Články k osobnosti

Paul Williams

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Paul Williams »
 

Supersleva na koncert pro očkované: Lidi bez vakcíny měli vstupné dražší o 20 tisíc

 
Zákony státu Florida zakazují diskriminaci neočkovaných - podniky nesmějí podmiňovat vstup zákazníků potvrzením o vakcíně. Pořadatel koncertů Paul Williams tedy vymyslel jinou metodu: předražil vstupné a očkovaným dává slevu.
31.05.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Paul Williams (5 článků) , Paul Williams (4 články) , Paul Williams (2 články) , Paul Williams (2 články) , Paul Williams (2 články) , Paul Williams (2 články) , Paul Williams (2 články) , Paul Williams (2 články)

Důchodcům zahraniční vakcína „nevoní“. Pfizer odmítají a chtějí raději britské očkování

 
Britský exposlanec, lékař Paul Williams promluvil o fenoménu mezi britskými důchodci, kteří jsou podle něj vybíraví. Důchodci odmítají americko-německou vakcínu společností Pfizer a BioNTech. Raději by chtěli tu britskou. Williams, který ordinuje ve městě Stockton-on-Tees v jihovýchodní Anglii, vysvětlil, že odmítnuté dávky očkování dávají policistům, aby se nezkazily, uvedl list Daily Mail.
08.01.2021 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Paul Williams (5 článků) , Paul Williams (4 články) , Paul Williams (2 články) , Paul Williams (2 články) , Paul Williams (2 články) , Paul Williams (2 články) , Paul Williams (2 články) , Paul Williams (2 články)

Hvězdami Grammy budou Jay Z i bývalí členové Beatles

 
Rapper Jay Z má velkou šanci stát se hlavní hvězdou 56. ročníku amerických hudebních cen Grammy, které rozdají v Los Angeles v pondělí nad ránem. Newyorský hudebník je nominován celkem v devíti kategoriích; sedmkrát zazní u nominací jméno Justin Timberlake, Kendrick Lamar, Pharrell Williams či dvojice Macklemore & Ryan Lewis. Čestná cena za celoživotní výkon letos patří dvojici bývalých členů Beatles Paula McCartneye a Ringa Starra.
25.01.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (287 článků) , Jay-Z (173 článků) , Pharrell Williams (64 článků) , Ryan Lewis (8 článků) , Kendrick Lamar (44 článků) , Paul Williams (5 článků) , Jay Lewis (3 články)

Boxerský mistr světa boural na motorce! Od pasu dolů ochrnul

 
Mistr světa lehké střední váhy Paul Williams na svém motocyklu boural a bohužel má těžce poškozenou míchu. V důsledku poranění je prý jen malá šance, že by někdy ještě chodil.
02.06.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Paul Williams (5 článků) , Paul Williams (4 články)

Susan Boyle nasadí v hitparádách proti Robbiemu Williamsovi!

 
Susan Boyle bude nasazena do hitparády proti hitu Robbieho Williamse. Jak dopadne zápas o číslo jedna o Vánocích? Superstar, kterou vytvořila soutěž Britain´s Got Talent, a bývalý zpěvák Take That, se pokusí v hitparádách dostat na top! Williams doufá, že jeho nové album Reality Killed the Radio Star, oživí jeho kariéru a přinese úspěch ve Státech. Skladba I Dreamed a Dream v podání Susan bude vydána o dva týdny později. V předprodeji se na Amazon.com stala nejvíce prodávaným albem, a to pouze krátce poté, co ji zpřístupnili. „Žádný boj, je to Susan Boyle,“ říká proslulý hudební kritik Paul Gambaccini. „Není to ani urážka Robbieho Williamse. Jen to bizardně zní. Boyle je prostě nová umělkyně a její příběh je letos jedničkou po celém světě. „Ten zájem samotný jí přinese spoustu, spoustu prodejů.“ Bookmakeři vsází mnohem víc na Boylovou, že se její hit stane jedničkou o Vánocích v Británii. Na Williamse vypsali horší kurz. „Na YouTube Susan oslovila sto dvacet milionů lidí. Kdyby si jeden z deseti její album koupil, dostáváme se na neuvěřitelné číslo,“ říká Gambaccini.
24.09.2009 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (571 článků) , Susan Boyle (310 článků) , Paul Williams (5 článků) , Paul Williams (4 články)
« Předchozí 1 Další »