Články k osobnosti

Pavel Kubiš

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Kubiš »
 

Vrah z Humpolce už seděl za pokus o vraždu! Za ubodání Danuše mu hrozí výjimečný trest

 
Z páteční vraždy servírky v Humpolci na Pelhřimovsku obvinila policie sedmačtyřicetiletého dělníka. V pondělí odmítl vypovídat před okresním soudem, který ho poslal do vazby. Za pokus o vraždu si v minulosti odseděl deset let ve vězení, souzený byl i kvůli majetkové trestné činnosti. Teď mu v případě prokázání viny hrozí až výjimečný trest. Novinářům to v Jihlavě řekl kriminalista Pavel Kubiš.
16.12.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kubiš (9 článků)

Při sebevražedné operaci odstranili Heydricha. Hrdiny uctil v Praze i Bělobrádek

 
Oběti parašutistů, kteří se zapojili do atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha, uctili v sobotu v Resslově ulici v Praze. Nechyběli vojáci s věnci, ani vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), který vyzdvihl hrdinství Jozefa Gabčíka, Jana Kubiše a dalších parašutistů. Během piety se však připomněl i zrádce Karel Čurda, který přinesl gestapu důležité informace, dostal odměnu a po válce provaz.
18.06.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubiš (66 článků) , Jozef Gabčík (31 článků) , Pavel Bělobrádek (1614 článků) , Pavel Kubiš (9 článků)

Družku v posteli mlátil, škrtil, kopal, umírala celou noc! Policie útočníka z Pacova obvinila

 
Kriminalisté obvinili třiatřicetiletého muže z Pacova na Pelhřimovsku z vraždy jeho o tři roky starší družky. V minulosti několikrát trestaný muž skončil ve vazbě. K činu se přiznal. Hrozí mu odnětí svobody na 15 až 20 let nebo výjimečný trest. Novinářům to řekl kriminalista Pavel Kubiš.
21.03.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kubiš (9 článků)

Vražedkyně Orlová si místo pro útok vybrala na internetu! Neměla v krvi alkohol ani drogy

 
Žena z Ostravska, která v úterý ubodala ve Žďáru nad Sázavou studenta a další tři lidi zranila, si město pro útok vybrala náhodou. Na jeho název narazila při hledání na internetu, řekl dnes novinářům vedoucí odboru obecné kriminality z krajského ředitelství Vysočina Pavel Kubiš.
16.10.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kubiš (9 článků)

Žena tajila těhotenství a pak novorozence zahodila. Hrozí jí 20 let

 
Z vraždy novorozence, která se stala v dubnu na Havlíčkobrodsku, policie obvinila matku dítěte. Žena skončila ve vazbě. Hrozí jí trest odnětí svobody na 15 až 20 let, nebo až výjimečný trest. Novinářům to dnes řekl kriminalista Pavel Kubiš.
11.11.2013 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kubiš (9 článků)

Na Vysočině se vyšetřuje první dvojnásobná brutální vražda

 
Úmrtí dvou starších partnerů v Koněšíně na Třebíčsku vyšetřuje policie jako vraždu. Je to zřejmě první případ dvojnásobné vraždy na Vysočině. Novinářům to dnes řekl kriminalista Pavel Kubiš. Těla byla nalezena v rodinném domě v obci v neděli. Soudní pitva prokázala, že muž i jeho partnerka zemřeli na následky vícečetných bodnořezných poranění, které jim způsobil neznámý pachatel.
20.06.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kubiš (9 článků)

Bělobrádek: Kubiš, Valčík, Gabčík a Bublík byli Orlové a my jsme na ně hrdí

 
Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek společně se zástupci křesťanské sportovní organizace Orel se v pondělí 18. června zúčastnili pietní vzpomínky u příležitosti 70. výročí hrdinského boje a úmrtí československých parašutistů v pravoslavném chrámu sv. Cyrila a Metoděje.
18.06.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1614 článků) , Pavel Kubiš (9 článků)

Zlínský hokejista Kubiš nemůže hrát kvůli natržené ledvině

 
Hokejisté PSG Zlín se budou muset v extraligových bojích obejít bez útočníka Pavla Kubiše, který nedobrovolně absentuje kvůli natržené ledvině.
24.01.2012 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kubiš (9 článků)

Mladík na Žďársku ubodal taxikáře. Ukrýval se doma

 
Policisté z Vysočiny stíhají mladíka (20) ze Žďárska za vraždu devětapadesátiletého taxikáře. Vyšetřovatel případu Pavel Kubiš řekl, že vrah jednal v loupežném úmyslu a taxikáře ubodal deseti ranami nožem do krku a hrudníku.
28.07.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kubiš (9 článků)
« Předchozí 1 Další »