Články k osobnosti

Paula Abdul

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Paula Abdul »
 

Zpěvačka Paula Abdul se na svém koncertě zřítila po hlavě z pódia

 
Zpěvačka Paula Abdul na svém víkendovém koncertě v Mississippi připravila fanouškům vskutku nevídané a šokující překvapení. V jehlových podpatcích se přiblížila k okraji pódia, tam ale uklouzla a po hlavě se zřítila dolů přímo před fanoušky.
24.10.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Paula Abdul (7 článků)

Vzpomínáte na diskotékovou královnu 80. let? Paula Abdul vypadá po padesátce fantasticky

 
Její hity Rush, Rush či Straight Up mají pamětníci stále v mysli a Paula Abdul díky nim patří k ikonám hudební scény 80. let. Před téměř 30 lety ovšem nevypadala zdaleka tak atraktivně jako dnes.
23.07.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Paula Abdul (7 článků)

Královna diskoték 80. a 90. let vypadá v jednapadesáti lépe, než zamlada na vrcholu kariéry!

 
Návrat na výsluní díky porotcování v talentové soutěži American Idol zažila Paula Abdul (51), jejíž hity jako Straight Up nebo Rush, Rush musí znát i dnešní mladá generace. Rodačka z Kalifornie zažila snovou kariéru i přesto, že začínala jako roztleskávačka basketbalového klubu Los Angeles Lakers a byl to právě tanec, co hudební vydavatele zaujalo více, než její zpěv. Jenže sázka na exoticky vyhlížející krásku s rytmem v těle, se vyplatil.
10.12.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Paula Abdul (7 článků)

Britney Spears, Janet Jackson, Pink a Mariah Carey se poperou o místo porotkyně v americkém X Factoru

 
Tvůrce a hlavní porotce talentové soutěže X Factor Simon Cowell má za úkol sehnat dvě nové ženské tváře, které zasednou do poroty americké verze tohoto pořadu. A horkou favoritkou je především Britney Spears  (30) . Dalšími adeptkami jsou ale i Janet Jackson nebo novopečené maminky Pink a Mariah Carey. Nejspíš dvě z těchto jmenovaných vystřídají bývalé „vyhozené“ porotkyně Paulu Abdul a Nicole Scherzinger. Americká verze X Factoru by se měla vysílat na televizní stanici Fox.
01.03.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (834 článků) , Pink (320 článků) , Mariah Carey (471 článků) , Janet Jackson (104 článků) , Paula Abdul (7 článků) , Simon Cowell (124 článků) , Nicole Scherzinger (167 článků) , Paul Fox (3 články) , Carey Fox (1 článek)

Paula Abdul a Simon Cowell opět spolu v X Factoru

 
Paula Abdul a její bývalý kolega z American Idol Simon Cowell se opět sjednotí, tentokrát jako porotci americké verze britského X Factoru, potvrdilo MTV. Další porotci v show, která má premiéru na Fox letos na podzim, budou bývalý hudební manažér Antonio “L.A.” Reid a britská zpěvačka Cheryl Cole .
09.05.2011 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Paula Abdul (7 článků) , Simon Cowell (124 článků) , Paul Fox (3 články) , Paula Cole (1 článek)

Beckhamová bude vybírat pěvecké talenty, zasedne v porotě American Idol

 
Bývalá členka dívčí formace Spice Girls Victoria Beckhamová hodlá i nadále zasahovat do dění v hudebním průmyslu. V nejbližší době se totiž objeví v populární pěvecké soutěži American Idol coby porotkyně a nahradí tak odstupující zpěvačku Paulu Abdul.
07.08.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Paula Abdul (7 článků) , Victoria Beckham (872 článků)

Rarity v American Idol 8? Bikini Girl a králík pro štěstí!

 
Po osmé by obdoba naší Superstar mohla být nuda, ovšem ne ve Spojených státech! Bikini Girl zamávala porotci. Jeden zpěvák si dokonce přivedl „králíčka pro štěstí“ v nadživotní velikosti. Jordin Sparks, Jennifer Hudson nebo Kely Clarkson. Ty všechny se staly hvězdami předchozích sérií American Idol. Kdo vzejde jako vítěz z té letošní? Vyřazovacím kolem prošla Katrina Darell, které se hned začalo přezdívat „Bikini Girl“. Porotkyně Kara DioGuardi se neudržela a v průběhu vystoupení se k ní přidala! I přes protesty Pauly Abdul si Bikini Girl porotce Simon Cowell prosadil do finále! Nejvíce si také lidé zapamatovali Chrise Kirkhama. Ten si na casting dovedl králíčka pro štěstí, kterým byl dospělý muž v růžovém kostýmu s králičími oušky. Video zde Bikini girl:
28.05.2009 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Paula Abdul (7 článků) , Simon Cowell (124 článků) , Jennifer Hudson (48 článků) , Jordin Sparks (10 článků)
« Předchozí 1 Další »