris Kristofferson (2 články) , Robert Křesťan (10 článků) , Pavel Bobek (119 článků) , Chris Cornell (16 článků) , Willie Nelson (5 článků) , Bobby Caldwell (1 článek) , Jiří Černý (158 článků) , Jiří Černý (158 článků) , Pavel Černý (80 článků) , Pavel Černý (80 článků) , Pavel Mašek (6 článků)

Seriálového bratra kočičky Leichtové srazilo auto: Je v umělém spánku

 
Seriálového bratra herečky Kristýny Leichtové  (26) , herce Rostislava Nováka ml. srazilo auto. Kryštof, bratr policistky Terezy v seriálu Cesty domů se drsně zranil při úteku před policisty Vejnarem, kterého hraje Pavel Soukup a Miroslavem Etzlerem  (46) v roli policisty Maška.
31.10.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (420 článků) , Kristýna Leichtová (251 článků) , Pavel Soukup (161 článků) , Pavel Novák (130 článků) , Pavel Mašek (6 článků)
« Předchozí 1 Další »