Články k osobnosti

Pavel Fiala

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Fiala »
 

Politici na dovolené: Babiš vyrazil s dětmi na kolo, Fiala i Zeman dodrží tradici a Schillerová si chce užít vnoučata

 
Letní prázdniny se netýkají pouze dětí, ale také českých politiků. Ti se pomalu, ale jistě chystají na dlouho očekávanou dovolenou, kdy vypnou hlavu od všech povinností a užijí si zasloužený odpočinek s těmi nejbližšími. Zatímco Andrej Babiš si už aktuálně užívá chvíle se svými dětmi, jak se pochlubil na sociálních sítích, jiní politici si teprve balí kufry. Kam vyrazí premiér Petr Fiala, Alena Schillerová či prezident Petr Pavel? 
05.07.2024 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26376 článků) , Petr Fiala (6558 článků) , Petr Pavel (2948 článků) , Pavel Fiala (385 článků) , Kam Kam (670 článků)

Co čeká Ukrajinu: Kompromis, dočasná okupace. Faktor Trump. Petr Pavel tuší jednání o míru

 
Jaká by měla být nová strategie Severoatlantické aliance vůči Rusku? Co vyplývá pro Ukrajinu i pro její spojence z aktuálního vývoje na frontě? Chystá prezident Petr Pavel po schůzce k zahraniční politice další společná setkání s Petrem Fialou a s Andrejem Babišem? Hostem 20 minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl prezident Petr Pavel.
04.07.2024 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26376 článků) , Petr Fiala (6558 článků) , Petr Pavel (2948 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Premiér Fiala jednal s dalšími nejvyššími ústavními činiteli o zahraniční politice

 
Předseda vlády ČR Petr Fiala se v pondělí 1. července 2024 zúčastnil na Pražském hradě pravidelného setkání nejvyšších ústavních činitelů k zahraničně politickým tématům. Prezident republiky Petr Pavel kromě premiéra přivítal předsedu Senátu Miloše Vystrčila, předsedkyni Poslanecké sněmovny Markétu Pekarovou Adamovou, ministra zahraničních věcí Jana Lipavského a tentokrát také ministryni obrany Janu Černochovou.
02.07.2024 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6558 článků) , Jana Černochová (1001 článků) , Petr Pavel (2948 článků) , Jan Fiala (525 článků) , Jan Fiala (525 článků) , Pavel Fiala (385 článků) , Miloš Fiala (76 článků)

Pavel zkrotil Babiše ohledně Ukrajiny: Možná se zase vymluví na akustiku, nevěří opozici Šándor

 
Na Pražském hradě se v týdnu odehrávala zajímavá scéna: znesváření premiér Petr Fiala a lídr nejsilnější opoziční strany Andrej Babiš se zde setkali s prezidentem Petrem Pavlem. Po schůzce pak dali možná dost překvapivě najevo, že spolu ohledně války na Ukrajině víceméně souhlasí, a to přes všechna dosavadní „chcimírská“ prohlášení ANO. „Ještě se možná dozvíme, že tam byla špatná akustika,“ nevěří opozici ve vyjádření pro eXtra.cz bezpečnostní poradce, generál Andor Šándor.
01.07.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26376 článků) , Petr Fiala (6558 článků) , Petr Pavel (2948 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Fiala i Babiš u Pavla. Výstup: Rusko je největší hrozba pro ČR

 
Prezident Petr Pavel po jednání o bezpečnosti s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS), se šéfem ANO a expremiérem Andrejem Babišem a s místopředsedou ANO Karlem Havlíčkem novinářům sdělil, že největší bezpečnostní hrozbou pro Česko i pro Evropu je Rusko.
25.06.2024 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26376 článků) , Petr Fiala (6558 článků) , Petr Pavel (2948 článků) , Karel Fiala (280 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Novotný zůstává a Fiala to schytává: Neumí si uklidit ani v Řeporyjích, pošklebuje se Havlíček

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný zůstává členem ODS. Vyloučení ze strany mu hrozilo za ostré výroky na adresu Aničky Slováčkové, která bojuje s rakovinou. Výkonná rada strany však návrh na vyloučení kontroverzního politika ani neřešila a vzala na vědomí jeho omluvu. Krok kritizují nejen opoziční politici. "Pane Petře Fialo, vy si nedokážete udělat pořádek ani v Řeporyjích a snažíte se nám sdělit, že máte pod kontrolou hybridní hrozby z Ruska?" napsal na sociální síti X poslanec Karel Havlíček (ANO).
12.06.2024 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1359 článků) , Karel Fiala (280 článků) , Karel Fiala (169 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Šéfové NATO a americké diplomacie ocenili ČR za pomoc Ukrajině i obranné výdaje

 
Generální tajemník Severoatlantické aliance Jens Stoltenberg i šéf americké diplomacie Antony Blinken dnes před začátkem neformálního summitu ministrů zahraničí zemí NATO v Praze označili Česko za spolehlivého partnera a spojence. Oba ocenili také českou muniční iniciativu a další pomoc Ukrajině, která více než dva roky čelí ruské agresi. Premiér Petr Fiala (ODS) po setkání se Stoltenbergem zopakoval, že Česko plní od letošního roku závazek dvou procent výdajů hrubého domácího produktu (HDP) na obranu a bude ho splňovat i v dalších letech. Řekl také, že od června budou každý měsíc na Ukrajinu proudit desetitisíce kusů dělostřelecké munice. Prezident Petr Pavel odpoledne na Pražském hradě udělil Stoltenbergovi Řád Tomáše Garrigua Masaryka.
31.05.2024 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6558 článků) , Petr Pavel (2948 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Jste mistři celého světa, ujistil Pavel hokejisty. Je správně, že tu Rusové nebyli

 
Zlatí hokejisté, které ve středu přijal v Kramářově vile premiér Petr Fiala (ODS), navštívili ve čtvrtek prezidenta Petra Pavla na Pražském hradě. Ten při této příležitosti prohlásil, že je dobře, že se ruští hokejisté šampionátu neúčastnili. Reagoval tak na zaznívající hlasy, které tvrdí, že kvůli chybějícímu Rusku byl šampionát neúplný, a české zlato tak nemá váhu.
30.05.2024 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6558 článků) , Petr Pavel (2948 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Pavel Novotný se neudržel a opět provokuje: Sdílel koláž, která si utahuje z Petra Fialy

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný je těsně před vyloučením z ODS za své hanlivé výroky na adresu Aničky Slováčkové, o které napsal, že nemá žádnou šanci a zemře. Politik se sice omluvil, ale podle jeho příspěvků na sociálních sítích celou kauzu zase tak vážně asi nebere. Na svém účtu nyní sdílel koláž od TMBK, která si utahuje z apelu Petra Fialy, aby ze strany odešel.
30.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6558 článků) , Pavel Novotný (1359 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Liška s Polákovou překvapili na hokejovém šampionátu. Po rozchodu přišli spolu, došlo i na polibek

 
Hokejový zápas Česka proti USA byl plný nadšených fanoušků a také známých osobností. Nechyběli nejen premiér Petr Fiala s Markétou Pekarovou Adamovou nebo hokejová legenda Jaromír Jágr s partnerkou Dominikou Branišovou, ale na napínavý čtvrtfinálový zápas dorazili nečekaně pospolu také bývalí partneři Pavel Liška a Bára Poláková, jak je patrné z jejich Instagramů.
24.05.2024 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3181 článků) , Pavel Liška (289 článků) , Petr Fiala (6558 článků) , Barbora Poláková (292 článků) , Pavel Fiala (385 článků) , Markéta Poláková (4 články)

Pavel se zranil na motorce, zranění nejsou vážná, je na pozorování v ÚVN

 
Prezident Petr Pavel se zranil při jízdě na motorce. Zranění nejsou vážná, ale vyžádají si krátké pozorování v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) v Praze. Na síti X to dnes večer  oznámila  prezidentská kancelář. Více informací Hrad zveřejní, až je bude mít k dispozici. Mluvčí ÚVN Jitka Zinke na dotaz ČTK potvrdila, že nemocnice přijala a ošetřila prezidenta, který tam zůstává na pozorování. Délku hospitalizace zatím neupřesnila. Policie nehodu nevyšetřuje, protože se stala na uzavřeném sportovním okruhu. Brzké uzdravení  popřál  prezidentovi mimo jiné premiér Petr Fiala (ODS).
24.05.2024 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6558 článků) , Petr Pavel (2948 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Drsný pád Pavla Novotného. Musí se omluvit Zemanovi, Fiala mu dal nůž na krk

 
Pavel Novotný (ODS) čelí dalšímu problému. Obvodní soud pro Prahu 5 mu podle serveru iDnes.cz nařídil omluvit se exprezidentovi Miloši Zemanovi za to, že ho urážel na TikToku a přál mu smrt. Mezitím premiér Petr Fiala (ODS) uvedl, že mu dříve Novotný slíbil, že když ho vyzve, odejde sám ze strany. Novotný to doposud neučinil.
23.05.2024 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6558 článků) , Pavel Novotný (1359 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Fiala a Pavel. A co bude teď. Milan Žitný po atentátu na Fica

 
„I prezident Pavel a premiér Fiala přispěli svými hloupými a nekompetentními výroky do nevraživé atmosféry a v Cintulovi mohli podpořit pocit, že ten Fico je skutečně nebezpečný ďábel, s nímž se slušní politici nestýkají.“ To po atentátu na premiéra Roberta Fica vzkazuje do ČR přední slovenský publicista Milan Žitný. ParlamentnímListům.cz předestřel, co v praktické rovině čeká slovenskou politiku.
16.05.2024 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (1336 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Hnůj. Obří kupa. Pavel Novotný ji má před úřadem

 
Po premiéru Petru Fialovi se dočkal i starosta Prahy-Řeporyjí Pavel Novotný (ODS). Zemědělci mu před úřad městské části přivezli v úterý brzy ráno obří kupu hnoje. Máme spolu nevyřízené účty, vzkázali mu tím.
14.05.2024 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6558 článků) , Pavel Novotný (1359 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Chyťte se za rypák, vytáhněte si ho z ... Vyoral kvůli Novotnému rozjel peklo

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Podle komentátora bychom se neměli cítit útoky primitivů, jako je Pavel Novotný, dotčeni. Nicméně, dává za pravdu Kateřině Konečné, která si vzpomněla na to, jak se s Novotným fotil prezident Pavel, premiér Fiala nebo prezidentská kandidátka Nerudová. „Nejen ti, které Konečná označila, by se jednou měli chytit za rypák a vytáhnout si ho z řitního otvoru,“ vzkazuje. A táže se, co by se asi stalo, kdyby Pavel Novotný ochutnal vlastní medicínu...
03.05.2024 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1359 článků) , Kateřina Konečná (558 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

„Udělejte mír.“ Marta Semelová vzpomněla na Čapka. Vláda? Záruka války

 
„To, co předvádí naši představitelé, ať už prezident Pavel, premiér Fiala, ministr zahraničí Lipavský, ministryně obrany Černochová, přilévá olej do válečného ohně místo toho, aby se nabádalo k mírovému jednání. Zároveň se zapomíná, co předcházelo konfliktu,“ sdělila o válce na Ukrajině pražská komunistka Marta Semelová. ParlamentníListy.cz byly na „rudé“ oslavě 1. máje, tedy Svátku práce.
01.05.2024 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Semelová (292 článků) , Pavel Fiala (385 článků) , Pavel Čapek (64 článků)

Kavij (KSČM): Česká republika směřuje do války

 
Česká republika směřuje do války. Žene jí tam svými projevy a svými činy prezident Petr Pavel, premiér Fiala s celou „pětidemoliční vládou“, a hlavně ministr zahraničních věcí Jan Lipavský. To vše za masivní podpory českých veřejnoprávních, ale i soukromých médií, ovládaných pravicí a liberály.
25.04.2024 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Jan Fiala (525 článků) , Jan Fiala (525 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Opravdoví „dezoláti“ jsou v současné hrůzovládě. Černocký o Fialovi a notičkách od CIA

 
„Rozčarování z EU narůstá. Volby třeba na Slovensku anebo v Nizozemsku to jasně prokazují,“ říká publicista Pavel Černocký. Zmiňuje Green Deal i migrační pakt. „Dluhy, kam se podíváš, hospodářství v úpadku, pro důchodce peníze nejsou….,“ hodnotí pak situaci v ČR. Dostal se i k České televizi a řekl, jak si podle něj vede pod vedením nového ředitele. V souvislosti se seriály „To se vysvětlí, soudruzi!“ a „Volha“ padla slova jako „slátanina“ nebo „fraška“.
23.04.2024 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Fiala (385 článků)

Fiala, Lipavský i Pavel zmínili v přání Pellegrinimu pokračování dobrých vztahů

 
Premiér Petr Fiala (ODS) pogratuloval Peteru Pellegrinimu k vítězství ve slovenských prezidentských volbách. Na síti X  uvedl , že věří v další rozvíjení výborných a hlubokých vztahů mezi Českou republikou a Slovenskem. Ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti)  věří , že Pellegrini bude v nové pozici plně podporovat česko-slovenskou spolupráci a bude zárukou pevného zakotvení Slovenska v evropských a transatlantických strukturách. Prezident Petr Pavel pak  věří , že s novým slovenským prezidentem navážou na tradici mimořádně dobrých sousedských vztahů, česká hlava státu bude se těšit na konstruktivní spolupráci.
08.04.2024 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6558 článků) , Petr Pavel (2948 článků) , Jan Fiala (525 článků) , Jan Fiala (525 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Názory pomatence. A toto je vládní poradce. Expert Svobodných hovoří o mozcích vymytých z hlav

 
„Evropa je naivní. Válka na Ukrajině je i obchodní válkou, kdy Rusko vytlačuje Ukrajinu z jejich tradičních trhů a nahrazuje ji často dumpingovými cenami,“ říká mimo jiné Pavel Šrámek, zemědělský expert Svobodných. V rozhovoru pro ParlametníListy.cz potvrdil, že právě válečný konflikt na Ukrajině dramaticky mění mezinárodní obchod s komoditami a jejich dodavatelské řetězce. „Jestli premiér Fiala neumí jednat pod tlakem, tak bych mu doporučil vrátit se zpět do školy. Tam mu snad vysvětlí, že čeští zemědělci jsou pod obrovským tlakem,“ říká Šrámek.
04.04.2024 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Fiala (385 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »