Články k osobnosti

Pavel Čáslava

  senátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Čáslava »
 

Poslanec Křeček a Filip Dienstbier se mohou stát zástupci ombudsmana

 
Senátoři dnes v tajné volbě zvolili a tím navrhli poslancům dva budoucí zástupce ombudsmana - sociálnědemokratického poslance Stanislava Křečka (získal 38 hlasů ze 74) a odborníka na správní právo Filipa Dienstbiera (obdržel 56 hlasů) z olomoucké právnické fakulty. O post se ucházel také bývalý senátor za ODS Pavel Čáslava. Ten ale od senátorů obdržel jen 27 hlasů a tak se zástupcem Pavla Varvařovského stát nemůže.
30.01.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Čáslava (3 články) , Stanislav Křeček (534 článků)

Možný budoucí zástupce ombudsmana předčítal z Kafkova Zámku

 
Senátoři dnes zvolí a tím navrhnou poslancům budoucího zástupce ombudsmana. Nejčastěji se mluví o sociálnědemokratickém poslanci Stanislavu Křečkovi, kterého navrhl prezident Václav Klaus. Jeho protikandidáty jsou bývalý senátor za ODS Pavel Čáslava a odborník na správní právo Filip Dienstbier z olomoucké právnické fakulty.
30.01.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10548 článků) , Pavel Čáslava (3 články) , Stanislav Křeček (534 článků)

Senátoři rozjeli petici za dostavbu R6 až do Karlových Varů

 
Petici za urychlenou dostavbu rychlostní silnice R6 mezi Chebem, Karlovými Vary a Prahou rozjeli ve čtvrtek společnými silami tři senátoři z Karlovarského kraje Jan Horník (STAN), Pavel Čáslava (ODS) a Miroslav Nenutil (ČSSD). Petiční archy budou umístěny na například na městských úřadech nebo ve firmách, přičemž organizátoři petiční akce by rádi získali alespoň třicet tisíc podpisů.
24.02.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Čáslava (3 články) , Jan Horník (70 článků) , Miroslav Nenutil (8 článků)
« Předchozí 1 Další »