Články k osobnosti

Pavel Drobil

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Drobil »
 

Petra Buzková prý vykšeftovala od státu více než 6 milionů korun

 
Bývalí ministři Pavel Drobil, Pavel Němec a Petra Buzková se i po odchodu z politiky mají dobře. Živí se právním poradenstvím pro státní firmy a instituce. Za hodinu si podle všeho účtují až tři tisíce korun. Pro stát „pracuje“ také bývalý ministr Cyril Svoboda, jehož institut získal 1,6 milionu korun na školení v oblasti inkluze. Píše to server Blesk.cz.
02.11.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Petra Buzková (54 článků) , Cyril Svoboda (393 článků) , Pavel Němec (69 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Pavel Němec (17 článků) , Petr Svoboda (597 článků) , Petr Svoboda (588 článků) , Petr Svoboda (597 článků) , Petra Svoboda (171 článků)

Exministři radí za miliony. Drobil, Němec i Buzková opět „makají“ pro stát

 
Konec v politice zdaleka nemusí znamenat vyschlý přísun peněz ze státní kasy. Zlatou žílou, kde se dají utržit miliony z eráru, je zejména právní poradenství, jak můžou potvrdit bývalí ministři Petra Buzková, Pavel Drobil nebo Pavel Němec. Jejich advokátní kancléře si státním firmám a institucím účtují až 1400 až 3000 korun za hodinu. Pětinásobný ministr Cyril Svoboda zase pro svůj institut získal 1,6 milionu korun na školení v oblasti inkluze. Blesk.cz to zjistil z registru smluv.
02.11.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Buzková (54 článků) , Cyril Svoboda (393 článků) , Pavel Němec (69 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Pavel Němec (17 článků) , Petr Svoboda (597 článků) , Petr Svoboda (588 článků) , Petr Svoboda (597 článků) , Petra Svoboda (171 článků)

Staří ODSáci se vracejí, píší noviny. Myslí tyto funkcionáře

 
Nová ODS trochu stárne. Jak píše MF Dnes, zatímco se hledají noví kádři na kandidátky do sněmovních voleb, jedno vlivné místo ve straně obsadilo jméno z doby, na kterou by strana raději zapomněla. Jde o exministra životního prostředí Pavla Drobila, jenž nově šéfuje ODS v Moravskoslezském kraji.
07.03.2017 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků)

Exministr Drobil z ODS: Já jsem neukradl ani korunu, pane Babiši. Poškodil mě udavač Michálek

 
Bývalý místopředseda ODS a exministr životního prostředí Pavel Drobil v textu, který zaslal serveru ParlamentníListy.cz, reaguje na blog ministra financí a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. V něm Babiš kritizuje Drobila za jeho nelichotivé vyjádření na adresu Richarda Vereše, osmnáctiletého předsedy městské organizace hnutí ANO v Ostravě.
15.07.2014 11:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19452 článků) , Pavel Drobil (380 článků)

Andrej Babiš se pustil do exministra Drobila: Dělá si z nás blázny, sám má máslo na hlavě

 
Lídr hnutí ANO a ministr financí Andrej Babiš se ve svém článku zveřejněném na serveru ParlamentníListy.cz zastal předsedy městské organizace hnutí ANO v Ostravě Richarda Vereše. Jeho kritika z úst bývalého ministra za ODS Pavla Drobila prý není na místě. Sám má podle Babiše máslo na hlavě.
13.07.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19452 článků) , Pavel Drobil (380 článků)

Ódéesák Drobil zaútočil na senátora Michálka: Kvůli tomuto udavači nevyčerpáme bruselské dotace

 
Česká republika nestihne vyčerpat 20 miliard korun z evropských dotací, které by bylo možné použít na životní prostředí. V neděli v pořadu Partie o tom mluvil ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Na facebookovém profilu to komentoval bývalý šéf resortu Pavel Drobil (ODS). Prý za to může senátor a kariérní udavač, který dříve šéfoval Státnímu fondu životního prostředí (SFŽP).
23.06.2014 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků) , Richard Brabec (432 článků)

Pospíšil obdržel podporu z ODS. Od tohoto muže byste to nečekali

 
Bývalý místopředseda ODS Pavel Drobil se nečekaně zastal svého stranického kolegy Jiřího Pospíšila, kterého spolustraníci na víkendovém kongresu vyštípali z vedení strany. Podle Drobila by ale Pospíšil měl mít v ODS prostor, a právě chování k němu by mělo být ukázkou "nové kultury" ODS.
21.01.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2085 článků) , Jiří Pospíšil (2085 článků) , Pavel Drobil (380 článků)

Exministr z ODS: Petře Gazdíku, mám tě velmi rád, jenže...

 
Exposlanec občanské demokracie Pavel Drobil na svém profilu na sociální síti Facebook reaguje na slova poslance Petra Gazdíka (STAN), která pronesl v rozhovoru pro server Lidovky.cz na adresu ODS. Drobil Gazdíkovi oponuje, právě TOP 09 byla tou stranou, která otevřela levici cestu k moci, tvrdí.
29.11.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (991 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Petr Gazdík (980 článků)

Pravicové zděšení z nové vlády: Kalousek a ODSáci se rozjeli proti Babišovi

 
Svým úspěchem ve volbách do Poslanecké sněmovny se stal podnikatel, majitel zemědělsko-potravinářského holdingu Agrofert a šéf hnutí ANO Andrej Babiš výraznou postavou české politické scény. Mnozí politici i novináři sledují každý jeho krok a vyjádření. Babišovu návštěvu u prezidenta Miloše Zemana v Lánech okomentoval první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek i exposlanec za ODS Pavel Drobil.
25.11.2013 07:02 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19452 článků) , Miroslav Kalousek (7156 článků) , Miloš Zeman (24273 článků) , Pavel Drobil (380 článků)

Drobil kritizuje další pád koruny: Lízal si asi lízl víc, než je zdrávo

 
Lubomír Lízal, jeden ze členů bankovní rady, se nechal slyšet, že koruna se může dostat až na 28 korun za euro, čímž způsobil její další pád. „Koruna není jojo v jeho rukou,“ kritizuje ho bývalý ministr životního prostředí Pavel Drobil.
24.11.2013 07:57 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků)

Exministr Drobil se vrací ke své hlášce: Já jsem také s*áč

 
Bývalý místopředseda ODS a exministr životního prostředí Pavel Drobil na svém facebookovém profilu nedávno velmi ostře zhodnotil vyloučení Jany Nagyové-Nečasové z ODS. Doslova tehdy napsal: „My jsme fakt banda sráčů.“ Glosa vzbudila takový ohlas, že považoval za nutné se k ní ještě jednou vrátit.
19.11.2013 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1573 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Jana Nagyová (1566 článků)

Exministr o ODS: Jsme banda srá*ů! Nečasové dřív lezli do pr..., teď ji vyrazili

 
"Skoro bych se vsadil, že nejhorlivější byli ti, kdo jí předtím lezli nejvíce do...," komentuje vyhazovat Jany Nečasové (Nagyové) ze strany exministr životního prostředí Pavel Drobil a na účet ODS si pěkně zanadával. Vyšlo přitom najevo, že svůj odchod od modrých nyní zvažuje i Petr Nečas! Vyhazov pro svou manželku považuje za politický útok na bývalého stranického předsedu.
15.11.2013 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9347 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Pavel Nečas (449 článků)

Magistrát v Ostravě prý kryje exministra Drobila. Advokátka měla dotaz a takto dopadla

 
Občanské sdružení Oživení už přes rok žádá ostravský magistrát, aby poskytl informace o výsledku přestupkového řízení s exministrem Pavlem Drobilem. Úřad to ale s odvoláním na povinnost chránit soukromí politika odmítá, píší Prvnízprávy.cz.
05.10.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků)

Drobil: Chci hrdou ODS. Ukňučenou straničku, která se pořád omlouvá, nikdo nevolí

 
Bývalý místopředseda ODS a exministr životního prostředí Pavel Drobil se na svém Facebooku vyjádřil k dělení ODS na "čisté" a "nečisté", které se mu nelíbí. ODS si podle něho může vybrat, zda bude demokratickou stranou hájící svůj program, nebo bude nadbíhat médiím. Ačkoli prý mělo sdělení být určeno pouze přátelům, Drobil si za ním stojí.
20.09.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků)

Drobil v ODS rozpoutal drsnou přestřelku o kmotrech a čistých ódeésácích. Tihle byli zasaženi

 
Bývalý místopředseda ODS a exministr životního prostředí Pavel Drobil se na svém Facebooku vyjádřil k dělení ODS na „čisté“ a „nečisté“, které se mu nelíbí. ODS si podle něho může vybrat, zda bude demokratickou stranou hájící svůj program, nebo bude nadbíhat médiím.
20.09.2013 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků)

Znechucený ODSák Šťastný. Rušení anonymních akcií označil za kravinu

 
Z poslanců ODS se proti rušení anonymních akcií nakonec otevřeně postavil jen Boris Šťastný. Ve vyjádření pro server Lidovky.cz tento krok označil za kravinu a odešel ze sálu. Poslanec Pavel Suchánek na hlasování také nedorazil a exministr Pavel Drobil nakonec odhlasoval utrum anonymních akcií spolu s kolegy. Ruku pro zrušení zvedlo 158 zákonodárců.
09.05.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (406 článků) , Pavel Suchánek (79 článků) , Pavel Drobil (380 článků)

Poradce exministra Drobila nevinný! Nepodplácel, černé peníze pro ODS mu nedokázali

 
Martin Knetig, poradce exministra zdravotního prostředí Pavla Drobila, si může definitivně oddechnout. Obvinění z úplatkářství ho dnes soud zbavil. Měl přitom tlačit na šéfa státního fondu Michálka, jenže jeho "korupční" jednání nepotvrdily ani odposlechy, ve kterých prý nemluvil vážně, ale dělal si jen srandu. A soud mu dnes dal za pravdu!
16.04.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků)

Soud osvobodil bývalého Drobilova poradce Knetiga i přes nahrávky prokazující korupci

 
Odvolací pražský městský soud dnes s definitivní platností osvobodil Martina Knetiga, bývalého poradce exministra životního prostředí Pavla Drobila. Zprostil ho obžaloby z nepřímého úplatkářství. Muž podle státního zastupitelství požadoval úplatek v souvislosti s rozhodováním o ukládání peněz Státního fondu životního prostředí (SFŽP) v bankách. 
16.04.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků)

Muž, který měl shánět černé peníze pro ODS, je čistý. Nahrávky nestačily

 
Odvolací pražský městský soud dnes s definitivní platností osvobodil Martina Knetiga, bývalého poradce exministra životního prostředí Pavla Drobila. Knetig byl viněn z nepřímého úplatkářství.
16.04.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků)

Soud definitivně osvobodil Martina Knetiga, který radil exministru Drobilovi

 
Odvolací pražský městský soud osvobodil bývalého poradce exministra životního prostředí Pavla Drobila. Martin Knetig byl obviněný z nepřímého úplatkářství.
16.04.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »