Články k osobnosti

Pavel Fiala

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Fiala »
 

Tam byla EU bohyně! Odešla z TOPky i Milionu chvilek. Xaverovi odhalila vše

 
Byla v TOP 09, ale pak se s nimi rozešla. „Pro ně byla Evropská unie prostě bohyní,“ uvedla současná členka ODS Andrea Novotná důvod odchodu. Stanjura s Fialou jsou podle ní „měkcí“ a nejsou to „chlapi s koulema“. A k měkkému křídlu ODS řadí i Miroslavu Němcovou. Sama se identifikuje s Janem Zahradilem. Pavel Novotný by podle ní rozzářil Sněmovnu a Milion chvilek si myslí, že mluvit s lidmi je populismus a tak přesvědčuje přesvědčené. „My jsme tady měli totalitu, my jsme tu měli komunismus, oni ne, oni nevědí, co to je, tak je to pro ně samozřejmě strašně atraktivní, když vidí to rovnostářství,“ prohlásila o západní Evropě.
21.07.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (979 článků) , Miroslava Němcová (1522 článků) , Jan Zahradil (606 článků) , Andrea Němcová (22 článků) , Pavel Fiala (135 článků) , Andrea Sama (7 článků) , Sam Sam (230 článků)

Zeman dnes jmenuje předsedu Nejvyššího soudu, není známo koho

 
Prezident Miloš Zeman dnes odpoledne jmenuje nového předsedu Nejvyššího soudu (NS). Dosud není známo, kdo je vybraným kandidátem. Funkce se uvolnila letos v únoru, kdy se dosavadní šéf soudu Pavel Šámal stal ústavním soudcem. Soud řídí jeho místopředseda Roman Fiala. O výběru a jmenování předsedy NS rozhoduje prezident. Jedinou podmínkou je, že musí vybírat ze stávajících soudců NS. Funkční období předsedy je desetileté.
20.05.2020 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24049 článků) , Pavel Roman (303 článků) , Pavel Fiala (135 článků)

Už jen dva kroky zbývají Pavlovi Novotnému, aby dotáhl, o čem se mluví v nejvyšších patrech politiky. Nečekaná hra o Fialu se štemplem slabosti a výsměchu

 
„Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě a starosta městské části“ – to je claim, který už řadu let používá Pavel Novotný (ODS) na svém profilu na ParlamentníchListech.cz. Původně zábavná hra, nadsázka a ostré direkty na všechny strany ovšem přešly do zcela jiné roviny. Teď už se nehovoří o Pavlovi Novotném bez souvislostí. Rovnítko se dává především mezi jeho chování a budoucnost ODS. V rámci aktuálního dění zaznamenala naše redakce hned několik postřehů, které prstem ukazují i na předsedu ODS Patra Fialu. Ne příliš lichotivě.
15.05.2020 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (979 článků) , Pavel Fiala (135 článků)

Co na to Petr Fiala? Už i známý magazín se pustil do Pavla Novotného. Temná slova o ODS

 
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný je trnem v oku komentátora Oldřicha Tichého na serveru Reflex.cz. Podle jeho slov je nemorální, vulgární a prodejný pozér. "Z mé ODS udělal mrtvou partaj," uvedl.
14.05.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1664 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Oldřich Tichý (32 článků) , Pavel Fiala (135 článků)

Pavel Novotný přišel k rozumu? Nečekané prohlášení. Nejen k válce v ODS

 
Koho potřebuje ODS více, europoslance Jana Zahradila, nebo starostu Pavla Novotného? Tuto otázku položil komentátor Petr Honzejk. A Pavel Novotný už prosí, aby lidé hlasovali pro Zahradila. „Oni se mě bojí, protože mám dva zápisy v rejstříku a mohl bych někoho přeskočit. A tohle fakt ten obraz nezmění. Potřebuju, aby se mě přestali bát a začali mi naslouchat. Chci, aby mě celá strana měla ráda a všichni mi přáli a podporovali mě! Takhle se to ale nestane,“ prosil komentátora a další, zatímco Zahradil se radoval, že vyhrát Honzejkovu anketu je pro Novotného nejlepší vysvědčení. A přišel i výsměch Petru Fialovi.
13.05.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1664 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Jan Zahradil (606 článků) , Pavel Fiala (135 článků)

„Spratek“ Novotný chce do Sněmovny. Ať zapomene na vulgarity, varuje ODS

 
Volby do Sněmovny jsou sice až za rok a půl, už teď se hlásí ale první zájemci. O kandidaturu si otevřeně řekl kontroverzní starosta pražských Řeporyjí, tou dobou pod policejní ochranou Pavel Novotný. Se svým ostrým jazykem chce být příští podzim na pražské kandidátce ODS. O svých politických ambicích se rozpovídal pro iDnes.cz. Blesk Zprávám svůj úmysl kandidovat potvrdil. Šéf strany Petr Fiala si to za určitých podmínek umí představit.
08.05.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1664 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Pavel Fiala (135 článků)

Falešný Fiala maluje obývák v obleku. To je tu běžné. Podívejte na Babiše! Řezník z Trikolóry účtuje

 
ROZHOVOR Mimořádná situace žádá mimořádná opatření. Ovšem dlouhodobě dělá vláda pod vedením ANO nekoncepční a zmatené kroky, říká klatovský živnostník Pavel Havlíček. „Vláda na jedné straně slibuje pomoc, a na straně druhé hrozí pokutami těm živnostníkům, kteří pomoc přijmou a ‚financ úředníkům‘ se to nebude líbit,“ zmiňuje provozovatel řeznictví a uzenářství U Pavlíka. Prozradil také, proč se stal členem hnutí Trikolóra, jehož výraznou tváří a lídrem je Václav Klaus mladší.
28.04.2020 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9962 článků) , Václav Fiala (83 článků) , Pavel Fiala (135 článků) , Václav Pavlík (4 články)

Tak ten lék sežeňte vy, Kalousku, Fialo, Bartoši, Pekarová! Právník se opřel do opozice

 
Právník Pavel Hasenkopf na svém facebooku vyzývá některé z opozičních politiků, aby vyjednali další dávky experimentální látky proti koronaviru Remdesivir do České republiky. Podotýká, že takto nyní mají opoziční politici možnost „srovnat skóre pomoci Čína : Západ na 1:1“. Zájem o léčbu tímto preparátem projevuje několik českých nemocnic, ale firma Gilead, která Remdesivir vyvinula, jej však přestává, až na výjimky, odesílat.
27.03.2020 20:46 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Fiala (135 článků) , Pavel Bartoš (39 článků)

Šéf ODS vystavil snímek „mladých a aktivních členů". Jenže foťák zamířil úplně jinam. Všiml si toho jediný člověk a mlčet nezůstal

 
Konec Pavla Novotného v ODS? Ze stanov prý není jasné, zda po pravomocném rozsudku zaniká členství automaticky. „Členství v takovém případě zanikne až pravomocným rozhodnutím některého z uvedených orgánů strany o zrušení členství, nikoli tedy již vlastním pravomocným odsouzením. V tomto případě nechám – v souladu se stanovami – toto rozhodnutí na členech jeho místního sdružení,“ vzkázal Petr Fiala. Předsedou místního členství je však sám starosta Řeporyjí Pavel Novotný.
29.02.2020 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1664 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Pavel Fiala (135 článků)

Leda by si to Pavel Novotný udělal sám. Petr Fiala se vyjádřil k budoucnosti ODS

 
Konec Pavla Novotného v ODS? Dle serveru DeníkN.cz to není jisté. Ze stanov prý není jasné, zda po pravomocném rozsudku zaniká členství automaticky. „Členství v takovém případě zanikne až pravomocným rozhodnutím některého z uvedených orgánů strany o zrušení členství, nikoli tedy již vlastním pravomocným odsouzením. V tomto případě nechám – v souladu se stanovami – toto rozhodnuti na členech jeho místního sdružení,“ vzkázal Petr Fiala. Předsedou místního členství je však sám starosta Řeporyjí Pavel Novotný.
28.02.2020 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1664 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Pavel Fiala (135 článků)

Starosta Novotný byl pravomocně odsouzen. Poletí z ODS? Pod Fialou už se to vážně řeší

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný byl podle serveru iDNES pravomocně odsouzen. Šlo o kauzu s Markem Vítem. „Jde o pravomocný rozsudek. A jelikož podle stanov ODS zaniká členství ve straně z důvodu ‚pravomocného odsouzení člena pro úmyslný trestný čin‘, mohu se zeptat, co teď bude následovat?“ ptal se publicista Josef Provazník na Facebooku. „Mohu se vsadit, že bude následovat nic,“ napsala kandidátka na první místopředsedkyni ODS.
27.02.2020 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (979 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Pavel Marek (271 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Pavel Marek (287 článků) , Pavel Fiala (135 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Vře to: Kde byl Fiala? Asi mu to Pavel Novotný zapomněl poradit. Babiš prý maskoval prů*er

 
Již hodně dlouho je v českých médiích slyšet názor, že Petr Fiala je velice slabý lídr nejsilnější opoziční strany. A nyní se objevila konkrétní výtka za zmeškanou příležitost, tedy víkendový hackathon, na který se premiér přijel podívat. Když měl Fiala v Radiožurnálu vysvětlit, proč se nezúčastnil on, řekl, že není odborník na IT. A že Andrej Babiš také ne, ale přesto tam politické body ulovil? „Nevím, zda z toho premiér těžil. Já ten dojem neměl,“ prohlásil předseda ODS. A komentáře se jen hrnuly.
29.01.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18967 článků) , Petr Fiala (1664 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Pavel Fiala (135 článků)

Šéf ODS jde do boje proti klaunům - a v partaji má toho největšího

 
Na kongresu občanských demokratů se předvedly dva různé politické styly. Jeden prezentoval předseda strany Petr Fiala, a druhý starosta městské části Praha – Řeporyje Pavel Novotný. Nakolik jsou kompatibilní a který z nich má budoucnost? Porazí Fiala politické klauny, proti kterým vyhlásil tažení, anebo ho jednoho dne jeden takový klaun nahradí?
22.01.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1664 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Pavel Fiala (135 článků)

Antonín Rašek: Jak nikým neohrožovaný předseda ODS může ohrozit celou opozici

 
Na 29. kongresu ODS byl Petr Fiala jediným kandidátem s velkou naději na znovuzvolení. To se stalo realitou, bylo proti němu jen 35 delegátů. Vytáhl stranu z nejhoršího. Propadla první místopředsedkyně Alexandra Udženija, a ještě drtivěji řeporyjský starosta Pavel Novotný se 65 hlasy. Strana si tak prošla svou malou Charybdou a Scyllou. Volební úspěch Petra Fialu povzbudil dál stát v čele politické alternativy.
21.01.2020 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1664 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Antonín Novotný (25 článků) , Antonín Novotný (25 článků) , Pavel Fiala (135 článků) , Pavel Antonín (56 článků)

Antonín Rašek: Jak nikým neohrožovaný předseda ODS může ohrozit celou opozici

 
Na 29. kongresu ODS byl Petr Fiala jediným kandidátem s velkou naději na znovuzvolení. To se stalo realitou, bylo proti němu jen 35 delegátů. Vytáhl stranu z nejhoršího. Propadla první místopředsedkyně Alexandra Udženija, a ještě drtivěji řeporyjský starosta Pavel Novotný se 65 hlasy. Strana si tak prošla svou malou Charybdou a Scyllou. Volební úspěch Petra Fialu povzbudil dál stát v čele politické alternativy.
21.01.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1664 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Antonín Novotný (25 článků) , Antonín Novotný (25 článků) , Pavel Fiala (135 článků) , Pavel Antonín (56 článků)

V ODS „dotáhli“ SPD. Novotný si posteskl, Fiala ví o nedostatku, ozval se i Langer

 
Vedení občanských demokratů je po sobotním kongresu ryze mužskou záležitostí. Poté, co delegáti dali červenou kartu dosavadní první místopředsedkyni Alexandře Udženiji, není v předsednictvu žádná žena. Do „milované“ ODS se proto strefuje i řeporyjský starosta Pavel Novotný. Vedle ODS nemají ve vedení zastoupení ženy z parlamentních stran už jen v SPD.
21.01.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (979 článků) , Pavel Fiala (135 článků)

Kubera byl můj vzor, díky němu kouřím v kanceláři, vzpomínal Pavel Novotný. Je zde i FOTO

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný na sobotním sjezdu ODS tvrdě kritizoval své spolustraníky z regionů a nevyhýbal se při tom ani používání hanlivých výrazů. Chtěl tím prý ostatní vyburcovat, aby se zamysleli, jak lépe a viditelněji pomáhat straně. Podle svých slov rád stranu sám opustí, když mu předseda Petr Fiala naznačí, že ODS škodí. Novotný také vyjádřil důvěru, že ODS může vyhrát parlamentní volby za necelé dva roky a že se do deseti let může stát starostou Prahy.
21.01.2020 03:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1664 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Pavel Fiala (135 článků) , Pavel Kubera (44 článků)

Kubera byl můj vzor, díky němu kouřím v kanceláři, vzpomínal Pavel Novotný. Je zde i FOTO

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný na sobotním sjezdu ODS tvrdě kritizoval své spolustraníky z regionů a nevyhýbal se při tom ani používání hanlivých výrazů. Chtěl tím prý ostatní vyburcovat, aby se zamysleli, jak lépe a viditelněji pomáhat straně. Podle svých slov rád stranu sám opustí, když mu předseda Petr Fiala naznačí, že ODS škodí. Novotný také vyjádřil důvěru, že ODS může vyhrát parlamentní volby za necelé dva roky a že se do deseti let může stát starostou Prahy.
20.01.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1664 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Pavel Fiala (135 článků) , Pavel Kubera (44 článků)

„Modrý pták s pochroumanými křídly.“ Politici komentují kongres ODS

 
Lídři opozičních stran gratulují na sociálních sítích Petru Fialovi k dnešnímu znovuzvolení předsedou občanských demokratů. Zatímco Ivan Bartoš (Piráti), Marek Výborný (KDU-ČSL), Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) či Vít Rakušan (STAN) se těší na další spolupráci, předseda poslanců KSČM Pavel Kováčik popřál Fialovi rozumnou míru ambicí a umění vnímat i názory druhých. Zprávu přinesla ČTK.
19.01.2020 03:26 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1664 článků) , Pavel Kováčik (286 článků) , Vít Rakušan (83 článků) , Pavel Marek (271 článků) , Pavel Marek (287 článků) , Pavel Fiala (135 článků) , Ivan Ivan (1528 článků) , Pavel Bartoš (39 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »