Články k osobnosti

Pavel Bartoš

  fotbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Bartoš »
 

Utřený generál Pavel: „Strašíte migrací.“ A vedle seděl Ringo

 
CNN Prima News v předvolebním čase slaví úspěch s podvečerní komentátorskou show Co Čech, to politik! A názvu v úterý dostál host Čech František, řečený Ringo. Komentoval předvolební superdebatu premiérských kandidátů a Víta Rakušana místo Ivana Bartoše, vysílanou tamtéž. A po svém se vyjádřil také o migrantech a „vítačích“.
29.09.2021 08:25 |

podobné články

Osobnosti: František Bartoš (21 článků) , Pavel Čech (172 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

„Lidé si zaslouží televizi, která nikomu nefandí.“ Kandidát do Rady ČT vyjmenoval novináře, kteří musí odejít

 
„Představa, že by stát řídili „Alien“ Bartoš, „Sandokan“ Ferjenčík a nebo arogantní „šplhounek“ Michálek a další exoti, začíná být pro mnoho voličů nepřijatelná,“ říká k blížícím se volbám publicista a kandidát do Rady ČT Pavel Černocký. Ohledně Roberta Šlachty mluví o nepoučitelnosti lidí. Nešetřil ani ČSSD. Vyjádřil se i ke slovům prezidenta a pobavila ho představa demonstrace heterosexuálů. V případě zástupce šéfredaktora zpravodajství ČT Lutonského použil slovo „hlupák“ a v případě ředitele Dvořáka „zoufalec“. Rázně se pak pustil do zpravodajství ČT.
11.07.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dvořák (144 článků) , Pavel Dvořák (144 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Hřib opět vytáhl proti autům a opřel se o Béma. Tvrdě narazil

 
Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) opět uhodil na řidiče automobilů i na pražské občanské demokraty, přičemž zaznělo, že právě ODS měla v plánu zavést v Praze mýto, o kterém se nyní na magistrátu čile hovoří. Přestože občanští demokraté od plánu ustoupili, Hřib připomenul slova svého předchůdce Pavla Béma z roku 2006, kdy se Bém vyjadřoval k mýtu a motoristům. Přišel ale tvrdý náraz. „Počítá se úplně stejně názor Ivana Bartoše před deseti lety na EU a NATO?“ zaznělo v reakci. Hřib raději mlčí.
10.07.2021 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (854 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Pavel Rychetský dostal výprask v tisku. Úprava volebního zákona může skončit špatně

 
„Instalace politika do čela konstitučního tribunálu nepřinese nic dobrého,“ predikuje Petr Kamberský, komentátor Lidových novin, v souvislosti s blížícími se volbami a faktem, že Ústavní soud zrušil část volebního zákona porušujícího rovnost volebního práva. „Nebude-li po volbách Ivan Bartoš ani Andrej Babiš schopen složit ve Sněmovně většinu, víte, komu poděkovat,“ dodává směrem k předsedovi Ústavního soudu Pavlu Rychetskému.
10.07.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24358 článků) , Pavel Rychetský (178 článků) , Ivan Ivan (2396 článků) , Petr Pavel (895 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

„Kdě máte premiéra, toto není premiér Česka. Čo? Čo to má na hlave?" Rakušan s Bartošem se v Bratislavě postarali o mezinárodní faux pas. Ještě teď se o něm mluví

 
V Bratislavě odstartovala mezinárodní bezpečnostní konference Globsec, které se měl zúčastnit taky premiér Andrej Babiš. Ten ale na Slovensko neodletěl a narychlo ho musel kvůli zdravotní indispozici nahradit ministr průmyslu a dopravy Karel Havlíček. Krom vicepremiéra se na mezinárodní akci ukázali například Michael Žantovský, Petr Pavel a rovněž dvojice předsedů Vít Rakušan a Ivan Bartoš. Ti se podle našich zjištění přímo z místa dění měli dopustit mezinárodního přešlapu.
17.06.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24358 článků) , Petr Pavel (895 článků) , Vít Rakušan (421 článků) , Michael Michael (1797 článků) , Ivan Ivan (2396 článků) , Pavel Bartoš (48 článků) , Michael Krom (1 článek)

Fronta na obranu státního zástupce Zemana: Drahoš, Bartoš, Jurečka, Benda. Ošklivé vzkazy Benešové

 
Šéfka resortu spravedlnosti za hnutí ANO Marie Benešová oznámila, že hodlá podat kárnou žalobu na nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana za to, že promluvil ke kauze Vrbětice. Opozice nad ministryní kroutí hlavou. Podle Marka Bendy postupuje Benešová bizarně. Podle předsedy Pirátů Ivana Bartoše se chce stávající koalice ANO a ČSSD Pavla Zemana prostě zbavit, jelikož se jí „nehodí do krámu“. Ozval se i senátor Jiří Drahoš a šéf lidovců Marian Jurečka.
07.05.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (623 článků) , Marian Jurečka (942 článků) , Marie Benešová (443 článků) , Jiří Drahoš (1201 článků) , Jiří Marek (452 článků) , Pavel Marek (310 článků) , Jiří Marek (452 článků) , Jiří Zeman (1373 článků) , Pavel Marek (326 článků) , Marek Zeman (161 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Fiala nespokojen, Bartoš nespokojen. Babiš prožil těžké dvě hodiny

 
Vláda nemá ani po dnešní schůzce s opozicí podporu pro páteční hlasování Sněmovny o prodloužení nouzového stavu. Podle lídrů Spolu, STAN a Pirátů nemá kabinet jiný plán, než je současné uzavření země. Na schůzce jim chyběli ministr školství Robert Plaga (za ANO) či hlavní hygienička Pavla Svrčinová. Po zhruba dvouhodinové videokonferenci svolané premiérem Andrejem Babišem (ANO) lídři opozice kritizovali nepřipravenost menšinového kabinetu ANO a ČSSD na postupné rozvolňování restrikcí. Nevyjádřili se pro podporu prodloužení nouzového stavu. Rozhodnout se chtějí v pátek, mimo jiné podle aktuálních dat.
24.03.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24358 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Pane Bartoši, byl jste vůbec někdy ve fabrice? Piráti naštvali muže z praxe

 
Někdejší ministr životního prostředí Pavel Drobil (ODS) se na svém twitterovém účtu zamyslel nad návrhem šéfa Pirátů Ivana Bartoše, podle něhož je nutné ve firmách zavést povinnost nosit roušky a respirátory. „Byl někdy ve výrobním provozu?“ ptá se.
18.02.2021 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (385 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Bartoš má ke komunismu blíž než Putin! říká Černocký. Vzpomínky na Havlovu kaňku, kterou pak drhnul Klaus

 
„Komunisté tehdy a dnes.“ Toto téma se rozhodl pro Parlamentnilisty.cz rozebrat publicista Pavel Černocký. Vrací se až do první republiky, pokračuje dobou okupace a následně se dostává až, jak sám říká, k „troubovi“ Novotnému a „truhlíkovi“ Dubčekovi. „K moci se dostal Husák, kariérista non plus ultra. ‚Pomýlení‘ straníci, jako Šiklová, Dienstbier, Pithart a další zjistili, že už jim pšenka nepokvete a tak se stali, ze zoufalství, nadšenými disidenty,“ komentuje pak situaci po roce 1968. Nevynechal ani „Vašíka“ Havla a Václava Klause. K současné situaci říká: „Socialistické myšlenky se pomalu, ale jistě přesouvají do EU a dokonce i do USA.“
12.12.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10729 článků) , Václav Havel (6268 článků) , Pavel Novotný (1203 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Moravcův výslech Filipa: Koho podporujete? Naše starosty, nebo ruskou stranu? Bartoš pak nadskočil kvůli Hřibovi a fašismu

 
Šéf komunistů Vojtěch Filip obvinil starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře (za TOP 09), pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) a starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS), že podporují fašismus. Těmto politikům doporučil, aby nedělali politiku, pokud mají strach. A Václav Moravec se neudržel. Před kamerami České televize se v nedělních Otázkách rozjela ostrá debata.
03.05.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1203 článků) , Václav Moravec (696 článků) , Vojtěch Filip (1555 článků) , Václav Vojtěch (157 článků) , Ondřej Novotný (151 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Tak ten lék sežeňte vy, Kalousku, Fialo, Bartoši, Pekarová! Právník se opřel do opozice

 
Právník Pavel Hasenkopf na svém facebooku vyzývá některé z opozičních politiků, aby vyjednali další dávky experimentální látky proti koronaviru Remdesivir do České republiky. Podotýká, že takto nyní mají opoziční politici možnost „srovnat skóre pomoci Čína : Západ na 1:1“. Zájem o léčbu tímto preparátem projevuje několik českých nemocnic, ale firma Gilead, která Remdesivir vyvinula, jej však přestává, až na výjimky, odesílat.
27.03.2020 20:46 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Fiala (192 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

„Modrý pták s pochroumanými křídly.“ Politici komentují kongres ODS

 
Lídři opozičních stran gratulují na sociálních sítích Petru Fialovi k dnešnímu znovuzvolení předsedou občanských demokratů. Zatímco Ivan Bartoš (Piráti), Marek Výborný (KDU-ČSL), Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) či Vít Rakušan (STAN) se těší na další spolupráci, předseda poslanců KSČM Pavel Kováčik popřál Fialovi rozumnou míru ambicí a umění vnímat i názory druhých. Zprávu přinesla ČTK.
19.01.2020 03:26 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3482 článků) , Pavel Kováčik (308 článků) , Vít Rakušan (421 článků) , Pavel Marek (310 článků) , Pavel Marek (326 článků) , Pavel Fiala (192 článků) , Ivan Ivan (2396 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

„Modrý pták s pochroumanými křídly.“ Politici komentují kongres ODS

 
Lídři opozičních stran gratulují na sociálních sítích Petru Fialovi k dnešnímu znovuzvolení předsedou občanských demokratů. Zatímco Ivan Bartoš (Piráti), Marek Výborný (KDU-ČSL), Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) či Vít Rakušan (STAN) se těší na další spolupráci, předseda poslanců KSČM Pavel Kováčik popřál Fialovi rozumnou míru ambicí a umění vnímat i názory druhých. Zprávu přinesla ČTK.
18.01.2020 17:26 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3482 článků) , Pavel Kováčik (308 článků) , Vít Rakušan (421 článků) , Pavel Marek (310 článků) , Pavel Marek (326 článků) , Pavel Fiala (192 článků) , Ivan Ivan (2396 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Pravice Bartošovi gratuluje. Komunisté Piráty kritizují

 
Představitelé pravicových opozičních stran dnes gratulovali Ivanu Bartošovi ke znovuzvolení předsedou Pirátů. Předsedové ODS a STAN Petr Fiala a Vít Rakušan mluvili o možnostech spolupráce na konkrétních tématech, i když jsou mezi stranami programové rozdíly. Šéf poslanců KSČM Pavel Kováčik na zvolení Bartoše reagoval kritikou činnosti Pirátů a uvedl, že jim chybí pokora a sebereflexe, napsala ČTK.
11.01.2020 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3482 článků) , Pavel Kováčik (308 článků) , Vít Rakušan (421 článků) , Pavel Fiala (192 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Pravice Bartošovi gratuluje. Komunisté Piráty kritizují

 
Představitelé pravicových opozičních stran dnes gratulovali Ivanu Bartošovi ke znovuzvolení předsedou Pirátů. Předsedové ODS a STAN Petr Fiala a Vít Rakušan mluvili o možnostech spolupráce na konkrétních tématech, i když jsou mezi stranami programové rozdíly. Šéf poslanců KSČM Pavel Kováčik na zvolení Bartoše reagoval kritikou činnosti Pirátů a uvedl, že jim chybí pokora a sebereflexe, napsala ČTK.
11.01.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3482 článků) , Pavel Kováčik (308 článků) , Vít Rakušan (421 článků) , Pavel Fiala (192 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Bartoš (Piráti): Odejděte z vrcholné politiky a umožněte nezávislé došetření kauzy Čapí hnízdo

 
Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman obnovil trestní stíhání premiéra Andreje Babiše a dalších osob. Kauza Čapí hnízdo tak patrně skončí u soudu. Piráti vyzývají Andreje Babiše, aby odešel z vrcholné politiky a umožnil tak nezávislé došetření této kauzy, ve které byla představena celá řada důkazů o možném dotačním podvodu.
05.12.2019 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24358 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Jelínek (SPD): Bankovní účet se stane novou občankou i digitálním podpisem

 
Projev na 39. schůzi Poslanecké sněmovny dne 4. 12. 2019 ke třetímu čtení návrhu poslanců Barbory Kořanové, Martina Kupky, Ivana Bartoše, Pavla Jelínka, Pavla Kováčika, Jana Chvojky, Jana Bartoška, Heleny Langšádlové, Věry Kovářové a dalších na vydání zákona, kterým se mění zákon o bankách a zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu
04.12.2019 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (308 článků) , Helena Langšádlová (299 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Kovářová (STAN): Cílem tohoto zákona je zjednodušit život občanům v komunikaci s úřady

 
Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny ČR dne 8. 11. k návrhu poslanců Barbory Kořanové, Martina Kupky, Ivana Bartoše, Pavla Jelínka, Pavla Kováčika, Jana Chvojky, Jana Bartoška, Heleny Langšádlové, Věry Kovářové a dalších na vydání zákona o právu na digitální služby a o změně některých zákonů
08.11.2019 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (308 článků) , Helena Langšádlová (299 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Kovářová (STAN): Cílem tohoto zákona je zjednodušit život občanům v komunikaci s úřady

 
Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny ČR dne 8. 11. k návrhu poslanců Barbory Kořanové, Martina Kupky, Ivana Bartoše, Pavla Jelínka, Pavla Kováčika, Jana Chvojky, Jana Bartoška, Heleny Langšádlové, Věry Kovářové a dalších na vydání zákona o právu na digitální služby a o změně některých zákonů
08.11.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (308 článků) , Helena Langšádlová (299 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Jelínek (SPD): Pro digitální služby jsou východiskem základní registry

 
Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny ČR dne 8. 11. k návrhu poslanců Barbory Kořanové, Martina Kupky, Ivana Bartoše, Pavla Jelínka, Pavla Kováčika, Jana Chvojky, Jana Bartoška, Heleny Langšádlové, Věry Kovářové a dalších na vydání zákona o právu na digitální služby a o změně některých zákonů
08.11.2019 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (308 článků) , Helena Langšádlová (299 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »