Články k osobnosti

Pavel Drobil

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Drobil »
 

65 procent průmyslu v háji, Síkelo. „Hlavoun“ ODS proti vládě. Vážné

 
„Zbláznili jsme se?!“ Exministr životního prostředí za ODS, Pavel Drobil, se na facebooku opřel do současné vládní garnitury. Trh s energiemi prý selhal, a proto je potřeba zastropovat ceny i pro velké firmy. Jinak hrozí kolaps 65 % českého průmyslu a následný bankrot sociálního systému. Tomu by se podle něj dalo zabránit, kdyby vláda používala zdravý rozum. Ve svém statusu nešetřil ani spekulanty.
27.09.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (387 článků) , Tomu Tomu (343 článků)

První Pirát v Senátu, proslavený odstřelem ministra z ODS. Teď chce Libor Michálek zkusit Hrad

 
Peloton uchazečů o Hrad se rozrostl o dalšího politika, tedy přesněji řečeno, již bývalého politika. O hlasy voličů se hodlá ucházet bývalý senátor Libor Michálek, který před lety přispěl k odchodu bývalého ministra životního prostředí Pavla Drobila za ODS z funkce. „Chci dát šanci lidem, kteří se nebojí, nekradou a mají vizi, jak pomoci lidem v nouzi,“ řekl Michálek ke své prezidentské kandidatuře.
31.07.2022 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (387 článků)

Euro bude. Fialova vláda prý udělala krok, nelze zpátky

 
Na zprávu, že vláda chystá zavést možnost vedení účetnictví a daňové evidence v eurech od ledna 2024, zareagoval na sociální síti někdejší ministr ODS Pavel Drobil. Ten je dlouhodobým zastáncem eura.
20.03.2022 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (387 článků)

Marek Benda bude. Pavel Drobil bude. Starosta „Koněv“ taky. Známe pořadí ODS, TOP 09 a lidovců

 
Když se politická reprezentace shodla, že v podzimních sněmovních volbách se bude volit na krajských kandidátkách, nastala v kandidujících subjektech fáze jejich schvalování. Velmi sledované je to zejména v uskupení SPOLU, kde se musí na jeden lístek vměstnat kandidáti ODS, lidovců i TOP 09. A některé schválené sestavy, které ParlamentníListy.cz získaly, ukazují velmi pikantní nominace. Najdeme zde protřelé veterány ODS, jako jsou Marek Benda, Petr Bendl nebo Pavel Drobil, stejně jako „mladé pušky“ TOP 09 Dominika Feriho nebo Ondřeje Koláře.
09.03.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (656 článků) , Petr Bendl (518 článků) , Pavel Drobil (387 článků) , Dominik Feri (413 článků) , Pavel Marek (352 článků) , Pavel Marek (368 článků) , Pavel Benda (8 článků)

Pane Bartoši, byl jste vůbec někdy ve fabrice? Piráti naštvali muže z praxe

 
Někdejší ministr životního prostředí Pavel Drobil (ODS) se na svém twitterovém účtu zamyslel nad návrhem šéfa Pirátů Ivana Bartoše, podle něhož je nutné ve firmách zavést povinnost nosit roušky a respirátory. „Byl někdy ve výrobním provozu?“ ptá se.
18.02.2021 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (387 článků) , Pavel Bartoš (54 článků)

Peníze za karanténu? Zničíte průmysl. Lidi budou chtít být doma, naříká exministr Drobil

 
Poslanci ještě před jednáním o nouzovém stavu projednávají vládní novelu zákona o mimořádném příspěvku zaměstnanci při nařízené karanténě. Vystoupil mimo jiné také poslanec Pirátů Martin Jiránek, jenž vyjádřil podporu své předřečnici Olze Richterové (Piráti), aby příspěvek dostaly i OSVČ, které nehradí nemocenské pojištění. Kdo však celou věc považuje za stupidní návrh, je někdejší ministr za ODS Pavel Drobil.
11.02.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (387 článků)

Exministr z ODS vypěnil: Nejsou žádné státní peníze. Bude dieta, dotační příživníci

 
Daňový balíček, který schválila v noci ze čtvrtka na pátek vláda a jenž mimochodem zruší superhrubou mzdu, zamává podle mnohých hejtmanů i starostů jejich krajskými a obecními rozpočty. Jiného názoru je krajská koordinátorka hnutí Trikolóra Lenka Brčková (Plzeňský kraj). Napsala to na svém facebookovém profilu. A svůj názor sdílel i Pavel Drobil, někdejší ministr za ODS.
23.11.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (387 článků)

Petra Buzková prý vykšeftovala od státu více než 6 milionů korun

 
Bývalí ministři Pavel Drobil, Pavel Němec a Petra Buzková se i po odchodu z politiky mají dobře. Živí se právním poradenstvím pro státní firmy a instituce. Za hodinu si podle všeho účtují až tři tisíce korun. Pro stát „pracuje“ také bývalý ministr Cyril Svoboda, jehož institut získal 1,6 milionu korun na školení v oblasti inkluze. Píše to server Blesk.cz.
02.11.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Petra Buzková (60 článků) , Cyril Svoboda (453 článků) , Pavel Němec (71 článků) , Pavel Drobil (387 článků) , Pavel Němec (19 článků) , Petr Svoboda (633 článků) , Petr Svoboda (624 článků) , Petr Svoboda (633 článků) , Petra Svoboda (216 článků)

Exministři radí za miliony. Drobil, Němec i Buzková opět „makají“ pro stát

 
Konec v politice zdaleka nemusí znamenat vyschlý přísun peněz ze státní kasy. Zlatou žílou, kde se dají utržit miliony z eráru, je zejména právní poradenství, jak můžou potvrdit bývalí ministři Petra Buzková, Pavel Drobil nebo Pavel Němec. Jejich advokátní kancléře si státním firmám a institucím účtují až 1400 až 3000 korun za hodinu. Pětinásobný ministr Cyril Svoboda zase pro svůj institut získal 1,6 milionu korun na školení v oblasti inkluze. Blesk.cz to zjistil z registru smluv.
02.11.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Buzková (60 článků) , Cyril Svoboda (453 článků) , Pavel Němec (71 článků) , Pavel Drobil (387 článků) , Pavel Němec (19 článků) , Petr Svoboda (633 článků) , Petr Svoboda (624 článků) , Petr Svoboda (633 článků) , Petra Svoboda (216 článků)

Staří ODSáci se vracejí, píší noviny. Myslí tyto funkcionáře

 
Nová ODS trochu stárne. Jak píše MF Dnes, zatímco se hledají noví kádři na kandidátky do sněmovních voleb, jedno vlivné místo ve straně obsadilo jméno z doby, na kterou by strana raději zapomněla. Jde o exministra životního prostředí Pavla Drobila, jenž nově šéfuje ODS v Moravskoslezském kraji.
07.03.2017 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (387 článků)

Exministr Drobil z ODS: Já jsem neukradl ani korunu, pane Babiši. Poškodil mě udavač Michálek

 
Bývalý místopředseda ODS a exministr životního prostředí Pavel Drobil v textu, který zaslal serveru ParlamentníListy.cz, reaguje na blog ministra financí a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. V něm Babiš kritizuje Drobila za jeho nelichotivé vyjádření na adresu Richarda Vereše, osmnáctiletého předsedy městské organizace hnutí ANO v Ostravě.
15.07.2014 11:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25794 článků) , Pavel Drobil (387 článků)

Andrej Babiš se pustil do exministra Drobila: Dělá si z nás blázny, sám má máslo na hlavě

 
Lídr hnutí ANO a ministr financí Andrej Babiš se ve svém článku zveřejněném na serveru ParlamentníListy.cz zastal předsedy městské organizace hnutí ANO v Ostravě Richarda Vereše. Jeho kritika z úst bývalého ministra za ODS Pavla Drobila prý není na místě. Sám má podle Babiše máslo na hlavě.
13.07.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25794 článků) , Pavel Drobil (387 článků)

Ódéesák Drobil zaútočil na senátora Michálka: Kvůli tomuto udavači nevyčerpáme bruselské dotace

 
Česká republika nestihne vyčerpat 20 miliard korun z evropských dotací, které by bylo možné použít na životní prostředí. V neděli v pořadu Partie o tom mluvil ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Na facebookovém profilu to komentoval bývalý šéf resortu Pavel Drobil (ODS). Prý za to může senátor a kariérní udavač, který dříve šéfoval Státnímu fondu životního prostředí (SFŽP).
23.06.2014 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (387 článků) , Richard Brabec (474 článků)

Pospíšil obdržel podporu z ODS. Od tohoto muže byste to nečekali

 
Bývalý místopředseda ODS Pavel Drobil se nečekaně zastal svého stranického kolegy Jiřího Pospíšila, kterého spolustraníci na víkendovém kongresu vyštípali z vedení strany. Podle Drobila by ale Pospíšil měl mít v ODS prostor, a právě chování k němu by mělo být ukázkou "nové kultury" ODS.
21.01.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2195 článků) , Jiří Pospíšil (2195 článků) , Pavel Drobil (387 článků)

Exministr z ODS: Petře Gazdíku, mám tě velmi rád, jenže...

 
Exposlanec občanské demokracie Pavel Drobil na svém profilu na sociální síti Facebook reaguje na slova poslance Petra Gazdíka (STAN), která pronesl v rozhovoru pro server Lidovky.cz na adresu ODS. Drobil Gazdíkovi oponuje, právě TOP 09 byla tou stranou, která otevřela levici cestu k moci, tvrdí.
29.11.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1211 článků) , Pavel Drobil (387 článků) , Petr Gazdík (1200 článků)

Pravicové zděšení z nové vlády: Kalousek a ODSáci se rozjeli proti Babišovi

 
Svým úspěchem ve volbách do Poslanecké sněmovny se stal podnikatel, majitel zemědělsko-potravinářského holdingu Agrofert a šéf hnutí ANO Andrej Babiš výraznou postavou české politické scény. Mnozí politici i novináři sledují každý jeho krok a vyjádření. Babišovu návštěvu u prezidenta Miloše Zemana v Lánech okomentoval první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek i exposlanec za ODS Pavel Drobil.
25.11.2013 07:02 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25794 článků) , Miroslav Kalousek (7729 článků) , Miloš Zeman (27865 článků) , Pavel Drobil (387 článků)

Drobil kritizuje další pád koruny: Lízal si asi lízl víc, než je zdrávo

 
Lubomír Lízal, jeden ze členů bankovní rady, se nechal slyšet, že koruna se může dostat až na 28 korun za euro, čímž způsobil její další pád. „Koruna není jojo v jeho rukou,“ kritizuje ho bývalý ministr životního prostředí Pavel Drobil.
24.11.2013 07:57 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (387 článků)

Exministr Drobil se vrací ke své hlášce: Já jsem také s*áč

 
Bývalý místopředseda ODS a exministr životního prostředí Pavel Drobil na svém facebookovém profilu nedávno velmi ostře zhodnotil vyloučení Jany Nagyové-Nečasové z ODS. Doslova tehdy napsal: „My jsme fakt banda sráčů.“ Glosa vzbudila takový ohlas, že považoval za nutné se k ní ještě jednou vrátit.
19.11.2013 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1717 článků) , Pavel Drobil (387 článků) , Jana Nagyová (1710 článků)

Exministr o ODS: Jsme banda srá*ů! Nečasové dřív lezli do pr..., teď ji vyrazili

 
"Skoro bych se vsadil, že nejhorlivější byli ti, kdo jí předtím lezli nejvíce do...," komentuje vyhazovat Jany Nečasové (Nagyové) ze strany exministr životního prostředí Pavel Drobil a na účet ODS si pěkně zanadával. Vyšlo přitom najevo, že svůj odchod od modrých nyní zvažuje i Petr Nečas! Vyhazov pro svou manželku považuje za politický útok na bývalého stranického předsedu.
15.11.2013 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9405 článků) , Pavel Drobil (387 článků) , Pavel Nečas (468 článků)

Magistrát v Ostravě prý kryje exministra Drobila. Advokátka měla dotaz a takto dopadla

 
Občanské sdružení Oživení už přes rok žádá ostravský magistrát, aby poskytl informace o výsledku přestupkového řízení s exministrem Pavlem Drobilem. Úřad to ale s odvoláním na povinnost chránit soukromí politika odmítá, píší Prvnízprávy.cz.
05.10.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (387 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »