Články k osobnosti

Pavel Holík

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Holík »
 

Holík (SPD): Digitalizace? Stejně musím odevzdávat každý kvartál daňové přiznání

 
Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny ČR dne 8. 11. k návrhu poslanců Barbory Kořanové, Martina Kupky, Ivana Bartoše, Pavla Jelínka, Pavla Kováčika, Jana Chvojky, Jana Bartoška, Heleny Langšádlové, Věry Kovářové a dalších na vydání zákona o právu na digitální služby a o změně některých zákonů
08.11.2019 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (278 článků) , Helena Langšádlová (260 článků) , Jan Holík (7 článků) , Pavel Holík (5 článků) , Pavel Bartoš (37 článků)

Lener vrací úder! Tahle kampaň přerůstá hranici fair play

 
Po vyřazení české hokejové dvacítky ve čtvrtfinále MS se strhla velká mediální mela. Pavel Zacha starší, otec jedné z největších českých hvězd, se tvrdě opřel do způsobu vedení českého hokeje. Podobně kritický byl i bývalý kouč dvacítky Jaroslav Holík. Kritická slova se sypala i na hlavu šéftrenéra svazu Slavomíra Lenera, který se proti ostrým výrokům ohradil.
06.01.2015 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Holík (58 článků) , Slavomír Lener (23 článků) , Pavel Holík (5 článků)

Otec hokejisty nakydal špínu na Lenera a svaz. KDE JE PRAVDA?

 
Česká hokejová reprezentace do 20 let vypadla na mistrovství světa ve čtvrtfinále se Slovenskem a místo boje o medaile přišla na řadu tvrdá kritika. Nejvíce se do všeho obul Pavel Zacha starší, otec české hvězdy Pavla Zacha mladšího. A olej do ohně přilil i bývalý trenér Jaroslav Holík, který s hokejovou dvacítkou získal v roce 2001 zlato. Mají podle vás tihle dva pánové pravdu, nebo ne a svazoví činovníci dělají svou práci dobře?
05.01.2015 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Holík (58 článků) , Pavel Holík (5 článků)

Lobboval jsem, přiznává Babišův člověk

 
Jaroslav Faltýnek, nový místopředseda Babišova hnutí ANO 2011, pracoval zhruba rok a půl jako náměstek poslance Pavla Holíka (ČSSD), jak zjistil on-line deník Týden.cz. Asistenti mají mimo jiné tu výsadu, že se mohou volně pohybovat v rámci Poslanecké sněmovny.
08.08.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Holík (5 článků) , Jaroslav Holík (58 článků)

Sněmovna navrhla na vyznamenání Motejla, Pafka i Holíka

 
Poslanci se dnes zabývali návrhem na udělení státních vyznamenání. Předběžný seznam čítá 27 jmen. Mezi nimi je chirurg Pavel Pafko, bývalý hokejista Jaroslav Holík nebo kytarista Lubomír Brabec. Poslanci navíc doporučili prezidentovi Václavu Klausovi posmrtně ocenit někdejšího předsedu Nejvyššího soudu a prvního českého ombudsmana Otakara Motejla.
15.06.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9757 článků) , Otakar Motejl (103 článků) , Jaroslav Holík (58 článků) , Jaroslav Brabec (39 článků) , Pavel Holík (5 článků)
« Předchozí 1 Další »