Články k osobnosti

Paris Hilton

  herečka, zpěvačka, modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Paris Hilton »
 

Paris Hilton by byla nádherná DJka. Mrkněte, jak jí to sluší za mixážním pultem

 
Pokud Paris Hilton  (32) někdy přestane bavit navrhování kabelek, mohla by to zkusit jako DJka. Ve středu v noci totiž dokázala parádně rozproudit účastníky párty v klubu Amnesia na Ibize. Minimálně po vizuální stránce by jí to za mixážním pultem rozhodně šlo...
05.08.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Takhle při nákupech nehýří ani Paris Hilton. Princezna českých diskoték nakupovala v Londýně boty jako šílená

 
Většina lidí odjíždí o letních prázdninách na jih do teplých krajin. Zpěvačka Markéta Jakšlová  (28) vzala opačný směr a navštívila Londýn. Zpěvačka si užila dost radovánek na pláži během zimní dovolené na Filipínách , a tak nastal čas užít si trošku nakupování v britské metropoli.
04.08.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků) , Markéta Jakšlová (38 článků)

Taková zhýralost: Čivava Paris Hilton má boudu dražší než průměrný dům. Stála milióny!

 
Americká milionářská dědička Paris Hilton  (32) nemá hluboko do kapsy, a tak se nebojí rozhazovat peníze. Kromě hadříků, kosmetiky a aut investuje i do psích miláčků. Své čivavě nechala postavit luxusní kotec za šest miliónů korun.
01.08.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Proboha, co se to s ní stalo? Nicole Richie nápadně zestárla a zase se ztrácí před očima

 
Herečka a velká kamarádka Paris Hilton  (32) Nicole Richie (31) se ve středu dostavila do West Hollywoodu na natáčení pořadu Extra. Nicole, jež je adoptivní dcerou zpěváka Lionela Richieho, je rovněž známou milovnicí módy, a tak lze z jejího outfitu vyčíst, že se nosí dosud nekombinovatelné vzory. Ve volném tílku si ale nešlo nevšimnout, jak útlá ramínka a paže Nicole má. Dvojnásobná maminka přitom před lety pokořila anorexii a vypadala bezvadně.
11.07.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Richie (46 článků) , Paris Hilton (607 článků) , Nicole Richie (35 článků)

Ajaj, Paris Hilton vykoukla z elegantních minišatů téměř celá zadnička

 
I po dlouhém letu je Paris Hilton  (32) jako ze žurnálu. Oděná do minišatů a s lodičkami na podpatcích dorazila z letiště před svůj dům v Malibu a přítomným paparazzi, kteří ji už nedočkavě očekávali, odhalila nejspíš víc, než zamýšlela. Paris ovšem dokázala, že není zase taková fajnovka a tašky a kufry si může odtáhnout z auta sama i za cenu, že jí vykoukne podvozek.
11.07.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Sebevědomím hýřící Paris Hilton předvedla postavičku modelky v titěrných bikinách

 
I po třicítce se Paris Hilton  (32) může chlubit figurou teenagerky. Její útlé křivky a drobné poprsí skutečně spíš nahrává dojmu, že se na fotkách promenuje dospívající dívka, než zralá žena. Paris si zkrátka na štíhlosti zakládá, a to možná i proto, že jejím partnerem je jeden z nejúspěšnějších modelů posledních let - Španěl River Viiperi. Ten nejen, že je o jedenáct let mladší než ona, ale na přehlídkách se setkává s kolegyněmi, které jsou mnohdy ještě hubenější, než Paris. Ta tak s nimi možná musí chtě nechtě držet krok.
07.07.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Opět provokuje: Slavná dědička Paris Hilton se nechala nafotit v bikinách jako mořská panna

 
Velký šatník, soukromé tryskáče, bujaré večírky a statisíce obdivovatelů - život slavné miliardářské dědičky Paris Hilton  (32) vypadá jako pohádka. Ale jak se zdá, v jejím fantaskním světě není jen princeznou - je totiž také mořskou pannou!
29.06.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Šest podob skandalistky Paris Hilton. Která se vám líbí nejvíc?

 
Paris Hilton (1981), jedna z nejkontroverznějších postav amerického showbussinesu a dědička hotelového impéria, je proslavená svou pověstí skandalistky, která na sebe strhne pozornost na každé party. Mimo to má např. svou vlastní vůni parfémů i řetězec klubů.  
21.06.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Paris Hilton chtěla být na Havaji za dámu. Nakonec všichni viděli její kalhotky s pusinkami

 
Sobotní odpoledne strávila Paris Hilton  (32) se svým přítelem Riverem Viiperim na Havaji. Neodjeli ale relaxovat, nýbrž pracovat. Profesionální celebrita Paris v Honolulu absolvovala další focení, tentokrát pro letní kolekci oblečení, a spolu s ní pózovala ještě do detailu vyšperkovaná skupinka Asiatů.
04.06.2013 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Pořád se ráda chlubí: Slavná prominentka Paris Hilton předvedla své sexy křivky na Havaji

 
Slavná dědička hotelového impéria Paris Hilton (32) odpočívala po náročném týdnu oslav na filmovém festivalu v Cannes ve společnosti svého přítele Rivera (21) na pláži na Havaji, odkud také zaslala snímky, na nichž pózuje v jednodílných plavkách a předvádí své ladné křivky.
03.06.2013 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Tomu neuvěříte: Kočička Štoudková už není českou Paris Hilton. Má půl roku přítele a žije s jeho synem!

 
Byla českou Paris Hilton. Málokterý večírek se uskutečnil bez jejího alkoholového excesu. Nyní se ale modelka a bývalá vicemiss Michaela Štoudková  (27) usadila a jak sama říká, zřejmě našla toho pravého. S přítelem Karlem žije již půl roku ve společné domácnosti, a dokonce si oblíbila i jeho syna, kterého má s bývalou partnerkou ve střídavé péči.
30.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků) , Michaela Štoudková (91 článků)

Prachařová a Krainová opět v kruté válce. Agáta Simoně vzkazuje: Jsi samice tura domácího!

 
Pokud někde kolem sebe v jednom okamžiku uvidíte Agátu Prachařovou  (28) a Simonu Krainovou  (40) , okamžitě z jejich dosahu odstraňte nože, ostré předměty a palné zbraně. Mohlo by totiž dojít k úrazu! Modelky si totiž zase (pokolikáté už?) vjely do vlasů. Přitom důvodem je docela hezká událost v životě člověka, a sice církevní svatba české Paris Hilton. O té se Krainová vyjádřila pohrdavě a teď sklízí trpké plody ovoce!
29.05.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků) , Agáta Prachařová (2606 článků) , Simona Krainová (1958 článků)

Čert aby to vzal: Svatebky Agáty Prachařové mají nekřesťanský dekolt. Tady hrozí znovuvysvěcení kostela!

 
Že by se z Agáty Prachařové  (28) po boku něžného a citlivého chlapce Jakuba Prachaře  (29) stávala skromná ženuška? Vypadá to tak. Na svou v pořadí druhou svatbu ( první byla před úřady , další se chystá v kostele) si totiž vybrala svatební šaty za „směšných“ sto tisíc korun, ačkoliv mohla zdarma získat róbu za půl miliónu. Na obřadu, který podle informací z nejbližšího okolí manželů (Jakube, máš fajn kamarády!) proběhne v pátek (nikoliv tedy v již dříve avízovaném letním termínu, což byl jen zastírací manévr), jí to i tak bude mimořádně slušet. Podívejte se do fotogalerie, jakou bude česká Paris Hilton nevěstou!
21.05.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (916 článků) , Paris Hilton (607 článků) , Agáta Prachařová (2606 článků)

Paris Hilton na festivalu v Cannes: Místo filmů radši párty!

 
Na filmový festival v Cannes se sjíždí hvězdy z celého světa, aby se prošly po červeném koberci a shlédly nejnovější snímky. Paris Hilton (32) to má ale trochu jinak a do francouzského města přijela především pařit.
19.05.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Wow: Paris Hilton málem podlehla svodům svého přítele přímo mezi lidmi na párty v Cannes

 
Do francouzského Cannes se stejně jako každý rok na jaře sjíždí smetánka z celého světa, aby se mohla blýsknout na nejsledovanějším filmovém festivalu v Evropě. V diáři jej měla tučně zvýrazněný i Paris Hilton  (32) s mladičkým přítelem Riverem Viiperim (21). Ačkoli spolu dvojice randí už bezmála devět měsíců, na jedné z bujarých párty ve čtvrtek večer málem neudrželi vášeň na uzdě.
17.05.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Skandalistka Paris Hilton promluvila o setkání s maniakem: Chtěl mě ubodat kuchyňskými noži!

 
Kdyby nebylo jejího tehdejšího přítele s dost nemožným jménem Cy Waits, zřejmě by už věčná pařička a miliardová dědička "Paris Hilton":http://www.extra.cz/tema/paris-hilton (32) nebyla mezi námi.
15.05.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Mrkněte: Sestry Hiltonovy jako teenagerky. Paris byla kočka vždy, Nicky do krásy musela dospět

 
Paris Hilton  (32) je stejně jako řada dalších celebrit vášnivou uživatelkou Twitteru. Když se jednou za čas probírá fotografiemi ze starých alb, neodolá a s deseti a půl milióny odběratelů svých příspěvků se podělí i o část svého soukromí a spokojené rodinné chvilky. Nedávno tak sdílela snímek, na němž je zachycena se svými mladšími sourozenci. Překvapením je především její sestra Nicky (29)...
29.04.2013 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Podívejte: Takhle dnes vypadá mladší bratr Paris Hilton, který jako teenager v opilosti nabořil benzínku

 
Podívejte se na dalšího člena rodiny Hiltonů. Po slavné Paris  (32) a Nicky (29) se média začínají zajímat i o jejich mladšího sourozence - čtyřiadvacetiletého Barrona Hiltona. Ten se objevil o víkendu na festivalu Coachella v kalifornském Indiu vedle Paris a jejího přítele Rivera Viiperiho.
24.04.2013 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Poznáte tuhle holčičku? Ačkoli nic neumí, je dnes slavná a až do smrti nemusí makat!

 
Roztomilá dívenka to byla. Dnes se o roztomilosti v souvislosti s hotelovou dědičkou a nickou Paris Hilton (32) asi nedá mluvit.
21.04.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (607 článků)

Zase spolu jako hrdličky: Robert Pattinson a Kristen Stewart se vodili za ruce na přeplněném festivalu

 
Stará láska nerezaví, jak je vidět u Kristen Stewart  (23) a Roberta Pattinsona  (26) . Přestože partnerství této dvojice je poměrně bouřlivé, když se společně ruku v ruce objevili na kalifornském hudebním festivalu Coachella, zdálo se u nich být vše v naprostém pořádku. Potkat se tam dokonce mohli i se svým hereckým kolegou ze ságy Twilight Kellanem Lutzem. Mezi dalšími přítomnými celebritami byli například Alessandra Ambrosio s manželem, Katy Perry, Vanessa Hudgens s Austinem Butlerem, Paris Hilton a další.
15.04.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Robert Pattinson (385 článků) , Paris Hilton (607 článků) , Kristen Stewart (324 článků) , Alessandra Ambrosio (142 článků) , Vanessa Hudgens (74 článků) , Katy Perry (578 článků)