Články k osobnosti

Patrick Burns

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Patrick Burns »
 

Konec lásky: Patrick Schwarzenegger dal košem Miley Cyrus

 
Už pár týdnů se řešila vztahová krize Miley Cyrus  (22) a Patricka Schwarzeneggera. Vše údajně začalo před měsícem, kdy Patrick odjel sám na dovolenou do Mexika, a co se týče dámské společnosti, rozhodně se nežinýroval. S půvabnou kamarádkou se objímal a dělal body shoty a nebývale se měl i ke své bývalce Taylor Burns. Ještě začátkem měsíce spolu sice pár zašel na společný oběd, ale od té doby každý trávil volný čas po svém. Vše nakonec vyústilo v očekávaný rozchod.
21.04.2015 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (857 článků) , Patrick Schwarzenegger (45 článků) , Patrick Burns (3 články)

Schwarzenegger junior předvedl fotografům novou známost. Co vy na ni?

 
Pohledný synátor Arnolda Schwarzeneggera  (66) Patrick by jistě mohl ctitelky přehazovat vidlemi, ale on dával dlouhá léta přednost jediné. S blondýnkou Taylor Burns strávil několik let. Aktuálně ale v jeho hledáčku uvízla tato drobná brunetka, která s ním odcházela z domu v Malibu. Společně se pak koncem týdne účastnili ještě párty na pláži k oslavám amerického Dne nezávislosti. To vysvětluje i koupací oděv dvojice.
08.07.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (560 článků) , Patrick Burns (3 články)

Syn Arnolda Schwarzeneggera Patrick: Roztáhl nohy v písku a do objektivu ukázal zadek!

 
To je tak, když jste slavní, hrajete si na pláži a děláte, že je vám šumák, že na vás ze všech úhlů střílejí blesky paparazziů. Syn slavného akčního hrdiny Arnolda Schwarzeneggera Patrick (19) se na havajské pláži rozhodl svou kočičku Taylor Burns zahrabat do písku (samozřejmě jenom tělo bez hlavy) a vystrčil při tom na fotografy svoji zadnici, zrovna když své blonďaté krásce modeloval z písku prsa.
29.03.2013 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (560 článků) , Patrick Schwarzenegger (45 článků) , Patrick Burns (3 články)
« Předchozí 1 Další »