Články k osobnosti

Patrick Patrick

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Patrick Patrick »
 

Pavel Francouz zazářil v play off NHL, vychytanou nulou navázal na Patricka Roye

 
Brankář Pavel Francouz zastavil ve finále Západní konference play off NHL při výhře hokejistů Colorada 4:0 nad Edmontonem všech 24 střel hostů a stal se první hvězdou zápasu. Domácí hráči rozhodli zápas v rozmezí 24. až 27. minuty, kdy vstřelili úvodní tři góly, a v sérii vedou 2:0.
03.06.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Roy (6 článků) , Pavel Francouz (35 článků) , Patrick Patrick (84 článků)

Všechno zdražilo, došly mi peníze. Pirát pomáhá Ukrajině, jak to jen jde. Ale stala se mu hrozná věc

 
Zastupitel v Brandýse nad Labem a pirát Patrick Zandl si vyzkoušel, jaké to je, se dvěma dětmi žít z deseti tisíc korun měsíčně. A během tohoto svého experimentu dospěl k několika závěrům. Nahlédněte.
23.04.2022 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Zandl (15 článků) , Patrick Ale (2 články) , Patrick Patrick (84 článků)

Smrt legendárního fotografa (†78) rozesmutnila Karolínu Kurkovou: Ukázala nahé fotky!

 
Legendární fotograf Patrick Demarchelier zemřel 31. března 2022 ve věku 78 let. Na kontě má nespočet děl vytvořených pro prestižní módní magazíny, v roce 1989 se stal dokonce oficiálním fotografem princezny Diany (†36). Jeho skon vehnal slzy do očí i české topmodelce Karolíně Kurkové (38).
01.04.2022 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (458 článků) , Patrick Patrick (84 článků)

Rooney a Vieira byli uvedeni do Síně slávy anglické Premier League

 
Bývalí fotbalisté Wayne Rooney a Patrick Vieira byli přijati do Síně slávy anglické Premier League. Rooney je s 208 góly druhým nejlepším střelcem v historii soutěže, Vieira jako kapitán vedl Arsenal v sezoně 2003/04, kdy došel k titulu bez jediné porážky.
23.03.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Wayne Rooney (98 článků) , Patrick Vieira (4 články) , Patrick Rooney (1 článek) , Patrick Patrick (84 článků)

Transgender muž (28) otěhotněl po nezávazném rande: Porodil dcerku

 
Myslel si, že je to rande pouze na jednu noc, pak transgender muž Ash Patrick Schade (28) zjistil, že čeká dítě! V době, kdy se dozvěděl o těhotenství, už druhým rokem procházel tranzicí a netušil, že by ještě mohl přijít do jiného stavu. Rozhodl se dítě si nechat, a tak přerušil léčbu a porodil krásnou dcerku.
08.01.2022 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Patrick (84 článků)

Arnieho syn změnil image: Pěkně se vybarvil!

 
Když se řekne akční hrdina, většině lidí se vybaví Arnold Schwarzenegger (74, Terminátor), který se také zapsal do historie jako jeden z nejúspěšnějších kulturistů. To jeho syn Patrick (28) muskulaturu zrovna dvakrát neřeší a i do ošlehaného drsňáka má aktuálně daleko. Stal se z něj totiž blonďák!
23.12.2021 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (664 článků) , Patrick Patrick (84 článků)

Před sto lety se začala psát rodinná tragédie při stavbě přehrady

 
Dvacátý prosinec byl pro Marii Elizabeth Tierneyovou opravdu tragický. V roce 1921 zahynul její manžel John Gregory Tierney, na den přesně o 14 let později i její syn Patrick William Tierney. Oba položili život za to, aby „rozkvetla poušť“.
20.12.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: John Gregory (2 články) , Patrick Patrick (84 článků) , Gregory Gregory (2 články)

Po smrti táty se sourozenci pustili do renovace: Z autobusu je luxusní prázdninový byt

 
Thomas, Anna, Rachel and Niall McCarthyovi z irského města Cork přišli minulý rok v květnu o tatínka Patricka. Po tragické ztrátě se pustili do společného projektu, aby přišli na jiné myšlenky a uctili otcovu památku. Starý dvoupatrový autobus proměnili na úžasný prázdninový domek, který nyní pronajímají. Jsou si jisti, že by na ně táta byl pyšný.
10.12.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Anna Patrick (2 články) , Anna Thomas (4 články) , Rachel Thomas (1 článek) , Thomas Patrick (1 článek) , Thomas Patrick (1 článek) , Patrick Patrick (84 článků)

Pokračování kultovního Sexu ve městě? Nejen Samantha vám bude chybět...

 
Na HBO GO proběhla premiéra pokračování Sexu ve městě. Jde snad o jeden z nejoblíbenějších seriálů v historii světové kinematografie. Seriálové pokračování A jak to bylo dál… od režiséra  Michaela Patricka Kinga (67), ale není až takovou rozvernou komedií, kterou bychom si pamatovali, a tudíž očekávali. Připravte se, že na nostalgický návrat do života novinářky Carrie Bradshaw, s níž je navždy spjata herečka Sarrah Jessica Parker (56) a jejích kamarádek, budete potřebovat nejeden balíček papírových kapesníčků. 
09.12.2021 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Parker (200 článků) , Carrie Bradshaw (74 článků) , Patrick King (2 články) , Michael King (9 článků) , Michael King (9 článků) , Michael King (9 článků) , Samantha Samantha (122 článků) , Michael King (3 články) , Patrick Patrick (84 článků) , King King (100 článků) , Jessica Jessica (227 článků)

Pokračování kultovního Sexu ve městě: Se Samanthou odešla sranda a konec hned na začátku

 
Na HBO GO proběhla premiéra pokračování Sexu ve městě. Jde snad o jeden z nejoblíbenějších seriálů v historii světové kinematografie. Seriálové pokračování A jak to bylo dál… od režiséra  Michaela Patricka Kinga (67), ale není až takovou rozvernou komedií, kterou bychom si pamatovali a tudíž očekávali. Připravte se, že na nostalgický návrat do života novinářky Carrie Bradshaw, s níž je navždy spjatá herečka Sarrah Jessica Parker (56) a jejích kamarádek, budete potřebovat nejeden balíček papírových kapesníčků. 
09.12.2021 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Parker (200 článků) , Carrie Bradshaw (74 článků) , Patrick King (2 články) , Michael King (9 článků) , Michael King (9 článků) , Michael King (9 článků) , Michael King (3 články) , Patrick Patrick (84 článků) , King King (100 článků) , Jessica Jessica (227 článků)

Zákeřná rakovina slinivky zabíjí nenápadně: Nádor roste i 15 let, při objevení bývá pozdě

 
Neúspěšně s ní bojoval americký herec Patrick Swayze (†57) a loni i český zpěvák David Stypka (†41). Čtvrtá nejsmrtelnější rakovina- nádor slinivky břišní- postihne ročně 2 300 lidí, většinou starších 45 let. Většina z nich do roka umírá a jen 8 % přežije s nemocí více než pět let. Lidé, kterým hrozí rakovina slinivky, by mohli pravidelně chodit na kontroly ke specialistům.
09.11.2021 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (227 článků) , David Stypka (37 článků) , Patrick Patrick (84 článků)

Na h*vno. Únik od skučících Pirátů se obrátil proti nim i STANu

 
Podle interní analýzy, kterou si zpracovali Piráti, je hnutí STAN podvedlo a cílenou reklamou voliče vyzývalo, aby kroužkovali. Analýza se opírá o fakt, že na cílenou reklamu vynaložili Starostové mnohem více peněz. Ovšem podle piráta Patricka Zandla byly kroužky až třetí důvod, proč Piráti pohořeli. Před nimi stojí zpackaná kampaň a nedůvěryhodné osobnosti. Piráti si prý za výsledek mohou sami. Zandl svou krátkou analýzu raději stáhl. Ale rýpance přišly i od jiných.
01.11.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Zandl (15 článků) , Patrick Patrick (84 článků)

Fanatik si nechal vytetovat portrét Charlese Mansona (†83) sektářovým popelem! Stejně jako jeho žena

 
Patrick Boos (45) se tak fanaticky zajímá o nechvalně známého zločince a vůdce krvavého kultu Charlese Mansona, že si dokonce nechal jeho portrét vytetovat na nohu. Jeho žena Deanne udělala to samé. Obrázky je stály v přepočtu přes 30 tisíc korun. Pár si kérky nechal vyhotovit s příměsí Mansonova popela, který zemřel v roce 2017 ve vězení.
01.11.2021 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (52 článků) , Patrick Patrick (84 článků)

Pirát čekal zvolení. Nic. Tak píše pravdu o straně

 
Piráti v současné době vyjednávají o účasti na vládě. Jejich pozice ovšem se čtyřmi poslanci není silná. Podle Patricka Zandla, člena České pirátské strany, který kvůli kampani a očekávání mandátu dokonce rezignoval na post zastupitele, by o účasti nebo neúčasti měli jednat ti, kdo za debakl zodpovědní nejsou. Ve svém textu kritizuje dosavadní poměry, které je prý potřeba změnit a nyní je k tomu příležitost. „Doposud jsme si mysleli, že porosteme bez omezení, k nebesům. Že není nutné věnovat se komunální politice a každodenní práci, že lze ve dvaceti letech věku nastoupit hned jako poslanec do Parlamentu a dávat všem cenné rady načtené z knih, které napsali ti, jimž blahosklonně radíme,“ píše.
28.10.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Zandl (15 článků) , Patrick Patrick (84 článků)

Tak to bylo! Od Pirátů vytekla zloba. Vedení, kampaň, vše špatně. Veřejně

 
Volby skončily a mnozí rekapitulují, analyzují a uchylují se k sebereflexi. Jedním z nich je také publicista Patrick Zandl, pirátský politik, který se zamýšlí nad dalším postupem strany, jež v letošních volbách výrazně pohořela. Volební debakl byl podle něj masakr a předsednictvo by mělo vyvodit důsledky. Zandl tepe vedení za to, aby dalo prostor protichůdným názorům na účast ve vládě.
17.10.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Zandl (15 článků) , Patrick Patrick (84 článků)

Zalezli a nevylézali. Pirátská katastrofa: Bartoš a další to nesli zle

 
Spisovatel a novinář Patrick Zandl, který kandidoval za hnutí PirSTAN ve Středočeském kraji, se se svými pocity nad výsledky voleb svěřil na sociální síti Facebook. „Volební vítězství se prožívalo spíše jako pohřeb,“ poznamenal Zandl.
10.10.2021 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Zandl (15 článků) , Patrick Patrick (84 článků)

Z cvaldy je fešák: Syn Arnolda Schwarzeneggera zhubl neuvěřitelných 45 kg!

 
Christopher Schwarzenegger (24), syn všemi milovaného Terminátora Arnolda Schwarzeneggera (74), extrémně zhubl. Dříve to byl pěkný cvalda, pak si ale vzal příklad z osvaleného taťky a bráchy Patricka (28) a začal pravidelně navštěvovat posilovnu. Pokud není Chris motivací pro to, abychom se sebou začali něco dělat, tak už nevíme, kdo jiný!
08.10.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (664 článků) , Patrick Patrick (84 článků) , Christopher Christopher (30 článků) , Chris Chris (26 článků)

Dempsey šikanoval kolegy, mnozí skončili u psychiatra, odhaluje nová kniha

 
Patrick Dempsey vděčí seriálu Chirurgové za slávu i za to, že z něj učinil jednu z nejlépe placených hvězd. Jenže kolegové na něj nevzpomínají v dobrém. Odhaluje to nová kniha, kde je herec vylíčen jako despota, který terorizoval celý štáb a spousta jeho členů se dodnes lečí se syndromem posttraumatické stresové poruchy.
19.09.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Dempsey (25 článků) , Patrick Patrick (84 článků)

Šokující chování krasavce ze seriálu Chirurgové: Dempsey je TYRAN!

 
Dlouhých 11 let byl jako doktor Derek Shephard sexy idolem paní a dívek po celém světě, ale nová kniha o pozadí natáčení seriálu Chirurgové ukazuje herce Patricka Dempseyho (55) jako manipulativního cholerika, se kterým nikdo nechtěl točit!
18.09.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Dempsey (25 článků) , Patrick Patrick (84 článků) , Derek Patrick (2 články)

Patrick Swayze by slavil 69: Týrala ho vlastní matka a před smrtí manželka

 
Dnes by oslavil 69. narozeniny vynikající a charismatický herec Patrick Swayze (†57). Swayze byl americká filmová a taneční hvězda. Měl slávu, bohatství a milovaly ho miliony žen po celém světě. Přesto prožil velmi trpký konec, předčasně zemřel na rakovinu slinivky. Po jeho smrti se dostaly na veřejnost nepodložené informace, že ho měla údajně týrat manželka.
18.08.2021 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (227 článků) , Patrick Patrick (84 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »