Články k osobnosti

Patrik Děrgel

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Patrik Děrgel »
 

Zrada Kateřiny je zapomenutá, Dana Skálová byla očištěna. Odznak Vysočina se vrátí s novou sérií a překvapí zápornou postavou

 
Seriál Odznak Vysočina přijali diváci v lednu roku 2022 vlažně. Tvůrci slibovali seriál z atraktivního prostředí, který měl být srovnatelný s Policií Modrava, ale Monika Hilmerová a Simona Zmrzlá diváky nenadchly. Oblíbení herci Martin Hofmann, Michal Suchánek a Patrik Děrgel měli v ději malý prostor.
15.09.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (333 článků) , Monika Hilmerová (6 článků) , Martin Hofmann (88 článků) , Michal Suchánek (155 článků) , Simona Zmrzlá (3 články) , Patrik Děrgel (74 článků) , Patrik Suchánek (3 články)

Marika Šoposká hlásí velký návrat do Ordinace: Polonahá fotka Patrika Děrgela otřese jejich vztahem

 
Do Ordinace v růžové zahradě se po delší pauze vrací herečka Marika Šoposká (33), která byla coby seriálová lékařka Bibi pomáhat lidem na zahraniční misi. Její drahý manžel, jehož hraje Patrik Děrgel (33), se v její nepřítomnosti začíná chovat poněkud zvláštně a vše vyvrcholí jeho polonahou fotografií v náručí neznámé ženy. Bibi by měla rychle zasáhnout! Že to bude opravdu nepříjemná situace, potvrdil Děrgel redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Nova.
02.03.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Marika Šoposká (109 článků) , Patrik Děrgel (74 článků) , Bibi Bibi (45 článků)

Rozpačitý první díl seriálu Pálava: Diváci řekli, co se jim nelíbí

 
Diváci TV Prima se dnes mohli podívat na premiérový díl zbrusu nového seriálu Pálava. Ten pojednává o pěti kamarádech, kteří díky náhodě a starému kamarádovi zůstanou na Pálavě místo dvou dnů na neurčito a jimž tím začíná jejich životní dobrodružství. V prvním díle se na každoročním srazu setkaly hlavní postavy, v jejichž rolích se objevili herci Patrik Děrgel, Denisa Nesvačilová, Michal Isteník, Jiří Panzner a Pavla Dostálová, kteří na památku po úmrtí jednoho z nich chtěli zasadit slivoň. Dlouho očekávaný pořad, který má volně navazovat na seriál Vinaři, však zatím podle diváků nedosahuje takových kvalit jako jeho předchůdce. Ten nasadil vysokou laťku.
29.08.2022 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Dostálová (3 články) , Patrik Děrgel (74 článků) , Denisa Nesvačilová (193 článků) , Jiří Panzner (6 článků) , Michal Isteník (17 článků)

Patrik Děrgel z Ulice oslaví 24. února Kristova léta

 
Je tomu už nějaký ten rok, co se Patrik Děrgel pokoušel dělat v Ulici náhradního partnera Gábině i tátu jejímu synovi Šimonovi. I přestože se Patrik Děrgel coby Vašek v Ulici už neobjevuje, diváky by mohlo zajímat, že 24. února oslaví tento sympaťák Kristova léta, bude mu tedy 33 let.
24.02.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (74 článků)

Odznak Vysočina zavede vyšetřovatele mezi šelmy!

 
Majitel vlčí smečky mrtvý na zemi a jeho chráněnci zdrhli. Tým kriminálky z Vysočiny bude mít dneska co dělat. S takovým případem se vyšetřovatelé Monika Hilmerová (47), Simona Hába Zmrzlá (32), Michal Suchánek (56), Martin Hofmann (43) a Patrik Děrgel (32) ještě nesetkali. Vraždili vlci, nebo je jen někdo zneužil k trestnému činu?
03.02.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (333 článků) , Monika Hilmerová (6 článků) , Martin Hofmann (88 článků) , Michal Suchánek (155 článků) , Patrik Děrgel (74 článků) , Patrik Suchánek (3 články) , Simona Zmrzlá (3 články)

Patrik Děrgel (32) vyměnil nemocnici za Odznak Vysočina: Jsem až moc hodný...

 
Do paměti diváků se Patrik Děrgel (32) zapsal účinkováním v show Tvoje tvář má známý hlas, rolí prince Jana v pohádce Korunní princ či jako syn primáře Máry z Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje i se svou ženou Markétou (34), rozenou Frösslovou. V současné době ho můžete vidět jako začínajícího policistu Vaška Kociána v seriálu Odznak Vysočina, který vysílá každý čtvrtek TV Nova. S vyšetřováním zločinů má přitom zkušenosti už z primáckých V.I.P. vražd, kde hrál hlavního vyšetřovatele.
29.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (74 článků)

Hvězda Odznaku Vysočina o natáčení se zbraní: Musíte důvěřovat. Slepý náboj dokáže roztrhat plastovou láhev, říká Děrgel

 
Jednou z hvězd kriminálního seriálu Odznak Vysočina je i sympatický herec Patrik Děrgel, který hraje kriminalistu. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvil o zákulisí natáčení a jak se vyrovnává s kritikou. Také se rozpovídal o soukromí, roli otce, jak trávil koronavirovou pandemii a prozradil, jaký drsný sport je jeho meditačním rituálem. "Párkrát mi krev tekla, ale většinou je to kvůli mým chybám."
27.01.2022 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (74 článků)

Patrik Mára z Ordinace jako nováček v policejním týmu

 
Patrik Děrgel se do paměti diváků zapsal účinkováním v show Tvoje tvář má známý hlas, rolí prince Jana v pohádce Korunní princ či jako Patrik Mára z Ordinace v růžové zahradě. Teď ho čeká úloha začínajícího policisty Vaška v seriálu Odznak Vysočina.
24.01.2022 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (74 článků)

Patrik Děrgel z Ordinace v růžové zahradě. Jak vypadala jeho cesta vzhůru?

 
Patrika Děrgela můžete znát ze seriálů, pohádek, ale především divadelních her, protože právě v divadlech se pohybuje poměrně často. Na nich totiž i začínal. Nyní je z něj však známý a hojně obsazovaný herec, kterého jen tak někdo nenahradí. Jak vypadala jeho cesta ke slávě?
15.01.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (74 článků)

První díl seriálu Odznak Vysočina u diváků nepochodil: Katastrofa bez šťávy a hlavně nuda, zlobí se Češi

 
Detektivní seriál Odznak Vysočina je žhavou novinkou TV Nova. Dnes mohli diváci u televizních obrazovek sledovat premiérový první díl nesoucí název Zlobába. Televizní pořad, ve kterém se objevila i řada známých tváří, jako Michal Suchánek (56), Martin Hoffman (43) nebo miláček dívek a žen Patrik Děrgel (32), ale diváky příliš nenadchnul. 
13.01.2022 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (333 článků) , Michal Suchánek (155 článků) , Patrik Děrgel (74 článků) , Patrik Suchánek (3 články) , Martin Suchánek (6 článků)

Nečekané rozhodnutí Děrgela z Ordinace: Proč položil práci snů?

 
Dvojnásobný tatínek Patrik Děrgel (32) dal z ničeho nic výpověď v práci. V Národním divadle už dál hrát nechce. Nové angažmá přitom nemá. Zlatá kaplička je metou pro většinu herců, co se stalo, že z ní najednou utíká?
14.09.2021 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (74 článků)

Hvězda Ordinace Patrik Děrgel: VÝPOVĚĎ!

 
Dvojnásobný tatínek Patrik Děrgel (32) dal z ničeho nic výpověď v práci. Na filmovém festivalu v Karlových Varech ji ohlásil den dopředu s tím, že v Národním divadle už do budoucna hrát nechce. Nové angažmá přitom nemá. Zlatá kaplička je metou pro většinu herců, co se tedy stalo, že z ní najednou utíká?
25.08.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (74 článků)

Další herecké miminko na obzoru: Pár z Ordinace Markéta a Patrik Děrgelovi se těší na druhého potomka

 
Doma už mají pětiletého syna Vavřince a brzy se dočkají druhého potomka. Herci Patrik Děrgel  (32) a Markéta Děrgelová, které jste společně mohli vídat i v seriálu Ordinace v růžové zahradě, se tak zařadili do pandemického babyboomu.
28.04.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (74 článků)

Děs Děrgela z Ordinace: Místo líbánek peklo, stálo to šílené peníze

 
Patrik Děrgel  (32), který v seriálu Ordinace ztvárňuje synátora kontroverzního primáře Máry, zavzpomínal na svatební cestu. Zapomeňte však na romantiku, byl to horor málem jako z bijáku!
05.03.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (74 článků)

Patrik Děrgel bude opět otcem: Markétino oznámení bylo originální

 
Do nového roku vstoupili manželé Děrgelovi s krásnou novinkou. Z Patrika (31) bude dvojnásobný otec. Herečka z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě novinku odtajnila v nové verzi videoklipu Nafrněná od kamarádky Báry Polákové (37).
01.01.2021 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Poláková (287 článků) , Patrik Děrgel (74 článků)

Covid nemilosrdně připravuje Tvář o tváře: V porotě zbyl jen Háma!

 
Kartami jim opět zamíchal covid-19 a tvůrci show Tvoje tvář má známý hlas museli řešit změny na poslední chvíli. Ondřej Sokol (49) moderoval bez příprav a Aleš Háma (43) hledal porotce přes esemesky. Zachránil je Patrik Děrgel (31)!
26.10.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (280 článků) , Ondřej Sokol (463 článků) , Patrik Děrgel (74 článků)

Markéta Děrgelová: Odmítala si změnit příjmení!

 
Jako jedna z mála hereček přijala příjmení svého muže! Jak ale Markéta Děrgelová (32) alias doktorka Táňa Márová z Ordinace v růžové zahradě přiznala, donutil ji k tomu právě její manžel, herec Patrik Děrgel (31). Své ano mu řekla loni, ale málokdo doteď věděl, jaké debaty okolo svatby spolu vedli.
08.05.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (74 článků)

Ordinaci sledujeme s manželkou společně, říká herec Patrik Děrgel

 
Vstřícný, výřečný a upřímný. Přesně takový byl Patrik Děrgel během našeho rozhovoru o rodině, Ordinaci v růžové zahradě 2, ale i o životě na střídačce.
01.05.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (74 článků)

Takhle to vypadá na jejich chalupě: Manželé Márovi z Ordinace v růžové zahradě si připíjí na zdraví v roušce

 
Herec Patrik Děrgel  (31) , jehož můžeme znát mj. znát jako hvězdu show Tvoje tvář má známý hlas či  seriálů VIP vraždy a aktuálně Ordinace v růžové zahradě, se loni konečně oženil s kolegyní Markétou Frösslovou, s níž vychovává tříapůlletého syna Vavřince. Manželský pár Márových ztvárňují ostatně i ve zmíněném seriálu.
29.04.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Děrgelová (32 článků) , Patrik Děrgel (74 článků)

Ulice, Modrý kód a teď Ordinace s manželkou: Takhle se změnil oslavenec Patrik Děrgel

 
Narozeniny dnes slaví Patrik Děrgel (31), který spolu s manželkou Markétou Děrgelovou (32) válí v Ordinaci v růžové zahradě. Prožívají tam milostnou krizi, naštěstí ji ale nechávají pouze na televizní obrazovce. Herec a zpěvák prošel obrovskou proměnou. Pamatujete si ho z Ulice? Před sedmi lety vypadal jako jiný člověk!
24.02.2020 08:01 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (74 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »