Články k osobnosti

Pavel Doležal

  hudební producent, filmový hudební skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Doležal »
 

Hádka mezi Bělobrádkem a Bohumilem Doležalem. Ve finále se probíralo, co prováděli lidovci v koalici s Babišem

 
Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek v poslední době nešetří ostrými prohlášeními na adresu předsedy vlády Andreje Babiše (ANO). Politolog Bohumil Doležal však šéfovi lidovců připomíná jednu skutečnost.
27.07.2018 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13737 článků) , Pavel Bělobrádek (1514 článků) , Pavel Doležal (2 články)

V naší zemi je veškerá moc v rukou dementů a ti si zvolili prezidenta?Petr Žantovský si musel měřit tlak, když to četl. Ukázal také na nejnebezpečnější mediální výkon týdne

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Výtrysk hlouposti, zášti a zapšklosti, s nímž novinář Reflexu Jiří X. Doležal stvořil článek vyzývající k odbornému posouzení mentální způsobilosti Miloše Zemana nadále vykonávat prezidentský úřad, je naopak důvodem, proč by se na autorovi docela vyřádil psychiatr. Petr Žantovský našel v uplynulém týdnu na internetu ještě dva podobně výživné kousky. Politicky nekorektní pohádku o jedné zemi, která se proměnila v blázinec, od Pavla Šafra považuje za největší blábol, jaký už dlouho nečetl. Zbývající text považuje kvůli titulku, jenž se pokouší přepisovat dějiny, za nejnebezpečnější mediální výkon tohoto týdne.
19.05.2018 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21253 článků) , Jirka Doležal (251 článků) , Jiří Doležal (251 článků) , Petr Pavel (461 článků) , Pavel Doležal (2 články)
« Předchozí 1 Další »