Články k osobnosti

Paul Fox

  Zpěvák, kytara

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Paul Fox »
 

Trumpův „zametač“ u soudu: Omilostní ho prezident, nebo mu pomůže fanynka Trumpa?

 
Bývalý šéf volební kampaně nynějšího amerického prezidenta Donalda Trumpa Paul Manafort unikl uznání viny v deseti bodech obžaloby z celkových 18 díky hlasu jediného porotce. V rozhovoru s televizí Fox News to prohlásila Paula Duncanová, která se zpravodajské stanici sama přihlásila jako jedna ze členek soudní poroty. Porota, kterou tvořilo šest žen a šest mužů, se v úterý shodla na Manafortově vině v osmi bodech obžaloby, ve zbývajících deseti jednomyslný postoj najít nedokázala.
23.08.2018 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4848 článků) , Paul Fox (3 články) , Paul Fox (1 článek)

Britney Spears, Janet Jackson, Pink a Mariah Carey se poperou o místo porotkyně v americkém X Factoru

 
Tvůrce a hlavní porotce talentové soutěže X Factor Simon Cowell má za úkol sehnat dvě nové ženské tváře, které zasednou do poroty americké verze tohoto pořadu. A horkou favoritkou je především Britney Spears  (30) . Dalšími adeptkami jsou ale i Janet Jackson nebo novopečené maminky Pink a Mariah Carey. Nejspíš dvě z těchto jmenovaných vystřídají bývalé „vyhozené“ porotkyně Paulu Abdul a Nicole Scherzinger. Americká verze X Factoru by se měla vysílat na televizní stanici Fox.
01.03.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (816 článků) , Pink (320 článků) , Mariah Carey (465 článků) , Janet Jackson (104 článků) , Paula Abdul (7 článků) , Simon Cowell (120 článků) , Nicole Scherzinger (162 článků) , Paul Fox (3 články) , Carey Fox (1 článek)

Paula Abdul a Simon Cowell opět spolu v X Factoru

 
Paula Abdul a její bývalý kolega z American Idol Simon Cowell se opět sjednotí, tentokrát jako porotci americké verze britského X Factoru, potvrdilo MTV. Další porotci v show, která má premiéru na Fox letos na podzim, budou bývalý hudební manažér Antonio “L.A.” Reid a britská zpěvačka Cheryl Cole .
09.05.2011 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Paula Abdul (7 článků) , Simon Cowell (120 článků) , Paul Fox (3 články) , Paula Cole (1 článek)
« Předchozí 1 Další »