Články k osobnosti

Pavel Kováčik

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Kováčik »
 

Nyní jsme strana podporující vládu, tak můžeme do té problematiky více mluvit. Pavel Kováčik v ČT hovořil o suchu a vodě

 
Česko schne, vody ubývá a leckde vydávají zákaz zalévání a napouštění bazénů, ani zvířata není čím krmit a úroda bude v důsledku toho nižší. Někde ale ne. Jak hodně může za sucho počasí a jak hodně špatné hospodaření zemědělců, prozradil v úterním Interview ČT24 místopředseda zemědělského výboru Poslanecké sněmovny Pavel Kováčik (KSČM).
31.07.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (252 článků)

Poche se hájil v ČT: Zeman by stejně hlasitě kritizoval i jiného nominanta ČSSD na zahraničí. Třeba Prouzu...

 
Bude, nebo nebude europoslanec Miroslav Poche (ČSSD) ministrem zahraničních věcí? Nejen na tuto otázku v úterních Událostech, komentářích České televize odpovídal sám Miroslav Poche. Slovo dostali také předseda Pirátů Ivan Bartoš a předseda poslaneckého klubu komunistů Pavel Kováčik. A takhle to dopadlo...
03.07.2018 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (252 článků) , Miroslav Poche (144 článků) , Ivan Ivan (1038 článků) , Pavel Bartoš (17 článků)

Vy komunisté nenávidíte církve, ukradli jste to a nechcete to přiznat! Brutální řež Jurečky s Kováčikem kvůli restitucím

 
V nedělní Partii televize Prima se střetli předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik a bývalý lidovecký ministr zemědělství Marian Jurečka. Ani jeden z politiků nebyl příliš nadšen z nominantů do nové Babišovy vlády. Poté se do sebe pustili kvůli církevním restitucím. Kováčik poté poukázal na zajímavý názorový obrat kancléřky Angely Merkelové. Jurečka zase apeloval na diváky, aby u zemědělských výrobků nehleděli v obchodech jen na cenu, ale také na kvalitu.
24.06.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2351 článků) , Pavel Kováčik (252 článků) , Marian Jurečka (632 článků)

Šéf komise Kováčik (KSČM): Neřeknu vám, kdo to schválil

 
Nezlevnili jsme si jídla, ale zápis ze schůze vám neukážu. Jako chytrá horákyně mluvil v rozhovoru s Aha! o aféře laciných pokrmů ve sněmovní kantýně Pavel Kováčik (62, KSČM) – šéf poslaneckého klubu »rudých« a také předseda Stálé komise pro práci Poslanecké sněmovny, která snížila přirážku ceny, za niž si zákonodárci mohou pochutnat...
15.06.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (252 článků)

Nejsme malé děti, nepostavíme se na hlavu, tvrdí Kováčik v tisku

 
Předseda poslanců KSČM Pavel Kováčik se domnívá, že budoucí vláda Andreje Babiše (ANO) nebude levicová. Jak uvedl dále, komunisté mají za důvěru udělenou menšinové vládě ANO a ČSSD získat kontrolní funkci. „Na zadní se ale stavět nebudeme,“ uvedl Kováčik. Píší o tom Novinky.cz.
08.06.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14312 článků) , Pavel Kováčik (252 článků)

Krádež, zlobí se Kalousek a chce to zastavit. Až si přečte toto, naštve se ještě víc

 
Expředseda TOP 09 Miroslav Kalousek se na svém twitterovém účtu vyjádřil ke slovům předsedy poslaneckého klubu KSČM Pavla Kováčika. A své k otázce církevních restitucí napsal i bývalý europoslanec Libor Rouček.
07.06.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6578 článků) , Pavel Kováčik (252 článků) , Libor Rouček (226 článků) , Miroslav Kováčik (12 článků)

Velvyslanec u NATO vzkázal od Moravce: Moskva proti nám vede dezinformační válku. Provokace nesmí zůstat bez odpovědi

 
V nedělních Otázkách Václava Moravce se tvrdě střetli komunista Pavel Kováčik a místopředseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Radim Fiala na jedné straně a místopředseda ODS Petr Kupka. Pánové se do sebe pořádně obuli kvli působení českých vojáků v Pobaltí. Debata to byla poměrně bouřlivá. Český velvyslanec při NATO Jiří Šedivý se rozhodl, že se k tématu také vyjádří a připomene fakta.
04.06.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (262 článků) , Pavel Kováčik (252 článků) , Radim Fiala (262 článků) , Václav Český (453 článků) , Petr Fiala (1395 článků) , Václav Svoboda (215 článků) , Petr Svoboda (527 článků) , Jiří Svoboda (340 článků) , Jiří Svoboda (340 článků) , Petr Svoboda (518 článků) , Petr Václav (770 článků) , Jiří Fiala (136 článků) , Pavel Svoboda (375 článků) , Petr Svoboda (527 článků) , Jiří Fiala (136 článků) , Pavel Svoboda (374 článků) , Pavel Fiala (97 článků) , Pavel Svoboda (375 článků) , Pavel Svoboda (375 článků) , Petr Pavel (477 článků)

Lůzo, už zase? Po pořadu Václava Moravce ovládla Česko drsná hádka

 
Buď se zdaní náhrady za církevní restituce, nebo vládu Babiše nepodpoříme, burácel v ČT v pořadu Otázky Václava Moravce komunistický poslanec Pavel Kováčik. A jeho slova nenechala chladnými ani europoslance za KDU-ČSL Tomáše Zdechovského, ani bývalého radního pro rozhlasové a televizní vysílání Petra Štěpánka. A nebyli sami, kdo se rozlítili.
04.06.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (667 článků) , Petr Štěpánek (667 článků) , Pavel Kováčik (252 článků)

Buď se zdaní náhrady za církevní restituce, nebo vládu Babiše nepodpoříme, burácel v ČT komunista Kováčik. Do toho se pustil Kupka

 
Sociální demokraté stále hlasují o účasti ve vládě, na výsledku nezáleží, protože prezident Miloš Zeman jmenuje i napodruhé Andreje Babiše premiérem. O co se pak předseda vlády opře? Stanou se přání komunistů rozkazem, nebo jsou ochotni slevit? V pořadu Otázky Václava Moravce na ČT24 diskutovali místopředseda ODS Martin Kupka, místopředseda SPD Radim Fiala a předseda poslanců KSČM Pavel Kováčik.
03.06.2018 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14312 článků) , Radim Fiala (262 článků) , Pavel Kováčik (252 článků) , Radim Fiala (262 článků) , Miloš Zeman (21707 článků) , Pavel Fiala (97 článků)

U Moravce to vřelo: KSČM jde jen o křesla, útočila ODS. Padlo i ultimátum Babišovi

 
Komunisté směřují k podpoře vlády ANO a ČSSD, pokud si tyto dvě strany po vnitrostranickém referendu sociálních demokratů plácnou. Šéf poslanců KSČM Pavel Kováčik upozornil, že existují nepřekročitelné podmínky – např. zdanění církevních restitucí. Pokud jej nová vláda prosazovat nebude, není prý o čem jednat. Podle Martina Kupky (ODS) však komunistům nejde o program, ale hlavně o křesla ve státních podnicích a úřadech.
03.06.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (252 článků)

Učitelé už nejsou autoritou, přiznal ministr školství

 
Podle učitelů by politici měli místo slibů konat a přijmout závazný a kontrolovatelný plán zvyšování platů pedagogů. Školy by také podle nich neměly být zatěžovány byrokracií. Pozvání do úterního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa na TV Barrandov k diskusi na téma školství či dlouhého sestavování vlády přijali první místopředseda KDU-ČSL a poslanec Marian Jurečka, bývalá ministryně školství a poslankyně za ČSSD Kateřina Valachová, ministr školství Robert Plaga za ANO, poslanec KSČM Pavel Kováčik a místopředseda ODS Miloš Vystrčil.
30.05.2018 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (252 článků) , Marian Jurečka (632 článků) , Pavel Soukup (133 článků)

Od Ťoka se přiznání vlastních chyb nedočkáte. Jen obviňuje, žaluje, stěžuje si a nyní odchází…

 
ROZHOVOR Šéf komunistických poslanců Pavel Kováčik vzkazuje ministrovi dopravy Danu Ťokovi k jeho nepodařenému výběrovému řízení na provozovatele českého mýta: „Experimentů už bylo dost!“ Ťokův dnes avizovaný odchod z vlády jen potvrzuje Kováčikův názor, že šlo o nejslabšího ministra dopravy v celé historii české vlády. Potvrzuje to i v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
16.05.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (252 článků)

Třešničkáři nadbíhají Babišovi, až se Marx v hrobě obrací

 
Kdyby Andrej Babiš předstoupil před kouzelné zrcadlo a zeptal se " řekni mi, kdo je pro mě nepostradatelný? " , zjevili by se v něm komunisté, drazí soudruzi Vojtěch Filip a Pavel Kováčik.
06.05.2018 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14312 článků) , Pavel Kováčik (252 článků) , Vojtěch Filip (1112 článků)

Takáč vedl v ČT debatu ke kauze Čapí hnízdo. Analytička z rozhlasu vymýšlela, jak by se mohla prokázat vina Faltýnka a dalších. Třeba takto...

 
Předsedovi poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslavu Faltýnkovi už momentálně nehrozí vězení. Státní zástupce jeho trestní stíhání v kauze Čapí hnizdo totiž ve čtvrtek zrušil. Premiér Andrej Babiš zůstává ale mezi obviněnými, v jeho případě trestní stíhání pokračuje, žalobce Babišovi stížnost proti jeho zahájení zamítl. Co to znamená pro politické partnery a jestli se tím aspoň trochu zjednoduší vládní vyjednávání, o tom v pořadu Události, komentáře na ČT24 moderovaném Danielem Takáčem promluvili místopředseda ODS Martin Kupka, předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik, analytička ČRo Jana Klímová a předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO).
04.05.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Takáč (41 článků) , Andrej Babiš (14312 článků) , Pavel Kováčik (252 článků) , Jan Klíma (15 článků)

Komunisté přijali Zemanův projev na sjezdu rozdílně

 
Komunisté přijali projev prezidenta Miloše Zemana na dnešním sjezdu KSČM rozdílně. Předseda Vojtěch Filip uvedl, že mu nevadila žádná pasáž, podle předsedy poslaneckého klubu Pavla Kováčika odpovídal prezidentovým názorům. Marta Semelová, jež patří k radikálnímu křídlu ve straně, pokládá Zemanovo vystoupení za jednostranné, shrnula ČTK.
21.04.2018 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (252 článků) , Vojtěch Filip (1112 článků) , Miloš Zeman (21707 článků) , Marta Semelová (274 článků)

Kalousek: „Zeman je s komunisty jedna ruka.“ A hádal se, zda chtěl sám s KSČM vládnout

 
KSČM svolala na sobotu do Nymburku svůj sjezd, na kterém se má rozhodnout o jejím dalším směřování. Favoritem na vedení zůstává Vojtěch Filip, komunisté se těší i na vystoupení prezidenta Miloše Zemana. Právě s komunisty se tento týden několikrát ve Sněmovně dohadoval Miroslav Kalousek (TOP 09). Pavel Kováčik na něj však vytáhl, že i on mohl být v jedné vládě s komunisty. Za Jiřího Paroubka (ČSSD), který proslul slovy, že by zákony schvaloval s komunisty i Marťany.
21.04.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků) , Miroslav Kalousek (6578 článků) , Pavel Kováčik (252 článků) , Vojtěch Filip (1112 článků) , Miloš Zeman (21707 článků) , Miroslav Kováčik (12 článků)

Filip (KSČM): Mne zas překvapili eurohujeři, kteří měli najednou protievropská stanoviska

 
Projev na 12. schůzi Poslanecké sněmovny dne 19. 4. 2018 k návrhu poslanců Vojtěcha Filipa, Pavla Kováčika, Miloslavy Vostré, Stanislava Grospiče a Květy Matušovské na vydání zákona o zrušení zákazu dodávek pro jadernou elektrárnu Búšehr
19.04.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (147 článků) , Pavel Kováčik (252 článků) , Stanislav Grospič (124 článků) , Vojtěch Filip (1112 článků) , Květa Matušovská (11 článků)

Bartošek (KDU-ČSL): Překvapila mne neschopnost vystoupit a veřejně zdůvodnit stanovisko vlády

 
Projev na 12. schůzi Poslanecké sněmovny dne 19. 4. 2018 k návrhu poslanců Vojtěcha Filipa, Pavla Kováčika, Miloslavy Vostré, Stanislava Grospiče a Květy Matušovské na vydání zákona o zrušení zákazu dodávek pro jadernou elektrárnu Búšehr
19.04.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (147 článků) , Pavel Kováčik (252 článků) , Stanislav Grospič (124 článků) , Vojtěch Filip (1112 článků) , Květa Matušovská (11 článků)

Němcová (ODS): Více, než českým zájmům slouží navrhovatelé zrušení tohoto zákona zájmům Ruska

 
Projev na 12. schůzi Poslanecké sněmovny dne 19. 4. 2018 k návrhu poslanců Vojtěcha Filipa, Pavla Kováčika, Miloslavy Vostré, Stanislava Grospiče a Květy Matušovské na vydání zákona o zrušení zákazu dodávek pro jadernou elektrárnu Búšehr
19.04.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (147 článků) , Pavel Kováčik (252 článků) , Stanislav Grospič (124 článků) , Vojtěch Filip (1112 článků) , Květa Matušovská (11 článků)

Kalousek: To Milošovi nemůžete udělat! Zamítněme ten návrh zákona

 
Projev na 12. schůzi Poslanecké sněmovny dne 17. 4. 2018 k návrhu poslanců Vojtěcha Filipa, Pavla Kováčika, Miloslavy Vostré, Stanislava Grospiče a Květy Matušovské na vydání zákona o zrušení zákazu dodávek pro jadernou elektrárnu Búšehr
17.04.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (147 článků) , Pavel Kováčik (252 článků) , Stanislav Grospič (124 článků) , Vojtěch Filip (1112 článků) , Květa Matušovská (11 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »