Články k osobnosti

Paul Oakenfold

  dj

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Paul Oakenfold »
 

Paul Oakenfold předvedl, proč je legendou EDM: Zahrál set plný klasického trancu

 
Jen málokterý DJ a producent se může pochlubit tak plodnou kariérou jako legendární Paul Oakenfold. Ve svých 56 letech tento Angličan stále srší energií a mixuje jako král. Čechům to opět předvedl při svém klubovém vystoupení v pražském Duplexu. Fanoušci klasického trancu z něj byli paf!
09.03.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Paul Oakenfold (5 článků)

Trance legenda se vrací do Česka: Paul Oakenfold vystoupí v pražském klubu

 
Anglický producent a trance DJ Paul Oakenfold, který byl třikrát nominován na Grammy a dvakrát na World Music Awards. Dvakrát se stal nejlepším DJem světa v anketě DJ Mag Top 100 DJ a to v roce 1998 a 1999. Nyní se tato trance legenda vrací do Česka. V pražském klubu Duplex vystoupí 7. března.
03.02.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Paul Oakenfold (5 článků)

LayDee Jane první český zástupce Dance4Life!

 
LayDee Jane hlásí žhavou novinku! Aktuálně se stala vůbec prvním českým zástupcem mezinárodního charitativního projektu Dance4Life. Zařadila se tak po bok současných ambasadorů, kterým je např. Tiësto, Paul Oakenfold, Maxi Jazz a další významní světoví hudebníci.
30.09.2009 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Paul Oakenfold (5 článků) , LayDee Jane (4 články)

Rekordy i prohry víkendových hudebních festivalů

 
Taneční festival Mácháč 2009, který skončil v neděli ráno v Doksech na Českolipsku, vytvořil nový návštěvnický rekord. Přijelo na něj přes 10 tisíc lidí. Největší zájem byl o vystoupení nizozemského dýdžeje Ferryho Corstena a Paula Oakenfolda, oficiálního dýdžeje turné zpěvačky Madonny, kteří přišli na řadu až v samotném závěru šestnáctihodinového tanečního maratónu.
24.08.2009 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Ferry Corsten (4 články) , Paul Oakenfold (5 článků)

Oakenfold a Corsten: Hvězdní DJ's na nejdelším Mácháči v historii!

 
Nejnavštěvovanější taneční festival Česka i letos potvrzuje pověst nejlépe obsazené letní akce. Scéně na břehu Máchova jezera budou kralovat dva přední světoví dýdžejové - nizozemský Ferry Corsten a Paul Oakenfold - oficiální DJ turné zpěvačky Madonny.
02.06.2009 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Ferry Corsten (4 články) , Paul Oakenfold (5 článků)
« Předchozí 1 Další »